I Weinig inbreng Lionsveiling Betere aansluiting kanaal op gemaal Texel'94 krijgt pak slaag van LSVV Sterk toernooi geeft Tevoko vertrouwen Facelift noordelijk havenhoofd TEXELSE j COURANT Nog geen punten voor Texel'94 Onwennig Oosterend ten onder ZDH maakt fouten en verliest DINSDAG 16 SEPTEMBER 2008 topstukken Voetbalprogramma Een hummer uit 2007 De Lions kenden zaterdag een tegenvallende aanmelding van goederen voor de Lionsveiling. Het inbrengen leverde 230 kavels op, de helft van wat meestal gebruikelijk is. Een extra inbreng gisteravond lever de nog eens 35 kavels op. De club heeft de geplande veilingavond op donderdag 18 september laten ver vallen, omdat 265 kavels te weinig is om twee avonden mee te vullen. Er wordt nu alleen op vrijdagavond 19 september geveild. De kwaliteit van de ingebrachte goe deren is goed. Er worden liefst vier TESO-aandelen geveild en diverse Texelse schilderijen waaronder een onbekend schilderij van De Traan- roeier dat Souwtje de Wijn onder de naam van haar moeder schilderde. Een van de topstukken is een Hum mer uit 2007 met een inhoud van 3,5 liter die 15.000 kilometer gere den heeft. De nieuwprijs daarvan was €73.000,-. Andere opmerkelijk topstuk is een antieke vaas die in de Waddenzee is opgevist. Er worden ook vier boten te koop aangeboden, een tractor, een duikuitrustig, een antieke gewerenkast, een flipper kast, een biljart en de inventaris van Theodorahoeve. De veiling begint vrijdagavond rond 19.30 uur. De schuur is vanaf 17.00 uur geopend om spullen te bezich tigen. Donderdagavond is er van 19.00 tot 21.00 uur een kijkavond met een hapje en een drankje. Vei lingmeester Benno Bakker houdt deze week op de website van de krant (www.texelsecourant.nl) een dagboek bij over de veiling. Texel'94 heeft zondag in Zuid- Scharwoude een grote neder laag geleden. Tegenstander LSW scoorde zes keer en hoefde maar één doelpunt te incasseren, zodat de eindstand 6-1 werd. Texel'94 wist niet goed wat te ver wachten van LSW, dat drie jaar geleden voor het laatst de tegen stander was. Destijds werd het 4-1 voor de ploeg uit Zuid-Scharwoude. De Texelaars moesten het stellen zonder Marko Koorn, die nog onvol doende hersteld was van een bles sure. Een tegenvaller was ook de mededeling van zijn oudere broer Martin dat hij wegens slijtage aan een knie helemaal niet terugkeert in de selectie. De Texelaars boeten daardoor flink in aan kwaliteit en ervaring. De bezoekers leken al direct na de aftrap op voorsprong te komen, maar de keeper kon de inzet van Leon Zijm nog net tot corner ver werken. LSW had het antwoord klaar in de vorm van een hard schot van één van de voorhoedespelers. Keeper Dennis Schouwstra stond op zijn post en stompte de bal over het doel. Even later was het toch raak, nadat Rick den IJzer man een tegenstander had gevloerd en scheidsrechter Blank uit Heer- hugowaard gedecideerd voor een strafschop floot. Protesten van Texel'94-spelers dat de overtreding buiten het strafschopgebied was gemaakt, mochten niet baten. Kee per Schouwstra was kansloos tegen de goed ingeschoten bal. Enkele minuten later werd het al 2- 0, toen een kopbal via paal en lat in de kruising verdween. LSW speel de in deze fase veel fanatieker en sneller dan de bezoekers, die vooral in de duels te afwachtend waren en derhalve veel balverlies leden. Pas in het laatste kwartier, toen de thuisclub de teugels enigszins liet vieren, kwam Texel'94 tot enkele tegenstoten. Goed doorzetten van Yvo Barends leverde zowaar een doelpunt op, waardoor de hoop terugkeerde. Toch had LSW in de laatste minuten van de eerste helft de wedstrijd al kunnen beslissen. Twee goede kansen waren echter niet aan de spitsen besteed. In de rust bleven Marcel Ris en Steffan Vlaming geblesseerd achter in de kleedkamer. Jeroen en Jimmy Vlaming namen hun plaats in. De Texelaars toonden daarna aanvan kelijk wat meer initiatief, maar al snel nam de thuisclub het heft weer in handen, waarna het in de vijftig ste minuut 3-1 werd. Overduidelijk bleek in het vervolg dat Texel'94 het moest afleggen tegen de technisch betere tegen stander. Vooral op het middenveld hadden de bezoekers weinig in te brengen. Op een schot van Joey van der Vis tegen de lat na, was het alles LSW wat de klok sloeg. Toen het 4-1 werd, was de wedstrijd beslist. Of het nog met erg genoeg was, kwamen Schouwstra en Den IJzerman vlak voor het einde met elkaar in botsing. De keeper kon snel worden opgelapt, maar Den IJzerman moest zich onder dok tersbehandeling laten stellen. In de slotfase werd, ietwat geflatteerd, ook nog 5-1 en 6-1, waarna de Texelaar gedesillusioneerd het veld verlieten. Zondag speelt Texel'94 thuis tegen Hollandia T uit Tuitjenhorn. Franchimon loopt hard in Arnhem Theo Franchimon heeft een eer volle twintigste plaats behaald in de Bridge to bridge, een hardloop evenement in en rond Arnhem. Hij voltooide de 10 Engelse mijlen (16,1 kilometer) en liet daarmee zo'n 740 concurrenten achter zich. De lopers troffen redelijk gunstige weersomstandigheden. De tempe ratuur was prettig om in te lopen, wél stond er een vrij krachtige oos tenwind, kracht 4 tot 5. Franchimon liep een regelmatige race. Hoewel de start niet zo snel was als hij had verwacht, liet hij zich er niet toe verleiden met de koplopers mee te gaan. Gevolg was dat hij het groot ste deel van de wedstrijd alleen liep. Een juiste keuze, zo bleek gaande weg. Uiteindelijk finishte de Texelaar in 1.04.34 uur en verbeterde daar mee zijn tijd van vorig jaar met ruim twee minuten. De zaalvoetballers van Texel'94 zijn er vrijdagavond in Wierin- gerwerf tegen DVO'98 niet in geslaagd de eerste punt(en) in de tweede klasse te behalen. Na een goede eerste helft, waar in 0-2 voorsprong werd geno men, bezweken de Texelaars in de tweede helft onder de druk van de thuisploeg. De eindstand werd 3-2. Texel, dat het zonder Marcel Ris en Leon Zijm moest stellen, begon sterk en zette de tegenstander al vroeg vast op de eigen helft. Hoe wel de eerste kansen niet doeltref fend waren, was het Pim de Lugt die de verdiende 0-1 op het score bord zette. Niet veel later verdub belde Tim Kedde de voorsprong met een hard schot. Pas in de laat ste minuut voor de rust waagde de thuisploeg een kans, maar de paal bracht redding voor de Texelaars. De tweede helft liet een totaal ander spelbeeld zien. Maar hoewel de Texelse defensie veelvuldig in de problemen kwam, viel de aanslui tingstreffer pas zo'n tien minuten voor het eind. Hierna ging de wed strijd op en neer en werden aan beide kanten kansen gecreëerd. Uiteindelijk moesten de Texelaars, door twee doelpunten in de laatste vijf minuten de zege uit handen geven. Door dit verlies staat de Texelse formatie na twee wedstrijden nog met lege handen. De ploeg zal alles op alles zetten om vrijdag in de eigen sporthal Ons Genoegen de eerste drie punten te pakken tegen De Heertjes uit Heerhugo- waard. Deze wedstrijd begint om 19.25 uur. Winstpunten in stromende regen De laatste avonddressuurwed- strijd in Den Helder werd vrij dag onder barre omstandighe den gereden. De regen kwam met bakken tegelijk naar beneden en naarmate de avond vorderde, werden de banen steeds slechter. Dit weerhield de Texelse deelne mers er niet van goed te preste ren. Charity Wetsteen wist met Jamos twee constante proeven te rijden in de klasse L1 en behaalde twee winstpunten. (190 en 192). Marloes van der Vis kwam met Newton uit in de klasse Z2 en behaalde een winstpunt (209) en ook Hannita de Wit behaalde een winstpunt. Zij scoorde met Timdora in de klasse M2 180 punten, goed voor een eer ste prijs. Met een totaal van negen winstpunten heeft ze er nog maar één nodig om te mogen promove ren naar de Z-klasse. Gerard Roe per wist met Vision een winstpunt te behalen in de klasse L1 (189) en Marleen Zethof behaalde met haar pony Billie een winstpunt in de klasse B (181). Het Eierlandsche Kanaal krijgt een betere aansluiting op gemaal Krassekeet. Hoogheemraad schap Hollands Noorderkwartier iaat een buis aanleggen van het begin van het kanaal naar de waterafvoer van Het Noorden. Volgens een woordvoerder van het hoogheemraadschap komt tussen de polders Eierland en Het Noor den in de voet van de dijk een buis van 1,5 meter doorsnede. Die moet ervoor zorgen dat bij extreme regenval het water in het kanaal deels naar Krassekeet kan, zodat het gemaal bij De Cocksdorp niet hoeft te worden overbelast. Bij Krassekeet is recent de capaciteit verhoogd van 300 naar 375 kubieke meter water per minuut. Als het water in het kanaal te hoog komt, gaat er in de buis een stuw open, zodat het water naar Kras sekeet kan. De buis kan worden afgesloten met schotten, waardoor de waterkerende functie van de dijk niet wordt aangetast. Tussen De Eendracht en Het Noorden komt een kleinere buis in de dijk die eveneens aan beide zijden af te sluiten is. Burgemeester en wethouders heb ben Hollands Noorderkwartier een aanlegvergunning voor de twee zogeheten doorsteken verleend. Het hoogheemraadschap is momenteel bezig met de aanbesteding. Bedoe ling is dat het werk in het najaar begint en vóór 1 december klaar is. De doorsteken zijn onderdeel van het voormalige masterplan Water dat vorig jaar in de gebiedsplan- nen van de ILG-gebiedscommissie Texel is opgenomen. Met een overwinning en een nederlaag tegen min of meer gelijkwaardige tegenstanders heeft het damesteam van Tevoko zaterdag in het toernooi van War- menhuizen naar behoren gepres teerd. Volgens trainer en speler Connie Joling kunnen de Texelse volleybalsters de competitie met vertrouwen tegemoet zien. Tevoko reisde met zeven speelsters af naar Warmenhuizen, waar voor het eerst sinds vele jaren een toer nooi werd gespeeld in de voorbe reiding op het nieuwe seizoen. Ivet Former, Tamar Lok, Gertha Wessels, Marianne Boekei, Joannie Schaap man, Céline de Graaf en Connie Joling troffen er Dinto 2 en Madjoe 1, die in dezelfde klasse uitkomen. Tegen het geroutineerde Dinto speelde Tevoko een rommelige eer ste set. Door vele onnodige fouten ging de vroege voorsprong al snel verloren. Hoewel ook de tegenstan der niet overtuigde, was het wel Dinto dat de set won (25-21). In de tweede set speelden de Texelaars iets sneller en kregen ze het posi tiespel beter onder controle. Zon der spectaculair te spelen, werd de tweede set met 25-21 gewonnen, waarna de derde en beslissende set met dezelfde cijfers werd bin nengehaald. In de tweede wed strijd wachtte Madjoe, vorig seizoen gedegradeerd uit de regiodivisie en bestaand uit tien jonge speelsters, die fanatiek aan de wedstrijd begon nen. Tevoko was daar duidelijk niet op' voorbereid en stond binnen de kortste keren op een grote achter stand. Maar gaandeweg herstelden de Texelse dames zich en trokken ze zich steeds beter op aan het hoge niveau van de tegenstander. Dat was net niet genoeg om de eerste set alsnog binnen te halen (23-25). In de tweede set speelde Tevoko even gedreven, maar was het wederom de tegenstander uit Enkhuizen die met de winst aan de haal ging (23-25). In de derde set speelden de dames van Connie Joling erg sterk en bleven ze ook na een snelle voorsprong geconcen treerd en gemotiveerd. Resultaat was een overwinning met groot ver schil: 25-13. Een nog wat onwennig spelend SV Oosterend heeft het in de eerste wedstrijd van het seizoen niet kunnen bolwerken. De uit wedstrijd tegen Winkel ging na een slechte eerste helft met 4-1 verloren. Met een team dat voor de helft bestond uit spelers die vorig jaar nog A-junior waren, was het na gedwongen rust in het eerste com petitieweekend afwachten hoe de krachtsverhoudingen lagen. Al snel bleek Winkel nog een maatje te groot voor de jonge Oosteren- ders, die zich vooral voor rust lieten afbluffen door de tegenstan der. Voor ze het goed en wel in de gaten hadden, stonden de gasten met 3-0 achter. Enige wapenfeit van Oosterend was een schot op de lat van Martijn Drijver. 'De jon gens moeten duidelijk nog aan elkaar wennen. Maar we hebben vertrouwen in de rest van de com petitie', vertelde Ad Guldemond na afloop. Guldemond assisteert met ingang van het nieuwe seizoen Jitze Beintema bij de coaching. In de tweede helft speelden de Oosterenders een stuk pittiger. Dat resulteerde al snel in een doelpunt van Dennis Daalder. Toen Ed de Vries de bal even later hard in de touwen kopte, leek het nog span nend te worden. Het doelpunt werd echter afge keurd, volgens de scheidsrechter omdat De Vries zijn ellebogen had gebruikt. Toen ook een doelpunt van Ruben Duinker om onduide lijke redenen niet werd geteld, zakte de moed de Oosterenders in de schoenen. Winkel maakte vlak voor tijd aan alle onzekerheid een einde door de vierde treffer te Zondag kan Oosterend zich pro beren te revancheren, wanneer ZDH op bezoek komt. Tessa Cofino wint wisselbeker Na de derde onderlinge wed strijd werd de wisselbokaal van manege Kikkert zondag uitge reikt aan Tessa Cofino. Zij was dit jaar de overduidelijke win naar, door als enige tweemaal eerste te worden. Verdeeld over vier categorieën streden 52 deelnemers zondag in de derde en laatste onderlinge wedstrijd van het seizoen van manege Kikkert. De beginners reden een proefje met alleen stap en draf, de half- gevorderden reden één volte in galop, de gevorderden en verge- vorderderi reden een B- en een L1-proef. De jury werd gevormd door Ini Blankvoort uit Ruurlo. Uitslagen: Beginners (zonder galop) - I.Richelle Spoel- stra op Elfi; 2.Zoë Grisnigt op Lucky; 3.Stans Pranger op Elfi. Halfgevorderden (één volte In galop) - LMarike Graaf op Elfi; Z.Luna Holman op Elfi; 3.Samantha Jurado Zapata op Idefix. Gevorderden (B-proef 6) - LAnne- marie van Rossum op Dusty;2.Desirée Boon op Marlt; 3.Celine Uriot op Tuc. Vergevorder den (L-proef 10) - 1.Tessa Cofino op Dusty; 2.Annabel Dros op Tuc; 3.Rosalie Booy op Dusty. Slordigheden zijn ZDH zondag tegen Watervogels lelijk opgebro ken. De thuisploeg werkte hard en speelde soms best aardig, maar ging op cruciale momenten in de fout, waardoor op de nederlaag (1 - 3) weinig viel af te dingen. De wedstrijd was amper begonnen of ZDH moest al een treffer incasseren. Jan-Willem Bakker speelde te zacht terug op teamgenoot Hidde Struick en dat werd gezien door een tegen stander, die de bal oppikte en keeper Chris Stolk kansloos liet. Niet veel later werd het 0-2. Een onschuldig ogende dieptepass werd door een communicatieprobleem tussen Bak ker en Struick slecht verwerkt, waar na dezelfde speler van Watervogels opnieuw kon scoren. Daarmee leek de wedstrijd al bijna beslist, maar gelukkig voor de Zwa luwen maakte nog in dezelfde minuut ook de Helderse keeper een fout. Hij leek een verre trap van Pieter- Jan Eelman eenvoudig onschadelijk te maken, maar schrok van de voor hem opduikende Jelmer Bomas en liet de bal los, waarvan Bomas dank baar profiteerde. Een opsteker voor ZDH, dat in het vervolg een paar aar dige kansen op de gelijkmaker cre- eerde. Eerst kon de keeper een schot van Arjen Lap maar net onschadelijk maken en even later verraste Jonas Leenhouts de keeper met een boog je, dat echter net naast ging. Aan de andere kant was Stolk paraat op een hard schot in de hoek. Met de stunt van vorig jaar in het achterhoofd, toen een achterstand van 0-3 nog werd omgezet in een gelijkspel (3-3), zette ZDH de gasten uit Den Helder na rust onder druk. Kansen waren evenwel schaars. Een tegenvaller was de derde treffer van Watervogels, gescoord na slordig balverlies op het Hoornder midden veld. De thuisploeg bleef daarna de aanval zoeken, maar meer dan aar dige doelpogingen van Mike de Bruijn en invaller Sjoerd Oosterhof leverde dat niet op. Na het laatste fluitsignaal werd dui delijk dat Watervogels de kopposi tie heeft genomen, terwijl ZDH op doelsaldo alleen Vesdo onder zich weet. Zondag gaan de Zwaluwen voor de eerste derby van het seizoen op bezoek bij Oosterend. Regels voor haven van Oudeschild De gemeenteraad stelt op 28 oktober een verordening voor de haven van Oudeschild vast. De verordening kan worden beschouwd als een reglement in het belang van orde, veiligheid en het juiste gebruik van de haven. Ook wordt het nodige geregeld op het gebied van vergunningen en onthef fingen. De verordening moet er voor 1 december zijn, want dan gaat de haven over in gemeentelijke handen. Bij het opstellen van de verordening hebben de havenverordeningen van Terschelling en Wieringen als voor beeld gediend. Verder hebben de huidige beheerder Rijkswaterstaat, de visserij en de Oudeschilder dorps commissie inbreng geleverd. Als de haven te zijner tijd wordt overgedra gen aan een havenbedrijf kan de ver ordening als havenreglement dienen, eventueel aangepast aan de situatie van dat moment. Nadat voor de zomer de vernieuw- de schade aan de steiger van het onder andere de TX14) flink bescha- de kade van de Oudeschilder haven noordelijke havenhoofd. Daar waren digd geraakt. (*oiobct Koning} werd opgeleverd, was het afgelo- diverse meerpalen ep hekwerk hier pen week tijd voor het herstel van door enkele fikse aanvaringen (van Zaterdag 20 september; BOL 5-Oosterend 3 Texel'94 A1-Almere A1 Texel'94 B1-De Koog B1 Sint Boys B1-Texel'94 B2 Oosterend B1-BKC B2 Texel'94 MB1-LSW MB1 Oosterend MB1-Winkel MB1 Wiron MB1 -Texel'94 MB2 Vrone C1-Texel'94 C1 Texel'94 C2-HCSC C3 Petten C1-Texel'94 C3 Den Helder C6-Texel'94 C4 DWOW MC1-Texel'94 MC1 Succes D1-Texel'94 D1 Den Helder D4-Texel'94 D2 Texe'94 D3-W'waard D1 Texel'94 D4-ZDH D1 De Koog D1-BKC D2 Texel'94 G1-WSV30 G1 14.30 14.30 14.30 12.00 12.45 13.00 14.30 12.00 11.45 11.30 13.00 14.30 14.00 13.30 12.00 11.30 13.00 11.30 11.30 Texelse pupillencompetitie: Utrecht-Heerenveen 9.00 AZ-SVO F 9.00 ZDH F-Vitesse 9.00 Roda-De Koog F1 9.00 SVC Terschelling-De Koog F2 9.00 Arsenal-Everton 10.00 Chelsea-SVO E 10.00 De Koog E-SVC Vlieland 10.00 Tottenham-Manchester 10.00 SVC Ameland-Liverpool 10.00 Zondag 21 september: Texel'94-Hollandia T. Geel Zwart-De Koog Oosterend-ZDH Texel'94 2-Limmen 4 Texel'94 3-Succes 3 De Koog 2-BKC 3 Den Helder 5-Oosterend 2 Den Helder DA1-Oosterend DA1 Wiron DA1-De Koog DA1 Texel'94 MA1 -SVW'27 MA1 14.00 14.00 14.00 12.00 12.00 14.00 13.00 14.00 12.00 12.00 Eelman wint maandbeker Ed Edelman heeft zondag onder uitstekende weersomstandighe den de maandbeker van de golf club gewonnen. Met 75 slagen netto liet hij in de eerste catego rie Maeike van der Schaaf (78) en Piet W. Schuijl (80) achter zich. In categorie 2, waar om stableford- punten werd gespeeld, ging de eerste plaats naar Mancus van der Wetering (36 punten). Tweede werd Jan Bloem (35), derde Hans van Maldegem (30). De eerste plaats in de derde catego rie ging naar Bep Boumans (38 sta- blefordpunten). Tweede werd Hélène van Wijhe (35), derde Gerda Bloem (30). De longest drives werden gesla gen door Maeike van der Schaaf en Jos van der Werf, Rein Sande sloeg de neary bij de heren. Bij de dames werd de neary niet geslagen. Schietoefeningen Vanaf fort Erfprins in Den Helder worden van 17 tot en met 19 sep tember schietoefeningen gehouden. Afhankelijk van de weersomstandig heden vinden de oefeningen dage lijks plaats tussen 9.00 en 16.00 Texelse recreatiecompetitie: Texelse Boys-Texel 10.30 De Koog-Oosterend 10.30 Voetbaluitslagen Zaterdag 13 september: HCSC A1-Texel'94 A1 2-1 Texel'94 C1-SVW'27 C2 3-1 Texelse pupillencompetitie: Vitesse-Roda 3-5 SVO F-ZDH F 7-1 Heerenveen-AZ 5-2 SVC Terschelling-Utrecht 11-1 SVC Vlieland-Tottenham 16-6 SVO E-De Koog E 6-5 Everton-Chelsea 1 -8 Ameland-Arsenal Liverpool-Manchester 4-9 Zondag 14 september: LSW-Texel'94 6-1 De Koog-Sint Boys 1 -2 Winkel-Oosterend 4-1 ZDH-Watervogels 1-3. Texelse recreatiecompetïtie: Oosterend-Texelse Boys 1 -2 De Koog-Texel uitgesteld Programma zaalvoetbal Woensdag 17 september 17.00 C/Sportsh C1-SVO C2 vPutten 17.45 Krim C1-RAB C1 vPutten 18.30 Krim 4-Koog 3 Douma 19.20 Klif/St dal -WMC dal Douma 20.15 ZDH 1-Texel 3 J'dijk 21.05 Texel 4-Krim 5 J'dijk Zaaldienst: Mantje Donderdag 18 september 18.15 Klif/St D1-Mantje D1 Klif/Steen 19.00 RAB 4-RAB 5 vPutten 19.50 RAB 3-Klif/Steen 3 vPutten 20.45 Texel 2-Klif/Steen 2 H'dijk 21.35 Krim 2-Koog 2 H'dijk Zaaldienst: Krim Vrijdag 19 september 17.00 RAB Bouw E1 -SVO E1 RAB 17.45 RAB Bouw D1-ZDH D1 RAB 18.30 RAB Bouw 1-Krim 1 Arnout 19.20 Texel 1-De Heertjes 1 H'dijk 20.15 SVO 1 -Mantje 2 Bakker 21.05 Mantje 1-Koog 1 Vonk 21.55 C/Sportsh 1 -Klif/St 1 Douma Zaaldienst; C/Sportshop Uitslagen: t-jeugd: Mantje 61-HAB Bouwmat. tl 8-2. D-Jeugd: C/Sportshop D1-RAB Bouwmat. D1 1-7 C-jeugd: Oosterend C1-Knm C1 1-5. Klif/Steenenplaats C1-RAB Bouwmat. C1 1- 1. Tweede klasse: Krim 5-Krim 4 4-11, Koog 4-C/Sportshop 4 3-4, Texel 3-Texel 4 16-2, C/Sportshop 3-Klif/Steenenplaats 4 4-5. Eer ste klasse: Mantje 4-RAB Bouwmat. 3 3-2, Klif/Steenenplaats 3-Mantje 3 5-14, Oosterend 2-C/Sportshop 2 1-3, RAB Bouwmat. 5-Krim 2 4-2, correctie: Oosterend 2-Koog 2 4-1Hoofd klasse: RAB Bouwmat. 2-Klif/Steenenplaats 1 2-3, RAB Bouwmat. 1-Mantje 1 5-4, Oosterend 1 -C/Sportshop 1 4-4, Mantje 2-Koog 15-1 Auto beschadigd De auto van een invalide man uit Hilversum is zaterdag op de par keerplaats bij Albert Heijn in Den Burg zwaar beschadigd geraakt. De auto, een grijze Fort Transit, stond op de invalidenparkeerplaats. Toen de eigenaar rond twaalf uur terugkeerde, trof hij een motorkap met drie deuken en een lange kras. De eigenaar, Jan Jacobs, is op zoek naar getuigen. 'Het was hart stikke druk op dat moment, dus iemand moet gezien hebben wat er is gebeurd Jacobs, heeft zelf het vermoeden dat iemand geprobeerd moet hebben een kinderwagen over de motorkap heen te tillen Hij heeft naar eigen zeggen 1200 euro scha de. Getuigen kunnen zich bij hem melden, tel. 035-7726105,

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 5