TE HUUR I» ïkendmakingen Vijftig inspirerende ontmerpen voor uuj nieuiue boumhovei APPARTEMENTEN Koogerhuys Texel b= TEXELSE COURANT SCHOO PASFOTO'S DE WAAL Livingslone bournU beeldbanktexel.nl Gemeente Texel - - DROGEHAM BESTRATINGEN www.texel.nl the lost dance!'1 Op zaterdag 25 oktober texelse vereniging van logiesverstrekkeiy Wij staan voor u klaar! VRIJDAG 24 OKTOBER 2008 Gemeubileerde appartementen te huur per direct, 2/3-kamerappartementen - - 1 voor een periode van minimaal 1 jaar. Prijs v.a. €550,- per maand (excl. gas,water licht). Info: 0341 455 515»' (ma t/m vr 9.00 - 12.00 uur) óf mail: m.bronkhorst@epegroep.nl -visTGOE D Graag een Eikenhouten vloer van topkwaliteit? Nu bij interieurbouw Schoo: Bij u thuis gemonteerd Eikenhouten vloerdelen 190 mm breed Inclusief voorstrijken ondergrond, verlijmen ondervloer, verlijmen Eiken meerlaags parket, schuren, 2 lagen oliën, af plinten en onderhoudsset. Nu slechts 110,- per vierkante meter. www.interieurbouwschoo.nl 06 5262 2829 zwart/wit of kleur €6.00 JfbrtOphlSA B 320963 Heemskerckstraat 17, Oudeschild, Tel. 322 398, www.epvoordeelland.nl Let op dit keurmerk 25 |aar bouwervaring en toekomstvisies hebben wi| samengebracht in de Huizotheek. Een uniek inspiratieboek voor iedereen met concrete bouwplannen Livingstone bouwt volgens de hoogste kwaliteitsstandaard En altijd met een aannemer bij u in de buurt Will u weten hoe dat werkt? Met de Huizotheek starten uw bouwplannen, vraag hem gratis aanl Meer dan 50 inspirerende ideeën in onze brochure, vraag hem nu gratis aan via 0900 899 60 50 ol kijk op www.liuizotheek.nl Showroom Breda, Vossenberg 4 (naast de Makro). Showroom Almere-Stad-West, Redactiestraat 2 Door ons geselecteerde dealer in uw regio: Elko Vermeulen Bouw B.V., Oosterend (Texel) 25 JAAR VILLABOUW Een foto uit deze krant die door ons is gemaakt kunt u vanaf morgen bestellen op Heeft u geen internet? NYiYtYflTmmwfrM Kom dan langs bij Mediabureau L&R Spinbaan 6, Den Burg BOUWZAKEN Aangevraagde bouw- en sloopvergunningen Krimweg 16 - 18 in De Cocksdorp: slopen van een woning (ontvangen 10 oktober 2008); Haffelderweg 4 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten van een woonhuis (ontvangen 14 oktober 2008); Postweg 193 in De Cocksdorp: geheel plaatsen van een recreatief opstal (ontvangen 14 oktober 2008); Emmalaan in Den Burg: geheel oprichten van een gemeentehuis (ontvangen 14 oktober 2008); Westerweg 80 in Den Hoorn: geheel oprichten van een schapenstal en een schapenmelkerij (ontvangen 14 oktober 2008).; Tempeliersweg 22 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen/vergroten van een zomerwoning (ontvangen 15 oktober 2008): Rozendijk 28 in Den Burg: gedeeltelijk vernieuwen van een schuur (ontvangen 16 oktober 2008). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zi/n verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd. Verleende bouw- en sloopvergunningen Schumakersweg 8 in"De Koog: slopen van een woon huis (verzonden 16 oktober 2008), Pontweg 127 in De Koog: verwijderen van asbesthoudende golfdakplaten van een schuur (verzonden 16 oktober 2008); Peli- kaanweg 15 in De Koog: gedeeltelijk vergroten van een zomerhuis (verzonden 17 oktober 2008); Rog- geslootweg 217 in De Cocksdorp: plaatsen van een dakkapel (verzonden 17 oktober 2008): Stenenplaats 4 in Den Burg: geheel plaatsen van een winkelruimte en drie woningen (verzonden 20 oktober 2008). Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt (-- verzenddatum) een bezwaarschrift indienen biy het College van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschnft van het bestreden besluit Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzie- nmgenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschnft wordt een bedrag aan gnffierechten geheven. Van rechtswege verleende bouwvergunningen Haffelderweg 3 in Den Burg: gedeeltelijk vergro ten van een woning (van rechtswege 14 augustus 2008). Vanaf de datum dat de vergunning van rechtswege is verleend kunnen belanghebbenden binnen 6 weken een bezwaarschrift indienen bij ons college Indien deze termijn reeds helemaal of vnjwel helemaal verstreken is dienen bezwaarschriften zo spoedig mogelijk na bekend making te worden ingediend bij het College van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste Ie bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden be sluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan grif fierechten geheven. Binnenplanse ontheffing Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3.6, lid 1, onder c van de Wet op de ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: gedeeltelijk vergroten van een woning aan de Bern- hardlaan 63 in Den Burg. Het bouwplan is in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Het conceptbesluit ligt met ingang van 27 oktober2008 gedurende twee weken DE RAAD EN DE RAADSCOMMISSIES VERGADEREN De commissies van de gemeenteraad, die de besluitvorming van de gemeenteraad voorbereiden, komen elke zes weken in vergadering bijeen. Vergaderingen zijn openbaar en vinden altijd plaats in de raadszaal van het gemeentehuis; de deur is open vanaf 19:45. U bent altijd welkom om te komen luisteren of in te komen spreken over een onderwerp wat op de agenda staat of een ander onderwerp waarover u de commissieleden wil informeren. Ook is er elke 6 weken een openbare vergadering van de gemeenteraad: daarin worden besluiten genomen overal allerlei zaken die onze gemeente aangaan. Wilt u meer weten of wenst u in te spreken bij een raadscommissie? Dan kunt u contact opnemen met de raadsgriffier mevrouw M. de Porto (telefoon 362145 of mail mdeporto@texel.nl). Hierbij kondigen we de eerstvolgende serie vergaderingen en enkele agendapunten aan. Alle agendapun ten, actuele vergaderstukken en de agenda's kunt u vinden op onze website www.texel.nl politiek en bestuuo Gemeenteraad> Agenda's en verslagen. Raad, dinsdag 28 oktober 2008 om 20:00 in de raadszaal van het gemeentehuis Een selectie uit de agendapunten: Waddensamenwerking - bespreking resultaten vergadering Eilanderraad; Dorpsontwikkelingsplan Oosterend; Actualisatie Welstandsnota; Financiering Skeve Huze. ter inzage bi] de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert wekelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl, onder Politiek en Bestuur: Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoelichter (0222)-362185 VERKEERSZAKEN Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat vanwege werkzaamheden de volgende tijdelijke verkeersmaatregel nodig is; In De Koog het afsluiten van de Orchismient, voor alle doorgaande verkeer van maandag 27 september tot vrijdag 31 september 2008; In De Koog het afsluiten van de Epelaan, tussen Ka merstraat en Ruijslaan. voor alle verkeer van maan dag 3 september tot vrijdag 21 november 2008; In De Koog het afsluiten van de Ruijslaan, tussen Epelaan en het kombord van De Koog, voor alle verkeer van maandag 10 november tot vrijdag 5 december 2008; In De Koog het afsluiten van de Ruijslaan, tus sen Epelaan en ingang park Vogelmient, voor alle verkeer van maandag 24 november tot vrijdag 19 december 2008; In De Koog het afsluiten van de Ruijslaan, tussen Brink en ingang park Vogelmient, voor alle verkeer van maandag 5 januari 2009 tot vrijdag 6 februari 2008; In De Koog het opheffen van eenrichtingsverkeer in de Brink van maandag 10 november tot vrijdag 6 februari 2008. De werkzaamheden zijn afhankelijk van weersom standigheden, vertragingen zijn daardoor mogelijk. De verkeersmaatregelen worden genomen om de veiligheid van de verkeersdeelnemers en de werkers aan de weg te bevorderen. Meer informatie over de verkeersmaatregelen van tijdelijke aard is te verkrijgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling Gemeentewer ken, telefoon 06-13225221 MILIEUZAKEN Kapvergunning Burgemeester en wethouders willen met toepassing van artikel 4.5.2. van de Kapregeling in de Algemene Plaatselijke Verordening Texel en overeenkomstig het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, meewer ken aan het verzoek tot kapvergunning van: 3 Essen en 2 esdoorns gedeelte boomsingel tussen parkeerterrein Emmalaan en v/m trainingsveld Texel 94 ten behoeve van uitvoering werkzaamheden voor een nieuw raadhuis. De aanvraag om kapvergunning ligt gedurende twee weken voor belanghebbenden ter inzage bi/ de Publieksbalie In het gemeentehuis. Binnen deze termijn kunnen belanghebbenden hun mondelinge of schriftelijke zienswijze indienen bij het College van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus ZOU. 1 /HO At Den Burg Nadere informatietelefoonnummer (0222) 36 21 20. MEDEDELINGEN Eindverslag WMO beleidsnota 2009 - 2013 'Texel zorgt voor Texel' Het College van burgemeester en wethouders heeft op 14 oktober 2008 het eindverslag van de inspraak op deze beleidsnota vastgesteld, in het eindverslag zijn de binnengekomen zienswijzen op de nota opge nomen; de reactie van het college van burgemeester en wethouders op deze zienswijzen en waar dit heeft geleid tot aanpassing van de WMO beleidsnota. Het eindverslag ligt vanaf 4 oktober 2008 voor een ieder ter inzage of is tegen kostprijs bij de Publieksbalie van het gemeentehuis ver krijgbaar. Het eindverslag is ook vanaf 24 oktober 2008 in digitale vorm op de website van de gemeente beschikbaar. Ga naarActueel> Nieuwsitems BEKENDMAKINGEN Alle officiële berichten die elke vrijdag in deze krant verschijnen kunt u ook vinden op de website van de gemeente, www.texel.nl, ga naar Actueel Bekend makingen. Drogeham bestratingen is in andere handen overgegaan. De bedrijfsvoering blijft nog enige tijd hetzelfde i.v.m. een goede over- vloeiïng. U kunt bij ons nog altijd terecht voor de verkoop van stenen en de aanname van arbeid. Het personeel gaat over naar de nieuwe eigenaren: De Rijcke Tuinen Texel. Op deze manier blijft de kwaliteit van het straatwerk gegarandeerd en uitvoering gelijk. Drogeham Steen- en Houthandel gaat door in de kleine klussen en beschikt voor de particulier over een mooie collec tie tuinhout en timmerhout voor binnen, zo als: plaatmateriaal, spruce, balkhout, gips, schroeven, enz., enz.. De mogelijkheden voor op maat zagen en bezorgen zijn aanwezig. Kom vrijblijvend langs in onze Showtuin met uitgebreide voorraad. Met vriendelijk groet, Andries Vietmeijer. Bezoekadres: Schilderweg 263, Oudeschild (Terrein van AB-transport) Tel. 06-50823488 www.steenenhouthandel.nl p.s.: bewaar deze advertentie! Bedrijfsruimte te huur Stoompoort 3 te Oudeschild. Units van 155 tot 310nv voorzien van elektrische overheaddeur. vloerverwarming en toilet. Npkhoogte 10 meter. Uitstekende ligging en ontsluiting. Oplevering eind 2008. Bel voor meer informatie Rob Bakker: 06-51386554 of kijk op www.lasbedrijfrobbakker.nl/bedrijfsmimte OpMtogflijden maandag t/m donderdag vrijdag" 8 50 12 50 uur n 15.00- 19.00 UUI gemeoMearrhteF dagelijks 10.30- 12.30 uur op vrtplaji hun u aangifte dooft vow getooi *U\ tiwwvtijk M ov«li|Jrti. Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 A£ Oen Burg T (0222) 362121 F (0222) 36?. 287 1 emailrötexel.nl HOTEL DE COOGHEN Onthaasten? Sandton Hotel De Cooghen Wellness Center Dagelijks geopend van 09.30 - 20.00 uur Ontvlucht de gehaastheid van alledag en kom tot rust met gebruik van sauna met diverse douches,stoomcabine en infraroodcabme met kleurentherapie 9,95 per persoon per twee uur inclusief een flesje water lOx Wellness Center kaart 75,00 per persoon inclusief lx zonnebankmuntje Speciale damesdagen op dinsdag- en donderdagochtend van 09.30 - 12.30 uur. Reserveren gewenst. Sandton Hotel De Cooghen Dorpsstraat 10 1796 BB DE KOOG TEXEL 0222-367020 www.sandton.eu/cooghen GRIEPVACCINATIE 2008 Praktijk v.d. Bent Haasdijk Inloopspreekuur: Dinsdag 28, woensdag 29 en donderdag 30 oktober. Schilderend 38, Den Burg van 8.30 - 9.30 uur Kikkertstraat 34, De Cocksdorp van 12.30 -13.30 uur Voor patiënten met een medische indicatie zijn hieraan geen kosten verbonden. Op bovenstaande tijden kunt u dus zonder afspraak langskomen. Zoals Donna Summer ooit eens zei: "êSo let's dunce, nemen tue gepast afscheid uan onze geuteldige dansauond In de Question Plaza. (Tlis het niet! Grote prijs te minnen: ouernachting in een Junior Suite uan Hotel Greenside Slapen op een bed uan 10.000 uan Hastens!!! zaal open 22.00 uur ujujuj.boogienightsteHel.nl Hiermee worden de leden van de Texelse Ver eniging van Logiesverstrekkers uitgenodigd Voor het bijwonen van de Najaarsledenver gadering op: Datum: Donderdag 30 oktober 2008 Plaats: Theater "De Kiekendief", Vakantiepark "De Krim", De Cocksdorp Aanvang: 20.00 uur Agenda: 1Opening en voorwoord voorzitter 2. Mededelingen en ingekomen stukken 3. Vaststellen notulen ledenvergadering d.d. 24 april 2008 4. Vaststellen begroting/contributie 2009 5. Toelichting stand van zaken oprichting Toeristisch Investerings Fonds 6. Rondvraag PAUZE 7. De heer Christiaan Veldhuis, hoofd Marketing en Communicatie, geeft toelich ting op de marketingplannen van de VW 8. Presentatie door mevrouw Esther Banki "De Gouden Driehoek op Texel en de kan sen voor het toerisme" 9. Sluiting Bestuur: Texelse Vereniging van Logiesverstrekkers ^7oor storingen: 322 398 vandaag gebeld/vandaag geholpen. Voor verkoop en alle reparaties en onderhoud van wasmachines, drogers, vaatwassers, koel- vrieskasten, ovens, magnetrons, tv's. cd-en dvdspelers, satelliet, camera's, navigatie, mobiele telefonie, enz.kunt u terecht bij Voordeelland.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 6