Gastheerschap tijdens hoogseizoen op Texels terras TEXELSE 7 COURANT H3 K.erkdiensten Jjjulpverlening Medische zorg oud Papier f. Werk aan de weg Radio Texel IQfjJ VRIJDAG 12 SEPTEMBER 2008 De ervaringen liepen uiteen van positief tot negatief 'Texel is gastvrij', dat verkopen we aan de toerist. Maar hoe is het gesteld met de gastvrijheid en de service op het gemid delde terras op het hoogtepunt van het seizoen? De redactie nam de proef op de som en testte de bediening onder meer op serviceniveau en vakkennis. Criteria die bij elk terrasbezoek werden gehanteerd zijn: ontvangst en begroeting, service, snelheid, vakkennis en de algemene bele ving van gastvrijheid. Verschillende horecalocaties ondergingen de test, zonder dat de ondernemer of bedie ning hiervan op de hoogte was. De bestelling was altijd eenvou dig, koffie, fris of een wijntje. En altijd op een druk moment van de dag, tijdens de lunch of het diner. De ervaringen waren verschillend, zowel positief als negatief. Zo blonk de welkomstgraad op het terras van Hotel De Lindeboom uit: een vrien delijke glimlach, snelle bediening en kennis van een opvallende Bel gische witte wijn op de kaart. Maar daar stond een bezoek aan Eetcafé De Steenenplaats tegenover. Tot twee keer toe vergeten door een jongedame en eindigen met koude koffie. Cinema Texel, Den Burg Plezier in het vak Ik nestel me in één van de weinige lege stoelen en kijk om me heen. Tevreden mensen en gefluister. Schone tafels. Binnen drie minuten staat er iemand voor mijn neus: 'Even genieten van het mooie weer? Wat kan ik voor u doen? Wilt u alleen iets drinken of ook de lunch- kaart zien?' Ik kies voor een droge witte wijn en wacht af. De jongen neemt de lunchkaart van tafel en neemt een paar andere bestellingen op. 'Smaakt het?', vraagt hij tus sendoor. In totaal loopt er drie man personeel, dat goed op elkaar lijkt ingespeeld. Drankjes vanachter de bar, de andere twee brengen het rond. Afwisselend serveert de kok of iemand van de bediening de lunchgerechten. Vijf minuten later staat de witte wijn op tafel. Afreke nen is ook snel gebeurd. De erva ring van andere gasten is eveneens positief: 'Kunnen we voor morgen alvast reserveren?', vraagt een Duits echtpaar. vertrouwde gezichten van De Lin deboom. Bij aankomst op het terras word ik vriendelijk begroet en als ik zit volgt een tweede begroeting. Er wisselen een stuk of zes tafel tjes in korte tijd, waardoor ik circa tien minuten wacht op bediening. De zes tafels zijn in de tussentijd wel leeggehaald, schoongemaakt en geordend. Bloemetje, menukaart en asbak staan op elke tafel. Op de kaart zie ik een Belgische witte wijn die mijn nieuwsgierigheid wekt. Aan de serveerster vraag ik wat ik moet verwachten van een Belgische wijn. 'Het is een jonge wijn en hij is niet heel krachtig van smaak. Maar wel lekker boterig. Een mooie wijn om eens te proberen.' Ik laat me over halen en bestel. Binnen een paar minuten staat het glas voor mijn neus. Halverwege mijn glas komt ze terug om te vragen hoe hij smaakt. 'Het is niet helemaal mijn wijn', geef ik toe. 'Oh wat jammer. De volgende keer de Franse wijn proberen?' Positief: Een vriendelijke begroe ting doet veel. Ook als het druk is en je daardoor even moet wach ten. De vakkennis van de jonge serveerster verbaasde me. Het personeel lijkt goed ingewerkt en is op elkaar ingespeeld. Door haar opmerking over de Franse wijn, kom ik hier waarschijnlijk nog eens terug. Positief: Het personeel is op elkaar ingespeeld. Bovendien is te zien dat de bediening er ple zier aan beleeft en dat ervaar je als gast direct. Snelle en vrien delijke bediening en tijd voor een praatje. Bovendien een correcte wijze waarop je wordt aange sproken. Een mooi detail is het weghalen van de lunchkaart als de gast niet gaat lunchen. Hotel De Lindeboom, Den Burg Uitleg over Belgische wijn Een van de wekelijks terugkerende drukke momenten op het terras van Hotel De Lindeboom; folklore op woensdagmiddag om 16.00 uur. Op het terras lopen drie vrouwen rond, Marco Schipper, bedrijfsleider bij Hotel De Lindeboom, reageert trots op mijn ervaringen. Hij heeft allemaal Texelaars op het terras lopen en dat scheelt volgens hem wel. 'Die komen gelukkig aanwaai en! Het terras is sinds jaren weer populair, ook onder Texelaars en personeel. Ik ben daar natuurlijk blij mee, want ze blijven gemiddeld een paar jaar. Dat betekent dat je op elkaar ingespeeld raakt en een team gaat vormen.' Schipper is in de dagelijkse gang van zaken niet ingeroosterd en kan daarom alles goed in de gaten houden. Waar nodig corrigeert hij of springt hij in. Efficiëntie op het terras heeft hij te danken aan de handcompu ters: één personeelslid neemt daar mee bestellingen op en doet niets anders. Die persoon houdt continu contact met het terras. De anderen brengen de bestelling rond en dat werkt goed. Naast teamwork is voor Schipper het plezier minstens zo belangrijk. 'Het plezier moet er vanaf stralen!' De Compagnie, Oudeschild 'Hoe hij heet? Geen idee. Op zondagmiddag is het op de jachthaven bij Oudeschild gezel lig druk. Dit geldt ook voor De Compagnie, hoewel er geen sprake Positief: Een mooi terras aan het water met uitzicht over de jachthaven, een plek om lang te blijven zitten. Ook de soesjes ter ere van een pasgeboren zoon werden positief ontvangen, ook door diegenen die een broodje met kroket zaten te eten. Minder positief: De afwezigheid van een bedrijfsleider of verant woordelijke zorgde ervoor dat de puntjes op de i werden verge ten. Gasten die wilden afrekenen werden niet opgemerkt of andere taken leken belangrijker. Opmer kelijk was het rondbrengen van de soesjes, eigenlijk positief, maar omdat de serveerster niet wist hoe de pasgeboren jongen heette, werd het knullig. Dames Tevoko in Warmenhuizen Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen spelen de dames van volleybalvereniging Tevoko zon dag een toernooi in Warmen huizen. Gezien de sterkte van de tegenstanders beloven het enkele moeilijke wedstrijden te worden. De Texelse ploeg begint het toer nooi met een wedstrijd tegen Dinto 2. De tegenstander speelde vorig seizoen in dezelfde klasse als Tevoko. Hoewel Tevoko beide wed strijden won, waren de ploegen aan elkaar gewaagd en zal het een hele opgave worden. Direct daarna speelt Tevoko tegen Madjoe uit Enkhuizen. Deze oude bekende speelde vorig jaar in de regiodivi- Adri Huiding wint Golfjournaalbeker Met een score van 36 stablef- ordpunten is Adri Huiding eerste geworden bij de wedstrijd om de Golfjournaalbeker, die zondag op de golfbaan werd gespeeld. De opbrengst van deze landelijke wed strijd komt ten goede aan de Johan Cruijff Foundation. Huiding werd op de voet gevolgd door jeugdlid Lise van Zuilekom, die ook 36 punten behaalde. Zij sloeg ook de neary en de longest drive. Broer Kevin werd derde met 33 stablefordpunten. De longest drive werd bij de heren geslagen door Abe Keijser, de neary door Piet Schuijl. frisdrank en wijn zie staan, zakt mijn frustratie. 'Lekker.' Dan worden de frisdranken en de wijn eerst rondge bracht en belandt de koffie koud op mijn tafel. Op mijn opmerking of het niet slimmer was geweest eerst de warme dranken te serveren, zeker nadat ze me twee keer is vergeten, is het antwoord: 'Ik kan er ook mets aan doen dat het zo druk is.' Om het gevaar van een moment opname te voorkomen volgde een tweede bezoek. De chaos was deze keer minder, maar wederom duurde het 25 minuten voordat ik mijn cola- light kreeg. mannelijk personeel. Na ruim vijftien minuten geven we onze bestelling door aan een jongen die onderwijl flirt met de dames verderop. Het meisje achter de bar schenkt uit sluitend de drankjes in en zet vrij snel een plateau met drankjes op de bar, klaar om weggebracht te worden. Het plateau blijft staan en van het bier verdwijnt langzaam de schuimkraag. Aan de bar staan twee personeelsleden te kletsen en te lachen. Zonder schuimkraag krijgen we, na een halfuur, het bier geserveerd. Op verzoek krijgen we een nieuw glas, met excuses. is van topdrukte. Bij binnenkomst worden we vriendelijk begroet. De bediening is jong, een paar mei den lopen enigszins ineffectief rond. Eerst een tafel afnemen, daarna het doekje terugbrengen en dan het terras weer op voor een bestelling. Mijn bestelling, een speciale Douwe Egberts-koffie, wordt snel gebracht en ziet er precies zo uit als op het plaatje, heerlijk. Een ander meisje komt erachter aan en vraagt of we een soesje met blauwe muisjes willen. Er hangt ook een ooievaar buiten, er is iets te vieren. 'Wat leuk, hoe heet hij?', vraag ik geïnteres seerd. Wazig'word ik aangekeken: 'Hoe hij heet? Geen idee...' Als ik wil afrekenen, blijk ik niet de enige te zijn. Er staan vier mensen bij de bar die het niet meer wil den afwachten en naar binnen zijn gegaan. Twee van de serveersters staan met hun rug naar de gasten toe en zijn met andere zaken bezig. Vouwen van servetten en lunchen. Positief: Een druk en gezellig ter ras, waar je heerlijk naar mensen kunt kijken. Minder positief: Veel jong perso neel dat zonder zichtbare bege leiding rondliep. Er heerste cha os, onder het personeel, maar ook op de tafels. Vriendelijkheid had hier veel goed gemaakt, maar het personeel was eer der humeurig. De vakkennis bij de serveerster was onvoldoen de. Bij een vol plateau worden warme dranken vóór frisdrank geserveerd. Het duurde te lang voordat ik mijn bestelling op tafel had. Positief: Het personeel is vrien delijk en de begroeting netjes. Minder positief: Opvallend is de aandacht voor vrouwelijk schoon aan een bepaalde tafel. Dit is begrijpelijk, maar wordt hinder lijk als andere gasten minder aandacht krijgen of zelfs verge ten worden. Het is jammer dat de bediening zelf niet zag dat het bier niet meer te serveren was. We kregen wel direct een nieuwe. Als reactie op mijn ervaring op het terras geeft Richard Segers, eige naar van Eetcafé De Steenen plaats, aan dat hij dit seizoen soms klachten heeft gekregen dat 'het allemaal niet zo lekker liep', en daar baalt hij van. Mijn ervaring, tot twee keer toe, 'mag gewoonweg niet zo zijn'. 'Je hebt echt behoorlijk pech gehad.' Goed personeel vinden wordt volgens hem elk jaar moei lijker. 'Dit jaar zat er geen Texelse vakantiekracht tussen, allemaal kwamen ze uit Groningen. Tegen de tijd dat je ze ingewerkt hebt, gaan ze weer. In totaal hadden we 25 krach ten nodig, vind die maar eens...' Ondanks de kritiek is hij blij met de test. 'Het is goed om te weten wat de ervaringen zijn, dan kunnen we aan verbetering werken!' Beachcafé De Buren, paal 17 Dood biertje op de bar Zondagmiddag na een strandwan deling beland ik op het terras bij De Buren. Een gezellig terras en een vriendelijke begroeting. We hoeven niet lang na te denken en willen bier en wijn bestellen. Dit duurt vrij lang, het is etenstijd voor ouders met kleine kinderen en drie lange tafels met familie zitten te wachten op kip, patat en appelmoes. Een tafel met blonde dames krijgt extra aandacht van het afwezig ogende Café 't Biervat, De Koog Koetjes en kalfjes Een vol terras op vrijdagmiddag. Sangria, bier en wijn zijn populaire bestellingen. Zodra ik zit, komt een vrouw de tafel schoonmaken. Daar had ze nog geen tijd voor gehad. Terloops begint ze een praatje over koetjes en kalfjes. We bestellen verse jus d'orange en tomatensap. Vrij snel wordt de bestelling door een ander meisje gebracht. 'Mag ik tabasco bij de tomatensap?', vraag ik. Meewarig kijkt de serveerster me aan. 'Of peper?' 'Eh... ja, tabasco ken ik niet, maar peper staat bin nen, dat haal ik wel even.' Niet veel later roer ik de peper met het rietje van de jus d'orange door mijn sap. Na een half uur besluiten we nog een bestelling te doen. Twee witte wijn. Ook nu volgt de wijn snel en ook een praatje volgt. De vrouw heeft er overduidelijk zin in, ze praat vrolijk met alle gasten en glimlacht tegen iedereen. Positief: Vriendelijk, gastvrij en snel. Het vrolijke humeur van de dame sloeg over op de gasten. Minder positief: Tabasco wordt vaak bij tomatensap gedronken en zou aanwezig moeten zijn als er tomatensap op de kaart staat. Een roerstaafje bij de tabasco of peper was prettig geweest. Eetcafé De Steenenplaats, Den Burg 'Ik kan er ook niets aan doen' Op een zomerse zaterdag strijk ik neer op het overvolle terras van de Steenenplaats. Om me heen zitten mensen met hun snoet in de zon. Een aantal met de ogen dicht en met een kopje thee of koffie voor de neus. Maar ik zie ook een vier tal tafeltjes waar ongeduldig wordt rondgekeken. 'Mevrouw, mevrouw, ik zit hier al twintig minuten en wil graag iets bestellen', hoor ik links. 'Ja, ik stuur snel mijn collega', is het antwoord. 'Dat zei uw collega net ook...' De man staat op en loopt weg. Ik ben nog niet opgemerkt, laat staan begroet. Na bijna 20 minuten heb ik mijn bestelling doorgegeven, koffie. Na een kwartier krijg ik de indruk dat ik vergeten ben. Dan komt het meisje dat mijn bestelling heeft opgenomen naar me toe. 'Wilt u wat drinken?' 'Maar ik heb al bij je besteld', antwoord ik. 'Oh', zegt ze en draait zich om. In de veronder stelling dat ze gaat kijken wat er met mijn bestelling is gebeurd, wacht ik af. Na tien minuten vraag ik haar of mijn koffie er al aankomt. Als ik even later mijn koffie op een plateau met n topdrukte bij Eetcafé De Steenenplaats Veldtoertocht met honderden fietsers Naar schatting enkele honderden ATB-fietsers rijden zaterdag 20 september een veldtoertocht over Texel. Het parcours is ongeveer 50 kilometer lang, is voor een deel onverhard en gaat door duin, bos en heide en over het strand. De organisatoren - van Toerclub Taxi 312000 en HRTC DOK uit Den Hel der - spreken trots van 'één van de meest afwisselende tochten van Nederland'. sie, maar is gedegradeerd. In april troffen beide teams elkaar voor het laatst. Strijdend om promotie won Tevoko toen met 2-1. Het toernooi wordt gespeeld in sporthal De Doorbraak en begint om 12.00 uur. De competitie gaat zaterdag 20 september om 13.30 uur van start met een thuiswed strijd tegen Voluit uit Uitgeest. Succes voor Eilandschutters Koningsschutter Gert-Jan Schoorl van de Eilandschutters heeft een derde plaats behaald bij de Saense Ronde in Zaandam. Schoorl stond in de hoogste divi sie lange tijd op de tweede plaats, maar moest na de lange wedstrijd van driemaal 36 pijlen uiteindelijk genoegen nemen met de derde plaats. Hans Rinkema en Johan Tromp werden eerste en tweede in de tweede divisie. De ploeg van de Eilandschutters werd gecom pleteerd door Frans Schrama. Deze had te weinig voorbereidingstijd om zijn boog goed af te stellen voor vijf tig meter. Waarschijnlijk behoort dit probleem na de aanleg van de nieu we buitenbaan tot het verleden. Deelnemers van de overkant kun nen zich tussen 7.15 en 8.45 uur inschrijven bij het clubgebouw van HRTC DOK aan de Guldemondweg in Den Helder. Er wordt in twee groepen gestart. De eerste neemt de boot van 8.30 uur, de tweede die van 9.30 uur. Texelaars kunnen zich om 9.00 en 10.00 uur aansluiten op 't Horntje, bij het gebouw van Rijkswaterstaat naast het fietsen- verhuurbedrijf. Deelname kost €8,-; leden van NTFU en KNWU krijgen op vertoon van hun licentie €1,- korting: kinde ren tot en met 12 jaar betalen €5.-. Halverwege worden de deelnemers getrakteerd op koek en zopie. De tocht maakt deel uit van een serie, georganiseerd door vijf samenwer kende vereniging in Noord-Holland boven het Noordzeekanaal. Zondag 14 september 2008 PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds. P.A. den Braanker. gezamen lijke dienst, mmv jongerenkoor Down stairs uit Muiden. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke dienst in hervorm de kerk, ds. P.A. den Braanker, mmv jongerenkoor Downstairs uit Muiden. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. ds. K.F. Klaassen. PROTESTANTSE WADDENGEMEEN TE TEXEL: De Cocksdorp: 10.00 u. ds. F. van Hel den, startzondag. Na de dienst kof fiedrinken op De Krim, zelf brood mee nemen, GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend 10.00 u, en 16.00 u. leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. L. Brusé-van der Zee. extra collecte voor inloophuis Almere. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. H.A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u.: Wandel in rechtscha penheid'; Wachttorenstudie, 11.20 u.: Het van-huis-tot-huiswerk - Een uitda ging. Iets-Isme: ik geloof in iets Geloof: Iemand gelooft Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 53A, Den Burg. Dag en nacht bereikbaar viatel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Gemini Ziekenhuis, tel. 0223-696969, www.gemini-ziekenhuis.nl; bezoektijden dagelijks van 16.00 tot 19.30 uur. Thuiszorg: Omring Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Meld punt Thuiszorg 0223-650222. Voor hulp OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen. 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordhol land-noord: 072- 5644444 Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Tele foon: 0900-8844. In spoedeisende geval len: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel, Slufterweg 216, De Cocksdorp, tel. 311477, www dierenpen- siontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11 Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kantooruren Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, op de verzameplaatsen van vuilcontainers, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 4. Thijsselaan, Bin- sbergenstraat, Brouwerstraat, Drij verstraat» Wilsterstraat, Burdetstraat, Meester Kraaistraat, Lieuwstraat, Tjakkerstraat. TEXELS E0COURANT LANGEVELD Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 - 1791 CN Den Burg Postbus 11 - 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Mieke Smid Buiten werktijd: Harry de Graaf Telefoon 31 72 66 of 06 - 53 73 33 82 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onze aavenenhecontracten en aanbiedingen daartoe gedeponeerd Dl) de Kamer van Koophandel en Fabnoken bij het huishouden: Omring Thuisser- vice, Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461. Omring Jeugdgezondheidszorg; Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 0900-4636549. Telefonisch spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. - Omring Thuiszorgwinkel: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel. 314887 Geopend elke werkdag tussen 13.00- 14.00 u. - Omring diëtist: voor afspraken elke werkdag van 8.30-17,00 uur, tel. 0223- 650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel. 0229-206955 Opname op advies van huisarts of spe cialist. Mondhygiëniste: Natasja Bottema, tel. 320104. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrijdag 8.00- 17.30 u.; zaterdag 10.00-13.00 en 15.00- 17.00 u.; zon- en feestdagen 11.00- 12.00 en 16.00-17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen. 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642139 (vra gen naar Ron). Verslavingszorg: Brijder Verslavings zorg Texel, Tubantia, Pontweg 133, De Koog. Voor inlichtingen, advies, consul tatie en preventie, tel. 0223-620541 of 06-30215211peter.molenaar@bnjder.nl. Psychologenpraktijk: M Spijker en Y Olthof, Ruijslaan 88, 1796 AZ De Koog, tel. 317566. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarmering, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, ver- steldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u, en van 14.00 tot 16 00 u De Buureton, Beatrixlaan 43, Den Burg. Tel. 312696. Van 15 tot 21 september zijn de vol gende straten en wegen afgesloten in verband met werkzaamheden: Den Burg: Boogerd; Kogerstraat ter hoogte van de kruising met de Boogerd (maandag en dinsdag, doorgaand fiets- verkeer mogelijk). Den Hoorn: Klif en Herenstraat ter hoogte van de kruising met de Naalrand, Abonnementsprijzen 2008: Per half jaar 37,95 36,25 (eutomatfseri) Per jaar €74,10 71,75 (automatisch] Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Nabestelling foto's: Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit baptistenge meente Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlandstalig) 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15.00 u, Frans gaat het doen (muziek) 17.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Hervormde kerk Den Burg 10.45 u, Rooms-katholleke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u, Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. De keuze van... 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. 20.00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 7