'Uiteindelijk gaat het om omgangsvormenJ r™rn TEXELSE 3 COURANT Presentatie hulpmiddelen Winkeltjes op plaats van café Blauwe Piste volgend jaar verder in Toekomst F amilieberichten Nienke VRIJDAG 3 OKTOBER 2008 Een vertegenwoordiger van Hulpmiddelen Centrum Friesland toont hulpmiddelen Question Plaza in Den Burg. Thuiszorg kwamen de hulpmiddelen bij Revatech/Jan Jissink in Dirk- shorn vandaan en dat blijft zo onder aanvoering van HCF. Het aanmeten van hulpmiddelen is wel aan verandering onderhe vig. Volgens HCF wordt niet meer bekeken wat er aan hulpmiddelen leverbaar is, maar wordt bekeken wat iemand nodig heeft om te kun nen functioneren. SIGT-voorzitter Dick van Barneveld hoopt dat daar door de kwaliteit van hulpmiddelen toeneemt. Hulpmiddelen op maat kunnen volgens hem ook kosten besparend werken. Voor reparaties aan de voorzieningen kan voortaan onder werktijd en in de weekenden 0224-552443 worden gebeld. Bui ten werktijd (avond en nacht) is voor spoedgevallen 06-22667047 bereik baar. De gemeente is met HCF in zee gegaan omdat dat goedkoper was. De kwaliteit van wat er gele verd kan worden, speelde eveneens een rol. Er is een contract voor drie jaar afgesloten met uitzicht op drie keer een jaarlijkse verlening. Rolstoelen, driewielfietsen en scootmobielen in diverse soorten en maten passeerden afgelopen week de revue in Question Plaza in Den Burg. Vertegenwoordigers van Hulpmid delen Centrum Friesland (HCF) waren daar neergestreken om ken nis te maken met Texelaars die een lichamelijke of visuele handi cap hebben. HCF heeft sinds kort de plaats ingenomen van Thuiszorg Kop van Noord-Holland (Omring) als leverancier van hulpmiddelen die onder de Wet Maatschappelijke Ondersteuning vallen. HCF had allerlei materiaal meege nomen om de circa tachtig aanwe zigen te laten zien wat de organisa tie zoal levert. Ook werd HCF nader geïntroduceerd. Dat gebeurde op initiatief van de Stichting Integratie Gehandicapten Texel (SIGT) die de kennismakingsavond had belegd. De verandering van leverancier maakt in de praktijk overigens wei nig uit. Onder het regime van de De Fontein opende Kinderboekenweek Basisschool De Fontein in Den Burg combineerde de opening van de Kinderboekenweek woensdag met de internationale Dag van de Ouderen. De kinderen van de onderbouw kon den tijdens het dagelijks leesuurtje kennismaken met de voorleeso- ma's, die na de herfstvakantie elke week even langs komen. Ook de andere kinderen hoefden niet zelf te lezen. Hen werd'in de Tinholthal een gedicht voorgelezen (de Kinderboe kenweek staat dit jaar in het teken van poëzie) door Henk Snijders, Mary Vos, Ineke de Porto, Nel Col- iou, Nel Kooij en Mies de Wilde. De Kinderboekenweek staat dit jaar in het teken van poëzie. De opening van de Kinderboekenweek gold als het startsein van een schooljaar vol leesactiviteiten. Er zal een boeken bal worden gehouden, de kinderen zullen zelf een boek schrijven en leren illustreren en papier scheppen. Daarnaast wordt de hele schoolbi bliotheek vernieuwd. Wat ik zeggen wou... Aandeelhouders De afgelopen dagen is mij herhaal delijk gevraagd hoe het nou zit met het percentage Texelaars dat aan deelhouder is van TESO. Tijdens de concessieperikelen werd er in de pers veelvuldig gesteld dat de TESO bootdienst in handen is van de Texelse bevolking. Dat is maar ten dele waar. De getallen zijn als volgt. Er zijn 2900 aandelen van ƒ25,- en 711 van ƒ5,- uitgegeven, Zaterdag is het doek gevallen voor feestcafé De Blauwe Piste in De Koog. De onder de jeugd populaire zaak houdt na vier jaar op te bestaan. Rob Jeurink en Wil Heiligers, eigenaar van het pand, zijn van plan er winkels in onder te brengen. De Blauwe Piste wordt volgend jaar voortge zet op de bovenverdieping van De Toekomst. HeiligeTs; 'We zijn al langer eigen- daar van het pand, maar het werd verhuurd als discotheek. Vorige week zijn we met de discotheek tot een akkoord gekomen, het is nog heet van de naald.' Bedoeling is er tien winkeltjes in te vestigen, waarbij een soort overdekte winkel promenade ontstaat. Het gebouw krijgt drie in- en uitgan gen, aan de voor- en de achterzijde en aan de zijkant. 'Het soort win keltjes maakt ons niet uit, maar we willen het wel in een leuke, oude stijl realiseren.' Bedoeling is dat de winkelgalerij voor aanvang van het VERVOLG VAN PAGINA 1 Skeve huze Bij het aanwijzen van kandidaten wordt gelet op gedrag, onderliggen de problematiek, eventuele agressie, etc. De woonconsulent van Woontij en iemand van het begeleidings team van de GGZ gaan vervolgens bij de kandidaat op huisbezoek om uitleg te geven. Minstens twee maanden voor de verhuizing wordt nader onderzoek gepleegd naar de achtergronden van het gedrag met de bedoeling een vertrouwensband te kweken. Het gevolg moet zijn dat de betrokkene de plaatsing in Skeve Huzè niet alleen ervaart als straf maar ook als een kans op een beter bestaan. Er wordt van uit gegaan dat de behoefte aan deze opvang met zes units ruimschoots is gedekt. Er is tijdelijke bouwvergunning voor ver leend. Over vijf jaar moeten ze ver dwijnen Als deze vorm van opvang dan nog nodig is, komt er een ver vangende oplossing, zo hebben de betrokken partijen afgesproken. Op verzoek van de Texelse Cop- rant hield Marian Merkelbach een week lang een weblog bij over haar werk als wethouder. Daarin bericht ze over een net werkbijeenkomst van vrouwelijke bestuurders, de verjaardag van haar oudste dochter en het werk bezoek van minister Hirsch Ballin. Hieronder een bloemlezing. Het complete weblog is te lezen via www.texelsecourant.nl. (Vrijdag) Elke laatste vrijdag van septem ber worden alle vrouwelijke bestuur ders van alle gemeenten uitgenodigd voor een netwerkbijeenkomst. Aan het eind van zo'n dag wordt vast gesteld wie het de volgende keer organiseert. Een bijeenkomst van vrouwelijke wethouders en burge meesters en deze keer ook de vrou welijke gemeenteraadsleden van de organiserende gemeenten (Veghel en Uden deden het samen dit jaar). Het programma was heel afwisse lend. We bezochten met ongeveer 60 vrouwen eerst een heel bijzonder SW-bedrijf. De Bolder van Veghel en Uden zeg maar Tijdens de lunch hebben we genoten van een mode show. Lang is er getwijfeld of dat wel kan... Zo rolbevestigend! Maar ja, niet doen is ook zo krampachtig. Wat kan het leven soms akelig inge wikkeld zijn. Gelukkig 's middags weer een programma-onderdeel waar je zonder schaamte mee thuis kan komen. Vliegbasis Volkel. Ont zettend leuk om mee te maken. Ik heb één van de twee waves op een (werk)dag meegemaakt. Dat zijn de momenten waarop de F16's opstij gen om te gaan oefenen. Mijn oudste dochter is vandaag jarig. Negentien jaar, dat wil zeggen dat ik zelf toch ook wat op leeftijd moet raken... Traditiegetrouw wordt er 's morgens voor de jarige gezongen. Voorheen was dat makkelijk. De jari ge werd om een uur of zes wakker (of eerder), rammelde iedereen uit bed en zorgde ervoor dat er meer of minder slaperige stemmen klonken die wilden weten hoeveel jaar het feestvarken nu was. Al enige jaren is dat tijdstip een beetje een probleem. De jarige wil steeds vaker uitslapen (schooldagen zijn nog het makke lijkst), in oogsttijd, zoals nu, wil papa liefst zo vroeg mogelijk beginnen, te vroeg voor de rest... Compromis is dan koffietijd. En dat aftellen en vragen hoeveel jaar ben je nu hoeft van de jongste niet meer. Dat duurt nu toch echt te lang! (Zondag) Lekker rustig dagje vandaag. Het grootste deel van het leesvoer verwerkt. Nog wat in de tuin geklust, zodat een deel weer keurig is. Even gecontroleerd hoe het met de wal- notenoogst staat. Restjes taart zijn weer op. De was gedaan voor de oudste die morgen weer naar haar huis in Amsterdam vertrekt. Klaar voor de nieuwe week. (Maandag) Met de afdeling communicatie het bezoek van minister Hirsch Bal lin voorbesproken. De minister van justitie komt ons eiland bezoeken op initiatief van de lokale CDA-afde- ling. Complimenten voorzitter! Vrij dagavond 10 oktober zal de minister op OSG De Hogeberg zijn, waar hij wordt voorgelicht door de leerlingen- raad over het splinternieuwe project ruziebeslechters. Een project waarin leerlingen getraind zullen worden om zelf problemen op te lossen die zich tussen leerlingen voordoen. Ook docenten worden opgeleid om leer lingen hierin te kunnen begeleiden. Uiteindelijk gaat het om omgangs vormen, om een houding van begrip voor elkaar, om respect voor ande ren, ook als je het een keer niet met elkaar eens bent. De minister heeft hier ook duidelijke ideeën over en zal ook spreken over respect voor elkaar. (Dinsdag) Vaste prik op dinsdag is de college vergadering, dat is in elke gemeente in Nederland het geval. Van 's mor gens 9.00 tot 's middags 15.00 uur staat dit in de agenda van de burge meester, de gemeentesecretaris en de drie wethouders. Dit is niet alleen het moment om de agenda van die week door te nemen en de besluiten te nemen die nodig zijn, maar ook een dag om elkaar te informeren. We besturen samen en het is dan wel handig om te weten waar iedereen mee bezig is. De rest van de week gaan we meestal allemaal een kant op. Vandaag was de agenda niet erg uitgebreid, dus alle tijd om de langlo pende zaken door te spreken. Peter Bakker geeft ons dan bijvoorbeeld de stand van zaken over de over name van de haven. Nico Kikkert is bezig met het project Ruimte voor Ontwikkeling. De burgemeester heeft handhaving in haar portefeuille, waar toch altijd weer wat speelt (er blijven toch Texelaars die onze handhavers aan het werk houden). Mijn grote project, de ver/nieuwbouw van OSG De Hogeberg, is in een spannende fase, waar helaas geen invloed op uitgeoefend kan worden. Een aantal inschrijvers, dat graag wil bouwen, is aan het rekenen. Afwachten dus en duimen, kaarsjes branden, etc. (Woensdag) Vandaag onder andere bestuurlijk overleg met de burgemeester en de directeur van De Bolder. Buiten de overleggen die de heer Noordzij en ik voeren, doen we dat regelmatig met z'n drieën om de gang van zaken op De Bolder en de toekomstige ont wikkelingen door te spreken. Er zal wijziging in het beleid komen op het terrein van de sociale werkvoorzie ning. Heel ongebruikelijk is dat daar nog niets over bekend is. Gezien de lijn tot nu toe is de verwachting dat steeds meer schotten weg zullen vallen, waardoor het onderscheid tussen mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt om verschillende redenen weg zal vallen. Wat maakt het tenslotte uit of er een fysieke, psychische of lichamelijke oorzaak is voor het feit dat je niet meteen aan de slag kunt. Uitgaand van de mogelijkheden die iemand heeft blijft het doel om werken wel mogelijk te maken. Zoveel mogelijk mensen laten meedenken, meepraten en meedoen in onze samenleving is het streven. De week van Jeroen Dros Jeroen Dros is de volgende blog- ger in de serie De week van... Hij is uitbater van café De Pilaar en organisator van het bluesfestival, dat van vrijdag 10 tot en met zon dag 12 oktober in Den Burg wordt gehouden. Toerrit motoren Zondag 5 oktober houden Texelse motorrijders bij geschikt weer een toerrit over het eiland. Deelnemers verzamelen zich om 13.30 uur op het parkeerterrein aan de Emma- laan in Den Burg. Wad zou 't De Texelse formatie Wad zou 't speelt zaterdag vanaf 22.30 uur in café De Kuip in De Koog. De band speelt covers met sterke eigen accenten. De toegang is gratis. Bijeenkomst over diabetes De afdeling Den Helder van de Diabetesvereniging Nederland houdt zaterdag een bijeenkomst in het gebouw van de Thuiszorg aan de Witte Kruislaan in Den Burg. Spreker is dokter Hetty van Dijk, het onderwerp is 'Wat alle mensen van diabetes zouden moeten weten'. Ook zijn er bestuursleden en men sen van de diabetes informatiepost aanwezig en is er volop gelegenheid tot het stellen van vragen. De bijeenkomst begint om 14.00 uur, de toegang is gratis Wampex start aanmelding De aanmelding voor de Wampex gaat zondag van start. Deelnemers kunnen vanaf 14.00 uur op de web site www.wampextexel.nl lezen wat er die middag van hen wordt ver wacht om mee te kunnen doen aan de weekend-amfibische expe ditie. Die wordt vrijdag 31 oktober en zaterdag 1 november voor de 28ste keer gehouden. Er kunnen maximaal 35 teams van vier perso nen aan meedoen. Deelname kost €104,- per groep. in totaal dus 3611 aandelen. Die zijn thans in bezit van 3096 aan deelhouders (bron TESO). Van hen is tweederde Texelaar (bron TESO), dit zijn er circa 2064. Het inwoners aantal van de gemeente Texel is 13.600 (bron gemeente Texel). Het percentage Texelse aandeelhouders is dus: 2064 136 (1 procent slechts 15 procent. Nog lang niet het percentage dat Dokter Wage- maker als doel had. J.A. van der Slikke, Den Burg volgend seizoen wordt geopend. Voor feestcafé De Blauwe Piste wordt een deel van de bovenverdie ping van De Toekomst afgeschermd en ingericht als aprèsskibar. De tekeningen zijn deze week ter goed keuring ingeleverd bij de gemeente, meldt exploitant Paul van'Dijk. Bij het slopen van De Blauwe Piste deed zich een bijzonder probleem voor. Van de biertanks van 1000 liter was eentje nog geheel gevuld en in de andere zat nog 300 liter bier. Een telefoontje naar Gerard Zoetelief bracht uitkomst. Met zijn speciale heftruck tilde hij de biertanks uit de kelder, waarna het bier in de tanks van SamSam werd overgepompt. Maurice de Groot, bedrijfsleider van De Blauwe Piste, draait de komende tijd bardienst bij diverse collega's. Van 15 december tot 1 april gaat hij in het Oostenrijkse Westendorf aan de slag als skileraar, om daarna in de nieuwe Koger aprèsskibar achter de tap te staan. Langzaam gleed je van ons weg, elke dag een stukje meer. Telkens werd je iets ontnomen, dat deed ons allen zeer. Het gemis is stille pijn. Gespaard voor verder lijden, dankbaar voor wie je was, kwam God je nu bevrijden. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede, dat is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgza me moeder en oma Pien Veldwisch - van Houwelingen Delft, 5 juni 1922 Texel, 1 oktober 2008 Texel: J.F.W. Veldwisch Texel: Lianne Veldwisch Jan Brandenburg Zefanja en Robert Pablo en Anita, Britt, Tess Assen: Fred Veldwisch Janny Veldwisch- Stroetinga Wilfred en Jessica, Thijs, Luuk Gert Jan en Nynke Rochester, USA: Bart Veldwisch Alice Sanders Tiana Texel: Jozien den Brok- Veldwisch Hans den Brok Patricia en Jasper, Pascale, Myrthe, Robme Tamara en Tim, Bonne Madeion en Mario Willemstad, Curagao: Harriët Griffith- Veldwisch Hesdy Griffith Sarah Nathan en Natasha Jotham Texel: Saskia Arensman- Veldwisch Rob Arensman Hessel Pieter Burgerhoutstraat 14 1791 ED Den Burg Moeder is thuis, liever geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 6 oktober om 14.00 in de NH-kerk van Den Burg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 13.30 tot 13.55 uur. Na de dienst zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats naast de kerk. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in „De Schakel", om nog even na te praten. Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, beschouw deze advertentie dan als uitnodiging. We zijn ontroerd door de liefdevolle verzorging van mijn vrouw en onze moeder, en danken daarvoor de medewerkers van Verpleeghuis Texel, afdeling ,,de Krukel". Familie Veldwisch. Kaarten, een handdruk, een opbeurend woord, een arm om onze schouder; het gaf ons troost en kracht om verder te gaan, na de ziekte en het overlijden van mijn man, onze vader en opa Voor al u danken. ANTON WIJTTEN 1 warme reacties willen wij u hartelijk Riky Marcel en Marieke Yvonne en Mare Peter en Tanja en kleinkinderen De Cocksdorp - Texel, oktober 2008 WILLEM LAKEMAN Soms kun je geen woorden vinden voor wat je voelt. Maar uw liefde en éandacht voor ons in deze moeilijke tijd is hartverwarmend. Dat zullen we nooit vergeten, onze hartelijke dank. Evelien, Léon, Robert, Sjoerdtje, kleinkinderen en Annie De grote belangstelling die wij ondervonden na het overlijden van onze lieve vader en opa JACOB VAN HEERWAARDEN heeft ons diep getroffen. Wij danken allen" die hem de laatste eer hebben bewezen en om ons heen stonden in de afgelopen periode. Het was hartverwarmend. Familie Van Heerwaarden Texel, oktober 2008 Dankbaar en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Martje Elisabeth Zij is geboren op 14 september 2006 om 13.44 uur, weegt 3650 gram en is 51 cm lang. Trotse ouders: Sieme Marijke Zijm hofiaari 40 3134 AD Vlaardingen Langs deze weg wil ik eenieder vriendelijk bedanken voor de vele bloemen en kaarten die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis heb gekregen en ook bij mijn thuiskomst. Ook namens mijn man. Nel van der Veen-Witte j Texeiaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,00 tot en met 3 regels. Per regel meer: €2,00 (incl. btw). www.texeltoerist.nl. Een unieke site met plaats aanduidingen via Goo- gle-maps. Kom ook eens kijken en zoom in. Antiek Boeken Curiosa De Bonte Hond, Heren straat 54, Den Hoorn. Open: 11-17i gesloten. Ook veel last van spam wij hebben de oplossing, kijk op www.tcatexel.nl www.printservicetexel. nl Stickers, belette ring, textieldruk. Tel. 06- 10711115. Kinderfuif, een echt doe feest. 1uur bowlen met lichte ballen en slurfen in de goot. Daarna patat, kroket, glas fris en éen ijsje toe. €5,- p.p. Bowling de Koogel, tel. 0222-317672. www.woonkracht7.nl voor natuursteen en te gels. Gezocht: parttime keu kenhulp voor weekend en vakanties; interieur verzorgster, 1 ochtend in de week. Brasserie Samsam, 06-53109380 info@paulvandijk.nl Ons cursuslokaal is ook te huur voor bedrijven en instellingen, TCA Marico- weg 37a. Baby geboren? Huur een ooievaar voor in de tuin voor €1,25 per dag (€12,50 borg) bij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. Satelliet Service- verkoop/ reparatie Stiehl De Waal 311 777. Boreal wandelschoenen end-of-season SALE tot -40% BeachActive Fun Fashion strandslag Paal 17 (afslag Ecomare) dagelijks open v a. 13.00, Za en Zo v.a. 11.00 Taxi nodig? Bel Taxi At tent, 0222-320020,24 uur per dag bereikbaar. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Wasmachine stuk 322398, EP: Voordeelland. Van daag gebeld: vandaag geholpen. Wellnessbeurs/ Para normaal beurs lokatie: Stayokay, datum: 17 ja nuari 2009, tijd: 13.00- 20.00. Ondernemers kunnen zich opgeven bij anitamuitwijk7@hotmail. www. texelseau to pa gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Wegens vakantie aange paste openingstijden. Ma, woe, do, vrij. zaak open van 10.00-12.30 u, Zondag en dinsdag gesloten. Dit is van 8 oktober tot 28 ok tober. Vermeulen Bikes. Tel. 319213. Olaf van der Beek met prachtig werk in galerie Klif Art t/m 12-10-2008, Klif 27 Den Hoorn, tel. 319618. Grootmoeder's Cate ring. Voor al uw salades en hapjes, warm en koud, voor jong en oud. Corry v.d. Slikke Tel. 313335. b.g.g. 06-51253560 V.a. 4 okt. wegens ver huizing doorlopende schuurverkoop met o.a. huisraad, kleding en curi osa. V.a. 10 uur, Vliegwiel 5, Oudeschild. Uw drukwerk, naamsbe kendheid en presentatie in vertrouwde handen! Vraag naar het ondernemers pakket van Langeveld de Rooy. Op zoek naar een auto? Kijk dan eerst eens op www.texel sea uto pa gina. nl Open huis zaterdag 4 ok tober 11.00-15.00 uur. R. Terpstra Gasthuisstraat 15, Den Burg. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten Verder kunt u vijf dagen per week zonder afspraak terecht. De Koog, tel. 317575. Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Iedere dag tot 20.00 uur geopend. Snackbar Kustpark Texel/ De Koog, Voor de heerlijkste friet en snacks!!! (IM texelaatie) judo, karate, kickboksen Cursus digitale fotogra fie Foto's bewerken en verzenden bij u thuis op uw eigen pc. Daan Koop man. 310973 Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Voor al uw schilderwerk binnen en buiten: Schil dersbedrijf Eschweiler. Tel. 315032. Al volgeboekt? Verhuur uw (vakantie)huis via www.aanzee.com 072-581579". Satellietstoring 322398, EP: Voordeelland. Van daag gebeld, vandaag geholpen. Buitenkans! 3 daagse workshop digitale foto grafie door Peter Ampt in samenwerking met Klif 1 B&B in Den Hoorn 'crea tief kijken door de lens' op 15 t/m 17 okt. Nog enkele plaatsen vrij. 98.— Incl. persoonlijke begeleiding, verzorging en 2x lunch. Voor info: bel 888950 of email info@klif1.nl Bod gevraagd op Teso- aandeel van 5 gulden. Reacties br.o.nr. 1976 aan Tex. Courant. Spinbaan 6, Den Burg. Heeft uw apparatuur het begeven? Bel ons dan even1 Stiehl De Waal 311 777. www.texelseautopa- gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Trapondersteuning fiets op voorraad. Reparatie en verkoop alle merken. Bets fietsen. Oudeschild Tel: 312184 Gratis vermelding van vaste of mobiele telefoon nummers. www.belsnel- ler.nl Maak kennis met ons on dernemerspakket. 15 procent kgrting voor de startende ondernemer. Langeveld de Rooy, Spinbaan 6 in Den Burg. Gezocht: parttime keu kenhulp voor weekend en vakanties; interieur verzorgster, 1 ochtend in de week. Brasserie Samsam, 06-53109380 info@paulvandijk.nl Basic- jeans 2 voor 40,= 3 wassingen. Rabbit Ha- bit Weverstraat 39 Den Burg. Billabong Wetsuits en lycra's 2008 end-of sea son SALE tot -40% Bea chActive Fun Fashion strandslag Paal 17 (afslag Ecomare) dagelijks open v.a. 13.00, Za en Zo v.a. 11.00 Boerenkool, spitskool, broccoli en bloemkool vers van het land. Stuif weg 68, 't Noorden Oos terend, t. 318721. Gezocht: parttime keu kenhulp voor weekend en vakanties; interieur verzorgster. 1 ochtend in de week. Brasserie Samsam, 06-53109380 info@paulvandijk.nl Liesbeth Roeper uit vaartverzorging. tel. 310952. Dag en nacht be reikbaar. www.aardeenhe- mel.nl Haircare Californië Anja Zijm, tel. 06-22917603.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 3