Spelenderwijs door 2008 TEXELSE yy COURANT WOENSDAG 31 DECEMBER 2008 BEFORE Juni: Op fort de Schans wordt voor de eerste keer cultureel festival Midzomerschans gehouden. Mei: Expositie van keramiek in schapenboet Voorste Huiskoog. Januari: Cubaanse avond in café De Kuip. Mei" Luilakvierders breken de ingang van Den Hoorn op Ga met uw pion zoveel plaatsen vooruit als met een dobbelsteen gegooid. Er zijn meerdere wegen die naar het einddoel leiden. Op vakjes met een letter zijn speciale regels van toepassing. U bezoekt de Midzomerschans. Ga twee plaatsen vooruit en sla een beurt over. U begint een dorpscafé. Schenk koffie in. U kraakt een café. Haal nootjes en gooi nog een keer. Er komt een tunnel onder het Marsdiep. Kruip onder de tafel door en ga een plaats vooruit. U woont in de Dorpsstraat. Maak ruzie met de buren en ga naar C. De fanfare bestaat honderd jaar. Ga in optocht door de kamer. U duikt een kist spijkers op. Ga twee plaatsen terug en gooi nog een U gaat nog niet naar huis. Ga twee plaatsen terug. U lijdt aan zomerhitte. Sla een beurt over en doe een sneeuwuil na. De windmolen is geëxplodeerd. Speel voor Don Quichotte. U schiet boog Loop weg en gooi nog een keer. U bent nog niet in de sekswinkel geweest. Sla een beurt over. Het boerenommetje staat onder water. Dan maar een rondje rond de tafel. U gaat over op TexelEnergie. Ga twee plaatsen vooruit. Er zijn vernielingen gepleegd in Oudeschild. Stel orde op zaken. De NlOZ-haven moet breder worden gebruikt. Gooi nog een keer. Er komt een brug over de Pontweg. Ga naar H. U schiet met de blijde het record aan stukken. Ga drie plaatsen vooruit. Juni: Onder luid protest worden honderden ganzen gevangen. U heeft een toekomstvisie. Ga drie plaatsen vooruit. U bent acht miljoen kwijt. Sla een beurt over en zoek overal. U eet bij Jef. Gooi zes. Hotel Greenside tilt het dak op. Zoek het hoogste punt in de kamer en ga naar G. U bent een grauwe gans. Vlieg op Augustus: De Oosterender Blijde Vnenden schieten met hun blijde het wereldrecord aan flarden Augustus: Vanaf Texel wordt volop meegenoten van Sail Den Helder Regen November Restaurant Bij Jef krijgt een Michelinster Erfpacht September- Martin Kikkert introduceert zijn paardentram. December. Staatsbosbeheer ontvangt veel kritiek op het verbre den van het fietspad langs het Waalenburgerdijkje. Halani 1 April: Als Halani 1 verlaat TESO's veerboot Molengat voorgoed de haven van 't Horntje. Tunnel Bomen bij Zevenhuizen Oktober: Hotel De Pelikaan wordt gesloopt om plaats te maken voor nieuwbouw. einde Karseboom gekraakt Concessie veerdienst Maart: Leerlingen van de OSG 'Penny Lane' triomfen met de musical Maart: De leverd. woonblokken in de Volmolen worden opge- Roken December: Leerlingen van de Jacob Daalderschool voeren 'A Chnstmas Carol' op Gemeentelijke herindeling Februan Het dak van hotel Greenside wordt opgetild te maken voor een extra verdieping September Ballonvaart boven Texel Februari. In verband met de iepziekte worden de beeldbepal ende bomen bij Zevenhuizen gerooid. de Gemt Zijmbokaal eindigt November" De i modderpoel. Oktober: Wateroverlast op het hele eiland. Met extra pompen Januari Pupillenvoetbal in de sporthal, kan erger worden voorkomen.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 11