-n Ouwe Sunderklaas op het studierooster' TEXELSE 3 COURANT Verhuisd: 2 halen 1 betalen EUREKA EUREKA Uit eten met de kerst VRIJDAG 19 DECEMBER 2008 \\/at ik zeggen wou... Op verzoek van de Texelse Courant hield ondernemer, CDA-raadslid, verenigingsmens en vader Ben Zegeren een week lang een weblog bij. Over Ouwe Sunderklaas, de TT in Assen, de geneugten van de golfsport, een spekglad kruispunt en een trendy damestas. Het com plete weblog is te lezen via www. texelsecourant.nl. (Donderdag) Op het moment dat ik dit schnjf, 1.00 uur, besef ik dat het Ouwe Sun derklaas is. Ik leef er niet echt naar toe, ik word er nog steeds door overvallen, ook al voel ik mij erg thuis op Texel. Ik denk dat je er mee opge groeid moet zijn om al een tijd van te voren de kriebels te knjgen. Dat je gaat verzinnen wat of wie je gaat speulen, lekker samen de voorpret beleven met je vrienden en vriendin nen. Dat gevoel heb ik altijd in juni, enige weken voor de TT in Assen. Ik ben een geboren Assenaar, bij wijze van spreken ben ik geboren langs het circuit. Al vroeg gingen wij met een groep jongelui in het begin van de TT- week de kermis helpen opbouwen, om daarna het zuur verdiende geld met een rotvaart weer uit te geven. In de nacht van vrijdag op zaterdag gingen we dan naar 'de baan' en vielen heerlijk in slaap onder een baal stro die je daar kon kopen. Meestal werden we ruw door het gejank van de 50 CC'tjes gewekt. Het was en is nog steeds een groots spektakel waar ik ieder jaar onbewust naar toe leef, maar dat ik helaas door vakan tieplanning een paar keer heb moeten missen. (Vrijdag) Ondanks de kou waren er veel mensen op de been om te speulen en te kijken. Het speulen door de kin deren ging vooral om de verdwenen 8 miljoen, logisch natuurlijk. Maar eigenlijk vind ik dat er op de basis scholen een paar uur besteed moet worden aan de cultuurhistorische achtergrond van Ouwe Sunder. Zou het niet geweldig zijn als kinderen op hun eigen wijze Ouwe Sunder speulen met onderwerpen waar wij als volwassenen niet aan denken? Van Harry de Graaf begreep ik dat dit alle aandacht heeft, maar dat het moeizaam van de grond komt. In het onderwijs werken veel mensen die niet op Texel zijn opgegroeid, is dat niet de oorzaak? Een cur sus regionale en plaatselijke cultuur, waarbij Ouwe Sunderklaas op het studierooster moet verschijnen, is de oplossing volgens mij. Diegene die in een King Kong-pak bezopen uit de les strompelt, is gezakt. (Zaterdag) Het is half drie en ik breng Elske naar de golfbaan, mijn eigen tas mag ook mee. Op de golfbaan was het door de kou rustiger dan anders. Andy Balsing, golfpro van de jeugd, besloot om binnen theorielessen te geven. Hoewel golfen een 'all-weathersport' is, moet je niet overdrijven, zeker niet met jeugd. Ik bleef loyaal en heb lek ker bij de houtkachel een kop koffie genomen. Als ik daar ben, kijk ik vaak trots om mij heen, ca. 5 jaar geleden begon ik met een paar kinderen. We hebben nu 40 jeugdleden verdeeld over meerdere uren op les. Het resul taat mag er zijn, we hebben zelfs een aparte talententrainmg. Als we aan de overkant spelen, zie je na afloop de anderen vaak opschuiven richting onze tafel omdat het daar zo gezellig is. We hebben een leuke groep, waar van de besten weer het voorbeeld zijn voor de jongsten. (Zondag) Vandaag hebben we niets op het pro gramma staan. We starten rustig op en na het ontbijt doet iedereen waar hij of zij zin in heeft. Tegen tweeën begint het toch bij mij te knebelen, ik moet er uit. De golfbaan roept. Onno- line en de kinderen gaan een potje Cluedo spelen en ik ga nchting De Cocksdorp. Nadat ik een mandje ballen op de drivingrange heb weg geslagen, ben ik nog een paar holes gaan lopen, heerlijk! Deze sport kan ik iedereen aanbevelen, niks kak, niks exclusief, gewoon sport die goed voor je is en nog gezellig ook Je wandelt in de natuur en je hoeft met op de paden te blijven, hoewel je resultaat meestal wel beter is als je op de fairway blijft. Als je alleen aan komt, is er altijd wel iemand die ook een rondje wil lopen, dus je hoeft niet alleen, maar het kan wel. Steeds als ik een rondje heb gelopen op de golfbaan kom ik lekker ontspannen en voldaan weer thuis, heerlijk. (Maandag) Onze maandag begon een beetje vervelend, Wilco was zondagmid dag ziek geworden en had vanmor gen nog een stevige koorts. Olaf belde vanaf school dat hij zijn gitaar De week van Fred van Helden Fred van Helden uit Oosterend is de volgende blogger in de serie De week van... Als predikant voor de Waddengemeente bereidt hij zich voor op een drukke kerstmis. was vergeten, die had hij nodig voor een repetitie. Hij speelt gitaar in het kerstspel. Onnoline had een repe titie en dirigeerde het kinderkoor dat optreedt op de kerstmarkt die aanstaande donderdag op De Fon tein wordt gehouden. Een gezellige markf, waar veel ouders, teamleden en kinderen al weken voor aan het knutselen zijn. Het was vanmorgen spekglad op de weg, het kruispunt bij de Zes en de Burgerhoutstraat noem ik het hijspunt. Elske is daar al een keer klem gereden door en grote bestelauto in de krappe bocht en als het ook maar 1 graad vriest, is het er al glad. Vanmorgen was het de beurt aan Metta om daar eens faliekant onderuit te gaan en Olaf deed het voor AH nog eens dunnetjes over. Niks gebroken, geen schade, alleen een zere kont. (Dinsdag) We merken dat de feestdagen er weer aankomen en dat men op chique wil. Nieuwsgierig en vol verwachting wordt er tussen de notebook en atta- chétassen gekeken naar een leuke of trendy damestas, van leer uiteraard. Ja. die hebben we ook. Wist u dat lederwaren en zeker de leren tassen vroeger alleen maar bij de kantoor boekhandel werden verkocht? Toen had je nog van die lichtbruine lederen schooltassen met twee van die vak ken voorop. De boeken bleven er tot het einde van het schooljaar netjes in. Ook onze kantoorstoelen zijn in trek, de ontwikkeling in deze stoelen heeft een vlucht genomen sinds er in elk huis wel een computerwerkplek is te vinden. Goed zitten is heel belangrijk, een goede stoel helpt hierbij. (Woensdag) Ik werd nog verrast door de post die een mooi en origineel kerstpak ket vol met echt Texelse producten voor mij bezorgde. We hebben hem thuis opengemaakt en al van alles geproefd, lekker! In het begin van de avond werd ik gebeld door iemand die mij wilde spreken over een ver trouwelijk onderwerp dat ik pas over de mail kreeg. Ik kon er niet inhoude- Gemeentehuis Wederom moet er een besluit wor den genomen over het eventueel nieuw te bouwen gemeentehuis. Dat is nu een uitgelezen kans voor die raadsleden die in november 2006 voor nieuwbouw hebben gestemd. Zij, die kennelijk gezwicht zijn voor de indoctrinatie van het college, met de burgemeester voorop. Zij, die niet de moed hadden een vrije keus te maken, zoals dat in een demo cratie hoort, maar die zich heb ben laten leiden door angst. Doch met de wetenschap dat een zeer ruime meerderheid van de Texelse bevolking fel gekant is tegen nieuw bouw. Nu wordt met cijfers gestrooid over wat het project inmiddels gekost zou hebben, kennelijk als drukmid del om gemeenteraad en bevolking over de streep te trekken. Dit maakt mijns inziens geen enkele indruk meer op diezelfde bevolking, daar de afkeer van en het wantrouwen in de politiek steeds groter wordt. Hoe kan het ook anders, na het debacle van 8 miljoen, waar de gemeente raad (uitgezonderd de WD) rede lijk makkelijk overheen stapt, het PHH-gebouw, waar zelfs de politiek doodongelukkig mee is, de ver bouw van de OSG en - als klapstuk - het gemeentehuis. Let wel, het mag voor u als lezer duidelijk zijn wie deze kosten moet dragen. Plannen van een college met groot heidswaanzin, zogeheten kanjerpro jecten (lees: prestigeobjecten) die koste wat kost doorgedrukt moeten worden. Volgens mij een sterk staal tje van politieke arrogantie. lijk op ingaan omdat formeel het stuk nog niet is vrijgegeven. Thuis had ik deze informatie ook niet voorhanden omdat ik die in mijn kantoor op de zaak door neem. Ik ben maar hoofd schuddend samen met de kinderen de kerstboom gaan optuigen, maar het laatste woord is hier over nog niet gesproken. Als laatste doe ik dan ook een vrien delijk doch dringend beroep op de totale gemeenteraad dat u op de dag des oordeels (ergens in januari 2009) uw laatste beetje zelfrespect bij elkaar zult schrapen, uw rug zult rechten en zo de politieke ter reur van het college zult weerstaan, zodat u Texel en zijn bevolking, uw achterban, zult behoeden voor een financiële tragedie. A. Daalder, De Cocksdorp. VERVOLG VAN PAGINA 1 Schooltij Dat lukte dit jaar niet meer. omdat zich vertraging in de gemeentelijke besluitvorming voordeed, terwijl de scholen direct vanaf 1 januan 2009 met Schooltij van start wilden. De komende tijd worden bestuursleden gezocht. Bedoeling is dat de nieuwe stichting er vijf knjgt. Burgemeester en wethouders vormen tot 31 december formeel het schoolbestuur, maar de scholen en het college hebben inmid dels hun laatste bijeenkomsten gehad. Het interim-bestuur van Schooltij is niet van plan allerlei zaken in gang te zetten. Volgens Eelman is het ontwik kelen van strategieën een taak die aan het vaste bestuur toekomt. VERVOLG VAN PAGINA 1 Rectificatie In de editie van de Texelse Courant van 28 augustus 2007 is onder de kop 'Zegsman vliegveld omstre den' en 'Bennink heeft voor- en tegenstanders' een artikel geplaatst waarin uitlatingen van mij zijn opge nomen over de heer Willem Bennink, woordvoerder en lid van de Raad van Bestuur van de NV Luchtvaart terrein Texel. Deze uitlatingen zijn jegens de heer Bennink grievend en ik heb daarmee de heer Bennink in een verkeerd daglicht geplaatst. Ik betreur deze gang van zaken- Kees van Roon Gemini Ziekenhuis Het Gemini Ziekenhuis in Den Hel der is tijdens de feestdagen beperkt geopend. Op eerste en tweede kerstdag en op nieuwjaarsdag zijn de poliklinieken, het laboratorium en de röntgenafdehng gesloten. De dag voor kerstmis (24 december), oudejaarsdag en vnjdag 2 januari zijn gewone werkdagen Sommige poliklinieken zijn op deze dagen beperkt geopend. Geus en Vlaming versterken plaats Met winst in de elfde speelronde hebben Eric Jan Geus en John Vlaming hun koppositie in de com petitie van Klaverjasclub Den Burg weten te verstevigen. Geus en Vlaming begonnen matig maar wisten in de dne daarop volgen de spellen steeds rond de tweedui zend punten te behalen. De score van 7244 was echter maar net genoeg voor de eerste plaats, zij werden op de hielen gezeten door Jelle en Bea Wiersma. Wiersma moest het zon der vaste maat Sjaak Sipsma moest stellen. Zij behaalden 7215 punten en stijgen naar de achtste plaats in het klassement. Bart Weijdt en Wil lem Koomen kwamen gelijkmatig tot 7104 punten. Zij stijgen daarmee naar de vijfde plaats, met een te over bruggen achterstand op de koploper. Arend Dijker en Piet Moree leken met 6950 punten opnieuw op weg naar een hoge score, maar moesten in de laatste speelronde een stapje terug doen. Het gemiddelde was met 6360 pun ten gewoontjes. Ook het aantal mar sen (32) was met opvallend hoog. In het klassement liepen Vlaming en Geus verder uit. Hun voorsprong op Dijker en Moree is opgelopen naar een kleine zevenhonderd punten. Fenny en Rob Caspers staan op ruim veertienhonderd punten achterstand derde. In de tweede penode hebben Dijker en Moree de leiding overge nomen van Boogerd en Stapersma. Vlaming en Geus staan derde. De blijken van belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van ADRIANA SUZANNE DAATSELAAR- DE KRUYF Anna hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Langs deze weg willen wij u daarvoor hartelijk bedanken. Familie Daatselaar Texel, december 2008 Op 3 januari 2009 zijn wij, Hart Sylvia Stapersma 50 jaar getrouwd. Om dit met jullie te vieren, lodigen wij jullie uit, voor de receptie die wij geven op zaterdag 3 januari van 15.00 tot 17.00 uur in Hotel Den Burg. i l.v.m. dit feest vieren wij de verjaardag van Han dit jaar in huiselijke kring. Verder wensen wij jullie fijne feestdagen en een gezond 2009. Han en Sylvia Stapersma. Na spanning, hoop en verdriet ga ik proberen een nieuwe start te maken. A.M. Dogger van Boodtlaan 28 Naar Gasthuisstraat 108,1791 GM Den Burg Tel. 317238 Familie, vriendenburen en kennissen: prettige feestdagen en een gezond 2009. Frits v.d. Gracht rJexelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,00 tot en met 3 regels. Per regel meer: €2,00 (incl btwt. Kalio Gayo's Wereldfolk geinspireerd op muziek uit verschillende delen van de wereld maar de blik is vooral gericht op het oos ten. Vrijdag 26 zaterdag 27 december. Brasserie van Hotel de Lindeboom, van 16:00 tot 18:00. Gratis entree. Kitchenaid Keukenma chine nu met gratis 3-de- lige pastaset t.w.v. 129,- (zolang de voorraad strekt) Keukencentrum Texel, Maricoweg 6, Den Burg, tel. 312447. Blue-Ray led blacklight, 200 Hz. De nieuwste tech nieken, EP Voordeelland. 322 398. Prachtige sjaals, sieraden, tassen, spreien en nog veel meer kerstkadootjes bij HAM PI Gerritslander- dijkje 150 afslag 12 v.a.de Pontweg, t/m 4 jan. dage lijks geopend van 12.00- 17.00 uur. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60, De Koog, tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. Klusbedrijf Jan Buis voor alle klusjes thuis. Vakwerk voor bijna niets. Duurt wel effe want ik kom op de fiets. Tel. 313869. Weverstraat 45 Den Burg Echt Texelse Kerstbo men; blauwspar, bij de Reuze-Aardbei, Schorren- weg 32 A (ook zondags). De nieuwe zomergid- sen 2009 zijn uit. Haal ze bij Holland International Reisbureau Texel. expositie zouttexel.nl Droog haardhout. Eelke Kloosterman, 06 55341347. Tapas vorkjes of amuse lepels met receptenboekje voor 9,95!!! en kookboe ken voor de feestdagen., vindt u in de kookwinkel van: Keukencentrum Texel. Maricoweg 6, Den Burg, tel. 312447. Voor de lekkerste Shii take paddenstoelen' Kadijksweg 15. Een goede start en kor ting voor de beginnende ondernemer! Maak ken nis met het ondernemers pakket van Langeveld de Rooy. Op zoek naar een auto? Kijk dan eerst eens op w ww.texel sea u to pa gina.nl Als u deze maand decem ber uw zomervliegvakan- tie 2009 boekt, krijgt u bij Holland International Euro 25,- extra korting per per soon! KERST- K00KDEM0 Zaterdag 20 dec. 13.00 - 16.00 uur Kom gezellig proeven en profiteer van onze spetterende aanbiedingen! li/ Keukencentrum Texel ;g 6-Den Burg Q 31 Opruiming - Marten Classics. Signal-dames, Twinlife, Donkervoort, Pio neer, NZA, Calamar, Dod gers, DoD, Falcon. Wever straat 32, Tel 31 27 28. Voor uw salades, scho tels, buffetten voor kerst en oud en nieuw. Haven restaurant Texel, 0222- 319310 of zie www.party- servicetexel.nl Bowlen en uit eten gaan prima samen! Bowling De Koogel en Restaurant 't Pruttelhuus voor uw com pleet verzorgde avond. Tel. 0222-317586. Uw drukwerk, naamsbe kendheid en presentatie in vertrouwde handen! Vraag naar het ondernemers pakket van Langeveld de Rooy. DROS BAKKERIJ Kogcrstraal -i-l - Den Burg Uw bakker op de hoek Aankomende week: Boeren meergranen van €1,99 voor €l,25 Kerststol ~50 gram met amandelspijs van €4,50 voor €3,95 Inn de Knip is toch een Koffie-café? Jawel,maar u kunt er óók terecht voor een gezellig Kerst-diner Bel 319946, of loop even binnen. Auto Service Centrum. Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 Taxi nodig? Bel Taxi At tent, 0222-320020,24 uur per dag bereikbaar. Vers gepelde garna len voor Kerst en Oud Nieuw, zonder cons.mid delen. Waddengarnaal, tel 317724 expositie zouttexel.nl Vogel kan niet vliegen the bird can't fly. Het boek en de film-dvd zijn te koop in Het Open Boek www.texeltoerist.nl. Een unieke site met plaats aanduidingen via Goo- gle-maps. Kom ook eens kijken en zoom in. Kerst-Tip: reserveer een tafeltje bij "Inn de Knip". Tel: 319946, of kom ge woon even langs in Den Hoorn, de Naai 2. Bijzondere Kerstdeco raties (velen engeltjes), kerstpakketten, en mooie kado's voor de kerst AUDREY H&G Burgwal 45. Koffiemachine, Espres so, Nespresso, Senseo of traditioneelkoffiezetten. EP Voordeelland, 322 398. Trapondersteuning fiets op voorraad. Reparatie en verkoop vele merken. Bets Fietsen. Oudeschild Tel: 312184. Op zoek naar een auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Liesbeth Roeper uit vaartverzorging, tel. 310952. Dag en nacht be reikbaar. www.aardeenhe- mel.nl Kinderkerstkoor Texel o.l.v. Michiel Drijver. Zon dag 21 december in de Question Plaza, aanvang 16:00 uur. Gratis entree. Restaurant Bos en Duin. Vergader-, cursus- of hobbyruimte. Max. 30 personen. Vers gepelde garna len voor Kerst en Oud Nieuw, zonder cons.mid- delen. Waddengamaal. tel 317724. Natuursteen Texel. Voor grafmonumenten, onder houd en bijgraveren. Tel. 310168, Mark Pijper. Vraag naar onze Kerstfolder of kijk op www.texelcatering.nl lEXSt. RUUD BOOM tel. 0222-313791 Een goede start met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy Spinbaan 6 in Den Burg. Wie mist ze? Twee klei ne poezen 4mnd. oud 1 rood/wit 1 zwart, info 3145833 www.texelseautopa- gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Cursus Windows XP. nog een paar plaatsen vrij www.tcatexel.nl www.texelseautopa- gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Te Koop schilderijen Blok v.d. V (6x) bij Kunsthan del Baroque, za 13-16 uur, 0630308303. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d. Tatenhove. Oudeschild. tel. (0222) 313809. Nu snel uw zomerva kantie 2009 boeken en genieten van de hoogste vroegboekkortingen. 's Nachts overvaren voor groepen tot 16 pers. of bij calamiteiten. Het SOP. tel. 310533. Rijles te duur? Bij ons in het VEC. 16 lessen, €250,- In december 10% kor ting! Inl. 06-53690708 Oud geld? De KNRM is er blij mee' Bel W. Grisnigt, tel. 312299. Negenmaandenbeurs 19 febr. €32,- p.p. Tel.315555 of www.texeltours.nl Russische, Vlaamse en Nederlandse schilderkunst bij Kunsthandel Baroque 0630308303. Te koop: kerstbomen. superkwaliteit Gerritslan- derdijkje 13. Sport 2000 Den Burg Op ruiming vele artikelen 50% korting. www.printservicetexel. nl Stickers. belette ring, textieldruk. Tel. 06- 10711115.. Kinderfuif, een echt doe feest. 1uur bowlen met lichte ballen en slurfen in de goot. Daarna patat, kroket, glas fris en een ijsje toe. €5,- p.p. Bowling de Koogel, tel. 0222-317672. WWW.WOONKRACHT7. NL voor deurmatten of een mooi kado Huishoudbeurs 17-19 febr. €32,- p.p. lel.315555 of www.texeltours.nl Tiko De Koog Vliegers en Speelgoed. 2 halen, 1 be talen. GROOT ASSORTIMENT KERSTBOMEN vimsmmm m mniAKV! TUINCENTRUM A.S. ZONDAG 00R GEOPEND Tapas vorkjes of amuse lepels met receptenboekje voor 9,95!!! en kookboe ken voor de feestdagen... vindt u in de kookwinkel van Keukencentrum Texel. Maricoweg 6. Den Burg. tel. 312447 Houtbouw „It Paradys- ke" B.V., Noordbergum Frl. Voor sierlijke autogara ges, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen. loodsen enz. Gemaakt uit 32 mm gg vuren geïmpregneerd rabat. Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa briek. Info en folders 0511- 474655, fax 0511-475711. Opruiming - Marten Classics Signal-dames. Twinlife. Donkervoort. Pio neer. NZA. Calamar, Dod gers, DoD. Falcon. Wever straat 32. Tel 31 27 28 Bowling De Koogel - het adres voor een gezellig avondje uit! Tel 0222- 317672. Prachtige Amaryllis, de kerstbloem. Markt Den Burg, R. Blank Tuinplan ten. Openingstijden Speel goedhuis: dinsdag en za terdag 8-11 uur. maandag, woensdag, donderdag, vrijdag 8 -10 en 16 - 18 uur. Telefoon 0222-318313. Kijk en vergelijk! (IM-Texelaartje) KERST K00KDEM0 Zaterdag 20 december 13.00-16.00 uur!!! Kom gezellig kijken en proeven llf Keukencentrum Texel Voor diverse kerstgroen Bloemisterij Tessel Flo wer. Kogerstraat 9 0222- 321999 De Koog-Texel Feest bv Evenementen, single party, verjaardag, bruiloft, beurs, enz. van 10 tot 1000 personen. Info: 0222- 327303 of 06-22929048. sjanstexel@hotmail.com. Voor uw feestje, groot of klein, moet u in Bowling De Koogel zijn. Tel. 0222- 317672. Kinderkerstkoor Texel o.l.v. Michiel Drijver. Zon dag 21 december in de Question Plaza, aanvang 16:00 uur. Gratis entree. Nieuws van Texel? Nu dagelijks nieuws op www. texelsecourant.nl Alle soorten kerstgroen. Markt Den Burg, R. Blank Tuinplanten. GROOT ASSORTIMENT KERSTSTUKKEN Dtatsmmm mmniAHV! TUINCENTRUM A.S. ZONDAG 00K GEOPEND IJsboerderij Labora Ie dere dag geopend van 13:30tot 17:00 uur Ookza. en zo. Ijstaarten - boom stammen - 30 soorten roomijs - soja - suikervrij ijs, Hollandseweg 2. Smeg fornuizen en koel kasten. Nu bij EP Voor deelland, 322 398 Voor al uw schilderwerk binnen en buiten. Schil dersbedrijf Eschweiler Tel. 315032. Voor uw salades, scho tels, buffetten voor kerst en oud en nieuw. Haven restaurant Texel, 0222- 319310 of zie www.party- servicetexel.nl Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. Voor uw salades, scho tels, buffetten voor kerst en oud en nieuw. Haven restaurant Texel, 0222- 319310 of zie www party- servicetexel.nl De nieuwe zomergid- sen 2009 zijn uit. Haal ze bij Holland International Reisbureau Texel. Restaurant 't Pruttel huus in De Koog, iedere dag geopend vanaf 16.30 uur. Tel. 0222-317586. Tegelshowroom De Te- gelmeester, geopend do.- en vr 13 30 -17.30 en za. 10.00 -13.00 uur of op afspraak. 06-22288683. Krukas 3, Oudeschild. Kwaliteit hoeft niet duur te zijn! Groot assortiment kerststukjes. Bloemiste rij Tessel Flower Koger straat 9. 0222-321999. T.K.. Leylandi haagco niferen 1.5 tot 2 m hoog. Voor een vrijblijvende of ferte bel 0222-318238 of kom langs Schorreweg 32 A. Cardbox Texel kadoosje met 54 reproducties van oude postkaarten. Van 17,95 voor 8,95 in Het Open Boek expositie zouttexel.nl Rond de feestdagen ge meten van heerlijke bele gen of oude schapenkaas www.wezenspyk.nl Haircare Californië Anja Ztjm, tel. 06-22917603. Uit eten met kerst? Keu ze uit een 4-gangen kerst menu of een 3-gangen kerstspecial. Kijk op onze website: www.bosenduin- texel.nl. Reserveren: tel. 315541. Texel 2009 mooie fotoka lender. voor slechts 9.95 in Het Open Boek Kerstgroen van tak tot pak Markt Den Burg. R. Blank, Tuinplanten High School Musical 29 maart? Met TexelTours' €52,50 p.p. Tel. 315555. www.texeltoerist.nl. Met de meest actuele evene mentenagenda Goedkoop slapen bij schiphol.nl 0615865137 (IM-texelaartje) WMH Olaf Witte 0222-322143 Tapijt, vinyl, laminaat, marmoleum, PVC. Opruiming - Marten Classics. Srgnal-dames, Twinlife, Donkervoort, Pio neer, NZA, Calamar, Dod gers. DoD, Falcon. Wever straat 32, Tel 31 27 28. Een nieuwe feestelijke look voor de aankomen de feestdagen? Kom naar Haarmode Texel en ver wen uzelf met een volle bos haar of een volledige verlenging. Extensions tot 40 cm 2,- per stuk, echt haar!!! Tot 10% korting op een volledige haar- verlengmg. Haarmode Texel, Binnenburg 4, t. 06-54320849. Bowlen en steengrillen gaan prima samen Bow ling de Koogel, tel. 0222- 317586. www.woonkracht7.nl Vo gelenzang 11 in Den Burg Jos Bosma Twan Krafft Prachtige Amaryllis de kerstbloem Markt Den Burg, R. Blank Tuinplan ten. Sony. Panasonic, JVC. Philips, Pioneer Repara tie en verkoop EP Voor deelland. 322 398.. Maak kennis met ons on dernemerspakket 15 procent korting voor de startende ondernemer Langeveld de Rooy. Spinbaan 6 in Den Burg Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 4 versn zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert. Badweg 19, De Koog. telefoon 0222- 317215.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 3