l- Regen spelbreker voor motorcrossers TEXELSE J COURANT' Komende zondag herkansing Wielersucces in Spaarnwoude Winst en verlies voor Mareis Henk Gieze en Sieme Ran op weg naar kampioenschap Calluna vooral 'hot' tijdens slecht weer SVO dicht bij stunt tegen titelkandidaat DINSDAG 28 OKTOBER 2008 Motorcrossers die zondag ver geefs naar Texel kwamen voor de Gerrit Zijm Bokaal, mogen het komende zondag 2 november als nog proberen. De MAB-club heeft van de gemeente toestemming gekregen een nieuwe race uit te schrijven en de hoop is dat het weer zondag beter uitpakt. Zo'n 200 motorcrossers, ouders, monteurs, toeschouwers en de organisatie van de Gerrit Zijm Bokaal kregen zondag een teleur stelling te verwerken. Regen had het parcours veranderd in een zom pige modderpoel en de organisatie kon niet anders dan besluiten om het evenement af te blazen. 'Eén grote baggerzooi', omschreef Wil lem Boersen van de organisatie de baan. Zondagmorgen vroeg zag die er al niet al te best uit. 'Het had 's nachts al geregend en er zaten al de nodige putten in. De voorspellin gen waren dat er nog meer aan zou komen. Op basis daarvan hebben we besloten de boel af te blazen. Achteraf een goed besluit, want het bleef vrijwel de hele dag regenen en onder de middag gutste het naar beneden.' In totaal viel zondag zo'n 40 millimeter regen. 'In zo'n prut zooi begin je niks.' Veel overkantse deelnemers waren in de hoop dat het zou doorgaan al op de boot waren gestapt, inclusief de catering en andere voorzieningen. Boersen: 'Niemand kan hier iets aan doen. Het is een evenement dat buiten wordt gehouden, ledereen had hier begrip voor.' Komende zondag wordt de traditio nele 4-uurscross alsnog gehouden. Boersen: 'Deze race is een tradi tie. We hebben er veel werk aan besteed om de baan op te bouwen. Het zou doodzonde zijn als er geen millimeter op wordt gereden.' Vijftig rijders, die deel uitmaken van even zoveel teams, gaan om 13.00 uur van start, om 11.00 uur starten de 25-jeugdrijders. Winstpunten bij dressuurwedstrijd Sophie Bakker wist met haar paard Uworka tijdens de zon dag gehouden dressuurwedstrijd maar liefst vier winstpunten te behalen. Met 200 en 200 punten werd ze eerste in zowel de eer ste als in de tweede proef in de klasse B-paarden. In dezelfde B-klasse deed Anne- mieke Bos niet veel voor Bakker onder. Met haar paard Wannahave behaalde zij drie winstpunten (189 en 190). Er waren ook winstpunten voor Maartje Meijer (188, 187) en Sacha Drijver (183). Bij de B-pony's was Laura Wester- laken twee maal oppermachtig met haar pony Dominica. Ook zij reed vier winstpunten bij elkaar (195,195) en sleepte met deze punten twee keer de eerste prijs in de wacht. Zaalvoetballers naar tweede ronde De zaalvoetballers van Texel'94 hebben zich vrijdag geplaatst voor de tweede ronde van de districtsbeker. Dit ondanks dat in Den Helder met 5-3 werd verlo ren van eersteklasser Pellor. Texel verdiende de plaats in de tweede ronde op basis van een beter doelsaldo. Door het ontbreken van Leon Zijm, Marcel Ris, Gor Hakobjan en Tim Kedde had coach Martijn de Veij slechts de beschikking over vijf spelers. Voor noodgevallen zat hij zelf in tenue op de bank. Toen Pellor al direct aan het begin van de wedstrijd de leiding nam, ver wachtte Texel dan ook een zware avond tegemoet te gaan. Maar na doelpunten van Pim en Matthijs de Lugt nam Texel zelfs de leiding. De voorsprong was echter van korte duur, want binnen een mum van tijd Dubbel Texels succes op recre atiepark Spaarnwoude, waar veldrijders Sil Brouwer en Denise Betsema zondag de vijfde wed strijd in het klassement van de Rabobank Top Noord-Holland wonnen. Vooral Brouwer was uitstekend op dreef afgelopen weekend. Een dag na zijn overwinning in de winter competitie van Wielervereniging Texel liet hij er in Spaarnwoude opnieuw geen twijfel over bestaan wie de sterkste was. In de categorie junioren nam hij al snel de leiding en bouwde een geruststellende voor- De jeugd van basketbalvereni- en Anmck Hoogendijk (6), Bram De jeugd van basketbalvereni ging De Mareis heeft dit week end zowel gewonnen als verloren. De U16 boekte een overtuigende wint tegen Wiringherlant, de U14 moest de winst aan tegenstander HBC 1 laten. Beide teams speel den voor het eerst in een nieuwe outfit. De spelers van U16 hadden een gemakkelijke wedstrijd. Tegenstan der Wiringherlant uit Wieringerwerf bleek een volledig meisjesteam op de been te hebben gebracht, dat fysiek niet opgewassen was tegen de aanvallen en vele scores van Manuel Dros en Jorik Heijenk. Deze werden op hun beurt volledige gesteund door Charlotte Hendriks, Femke Heijenk en Annick Hoogen dijk, die er ook lustig op los scoor den. Lange mannen Bram Inpijn en David Maas hoefden vaak niet eens te springen en zich alleen maar groot te maken. Coach Heijenk gaf na een ruststand van 51-4 het sein minder agressief te spelen om de tegenstander ook een kans te geven. De wedstrijd eindigde mede daardoor met een stand van 91-33. De wedstrijd was de vuurdoop van Florus van Es, die een aanwinst voor het team bleek. Scores: Manuel Dros (24), Jorik Heijenk (23), Charlotte Hendriks (16), Florus van Es (7), David Maas en Annick Hoogendijk (6), Bram Inpijn en Femke Heijenk (4). U14 De Mareis U14 kreeg bezoek van HBC 1een team in opkomst waar van vorig jaar nog werd gewonnen. De drie lange en sterke centers waren direct vanaf het begin van de wedstrijd een plaag voor de traag op gang komende spelers van De Mareis. Daardoor kon HBC eenvou dig scoren. Gaandeweg raakte De Mareis wat op dreef en werd er feller gespeeld. Vlak voor rust kwam het Texelse team echter in foutenlast, wat betekent dat de tegenstander bij iedere fout twee vrije worpen mag nemen. Dit resulteerde in een ruststand van 30-34. Kort daarna werd Joost Venneker uit het veld gehaald. Hij had inmid dels vier fouten op zijn conto staan en omdat een speler bij vijf fouten niet meer mag meespelen, dacht de coach hem op deze manier in reserve te kunnen houden. Maar toen bleek pas hoe sterk de tegen stander was. In zeven minuten liep de score op van 46-40 naar 41 -64. En hoewel De Mareis het laatste kwart met 22-20 wist te winnen, was de achterstand veel te groot om in te lopen. De eindstand werd 63-84. De Mareis ging echter strij dend ten onder. jm'k'-mi./ Zonder concurrentie behaalde Pris- cilla Noorlander de eerste prijs in de Z1-klasse, maar die plaats was zeker verdiend. Met 207 en 210 punten behaalde ze met haar paard Unique twee winstpunten. Bij de L-paarden werden de prijzen ver deeld onder Maaike Hooyschuur en Marissa Roeper, die beiden twee winstpunten behaalden (184, 185 en 184+, 184). Uitslagen: Z1-paarden - Priscllla Noorlander, 207 en 210. B-pony's - Laura Westerlaken, 195 en 195. L2-pony's - Sterre Veltkamp, 171 en 174 B-paarden - Sophie Bakker, 200 en 200; winstpunten voor Annemieke Bos, Maartje Meijer en Sacha Drijver. L-paarden - Eerste proef' Marissa Roeper, 1B4: winstpunt voor Maaike Hooyschuur. Tweede proef; Maaike Hooyschuur 185, winstpunt voor Marissa Roeper M1-paarden - Evalien Weterings. 170 en 175. Brouwer wint na pech Vinke Bijpost en Bijpost winnen pannatoernooi stond het 3-2 voor Pellor. Vlak voor rust kwam het mooiste doelpunt van de avond op naam van Barry de Vries, die aan het eind stond van een goedlopende aanval over vele schijven. In de tweede helft ging Pellor op zoek naar een nieuwe voorsprong en zette Texel onder druk. Dat lukte halverwege, hoewel ook Texel kan sen kreeg. Met nog zo'n vijf minuten te spelen, wist Pelior de voorsprong zelfs te verdubbelen. Omdat Pellor niet verder uitliep, kon Texel op basis van het aantal gescoorde doelpunten door naar de volgende ronde. Dit omdat ZVL/ Sport met 4-2 van Pellor verloor en Texel met 5- 5 gelijk speelde tegen ZVL/Sport 2000. Vrijdag speelt Texel een competi tiewedstrijd tegen Winkel, dat maar een paar plaatsen lager op de rang lijst staat. Sil Brouwer heeft zaterdagmiddag de tweede veldrit in de winter competitie van Wielervereniging Texel gewonnen. Hij profiteerde optimaal van de pech van concur rent Jordy Vinke. De deelnemers troffen pittige omstandigheden. Op het parcours aan de Biesboschweg hadden ze tegenwind op het lange rechte stuk en dat was flink van invloed op het verloop van de wedstrijd. Sil Brouwer nam direct na de start de leiding. Alleen Jordy Vinke kon zijn hoge tempo volgen, waardoor zij al in de eerste ronde de rest van het veld op achterstand zetten. In het vervolg reed Vinke langzaam maar zeker van zijn tegenstander weg. Na ongeveer een half uur leek hij hem definitief te hebben gelost. Hij kreeg echter een tak in het achterwiel en slaagde er pas na veel moeite in deze te verwijderen, waardoor hij zijn voorsprong op Brouwer zag veranderen in een onoverbrugbare achterstand. Thomas Boom reed achter de twee koplopers een sterke wedstrijd en reed solo naar de derde plaats. De strijd om de vierde plaats was erg spannend. Door de harde wind had zich een groepje geformeerd met daarin Jan Zijm, Franck van den Broeck, Niels Kossen en oud-Texe laar Bram Bruin. In de slotfase toon de Van den Broeck zich de sterkste, waarmee hij de vierde plaats voor zich opeiste. Kossen, Bruin en Zijm werden respectievelijk vijfde, zesde en zevende. Simone Betsema was de snelste dame, voor Natascha van der Vis en Yasmijn van Rongen. Youp Wehnes was met overmacht de snelste in de jeugdcategorie. Luuk van der Meer kon als enige bij hem in de buurt blijven en legde beslag op de tweede plaats. De sterk rijdende Nickay Sangers werd derde, voor Marloes van Rongen en Jelmer en Jorik Bot. De derde veldrit wordt verreden op zaterdag 22 november. Uitslagen: Senioren - 1 .Sil Brouwer; 2.Jordy Vinke; 3.Thomas Boom; 4 Franck van den Broeck, 5. Niels Kossen; 6 Bram Bruin; 7 Jan Zijm, 8.Rien Brouwer; 9.Klaas Uitgeest; 10.Theo Boom; 11.Simone Betsema; 12.Siebold van Breukelen; 13 Willem van Tatenhove, 14 Natascha van der Vis, 15.Tony van der Vis, 16.Yasmijn van Rongen Jeugd - 1 Youp Wehnes; 2.Luuk van der Meer; 3.Nickay Sangers; 4 Marloes van Ron gen; 5. Jelmer Bot; 6 Jorik Bot; 7 Wouter van Tatenhove; 8,Simone Blauw, 9.Sjors Jimmink; 10-Chrlstlaan van Tatenhove; 11.Jlm Boog aard; 12.lnse Wetsteen; 13.Folkert Jimmink; 14.Bregje Jimmink; 15.Niels Drijver; 16.Elise Brouwer; 17.Jesse de Wit; !8Manon Daal- Cor en Rick Bijpost hebben zaterdag het pannatoernooi bij Stayokay gewonnen. In de finale stonden Wessel Kiltz en Patrick Nieboer weliswaar voor, maar de broers Bijpost wisten met een 'panna' een eind aan de wedstrijd te maken. In de categorie tot en met 9 jaar ging de winst naar Matt Landsman en Stijn Arends. Aan het toernooi werd door acht tien teams meegedaan. Elk team bestond uit twee personen, die moeten proberen een panna te scoren. Daarbij wordt de bal tus sen de benen van de tegenstander doorgespeeld. Bij een panna is de wedstrijd onmiddellijk afgelopen. Naast het pannatoernooi moesten de teams proberen een bal hoog te houden. Het record werd gevestigd op elf keer door Mike en Tim, twee bezoekers van de overkant. Voorafgaand aan het toernooi deden zo'n zestig kinderen mee aan de pannaclinic, die werd gegeven door vier instructeurs van Monta Soccer uit Amsterdam. De deelnemers aan de clinic leerden nieuwe truuks en kregen aan het eind de mogelijkheid tegen de instructeurs te spelen. Ouders en andere belangstellenden konden gedurende de clinic een lezing van Menno Siebinga bijwo nen, over het oproepen van een 'flow'. sprong op. Hij rekende daarbij niet alleen af met zijn tegenstanders, maar ook met het parcours. Door de vele regenval was de kleiige ondergrond op sommige plaatsen veranderd in een ijsbaan. In de slot- ronde werd Brouwer getroffen door een lekke voorband, maar toen was het verschil met de achtervolgers al zo groot, dat hij zelfs op zijn lekke band als eerste de finish kon pas- Denise Betsema volgde zijn voor beeld Brouwer en won onbedreigd bij de dames. Het was alweer haar derde zege in deze competitie, Sieme Ran en Henk Gieze hebben de eerste ronde van het Texels kampioenschap klaverjassen op hun naam geschreven. Dat deden zij door de opening, van bijna 2400 punten, in het tweede en vierde spel voort te zetten. Met een beter derde spel had er een nog hogere score in gezeten, maar met een totaal van 7451 punten namen ze afstand van de concurrentie. De verschillen in de kop zijn echter maar klein. Er strijden dit jaar 22 koppels om waarin ze eenmaal verstek liet gaan. In het algemeen klassement staat Betsema nu tweede. Simone Betse ma en Yasmijn van Rongen reden eveneens een sterke wedstrijd en eindigden op de vierde respectieve lijk de zesde plaats. Alle uitslagen staat op de website www.rabotopnh.nl. het kampioenschap. Daarbij viel vooral de sterke start van debutan ten Fenny van Exel en Tiny Kok op. Zij wisten zich op de eerste avond uitstekend staande te houden en pakten met 6469 punten de zeven de plaats. Veelvuldig kampioenen Fenny Caspers en Carlo Bos (die werd vervangen door Gerda Vee- ger) behaalden in het eerste spel ruim 200 punten, maar wisten in het tweede spel niet eens tot de helft te komen. Mede daardoor kwamen zij niet verder dan de zesde plaats. Hans Westdorp en Roel de Zwart, die vorig jaar de eerste avond het sterkst openden, werden tweede (7389). Gemiddeld werden op deze avond 6290 punten gespeeld, met 27 mar- Stand: 1.Sieme Ran en Henk Gieze, 7451 punten; 2.Hans Westdorp en Roel de Zwart, 7389; 3. Rob Caspers en Swier Oosterhuis, 7147; 4. Bas Tromp en Frans Stark, 6994; 5.Bart Weijdt en Plet Moree, 6833. Dames De Koog op schot in stromende regen Het dameselftal van SV De Koog had zondag in Wieringerwaard geen last van de barre omstan digheden. In de stromende regen werd het 0-5 voor de gasten, die vooral voor rust op schot waren. Coach Bianca Kaercher had een sterk aanvallende tactiek uitgedacht en dat betaalde zich snel uit. Voor de spelers van Wieringerwaard goed en wel in de gaten hadden dat de wedstrijd was begonnen, stond het al 0-2 voor De Koog. Beide tref fers kwamen op naam van Tessa Hopman. De Kogers rustten daarna niet op hun lauweren. Ze zetten Wieringer waard vast op eigen helft en creëer den een groot aantal kansen. Met name Lindsey Barends en Barbara de Ruiter kwamen geregeld in sco- ringspositie. De Ruiter scoorde 0-3. Haar doelpunt was 'super mooi', gevolg van een 'gigantisch hoog schot vanaf ongeveer 30 meter', bericht correspondent Lucie Burg man. De Ruiter maakte er voor rust ook nog 0-4 van. Ze werd daarbij geïnspireerd door een groep spelers van het eerste elftal van De Koog, die nadat hun eigen wedstrijd was afgelast naar Wieringerwaard waren gereisd. Om hun clubgenoten aan te moedigen, gooiden ze zelfs een trombone in de strijd. Na rust speelde De Koog net zo sterk en werden wederom veel kan sen gecreëerd, maar wilde het sco ren niet erg meer vlotten. Lindsey Barends was de enige die er nog in slaagde de keeper van Wierin gerwaard te verschalken. Toen het Bij zwemparadijs Calluna kunnen ze doorgaans goed merken wat voor weer het buiten is. Op regenachtige dagen loopt het storm, als de zon schijnt is het een stuk rustiger. Vori ge week dinsdag, toen het regende, kwamen er over de hele dag 1150 bezoekers. Op de sombere vrijdag waren dat er 850. Zaterdag, toen de zon scheen, stopte de teller bij 290, maar zondag toen de regen met bakken naar beneden kwam, waren halverwege de dag al 525 bezoekers de kassa gepasseerd. Ongeveer de helft van de bezoekers komt gewoonlijk uit Kustpark Texel. (Folo Gerard Timmerman/Beeldbank Texel) Texdfonds erken nun de Texelse samenleving iM Met een 0-2 voorsprong was SVO zondag dicht bij een verassing tegen titelkandidaat Oudesluis. In de slotfase ging het echter helemaal mis. Na drie tegendoel punten in twaalf minuten stonden de Oosterenders alsnog met lege handen. Op een nat en zwaar bespeelbaar veld gingen de mannen van coa ches Jitze Beintema en Ad Gulde- mond uitstekend van start. Gastheer Oudesluis stond op een gedeelde tweede plaats, maar had lange tijd helemaal niets in te brengen tegen het goede combinatievoetbal van SVO. Dat resulteerde al na acht minuten in een voorsprong voor de gasten. Robin Eelman stoomde langs de zijlijn op en gaf vanaf de achterlijn een prima voorzet, die door Martijn Eelman koppend tot doelpunt werd gepromoveerd. De Oosterenders bleven ook daarna goed voetballen en creëerden daar door legio kansen. Ruben Duinker schoot de bal net naast de kruising, Dennis Daalder kopte net over en Ger Vlaming plaatste de bal niet in het doel maar tegen het lichaam van de keeper. Desondanks was de voorsprong halverwege de wed strijd meer dan verdiend. Na de rust kwamen de Oosteren ders vol vertrouwen uit de kleed kamer en gingen ze verder met het goede voetbal dat ze ook in de eerste vijfenveertig minuten hadden laten zien. In de 57ste minuut was het dan toch voor de tweede keer raak. Routinier Ger Vlaming gaf een schitterend steekpassje op Martijn Drijver, die knap afrondde. Oudesluis schrok wakker en besloot meer risico te nemen door een ver dediger naar de voorhoede door te schuiven. Gevolg was dat de aan vallers van Oosterend meer ruimte kregen. Denis Daalder had de kans zijn ploeg naar 0-3 te schieten en daarmee de wedstrijd vroegtijdig Voetbaluitslagen Zaterdag 25 oktober: Bergen 2-Oosterend 3 7-2 Texel'94 A1 -ZOB A1 4-5 W'waard B1-Texel'94 B2 3-1 Texel'94 B3-JVC B2 5-2 Geel Zwart B1-De Koog B1 6-0 N. Niedorp B2-Oosterend B1 3-2 Ooseternd MB1-LSW MB2 5-0 Texel'94 C2-BKC C2 BKC niet opgekomen Texel'94 C3-JVC C4 10-0 Callantsoog C1-Texel'94 C4 1-4 Texel'94 MC1 -Callantsoog MC1 8-0 Texel'94 D2-JVC D4 9-0 Texel'94 D3-Oudesluis D1 6-3 Succes D2-Texel'94 D4 2-4 De Koog D1-SVAP'74 D1 7-0 Texelse pupillencompetitie: AZ-De Koog F2 15-0 De Koog F1-Heerenveen 5-0 Vitesse-SVO F 5-5 Chelsea-Liverpoöl 4-2 De Koog E-Arsenal 4-1 Manchester-Everton 9-3 Zondag 26 oktober: Oudesluis-Oosterend 3-2 W'waard DA1 -De Koog DA1 0-5 Alle andere wedstrijden werden afge last. Texelse recreatiecompetitie: Alle wedstrijden werden afgelast. Voetbalprogramma Zaterdag 1 november: Oosterend 3-Foresters 2 14.30 Amstelveen A1 -Texel'94 A1 12.00 Texel'94 B2-N. Niedorp B2 14.30 BKC B2-Texel'94 B3 12.15 Oosterend B1-VZV B1 12.45 De Koog B1-Reiger Boys B1 14.00 VSV MB1 -Texel'94 MB1 15.30 Texel'94 MB2-Berdos MB1 13.00 HSV MB1-Oosterend MB1 14.30 Texel'94 C2-ZAP C3 14.30 Texel'94 C4-Texel'94 C3 11.30 Texel'94 MC1 -Flevo MC1 11.30 Texel'94 D1 -Holllandia T. D1 11.30 JVC D3-Texel'94 D2 13.00 Texel'94 D4-Texel'94 D3 13.00 ZDH D1 -Den Helder D5 11.30 HCSC D2-De Koog D1 10.00 WSV*30 G1 -Texel'94 G1 13.00 Randstad eilandcompetitie Programma dinsdag 28 oktober: Veld A 19.00 NIOZ 1 -TESO Randstad 19.45 Randstad-Kobeko NIOZ 1 20.30 Autocentr.-Koetshuis Kobeko 21.15 CVI-Vlinderwinkel Koetshuis 22.00 Paal 28/Krim-Prinsen Vlinderw. Veld B 19.00 Falcon-Rabo RAB 19.45 Albert Heijn-RAB Rabo 20.30 Sportshop Texel-Otto's AH 21.15 Klif 23-De Boer De Waal 22.00 De Waal-Timmer's De Boer Veld C 19.00 Jozefschool-Bar Sportief NBC 19.45 Kapper-NBC Bar Sportief 20.30 Kooger-SVC De Rog 21.15 De Rog-Krim Campings 22.00 Texelcampings-Spar Krim Wedstrijdleiding NBC Eelman Partners en Gertha (tel. 322434) Eschweiler eerste Sverre Eschweiler behaalde zater dag op het Bloembollentoernooi in Hoorn tweemaal een eerste plaats. De 50 meter vrije slag legde hij af in 0.25.32 minuten, de 100 meter vrije slag in 0.55.22. De 200 meter wisselslag zwo hij in een tijd van 2.18.72, een persoonlijk record, goed voor een tweede plaats. laatste fluitsignaal klonk, aarzelden de Kogers geen moment. Om de ovenwinning te vieren, gleden ze al buikschuivend over het natte veld. Texelse pupillencompetitie: Utrecht-AZ SVO F-De Koog F1 Heerenveen-Roda SVC Terschelling-ZDH F De Koog F2-Vitesse Arsenal-Chelsea SVO E-Manchester Everton-Tottenham Ameland-De Koog E Liverpool-SVC Vlieland Zondag 2 november: VIOS W-Texel'94 Duinrand S-De Koog ZDH-Flevo Oosterend-Kaagvogels WGW 2-Texel'94 2 Watervogels 2-Texel'94 3 Oosterend 2-ZAP 6 De Koog DA1-Oosterend DA1 Spirit'30 MA1-Texel'94 MA1 9.00 9.00 9.00 9.00 9.00 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 14.30 14.00 14.00 14.00 11.30 11.00 12.00 11.00 14.30 te beslissen. Hij miste echter. In het vervolg gooide Oudesluis alles op de aanval. Die strijdwijze werd twaalf minuten voor tijd beloond met een doelpunt. Oosterend raakte niet in paniek, bleef loeren op een tegenaanval en kreeg een paar minuten later vlak buiten het strafschopgebied een vrije trap te nemen. Een ide ale positie vpor specialist Ruben Duinker. Hij miste echter, waarna de gastheren razendsnel counterden en scoorden. In blessuretijd werd het nog erger en maakte Oudesluis tot eigen verrassing zelfs de win nende treffer. Een bittere pil voor de Oosteren ders. Coach Guldemond troostte hen echter met de opmerking dat ze veel beter hadden gespeeld dan in voorgaande wedstrijden en dat bin nenkort ongetwijfeld ook de punten zullen volgen. Mogelijk al komen de zondag, wanneer middenmoter Kaagvogels op bezoek komt. Texelse recreatiecompetitie: Oosterend-Texelse Boys 10.30 De Koog-Texel 10.30 Programma zaalvoetbal Woensdag 29 oktober 17.00 Krim C1-SVO C2 J'dijk 17.45 RAB C2-Klif/SteenC1 J'dijk 18.30 ZDH 1-Koog 4 H'dijk 19.20 Klif/Steen da2-TZV' dal H'dijk 20.15 Klif/Steen 2-C/Sp.sh. 2 Arnout 21.05 Klif/Steen 4-C/Sp.sh. 4 vPutten Zaaldienst: Mantje Donderdag 30 oktober 18.15 Mantje D1-ZDH D1 Mantje 19.00 Krim 4-C/Sportshop 3 J'dijk 19.50 RAB 3-RAB 5 vPutten 20.45 Texel 3-Koog 3 Arnout 21.35 Mantje 3-Koog 2 Douma Zaaldienst: SVO Vrijdag 31 oktober 17.00 Mantje E1 -SVO E1 Mantje 17.45 RAB D1 -Klif/Steen D1 RAB 18.30 Krim 2-Mantje 4 Arnout 19.20 RAB 2-Mantje 1 Kuipers 20.15 Krim 1-Klif/Steen 1 Vonk 21.05 Mantje 2-C/Sportsh. 1 Bakker 21.55 Texel 2-RAB 4 H'dijk Zaaldienst: De Koog Uitslagen: Tweede klasse: Koog 3-Klif/Steen 4 6-1 Krim 5-Texel 3 8-6. Koog 4-Texel 4 8-1. Eerste klasse- Texel 2-Klif/Steen 3 9-2, RAB Bouwmat. 5-Mantje 3 3-5, RAB Bouwmat. 4-C/Sportshop 2 3-5, Koog 2-Klif/Steen 2 6-3, Oosterend 2-Mantje 4 7-1 Hoofdklasse: Mantje 1-Oosterend 1 3-6, C/Sportshop 1- RAB Bouwmat. 2 3-2, Klif/Steen 1-Mantje 2 2-4, Koog 1-Krlm 11-6 Crossloop Bij de Fonteinsnol aan de Rozendijk gaat zondag 2 november om 11.15 uur de tweede crossloop van het seizoen van start. Er is een ronde uitgezet van 2,9 km, die één, twee of drie keer kan worden afgelegd. Inschrijven kan vanaf 10.15 uur bij Bos en Duin aan de Bakkenweg. De jeugd, die om 11.00 uur van start gaat, loopt een parcours van 1000 meter. Voor meer informatie: tel. 313387.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 5