Sp°rt TEXELSE 7 COURANT w Texel'94 komt net te laat op stoom Inspiratie door nieuwe tenues ZDH mist kansen en verliest Verlies voor zaalvoetballers De Koog in slotfase onderuit Heren Tevoko herstelt zich VRIJDAG 11 NOVEMBER 2008 Poserend in hun nieuwe tenues, bovenste rij (vlnr): Salina Kooiman, Eileen Kooger, Bram Dros, Lesley Kaspers en coach Etienne van Bennekom. Onderste rij: Jesper van Bennekom, Owen Dros, Riëtte van Zuilen, Daan Kraus en Jesse Deul. Op de voorgrond ligt keeper Wesley van den Berg. Arsenal, één van de E-pupillen- teams van Texel'94, heeft zater dag de eerste overwinning geboekt. In de negende wedstrijd van het seizoen werd tegenstander Liver pool (ook van Texel'94) met maar liefst 8-2 verslagen. 'Dat belooft nog wat', constateert pupillenco- ordinator Steven Bakker, die ervan overtuigd is dat de spelertjes zich hebben laten inspireren door de nieuwe tenues waarin ze speelden en die beschikbaar waren gesteld door Romein Dros van vloerverwar- mingsbedrijf Speedheat. Na twee zeges op rij had ZDH goede hoop op een mooi resultaat tegen Wiron, de nummer drie van de ranglijst. Maar ondanks een voorsprong en een aantal aardige kansen moesten de Hoornders zondag in Den Oever na negentig minuten hun meerdere erkennen in de tegenstander: 3-1 ZDH beleefde een prima start, toen Hans Berbée uit een corner van Maurits Lap met een prachtige kop stoot zijn eerste doelpunt in het eer ste elftal maakte. Niet veel later leek het al 0-2 te worden. Lap schoot uit een moeilijke hoek op doel, maar zag de keeper de bal net tegen de lat duwen. Na een minuut of twintig had spits Mike de Bruijn te veel tijd nodig om tot een schot te komen. In de daaropvolgende counter wis ten de Wieringers wel te scoren en stond het plotseling weer gelijk. In het vervolg had Wiron het beste van het spel, maar werd er niet meer gescoord. Ook in de tweede helft speelden de Zwaluwen zeer acceptabel. Door een paar omzettingen kreeg Pieter- Jan Eelman als linkermiddenvelder de ruimte om met snelle acties gevaar te stichten. Doelrijpe kansen ieverde dit echter niet. Eenmaal besloot hij zelf te schieten, waar een voorzet op een medespeler wellicht tot meer succes had geleid. Na goed doorzetten van Remco Boogaard kregen Arjen en Maurits Lap een mooie schietkans. Eenmaal was de keeper van Wiron gesla gen, maar werd hij op de doellijn gered door een verdediger. Aan de andere kant kreeg ZDH-doelman Chris Stolk koude handen. In de eerste twintig minuten had hij hele maal niks te doen. Het gevaarlijkste werd het nog toen de aanvoerder van Wiron de bal uit een mooie aan val hoog over schoot. Halverwege de tweede helft werd het na een samenloop van omstandigheden plotseling toch 2-1 voor de thuis ploeg. De scheidsrechter weigerde te fluiten voor buitenspel, waarna Joost van Heerwaarden nog half redding kon brengen en Remco Boogaard een overtreding nodig had om een treffer te voorkomen. Hij werd bestraft met een gele kaart, waarna Wiron uit de toegekende vrije trap via het been van Erik Wuis raak schoot. Toen het ook nog 3-1 werd, was de wedstrijd gelopen. ZDH had niet meer de kracht om zich - tegen de straffe zuidwester in - te verweren, al was Jelmer Bomas met een harde kopbal nog dicht bij een tegentreffer. Door de nederlaag mist ZDH voor lopig de aansluiting met de subtop pers. Zondag komt Winkel naar Den Hoorn. Deze ploeg heeft in acht wedstrijden al 28 goals gemaakt, maar er ook al 24 tegen gekregen, zodat spektakel lijkt gegarandeerd. De zaalvoetballers van Texel'94 zijn er vrijdag in de uitwedstrijd tegen DKM niet in geslaagd drie punten mee naar huis te nemen. In Anna Paulowna bleek de thuis club te sterk. De einduitslag werd 4-2. Naast de al langer geblesseerde Tim Kedde en Marcel Ris ontbra ken vrijdag ook Pim de Lugt en Gor Hakobjan. Daardoor had coach Martijn de Veij geen wissels op de bank en al snel werd duidelijk dat het een zware wedstrijd zou worden tegen een goed spelende tegen stander, die liet zien niet voor niets op de derde plaats van de ranglijst te staan. De vele snelle aanvallen en goede individuele acties brachten DKM halverwege de eerste helft op een voorsprong van 2-0 en pas vlak voor rust wist Matthijs de Lugt 2-1 te scoren. DKM zette het goede spel in de tweede helft voort, terwijl het voor Texel'94 zonder wissels steeds zwaarder werd. Twee aanvallen over veel schijven werden door DKM doeltreffend afgerond, zodat de wedstrijd was beslist: 4-1. De 4-2 van Leon Zijm, vlak voor tijd, was slechts voor de statistieken.. Texel hoopt op een beter resultaat als vrijdag rodelantaarndrager Nie- dorp op bezoek komt. Deze wed strijd, in sporthal Ons Genoegen, begint om 19.25 uur. Texel'94 kwam zondag op eigen veld net te laat op stoom om Koedijk een punt afhandig te maken. Met een achterstand van 0-3 leken de Texelaars bij rust nog kansloos, maar in de tweede helft kwamen ze knap terug. Ver der dan 2-3 lieten de gasten het echter niet komen. Texel'94 speelde pas de derde thuiswedstrijd van dit seizoen. Na de hevige regenval in de nacht van zaterdag op zondag achtte consul Huug Snoek het veld aan de Haffel- derweg goed bespeelbaar. De harde wind en de zon zorgden ervoor dat de grasmat er 's middags om twee uur perfect bij lag. Koedijk, dat een gedeelde tweede plaats op de ranglijst innam, ging met de wind in de zeilen van start. Al direct bleken de gasten, met hun op techniek gebaseerd speltype, tot de kampioenskandidaten in de 4de klasse A te behoren. De defensie van Texel'94 had handenvol werk om de snelle aanvallers van scoren af te houden. Al na zeven minuten werd het 0-1 na een goed opgezette aanval van Koedijk. Grensrechter Mareis te sterk voor Enkhuizen De jeugd U16 van basketbalver eniging De Mareis bleek zondag veel te sterk voor tegenstander Enkhuizen. De stand werd al na tien seconden geopend door Manuel Dros, die de hele wed strijd bleef scoren. De eindstand werd uiteindelijk 93-30. Coach Heijenk had de jeugd gevraagd veel'rond te passen. 'Blijf kijken naar elkaar en naar de bal.' Een opdracht die nieuwkomer Flo- rus van Es moeilijk viel. Hij speelde goed, maar durfde nog te weinig. 'Maar het vertrouwen is er', aldus de coach. De dames van De Mareis speelden een goede wedstrijd, maar het was de wedstrijd van Femke Heijenk, die er lustig op los scoorde. Annick Hoogendijk en Charlotte Hendriks stelden zich in dienst van het team. Bram Inpijn en David Maas waren goed aanspeelbaar. Maas scoorde van buiten de bucket, terwijl Inpijn geweldige rebounds had met scores onder het bord. Jorik Heijenk, herstellende van een blessure, kwam alleen in het laatste kwart enkele minuten in het veld. Scores: Manuel Dros (25), Bram Inpijn (18), David Maas (12), Femke Heijenk (10), Char lotte Hendriks (9), Jorlk Heijenk (8), Florus van Es (7) en Annick Hoogendijk (4). De Doorstoot Biljarters Piet Harman en Jan van den Akker waren goed op dreef op de zesde speelavond van De Doorstoot. Beide spelers speel den drie partijen en behaalden ieder tien punten. De partij tussen Harman en Van den Akker werd gewonnen door Harman, met een gemiddelde score van exact twee. Ook Fred Klok was goed op dreef. Hij won twee van zijn drie partijen. Voor het overige werd wisselvallig gespeeld. De hoogste serie kwam met tien caramboles op naam van Piet Har man, die ook het hoogste gemid delde van de avond speelde (2,33). Uitslagen: F. Klok-J. Smit 2-0, J. van den Akker-P. Har man 2-4, E. Boon-H. Laan 0-2, M. Boon-C. Weel 0-4, H. Laan-J. Smit 0-2, E. Boon-P. Harman 0-4, J. van den Akker-W. Westdorp 4-2, M. Boon-F. Klok 0-4, C. Weel-W. West dorp 0-2, J. van den Akker-J. Smit 4-0, F. Klok-P. Harman 0-2 Tot de tachtigste minuut zag het er naar uit dat De Koog en Nieu we Niedorp het op het veld aan de Boodtlaan op een 0-0 gelijk spel zouden houden. Maar in de laatste tien minuten ging het gru welijk mis voor de thuisclub, die maar liefst drie treffers moest incasseren. Na de knappe overwinning van vorige week op Duinrand S zag trai ner Hans van de Park geen reden grote wijzigingen in zijn basiselftal door te voeren. Terecht, zo leek het, want de Kogers leverden een sterke eerste helft af. Ze lieten de bal vlot rondgaan en creëerden enkele kleine mogelijkheden. Vooral de nog jonge Robin Schoo maakte indruk met rushes langs de rechterzijlijn, die hij liet volgen door gevaarlijke voorzetten. Aan de andere kant was Nieuwe Niedorp, dat in de mid denmoot stond, niet bij machte het de Koger defensie lastig te maken. Illustratief was dat doelman Eddy Witte in de hele eerste helft welge teld twee keer de bal raakte. In de tweede helft was er meer evenwicht. De Nieuwe Niedorpers kwamen beter in hun spel en begon nen ook steeds meer duels te win nen. In de zestigste minuut gebeur de hetzelfde als een week eerder, Henk de Ruyter vlagde nog wel voor buitenspel, maar de arbiter keurde het doelpunt resoluut goed. Na een kwartier kwam Yvo Barends tot twee keer toe in kansrijke positie, maar de jonge Texelse spits faalde in de afronding. Texel'94 leverde in het vervolg behoorlijk strijd. Ook Matthijs de Lugt was niet gelukkig in de afronding. In tegenstelling tot Koedijk, dat bijzonder slagvaardig opereerde. Dat resulteerde nog voor rust in twee treffers. Joey van der Vis kwam vlak voor de rust nog eens in kansrijke positie, maar ook hij kon geen doelpunt maken. In de tweede helft gooide Texel'94 er nog een schepje boven op om de score een draaglijker aanzien te geven. Doordat de gastheren de druk opvoerden, lukte het de bezoekers niet meer hun technisch spelletje te spelen. Al na vijf minuten leek het 1-3 te worden, maar de gave voorzet van Yvo eindigde net naast het doel. Even later kon de keeper een goed genomen vrije trap van Jacob Krijnen ternauwernood onschadelijk maken. Een tegenvaller was de blessure van Barends, die met twee tegen standers in botsing kwam en de wedstrijd met een pijnlijke schouder moest staken. Hij werd vervangen door Marlon Zijm. Halverwege werd het eindelijk 1-3. Na een mooie aanval van Steffan Vlaming en Leon Zijm kreeg de keeper de bal niet onder controle, waarna Rick den IJzerman alert reageerde. Direct daarop liet ook de met een liesbles sure kampende Barry de Vries zich vervangen. Invaller was Jan van Wijk. Met nog een kwartier te gaan, leek Koedijk enigszins van slag en besloot Texel'94 er nog een schepje bovenop te doen. Toch was de beste kans voor Koedijk. Met een miraculeuze redding kon Dennis Schouwstra een tegentreffer ech ter voorkomen. Pas twee minuten voor tijd kon Jacob Krijnen met een kopbal uit een corner de tweede Texelse treffer scoren. Het was te laat om de onthutst ogende verde diging van Koedijk nogmaals op de proef te stellen. Zondag speelt Texel'94 thuis tegen Den Helder, dat de minste verlies- punten verzamelde en de belang rijkste kandidaat voor de titel lijkt. G-team verliest van hekkensluiter Het G-team van Texel'94 is er zaterdag niet in geslaagd hekken sluiter Uitgeest voor de tweede keer te verslaan. Na de 4-1 in de thuiswedstrijd werd het ditmaal 6-3 voor de tegenstander. Texel'94 beleefde een moeilijke wed strijd en had vooral moeite met één tegenstander, die vorige keer ont brak, maar nu niet af te stoppen was. Hij was technisch goed en razendsnel en had daardoor een belangrijk aan deel in de drie treffers die Uitgeest al voor rust scoorde. Vlak voor rust deden de Texelaars ook eindelijk van zich spreken. Na een goede voorzet van Mitchell Kampstra scoorde Paul Bakker 3-1. Bakker kreeg daarna nog meer kansen, maar vond steeds de keeper op zijn pad. In de rust hield de ontevreden coach Klaas van den Berg een donder- speech. Met succes, want al snel na de hervatting maakte Texel'94 het tweede doelpunt. Ditmaal waren de rollen omgedraaid: Bakker gaf de voorzet, Kampstra rondde af. Dat had de voorbode moeten zijn van een betere tweede helft, maar Uit geest weigerde daaraan mee te wer ken. De thuisploeg profiteerde daar bij van zwak verdedigen en scoorde twee keer. Opvallend was dat de Texelaars soms wel ruzie leken te hebben met de wedstrijdbal. Het lukte de ver dedigers vaak niet het speeltuig ver naar voren te schieten, waarna Uit geest weer kon aanvallen. Paul Bak ker raakte de bal verkeerd en moest met een blessure naar de kant. In de slotfase slaagde Texel'94 er na een prachtige actie van Jimmy Ponniah in voor de derde keer te scoren. Veel schoten de gasten er echter niet mee op, want Uitgeest stelde orde op zaken met een zesde doelpunt. Het was daarna aan keeper Peter Breuer te danken dat de nederlaag niet nog groter werd. Zaterdag speelt Texel'94 thuis tegen Roda'23 uit Amstelveen, dat onbe dreigd bovenaan staat en waarvan in de uitwedstrijd met 10-1 werd verloren. Amazones poseren voor kalender Zes amazones hebben ze al op de gevoelige plaat vastgelegd en ze zijn dus over de helft. De bedoeling is dat vormgever Ste fan Krofft en fotograaf Edo Kooi man deze week de tweede serie van zes foto's van Texelse ama zones en hun paarden maken. Hun doel is de uitgave van een verjaardagskalender, waarvan de opbrengst ten goede komt aan het Brooke Hospital for Animals. De foto's worden gemaakt in mane ge Akenburg, die voor de gelegen heid wordt omgebouwd tot foto studio. Daar worden de paarden en hun berijdsters op bijzondere manier vastgelegd. Het kapwerk wordt daarbij verzorgd door Ramo- na van der Vis, de visagie door Magda de Boer. De opbrengst van de kalender, die waarschijnlijk aan het eind van deze maand verkrijg baar is, komt ten goede aan het BrookeHospital for Animals, dat sinds de oprichting in 1934 al mil joenen werkpaarden en -ezels heeft geholpen, en met hen de mensen die van de dieren afhankelijk zijn. Brooke beschikt over een netwerk van mobiele teams en dierenkli nieken in Egypte, India, Jordanië en Pakistan en is met meer dan 500 werknemers de grootste lief dadigheidsinstelling in zijn soort. Momenteel helpt het dierenhospi taal zo'n 500.000 dieren per jaar. Op de foto calendergirl Leonie van Schaik met haar paard Texel Con sensus. Voetbaluitslagen Zaterdag 8 november: Vrone 4-Oosterend 3 2-4 Texel'94 A1 -Blauw Wit A1 2-2 ZAP B2-Texel'94 B1 0-0 JVC B2-Texel'94 B2 7-0 Texel'94 B3-Den Helder B3 11-0 WGW B1-De Koog B1 4-1 DWOW B1-Oosterend B1 4-1 Texel'94 MB1 -Marken MB1 1-1 Texel'94 MB2-Jong Holland MB1 0-6 De Koog D1-Den Helder D3 uitge steld Wieringerwaard C1-Texel'94 C2 6-0 Texel'94 C3-Den Helder C5 3-2 Texel '94 C4-JVC C4 12-0 BKC MC1-Texel'94 MC1 2-1 BKC D1-Texel'94 D1 1-9 Texel'94 D2-ZAP D3 6-2 Texel'94 D3-Succes D2 8-0 BKC D3-Texel'94 D4 3-2 Wieringerwaard D1-ZDH D1 3-3 Uitgeest G1-Texel'94 G1 6-3 Texelse pupillencompetitie: Vitesse-De Koog F1 0-7 SVO F-Roda 11-0 Heerenveen-ZDH F 5-1 SVC Terschelling-AZ 4-2 De Koog F2-Utrecht 0-13 SVC Vlieland-Manchester 5-1 SVO E-Tottenham 11 -4 Everton-De Koog E 1-8 SVC Ameland-Chelsea 2-3 Liverpool-Arsenal 2-8 Zondag 9 november: Texel'94-Koedijk 2-3 De Koog-Nieuwe Niedorp 0-3 Callantsoog-Oosterend 5-0 Wiron-ZDH 3-1 Texel'94 2-Koedijk 2 2-1 Oosterend 2-DWOW 4 7-2 ZAP 5-De Koog 2 2-3 De Koog DA1 -Callantsoog DA1 0-3 Texelse recreatiecompetitie: Texelse Boys-De Koog 1 -2 Texel-Oosterend 4-1 ZDH vergadert ZDH houdt vrijdag jaarvergadering in kantine De Spil. Op de agen da staan onder meer bestuurs verkiezingen. Voorzitter Jaap Lap en secretaris Joop Rommets zijn beiden aftredend en herkiesbaar. Leden van de voetbal-, zaalvoetbal en gymafdeling, ouders van jeugd leden en andere betrokkenen zijn welkom om over de toekomst van de Hoornder sportvereniging mee te praten. De bijeenkomst begint om 20.30 uur. toen De Koog een doelpunt tegen kreeg, maar deze door de scheids rechter werd afgekeurd. De spelers van Nieuwe Niedorp voelden zich - geheel ten onrechte - bestolen en reageerden hun frustraties af door steeds harder spel. In de 75ste minuut leek De Koog op voorsprong te komen toen spits Ben Siebinga alleen op het doel afging. Een spectaculaire redding van de keeper voorkwam echter een doelpunt. In de hierop vol gende vijf minuten raakte het tempo uit de wedstrijd en leken beiden ploegen genoegen te nemen met een puntje. Maar een hoekschop van Nieuwe Niedorp in de tachtig ste minuut zette de wedstrijd op zijn kop. De bal werd half wegge werkt en belandde voor de voeten van een Nieuwe Niedorper, die van dichtbij snoeihard raak schoot. Dit noodzaakte De Koog meer risico te nemen, waardoor Nieuwe Niedorp de ruimte kreeg. Twee minuten later al viel de beslissing, toen een snelle counter knap werd afgerond. In de slotminuut werd het nog erger voor de thuisclub, toen bijna de hele ver dediging bij een corner naar voren ging en de tegenaanval van Nieuwe Niedorp dodelijk was: 0-3. Zondag gaat De Koog op bezoek bij Con Zelo. SVO kansloos tegen Callantsoog SVO heeft in de uitwedstrijd tegen Callantsoog de eigen verwach ting dat het wellicht zou kunnen winnen niet waar kunnen maken. De Oosterenders zagen de gast heren de wedstrijd controleren én vijf keer scoren, waardoor de eindstand 5-0 werd. Callantsoog had direct de touwtjes in handen en zette de tegenstander onder druk. Maar SVO verdedigde goed en kreeg uit een uitval na vijftien minuten zelfs de kans op voorsprong te komen. Oog in oog met de keeper slaagde Martijn Drij ver er echter niet in een doelpunt te maken. Een paar minuten later was het aan de andere kant wél raak en stond het plotseling 1-0 voor de thuisploeg. Het vervolg was weinig verheffend. Beide teams speelden slordig en maakten foutjes, maar zagen tot hun geluk de tegenstan der niet profiteren. Na rust dachten de Oosterenders aanvankelijk dat het nog wel goed zou komen. Callantsoog hervond echter al gauw het ritme van de beginfase en speelde goed. De thuisploeg had echter enige hulp nodig om op 2-0 te komen. Na vijf minuten schoot Jeroen Duvekot de bal uit een voorzet snoeihard in eigen doel. De Oosterenders deden er daarna alles aan een doelpunt te maken om de spanning terug te brengen. Maar vergeefs, want Callantsoog raakte maar zelden in problemen en slaag de er zelfs in de score verder uit te bouwen. Al snel werd het 3-0 en 4- 0, waarna SVO met nog een half uur te spelen besloot de strijdwijze aan te passen. Om een monsterneder laag te voorkomen kozen de gasten voor weg-is-weg, waarbij het reso luut naar voren schieten belangrijker werd gevonden dan een verzorgde aanval. Toch werd het een kwartier voor tijd zelfs 5-0. Het was daarna aan Callantsoog te danken dat de score niet verder opliep. De spelers van de thuis ploeg geloofden het wel en drongen niet verder aan. Het bleef daardoor 5-0. Tot teleurstelling van alle Oos terenders, die echter blijven geloven in betere tijden. 'Zulke dagen zitten er nou eenmaal bij, daar kun je niks aan doen. Maar ik blijf positief en weet dat de jongens het kunnen', meldde assistent-coach Ad Gulde- mond. Nadat vorige week de thuiswed strijd werd verloren, zijn in het herenteam van volleybalvereni ging Tevoko een paar harde noten gekraakt. Tijdens een praatses sie op de trainingsavond wer den onderlinge geschillen uitge sproken. Niet zonder resultaat, want na een rommelige partij trok Tevoko zaterdag tegen Dinto aan het langste eind. De uitwedstrijd eindigde in 2-3. Ontbrak het Tevoko vorige week nog aan stijl en beleving, in War- menhuizen ging het team voorop in de strijd. Met name in de tweede en vierde set werd daarmee het verschil gemaakt. Door een lichte rugkwetsuur van Patrick Hollenberg en de absentie van Ronald Zijm was spelverdelerJitze Beintema als tweede spelverdeler opgesteld. Tevoko moest even aan dit gewij zigde systeem wennen en keek in de eerste set al snel tegen een achterstand van 14-3 aan. Hoewel het team zich al in deze set wist te herstellen, kon deze achterstand niet meer worden weggewerkt en won Dinto met 25-21 In de tweede set gaven beide ploe gen elkaar weinig toe, met lange en spannende ralleys als gevolg. Met name door de goed lopende middenaanval wist Tevoko bij een stand van 12-12 een gat te slaan naar de setwinst (19-25). Hierna zakte het niveau en werd het spel rommeliger. Tevoko maakte meer persoonlijke fouten en zag de derde set nipt aan zich voorbij gaan (26- 24). In de vierde set kreeg Tevoko de controle weer terug. Een vroege voorsprong werd regelmatig uitge bouwd, ook omdat de Texelaars het aantal onnodige fouten wisten te beperken (16-25). Daarmee leek de vijfde set een formaliteit te worden. Dinto was mentaal aangeslagen en Tevoko liep mede door een goede servicedruk snel weg. Bij een stand van 8-14 leek er geen vuiltje aan de lucht, maar uiteindelijk werd het toch nog spannend tot Erik Ie Roux de beslissende klap uitdeelde (13- 15). Hoewel deze krappe zege Tevoko slechts één plaats winst oplevert - van de elfde naar de tiende plaats - was het goede verdedigende spel goed voor het zelfvertrouwen. Nu moet de eerste thuisoverwin ning nog geboekt worden. Dat zou aanstaande zaterdag kunnen als de wedstrijd tegen VCJ uit Julianadorp op het programma staat. Programma zaalvoetbal Woensdag 12 november 17.00 C/Sportsh.C1-Krim C1 vPutten 17.45 Klif/Steen C1 -SVO C1 vPutten 18.30 Texel 4-Krim 4 H'dijk 19.20 Klif/St dal -Geelen dal H'dijk 20.15 Koog 4-Klif/Steen 4 J'dijk 21.05 RAB 4-Klif/Steen 2 Arnout 21.55 C/Sportshop 4-Texel 3 Arnout Zaaldienst: Krim Donderdag 13 november 18.15 C/Sp.sh D1-C/Sp.sh D2 Sp.sh 19.00 C/Sportshop 3-Krim 5 Douma 19.50 C/Sportsh 2-Mantje 3 Douma 20.45 Koog 2-RAB 3 H'dijk 21.35 Krim 2-Klif/Steen 3 Arnout Zaaldienst: Klif/Steenenplaats Vrijdag 14 november 17.00 RAB E1 -SVO E1 RAB 17.45 Klif/Steen D2-Mantje D1 Klif 18.30 RAB 2-RAB 1 Arnout 19.20 Texel 1-Niedorp 1 Kuipers 20.15 Mantje 2-Mantje 1 Bakker 21.05 Krim 1-C/Sportshop 1 Vonk 21.55 Koog 1-Klif/Steen 1 Douma Zaaldienst: C/Sportshop Uitslagen: 29-31 oktober - E-jeugd: Mantje E1-Ooste rend E1 4-3. D-jeugd: Mantje D1 -ZDH Dl 7-1 RAB Bouwmat. D1-Klif/St.plaats D1 30-1. C-jeugd: Krim C1-Oosterend C2 7-3. RAB Bouwmat. C2-Kllf/St.plaats G1 1-14 Tweede klasse: ZDH 1-Koog 4 5-9, Klif/St.plaats 4- O/Sportshop 4 1-7, Krim 4-C/Sportshop 3 4-6, Texel 3-Koog 3 6-7. Eerste*lasse: Klif/ St.plaats 2-O/Sportshop 2 1-9, RAB Bouw mat. 3-RAB Bouwmat. 5 4-5, Texel 2-RAB Bouwmat. 4 4-6. Beker eerste klasse: Krim 2-Mantje 4 3-2. Hoofdklasse: RAB Bouwmat. 2-Mantje 1 2-10, Krim 1-Klif/St.plaats 1 3-6, Mantje 2-C/Sportshop 1 1 -6. 5-7 november - E-jeugd: Mantje E1-RAB Bouwmat. E1 3-1. D-jeugd: ZDH Dl -Klif/ St.plaats D1 3-0. C-|eugd RAB Bouwmat. C1-C/Sportshop C1 1-8, Oosterend C2-RAB Bouwmat C2 5-5. Beker twede klasse: Krim 5-Krim 4 1-11, Koog 4-C/Sportshop 4 5-4, ZDH 1-Klif/St.plaats 4 4-5, Koog 3-Texel 3 13-1. Beker eerste klasse: C/Sportshop 2-Klif 2 12-5, Mantje 4-Texel 2 4-8, Mantje 3-RAB Bouwmat. 3 2-4, Oosterend 2-Koog 2 0-7 Beker hoofdklasse: RAB Bouwmat 1-RAB Bouwmat. 2 9-0, C/Sportshop 1 -Oosterend 1 7-4, Koog 1-Mantje 1 1-6. Hoofdklasse: Krim 1-Mantje 2 4-7 Voetbalprogramma Zaterdag 15 november Oosterend 3-Reiger Boys 9 14.30 Texel'94 B1-Geel Zwart B1 13.00 VZV B1 -Texel'94 B2 14.00 Schagen B2-Texel'94 B3 11.00 Oosterend B1-Sint Boys B1 12.45 De Koog B1-HCSC B1 14.00 LSW MB1-Texel'94 MB1 14.45 LSW MB2-Texel'94 MB2 14.30 Winkel MB1 -Oosterend MB1 13 45 Succes C2-Texel'94 C3 13.30 Den Helder C5-Texel'94 C4 12.00 Texel'94 MC1 -DWOW MC1 11.30 JVC D1-Texel'94 D1 11.00 SVAP'74 D1 -Texel'94 D2 10.00 TexelJ94 D3-JVC D5 11.30 Texel'94 D4-Geel Zwart D2 11.30 ZDH D1 -Wiron D1 11.30 HCSC D3-De Koog D1 9.00 Texel'94 G1 -Roda'23 G1 11.30 Texelse pupillencompetitie: Utrecht-SVC Terschelling 9.00 AZ-Heerenveen 9.00 ZDH F-SVO F 9.00 Roda-Vitesse 9.00 De Koog F1-De Koog F 2 9.00 Arsenal-SVC Ameland 10.00 Chelsea-Everton 10.00 De Koog E-SVO E 10.00 Tottenham-SVC Vlieland 10.00 Manchester-Liverpool 10.00 Zondag 16 november: Texel'94-Den Helder 14.00 Con Zelo-De Koog 14.00 ZDH-Winkel 14.00 Oosterend-Vesdo 14.00 Texel'94 2-Schagen 2 12.00 Texel'94 3-ZAP 5 12.00 Geel Zwart 4-Oosterend 2 13.00 De Koog 2-DWOW 3 14.00 Succes DA1-Oosterend DA1 14.00 Texelse recreatiecompetitie: Texelse Boys-Texel 10.30 Oosterend-De Koog 10,30

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 7