Visie Oudeschild klaar TEXELSE J CouRANT ZDH wint krankzinnige wedstrijd van Vesdo winterbosioop Texel'94 speelt weinig klaar tegen SRC sv De Koog verliest van Bergen Texels beste zaalvoetballers in actie WOENSDAG 24 DECEMBER 2008 Bruine band bij examens Budokai Bij de examens judo en karate, die vorige week bij Budokai Texel werden afgenomen, behaalde de 16-jarige Robin Waerts een bruine band. Hij moest daarvoor niet alleen enkele aanvals- en verdedigings technieken tonen, maar ook tegen telkens wisselende tegenstanders een aantal ronden 'sparren'. In totaal deden 14 kinderen en 34 jeugdleden en volwassenen mee aan de examens, die onder gro te publieke belangstelling werden afgenomen. Alle kandidaten moes ten op hun eigen niveau iets laten zien van karate, judo of jiu-jitsu. Budokai Texel mag zich verheugen in een enorme groei. De club, die in september van start ging, telt momenteel 92 leden en gaat op de vrijdagavond extra lessen karate en kickboksen verzorgen. De trainingen worden nu nog gehou den in het schietsportcentrum aan de Emmalaan, maar de club hoopt na 29 januari meer duidelijkheid te krijgen over een eigen dojo. ZDH heeft zondag in Schagerbrug in een krankzinnige wedstrijd van Vesdo gewonnen. De Zwaluwen stonden na een half uur met 3-0 achter, bogen hun achterstand na rust om in een voorsprong, misten een penalty, zagen de tegenstander weer op gelijke hoogte komen, maar scoorden in de negentigste minuut alsnog de winnende treffer. De uitslag werd daardoor 4-5. Ze hadden na de monsternederlaag tegen Succes wat goed te maken, maar ondanks alle goede bedoe lingen én de terugkeer van routi niers Ruben Boogaard en Ruud Hof speelden de Zwaluwen aanvankelijk onder hun kunnen. Doordat veel persoonlijke duels verloren gingen en de spitsen van Vesdo veel ruimte kregen, stond het al na een half uur 3-0 voor Vesdo. ZDH kon daar alleen twee kopballen van Fedor van Elk uit een corner tegenoverstellen. Een teleurstelling was ook het uitval len van de geblesseerde verdediger Hans Berbée. Hij werd vervangen door Arjen Lap. Vlak voor rust was ZDH eindelijk eens succesvol. Lap speelde Hof aan, die op de rand van het strafschopgebied met zijn rug naar het doel stond, maar knap wegdraaide en schoot. De verraste keeper tastte mis en zag de bal in het doel gaan Na de thee ging ZDH als herbo ren op jacht naar treffers. Jelmer Bomas werd na een prachtige aan val door Maurits Lap vrij voor de keeper gezet, maar mikte over Ook daarna behielden de Hoornders een overwicht, echter zonder te scoren, waardoor de tijd steeds meer begon te dringen. Met nog twintig minuten op de klok moest Bomas het strijd toneel verlaten. Hij werd vervangen door de als supporter meegereisde Jan-Willem Bakker, die koorts had, maar zijn maten niet wilde laten zakken. Bij zijn entree zorgde hij voor verwarring bij een corner. In een tumultueuze situatie belandde de bal voor de voeten van Mike de' Bruijn, die met aarzelde: 3-2. Dat was het sein om de aanval nog meer kracht bij te zetten. Met suc ces, want binnen een paar minuten scoorde De Bruijn twee keer. Eerst knalde hij de bal met enig geluk tussen de benen van de keeper door, even later was hij alert toen de keeper een schot van Ruud Hof niet onder controle kreeg. Vijf minuten voor tijd leek ZDH de wedstrijd te beslissen, toen de scheidsrechter een sliding op Hof met een penal ty bestrafte. Pieter-Jan Eelman ontfermde zich over de bal, maar schoot naast. Even later maakte Vesdo uit de enige serieuze aanval van de tweede helft 4-4 en leek alle ijver van de Zwaluwen voor mets geweest. Maar in de negentigste minuut zorgde Fedor van Elk toch weer voor een nieuwe voorsprong. Vanaf 25 meter beproefde hij zijn geluk en zag de bal met een mooie vlucht over de keeper in de kruising verdwijnen. De scheidsrechter trok vijf minu ten blessuretijd bij. waardoor het nog lang spannend bleef. Zo kreeg Vesdo op een kansrijke plek een vrije trap te nemen. Aan de andere kant lobde De Bruijn de bal uit een voorzet van Arjen Lap op het doel van de tegenstander. Maar er werd niet meer gescoord, waardoor ZDH voor het eerst sinds 2002 weer eens wist te winnen in Schagerbrug Ple zierig was ook dat de ploeg door de zege de twaalfde en onderste plaats achter zich liet en in eén klap naar de negende plaats steeg. ZDH speelt de eerstvolgende com petitiewedstrijd waarschijnlijk op 18 januari in Kolhorn tegen Kaag vogels. Maar donderdag 1 januari staat eerst nog het traditionele tref fen met een elftal oudgedienden op het programma. Bij Bos en Duin aan de Bakken- weg wordt zondag 28 december voor de 35ste keer de Winter bosioop gehouden. Naast de prij zen in de verschillende catego rieën, zijn er prijzen beschikbaar voor de atleet die op de 8,8, en 4,4 kilometer het best zijn eindtijd weet te voorspellen. Deelnemers aan de winterbosioop kunnen van start in de categorieën 1250 meter (tot 9 jaar), 2500 meter (10 tot en met 12 jaar), 4,4 en 8,8 kilometer. Inschrijven kan men vanaf 10.15 uur in restaurant Bos en Duin. Het inschrijfgeld bedraagt €1,50 voor jeugd tot en met 16 jaar en €3,- voor ouderen. Leden van AVTexel genieten korting. De jeugd- categorieën starten om 11.00 uur, de anderen na de prijsuitreiking, om ongeveer 11.20 uur. Voor meer informatie: tel. 318512 of www.avtexel.nl. Piet Zijm in vorm Piet Zijm van biljartclub De Door stoot was deze week goed in vorm en won met gemiddelden van 2,6 en 2,0 van Cees Weel en Wim Westdorp. Ook Fred Klok speelde sterk en won van Piet Harman en Martin Boon. Cees Weel speelde na een aantal weken matig spel weer als vanouds en scoorde won met een gemiddelde van ruim 2,5 van Eric Boon. De laatste partij van de avond, tussen Piet Harman en Wim Westdorp, benaderde in aantal beurten het clubrecord. Uiteindelijk ging Harman met de eer strijken. Uitslagen: P.Harman-F. Klok 0-4, M. Boon-J. v.d Akker 4-0, C. Weel-P Zijm 0-4. W. Homan-J Smit 2-0, J Boon-E Boon 0-4, M. Boon-F. Klok 0-4, P. Harman-J. Smit 0-4, J. v.d. Akker- W. Homan 0-2. W Westdorp-R Zijm 0-4, C. Weel-E Boon 4-0, W.Westdorp-P.Harman 0-2. Texel'94 heeft in de laatste wed strijd voor de winterstop geen potten kunnen breken. Op eigen terrein speelde de ploeg van trai ner Ben Jansen alleen vlak na rust iets klaar, maar genoeg om tegenstander SRC uit Schagen te verontrusten was het niet. Het werd uiteindelijk 0-3 voor de gas ten. Texel'94 begon voortvarend, met een fraaie aanval over de linkerkant. De verdediging van SRC was de Texelse aanvallers echter de baas, waarna de tegenaanval die volgde met een verrassend afstandsschot direct tot een doelpunt werd gepro moveerd (0-1). Nog in dezelfde minuut kregen ook de Texelaars een goede kans, maar de spitsen faalden in de afwerking. SRC voerde in het vervolg de druk op, terwijl de spelers van Texel'94 hun dag niet leken te hebben en voortdurend de bal verspeelden. De geblesseerde Marco Koorn typeer de het spel van zijn teamgenoten vanaf de tribune als 'mat, laks en onzeker'. Na ongeveer een half uur werd het 0-2, toen de spits van SRC een vlotte aanval beheerst afrondde. Het had even later bij een fraai afstandsschot nog erger kun nen worden voor Texel'94, maar de bal belandde op de paal. Terwijl SRC de bal snel bleef rond spelen en de gastheren voortdurend van het kastje naar de muur werden gestuurd, probeerde Pim de Lugt het in de slotfase ook maar eens met een schot van afstand, maar dit was niet doeltreffend. Op slag van rust werd keeper Dennis Schouw- stra met een gele kaart bestraft toen hij een tegenstander onderuit haalde. In de tweede helft zat er wat meer muziek in bij de Texelaars. Ze stre den met meer felheid en gaven de tegenstander weinig ruimte. Dat leverde een handvol kansen op. Joey van der Vis, op de juiste wij ze door Leon Zijm aangespeeld, had pech dat zijn schot net buiten het bereik van de doelman naast het doel ging. Ook daarna hadden Zijm en Van der Vis weinig geluk. Een vroeg doelpunt had de Texe laars wellicht terug in de wedstrijd gebracht. Toen middenvelder Rick den IJzerman halverwege de twee de helft tegen zijn tweede gele kaart aanliep en dus met rood het veld moest verlaten, had dat direct zijn weerslag op het spel van Texel'94. In de laatste twintig minuten viel er weinig meer te genieten. Kee per Schouwstra onderscheidde zich nog door een gevaarlijk schot knap te keren. Texel'94 kreeg daarna nog een handvol hoekschoppen en vrije trappen te nemen, maar de verde diging van SRC liet zich geen schrik aanjagen. Vijf minuten voor tijd viel het derde doelpunt de ploeg uit Schagen en was de wedstrijd defi nitief gespeeld. Texel'94 behoudt ondanks de nederlaag de negende plaats op de ranglijst. Van direct degrada tiegevaar is dan ook geen sprake. Het is nog onbekend wanneer de volgende wedstrijd wordt gespeeld, maar waarschijnlijk is dit niet eerder dan eind januari. G-team Texel'94 krijgt pak slaag De G-voetballers van Texel'94 heb ben zaterdag een enorm pak slaag gekregen. In Zaandam werd het 7- 0 voor tegenstander Hellas Sport. Het viel Texel'94 niet gemakkelijk een team op de been te brengen. Door blessures en ziekte ontbraken Peter Tuitman, Peter Breuer en keeper Mar- tijn Verbeeke. Verbeeke werd op doel vervangen door Jeffrey Stendert. De invaller kreeg het zwaar te verduren. De wedstrijd was nog maar een paar minuten oud toen Hellas Sport door een combinatiefout van Stendert en verdediger Jos Bakker kon scoren. Daarmee was het leed niet geleden, want gesterkt door de vroege tref fer combineerden de Zaankanters er lustig op los. Bij rust stond het al 4-0 en was Texel'94 niet verder gekomen dan een paar gevaarlijke maar geen doeltreffende schoten van Paul Bak ker. In de tweede helft speelde Texel'94 in een andere opstelling, met Jim my Ponniah in de achterhoede en Mitchell Kampstra in de voorhoede. Dat resulteerde in een handvol doel- rijpe kansen, die evenwel met werden benut. Schoten van Jan Frans Have- man, Paul Bakker, Anton Staal en Davey Voorend werden gekeerd door de doelvrouw of gingen naast of over. Hellas Sport maakte nog wel drie doelpunten, waardoor het 7-0 werd. Na de winterstop speelt Texel'94 waarschijnlijk in een andere poule. Zaterdag 3 januari doet de ploeg in Boven karspel mee aan een zaal voet baltoernooi. Ruiters strijden om Kerstbokaal Darttoernooi Geus en Koomen herstellen zich In café Sjans in De Koog wordt zondag 4 januari een darttoer nooi gehouden, georganieerd door de Texelse Dart Organisatie. Het toernooi, een rankingtoernooi 501, begint om 13.00 uur. Inschrij ven kan tot en met 3 januari via bestuur@texeldarts.nl en tot een uur voor aanvang bij Sjans. Meer informatie is te vinden op www. texeldarts.nl. De studenten die een steden bouwkundige visie voor Oude schild opzetten, hebben gisteren het eindresultaat overhandigd aan de gemeente. Wethouder Nico Kikkert en voorzit ter Gerard Zijerveld van de dorps commissie van Oudeschild zeiden de visie nader te gaan bestuderen om er in het voorjaar van 2009 ver der mee aan de slag te gaan. Zijerveld zei te hopen dat ook twinti gers en dertigers in Oudeschild zich met de visie gaan bezighouden, omdat er zaken in staan waar het dorp de komende decennia mee te maken krijgt. Kikkert noemde de plannen in de visie verfnssend en de moeite waard te bekijken wat er kan worden gerealiseerd. De visie beoogt onder meer samenhang tus sen de vraagstukken wonen, wer ken en toerisme. De visie, die eerder al werd gepre senteerd tijdens het bezoek van burgemeester en wethouders aan Oudeschild, is na te lezen op de website van de gemeente (www. texel.nl). De studenten, die in Utrecht een studie planologie volgen, kre gen van de universiteit een 8,5 voor hun werkstuk. Dat betekent dat het stuk beschouwd kan worden als een professioneel opgezette visie. Hoewel Bas Tromp Frans Stark door solide spel de leiding in het klassement behielden, waren Eric Jan Geus en Willem Koomen met afstand de sterksten in de derde speelronde om het Texels kampioenschap klaverjassen. Zij zijn daarmee nog niet kans loos voor de titel. Geus en Koomen waren door een dramatisch slechte start afgezakt naar een uitzichtloze negentiende plaats, maar wisten op de derde speelavond terug te komen. Na drie partijen zat het duo ruim boven de zesduizend punten en kwam de achtduizend in zicht. Hoewel deze grens met werd gehaald, was de score van 7824 punten voldoende voor de winst. Zij staan nu zesde met ruim 1600 punten achterstand op de leiders van het klassement. Tromp en Stark behaalden met 6910 punten de vierde plaats en wisten zo de schade te beper ken. Hun voorsprong op de num mer twee, Roel de Zwart en Hans Westdorp, bedraagt nog maar 95 punten. Femmy Schuring en Frans Bos werden vervangen door Marja en Martien Bakelaar. Gezien de score van 7025 punten hadden zij het slechter kunnen treffen. Zij stegen naar de elfde plaats. Theo Zijm werd uitstekend vervangen door routinier Arend Dijker, die samen met Jan Zijm de vijfde plaats wist te behalen (6852 punten). Jan en Theo Zijm staan nu tiende in het klassement. Het gemiddelde was met 6318 punten niet hoog; er werden 46 marsen gespeeld. Er volgen nog twee speelavonden, in januari en februari. Stand: 1-Bas Tromp en Frans Stark. 2 Hans Westdorp en Roel de Zwart; 3.Wil Maas en Jan Middag: 4 Huug en Huug Snoek: 5.Muus Smit en Jos Veeger. Jonge en volwassen ruiters van uiteenlopend niveau strijden zater dag 27 en zondag 28 december in manege Akenburg om de Kerst bokaal. Het evenement begint zaterdag om 9.00 uur met dressuurproeven. De verrichtingen van de deelnemers worden beoordeeld door juryleden Marloes van der Vis en Bea Dekker. Het belooft een aantrekkelijk schouw spel te worden, want de ruiters maken ieder jaar weer veel werk van de aan kleding van zichzelf en hun rijdier, 's Middags wordt er gesprongen: vanaf 13.45 uur met kleine pony's en vanaf 15.15 uur met grote pony's Dat gebeurt onder toeziend oog van een jury, bestaand uit Margriet Meijer. Direct aansluitend volgt een show- blok van een uur, met onder meer de voltigegroep van manege Kikkert en rijden op muziek door verschillende ruiters onder het zadel. Daarna wordt verder gegaan met dressuur, waarna de dag wordt afgesloten met een behendigheidsspel. Zondag verschijnen de oudere ruiters en de grote pony's en paarden in de ring. Na de dressuur en een spel volgt rond 14.15 uur een optreden van menners die samen met een aantal ruiters een kerstspel in elkaar hebben gezet. Het springen begint om 15.45 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur. Aan het einde zijn de hindernissen 1,10 meter hoog. Publiek is op beide dagen welkom. Hoge ogen in bowlingleague In de damesleague van de bowling competitie werden donderdag mooie games geworpen. Neeltje Hoogerhei- de en Truus Zoetelief gooiden beiden 155 punten en ook Winnie Schraag kwam goed uit de verf met een game van 179. De Pins staan deze week met 33 punten bovenaan. In de avondleague werden drie 200- games behaald, waarvan er twee (200 en 214) op naam kwamen van Piet Kager. De derde werd gegooid door Chris Dobber (201). Ook Eize Hoomoedt (148 pinval) en Henk Plaatsman (613 totaal) lieten zich van hun goede kant zien. Frans Hopman en Ben Siebinga lieten beiden een game van 177 noteren. Uitslagen: De Pins-Flair 4-0: Juttertjes-Klaver 4 2-2; T- Fords-WBZ 0-4; Eigengemaakt-Badweg Spor tief 2-3; Schouwstra-Chaos 41, Best Tessels- TZN 2V2-2V?; Quinty's-Sommeltjes 3-2; De Koogel-Geen Idee 5-0: Paal 19/Sjans-Tumble- weeds 3-2. Voetbaluitslagen Zaterdag 20 december: DWOW B1 -Texel'94 B3 5-5 De Koog B1-ZAP B2 0-2 Schagen MB1-Texel'94 MB2 2-0 HCSC C3-Texel'94 C2 0-13 WGW D1 -Texel'94 D2 2-6 Den Helder D5-Texel'94 D3 2-8 Geel Zwart D2-ZDH D1 3-2 Hellas Sport G1-Texel'94 G1 7-0 De andere wedstrijden werden afge last. Texelse pupillencompetitie: De Koog F2-SVO F 0-8 De Koog E-Chelsea 9-2 De andere wedstrijden werden afge last. Zondag 21 december: Texel'94-SRC De Koog-Bergen 0-2 Vesdo-ZDH 4-5 Callantsoog 2-Oosterend 2 1-1 Texel'94 2-DWOW 2 7-1 Texel'94 3-Flevo 3 2-1 Geel Zwart DA1 -Oosterend DA1 1 -4 DWOW DA2-De Koog DA1 1-6 Programma zaalvoetbal Op 24 t/m 26 december, 31 decem ber en 1 januari worden geen zaal voetbalwedstrijden gehouden. Vrijdag 2 januari 18.30 RAB-C/Sportshop 1 Kuipers 19 20 Knm 1-Koog 1 Bakker 20.15 SVO 1-RAB 1 Vonk 21.05 SVO 2-Texel 2 Arnout 21.55Mantje 1-Mantje 2 H'dijk Zaaldienst: De Krim Uitslagen: E-ieugd' Mantje E1-Ooslerend E1 3-1 D- jeugd C/Sportshop D1-ZDH D1 2-2 C jeugd Oosterend C1-RAB Bouwmat. C2 5-4, Krim C1 -Klif/St.plaats C1 3-4 Tweede klasse ZDH 1-Texel 4 11-1, C/Sportshop 4-Koog 3 6-2 Eerste klasse: Klif/St.plaats 2-Klif/De Steenenplaats 3 4-5. Mantje 4- Mantje 3 3-3, Krim 2-RAB Bouwmat. 5 7-4, Texel 2-C/Sportshop 2 4-9. Oosterend 2-Koog 2 3-3. Hoofdklasse. Oosterend 1- Krim 1 2-4, RAB Bouwmat 2-Mantje 2 4-4, RAB Bouwmat 1-Koog 1 4-1, Mantje 1- Klif/St.plaats 1 6-2. Overige: Klif/St plaats dal-Danssch. Biersteker da2 4-0. Nieuwe records Texelse zwemmer Zwemmer Sverre Eschweiler heeft op het Nederlands kam pioenschap dit weekend in Amsterdam zijn tijden aange scherpt. Op de 200 meter vrije slag verbeterde hij zijn per soonlijk record met bijna vier seconden tot 1.58.58. Op de 100 meter rugslag zwom hij snel genoeg voor een plaats in de finale. Amper 16 jaar oud zwom hij temidden van landelijke toppers, op hetzelfde kampioenschap waar Marleen Veldhuis het record op de 100 meter vrije verbeterde. Er waren tv-camera's en het pro tocol vereiste dat hij in marsgang naar zijn startplaats liep. Eschweiler kwam uit op vier afstanden. Pech had hij bij de 50 meter rugslag. Hij zou zich zelf zeker in de finale hebben gezwommen, ware het niet dat hij bij de start bewoog en werd gediskwalificeerd. Het persoonlijk record dat hij zwom verdween wel in de boeken. Zijn ambitie om op de 200 meter rugslag onder de twee minuten te zwemmen, werd ruimschoots bewaardheid. De tijd van 53.20 op de 100 meter vrije slag was oveneens een persoonlijk record, evenals de 59.76 op de 100 meter rugslag, waarmee hij zijn per soonlijk tijd met ruim één seconde aanscherpte. SV De Koog heeft het goede spel tegen koploper JVC geen vervolg kunnen geven. De mannen van trainer Hans van der Park verlo ren zondag op eigen veld met 0-2 van Bergen. De beginfase was duidelijk voor De Koog. Al in de vijfde minuut raakte Bart Jan Grisnigt met een hard afstandschot de lat. Twee minuten later kopte Peter Koorn uit een voorzet van Wouter Kuip in de handen van de keeper. Een paar minuten later leek de voorsprong alsnog te kunnen worden bejubeld, toen Tnstan Ellen een voorzet op maat op zijn tweelingbroer Joris gaf. Diens kopbal miste echter eveneens de goed richting. - Na vijftien minuten deed zich een vervelend incident voor. Een aan valler van Bergen raakte bekneld tussen een tegenstander en de rand van de dug-out en moest met een enkelblessure het veld verlaten. In het vervolg kreeg ook Bergen wat kansjes. Een vrije trap werd van net buiten het strafschopgebied hard in de muur geschoten. Op slag van rust bracht keeper Eddy Witte knap redding door hoge voorzet te onderscheppen. In de rust werd verdediger Tristan Ellen met een hamstringblessure gewisseld voor Dewi van de Plaats. Ook daarna leken de Kogers de meeste aanspraak op de zege te maken. Snel na de hervatting loste Grisnigt een goed schot, dat knap werd gepareerd door de keeper. Even later knalde Peter Koorn de bal in het zijnet. Het doelpunt viel echter aan de andere kant, toen één van de spelers van Bergen uit een snel genomen vrije trap bij de tweede paal inkopte. De keeper raakte de bal nog, maar kon een treffer niet voorkomen. Met nog twintig minuten te spelen - Andries Kuip was inmiddels vervan gen door Yom Houwing - gooide De Koog er nog een schepje bovenop bij. Wouter Kuip was dichtbij de gelijkmaker. Hij kreeg de bal hard en laag aangespeeld in het strafschop gebied en draaide knap weg, maar zijn schot miste kracht. Tien minu ten voor het einde viel de beslissing. De altijd onberispelijk spelende rou tinier Nico Schot maakte een foutje, waardoor de bal bij een aanvaller van Bergen belandde. Deze aar zelde niet en lobde bal over keeper Witte, die ver voor zijn doel stond en daardoor kansloos was. In de slot fase kreeg Koorn nog twee schiet kansen, maar de bal leek er wel niet in te willen. De Koog heeft nu winterstop en komt pas half januari weer in actie. Voor de derde keer treffen Texels beste zaalvoetballers elkaar zaterdag in sporthal Ons in het Jan Willem Boon Dorp-tegen- Dorptoernooi, vernoemd naar de man die deze sport op het eiland introduceerde en tientallen jaren lang de competitie leidde. De opzet is dezelfde als in voor gaande jaren. Er zijn acht teams (Den Burg levert er twee), die wor den verdeeld over twee poules. In poule A spelen De Koog, Den Burg Oost, Oosterend en Oudeschild, in poule B Den Hoorn, De Cocksdorp. De Waal en Den Burg West. Na een halve competitie (waarin de teams elkaar één keer treffen) wordt in iedere poule de eindstand opge maakt. De hoogst geëindigde teams spelen in de finale om de toernooi winst. De winnaar van vorig jaar, Den Burg Oost, is ook dit jaar weer de grote favoriet. Hans Polderman laat namens de organisatie weten dat wordt onderzocht of het moge lijk is Den Burg volgend jaar in vie ren te delen, zodat ook de andere dorpen wat meer kans maken. De wedstrijden staan onder leiding van scheidsrechter Dennis Vonk en Tom Bakker. De broers Jos en Paul Bakker houden de administratie bij. Het toernooi begint om 17.00 uur. Rond 22.00 uur zal worden afge trapt voor de finale. Supporters en andere toeschouwers zijn - natuur lijk - zeer welkom. Programma: De Koog-Oosterend 17.00 Den Burg Oost-Oudeschild 17.35 Den Burg West-De Waal 17.50 De Cocksdorp-Den Hoorn 18.15 De Koog-Den Burg Oost Oosterend-Oudeschild Den Burg West-Cocksdorp De Waal-Den Hoorn De Koog-Oudeschild Oosterend-Den Burg Oost Den Burg West-Den Hoorn De Waal-De Cocksdorp Finale tussen poulewinnaars 18.40 19.05 19.30 19.55 20.20 20.45 21 10 21.35 22.00

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 7