Ik 9 Jo Roeper: commissionair, bestuurder en animator Kinderen zamelen kerstbomen in TEXELSE J COURANT Ecomare houdt open dag Popkoor al direct groot succes Vrouwen van Nu fWerk aan de weg VRIJDAG 16 JANUARI 2009 COUKAN l Jo Roeper kwam als commis- verkocht aan afnemers in Duitsland jjp f* Jo Roeper kwam als commis sionair in vee op veel plaatsen en deed daar veel kennissen op. Ook in Hoorn. Toen hij daar in een hotel eens getuige was van een vergadering van de Lions, vroegen ze hem of hij erbij wilde komen zitten. Of zo'n club ook niet wat voor Texel was? Een idee was geboren, Roeper tilde het van de grond. De oprichting van de Texelse afde ling van de Lions is een schoolvoor beeld van de werkwijze van Roeper, de Oosterender achter een reeks initiatieven waarvan Texel tot op de dag van vandaag de vruchten plukt. Zo was hij de grote animator van de gedenkwaardige demonstratie voor de dijkverhoging op het Binnenhof in de jaren zeventig. Maar zonder zijn enthousiasme zou ook Ooste rend Present niet van de grond zijn gekomen, noch het Strender dorps huis. 'Ik bedacht het niet allemaal zelf, maar door op letten heb ik veel ideeën opgedaan', zei hij ooit. Roeper, zoon van een boer aan de Achtertune in Oosterend, had meer op met de handel dan met het werk op de boerderij. Als com missionair zat hij onder meer in de export. Met als specialiteit het Texelse schaap, dat hij onder meer verkocht aan afnemers in Duitsland en Oostenrijk. De handel floreerde, totdat deze landen zwoegerziekte als excuus gebruikten om de grens dicht te gooien. Hij bemiddelde ook in rundvee en gold als autoriteit in de export van geiten. Dat anderen op die handel neerkeken, was hem een zorg. Met de boerderij had hij weinig affi niteit, dat liet hij over aan een zet- boer. En als hij in het weekend eens moest melken, ging dat niet van harte. Liever hield hij zich bezig met bestuurlijke zaken. Zo was hij voor zitter van de Vereniging van oud leerlingen van de Landbouwschool. Hij schreef onder meer revues. Hij hanteerde ook de voorzittershamer bij de Vrienden van het Paard en organiseerde menig Concours Hip- pique. Cultuurhistorisch Museum Texel, vroeger het Agrarisch en Wagenmuseum, zou er waarschijn lijk met zijn gekomen zonder het initiatief en doorzettingsvermogen van Roeper. Dat geldt ook voor het dorpshuis van Oosterend. Toen hij in Noord-Holland eens hoorde ver tellen dat de provincie zou bijdragen aan maximaal twee dorpshuizen, nam hij zich voor dat één van die twee in Oosterend zou komen. De financiële bijdrage die het dorp zelf leverde, kwam uit de opbrengst van Oosterend Present. Het organise ren van dit vijfjaarlijkse feest was een huzarenstukje, mede dankzij zijn gestructureerde aanpak kwam het hele dorp in beweging. Roeper bediende tijdens de rommeltjes- markt zelf het Rad van Avontuur en zamelde daarmee geld in voor de gemeenschap. De Lionsveiling, waarvan de opbrengst naar goe de doelen gaat, kwam ook uit zijn koker en als veilingmeester bracht hij menig koop tot stand. Groot was ook zijn aandeel in de succesvolle demonstratie voor de dijkverhoging op het Binnenhof, waarbij Texe laars met tientallen bussen naar Den Haag gingen. Roeper drukte er zijn stempel op, onder meer door te zorgen dat er een koppel schapen Toen koningin Juliana bij de opening van dorpshuis de Bijenkorf in Oosterend naar Texel haar zijde. meeging. Het mocht niet uitdraaien op een rommeltje, al te jonge jeugd mocht niet mee. Roeper had via een Haagse politicus met wie hij contact onderhield het pad geëffend. De demonstratie was een doorslaand succes en op een voorlichtings filmpje dat op het Binnenhof draait, worden de beelden van al die Texe laars nog steeds vertoond. Een gedreven mens, maar ook een man met een uitgesproken mening en voor wie er doorgaans maar één weg was en bij wie je van goede huize moest komen om hem op andere gedachten te brengen. Compromisloos, ook in de veehan del, en dat maakte hem niet altijd geliefd. Hij hield er uitgesproken politieke ideeën op na, maar Roe per waagde zich nooit in de Texelse politieke arena. Daar maak je geen vrienden mee en hij was geslepen genoeg om te weten dat dit onher roepelijk ten koste zou gaan van de handel. Op dat vlak bleef hij lang na zijn pensionering actief. Zelfs op zijn tachtigste reisde hij nog per trein af naar Oostenrijk om aanwezig te zijn op een veekeuring. Harry de Graaf: 'Als verslaggever heb ik talloze keren met Roeper te maken gehad. In de jaren zestig en zeventig zat ik elke maandag aan zijn tafeltje in De Oranjeboom of De Lindeboom om voor de rubriek 'Texelse Markt' de prijzen te verne men van nuchtere kalveren, scha pen, vaarzen en andere beesten die werden verhandeld. Omdat hij vaak langs de weg was wist hij veel en hij heeft mij menige gouden tip gegeven. Hij rekende wel op een tegenprestatie in de vorm van wel willende publiciteit over zaken waar hij bij betrokken was. Als je daar niet op in ging, had hij daar wei nig begrip voor. Hij kon behoorlijk autoritair zijn en nam nooit een blad voor de mond Vaak belde hij op of liep mijn kantoor of huis binnen om zijn afkeuring te uiten, meestal omdat ik volgens hem 'te links' had geschreven of fouten had gemaakt in een verslag van een rammen- keuring of een concours hippique. Maar ik kreeg ook wel eens een schouderklopje als hij verbetering zag. Hij citeerde graag senator en partijgenoot Van Riel: 'Wie jong is en rechts heeft geen gevoel en wie oud is en links heeft geen verstand.' Hij was niet makkelijk en kon soms irritant drammen, maar ik koesterde toch bewondering voor hem. Je wist wat je aan hem had. Ik heb nooit meegemaakt dat Roeper zich liet ompraten. Hij was een meesterlijke organisator van evenementen waar over nu nog wordt gepraat. Zoals die massale en succesvolle demon stratie in Den Haag voor snelle verhoging van de Texelse dijken en natuurlijk Oosterend Present. In de aanloop naar dat feest kwam hij een paar keer per week - altijd op klom pen - naar de redactie om greep te houden op de berichtgeving. Hij had het vermogen om mensen te mobiliseren en in actie te brengen, soms door ze handig tegen elkaar uit te spelen, maar vooral door het aanwakkeren van het wij-gevoel. Zelfs mensen die hem eigenlijk niet mochten lieten zich graag voor zijn karretje spannen. Heel bijzonder.' Roeper, in december bij de Lions nog tot 'member of life' benoemd, overleed dinsdag op 87-jarige leef tijd. Wie een kijkje wil nemen achter de schennen van de zeehondenop vang van Ecomare kan dat doen tijdens de open dag, die zaterdag 24 januari wordt gehouden. Dan wordt vanaf 11.30, 13.00 en 14.00 uur rondleiding gegeven. Het aan tal deelnemers is beperkt, daarom is opgeven noodzakelijk. Dat kan alleen op de dag zelf, met gebruik making van formulieren die bij de receptie liggen. Maar ook degenen die niet bij de zee hondenopvang gaan kijken, hoeven zich niet te vervelen. De hele dag. van 9.00 tot 17.00 uur, worden tal van activiteiten ontplooid. Om 10.30, 13.00 en 15.30 uur kunnen kinderen zeehonden tekenen onder leiding van een educatief medewerker. Bij mooi weer vindt dit buiten plaats, anders bij het zeeaquanum. Om 12.00 en 14.00 begint in de filmzaal een poppenkast voorstelling. Tussendoor wordt daar natuurtheater gespeeld. In het restau rant wordt een knutselhoek ingencht, waar kinderen pindasnoeren kunnen rijgen, kaarten maken, ringwerpen, zich laten schminken en kleuren. Een letterspeurtocht leidt de kinderen door het hele gebouw. Zoals elke dag worden om 11.00 en 15.00 uur de zeehonden gevoerd. De tijdelijke tentoonstelling Texel hot/cool blijft dit jaar staan. Wie deze multimedia- presentatie over klimaatverandenng op Texel nog niet heeft gezien, heeft daartoe op de open dag alle gelegen heid. n Oudeschild de kerstbomen in ontvangst. IFoto Beft Koning) De jaarlijkse inzameling van kerstbomen heeft 1768 exempla ren opgeleverd. Dat is wat minder dan vorig jaar toen er 1817 bomen werden ingezameld. De kerstbomen werden de afgelo pen weken opgehaald door kinde ren die veelvuldig slepend of fiet send met karretjes langs de weg waren te zien. Woensdagmiddag konden de bomen, iets later dan gebruikelijk, op negen plekken wor den ingeleverd. In de Mars werden de meeste bomen opgehaald: 420 stuks, gevolgd door De Koog waar kinderen 352 kerstbomen naar de Nikadel brachten. Op parkeerterrein De Krakeling werden er 236 afge leverd, bij Gemeentewerken 167, in Oosterend 166, in Oudeschild 133, Den Hoorn 65 en De Waal 58. De kinderen kregen per boom €0,20 en een lootje waarmee ze kans maakten op een bioscoopbon. Per inleverplek werden drie bonnen verloot. De eerste (openbare) repetitie van Texelse nieuwe popkoor is maan dag een groot succes gewor den. Had de organisatie rekening gehouden met zo'n twintig belang stellenden, het werden er uitein delijk 58. Al direct op de eerste repetitie werd een vierstemmige versie van Help van de Beatles ingestudeerd, Het popkoor is een initiatief van Matthieu Vulto en wordt mogelijk gemaakt door de muziekschool Door de grote opkomst moest er met de ruimte geschoven worden, maar dat wordt door de organisatie een 'luxe probleem' genoemd. Van de aanwe zigen gaven 53 mensen aan een vol gende keer weer te komen. Daarmee lijkt het eiland een groot popkoor rij ker. Inschrijven voor het nieuwe koor is nog steeds mogelijk. De repetities vinden plaats op maandag, vanaf 20.30 uur. in de danszaal van de muziekschool. Deelname kost €75,- voor vijftien repetities. Mocht het aantal deelnemers boven de vijftig komen, wordt dit verlaagd naar €65,- Mensen die zangles volgen aan de muziekschool en deelnemers aan de cursus stemvorming krijgen korting. Dit tarief is inclusief een kopje koffie of thee voor de repetitie. Week van gebed In het kader van de Week van Gebed worden van zondag 18 tot en met zaterdag 24 januari in alle dorpen gebedsbijeenkom sten gehouden. Het thema van de week is 'Eén in Gods hand'(Ez. 37:19). De gebedsbijeenkomsten worden gehouden in de kerkekamer van De Waal (zondag), bij de familie Prins aan de Postweg 169 (maandag), in de kerkekamer van de doopsge zinde kerk in Oosterend (dinsdag), in Het Olijfblad in de Weverstraat in Den Burg (woensdag), bij de familie Graaf aan de Naalrand 50 in Den Hoorn (donderdag), in De Schuilhut in De Koog (vrijdag) en de kerke kamer van de hervormde kerk van Oudeschild (zaterdag). Naast deze bijeenkomsten, die alle om 19.30 uur beginnen, is er van maandag tot en met vrijdag iedere avond gelegenheid tot gezamenlijk gebed in Eben Haëzer aan de Juli- anastraat in Den Burg (vanaf 20.00 uur). Zondag wordt daar de Week van Gebed afgesloten met een spe ciale dienst met avondmaalsviering. Deze begint om 19.30 uur. De afdeling De Cocksdorp/Eierland van de NBvPA/rouwen van Nu komt woensdag 21 januari om 20.00 uur bijeen in het Eierlandsche Huis. Kathelijne Dik uit Den Hoorn vertelt over Kathelijne's Kinderfonds, dat jeugdcentra in de armste wijken van de Zambiaanse hoofdstad Lusaka ondersteunt. Donderdag 22 januari verzorgt de afdeling een wandeling door bos en duinen. Deelnemers vertrekken om 14.00 uur bij Bakker Timmer m De Koog. De wandeling wordt geleid door Maartje Hooijschuur. Verschillende leden van de afde ling bezoeken zondag 25 januari in schouwburg De Kampanje in Den Helder de musical Anatevka. Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Margriet van Elk. SWOT-diner In De Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg wordt dinsdag 20 januari het maandelijks SWOT-diner geser veerd. Op het menu staat boeren kool met worst. Zoals gebruikelijk wordt de maaltijd gecompleteerd met een nagerecht en koffie. Het diner begint om 18.00 uur, deel name kost €8,-. Opgeven kan bij de SWOT, tel. 312696. Gratis schaatsen op ijsbaan Krim Dooi en toch schaatsen. Dat kan op de kunstijsbaan van vakantiepark De Krim, waar woensdag 28 januari. 4 en 11 februari van 14.00 tot 17.00 uur gratis kan worden geschaatst. 'Extra leuk voor de jongere gene ratie om het schaatsen onder de knie te krijgen en klaar te zijn voor de volgende vorstperiode. Er is ook koek en zopie'. vertelt Monique de Ridder van De Krim. De baan is op dezelfde tijden ook open op zaterdag- en zondagmiddag. Dan bedragen de kosten €2,50 per per soon, inclusief huur schaatsen en een drankje. Schutters In de aankondiging van de Sport markt die vrijdagavond 23 januari en zaterdag 24 januari wordt gehouden in Ons Genoegen, ontbrak de deel name van handboogvereniging De Eilandschutters en de Sportschut- ters. Beiden geven ze voorlichting over deze takken van sport. Wie de handboog of het geweer zelf ter hand wil nemen, kan dat doen op zondag 8 februari. Dan kan men van 11.00 tot 16.00 uur ervaren hoe het is om met de boog of met kruit te schieten. Schilderen vanuit kleur Op uitnodiging van de Stichting Wel zijn Ouderen Texel verzorgt Hilde van der Kamp gedurende vier donder dagochtenden een kennismakings cursus schilderen. Bij deze cursus wordt gewerkt vanuit de kleur, een manier van schilderen die als zeer ontspannen wordt ervaren. De les sen worden gegeven in De Buur eton, de eerste op 5 februari. Deel name kost €60.-. Voor informatie en aanmelding: Hilde van der Kamp (tel. 319977 of 06 29041146. e- mail hildevanderkamp@hotmail. com) en SWOT (tel. 312696, e-mail swot@texel.com). Kredietcrisis en landbouw De Vereniging voor Bednjfsvoorlich- ting houdt maandag in Stayokay jaarvergadenng. Sjaak Velseboer en Hans Kater van ABN/Amro geven daar een lezing over het ontstaan van de kredietcrisis en de gevolgen daarvan op korte en lange termijn voor de agrarische sector. De bij eenkomst begint om 20.00 uur. Coopertest Op de atletiekbaan in Den Burg wordt dinsdag 20 januari een coo pertest gehouden. Deelnemers kun nen daarbij, aan de hand van 12 minuten hardlopen, testen hoe het met hun conditie is gesteld. De test, een initiatief van Sportservice Texel en Atletiekvereniging Texel, begint om 19.00 uur op de baan naast de kantine van Texel'94 Deelname is gratis, iedereen kan meedoen. Stuk in studie Toneelvereniging 't Amateurtje uit De Waal heeft de thriller met komi sche aspecten Hoog spel in studie genomen, een stuk in drie bednjven. De regie is in handen van Jo Zoe telief. de uitvoering vindt plaats op zaterdag 7 maart in het dorpshuis De Wielewaal. Maaltijd voor cursisten In verband met het vijfjarig jubileum biedt Mariélle Glorie van yogacen- trum De Hogeberg alle cursisten zondag 18 januari een ayurvedische maaltijd aan (vegetarisch, met veel kruiden en verschillende smaken). Naast de wekelijkse yogalessen en zwangerschapsyoga legt Glorie zich steeds meer toe op de ayurveda, de traditionele gezondheidsleer uit India. Zij verzorgt ayurvedische massage en consulten en verzorgt lessen bij Saswitha, de oudste yoga- docentenopleiding van Nederland. Kerkdiensten Zondag 18 januari 2009 Dag van de Eenheid PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 10.00 u. oecumenische dienst in RK- kerk. ds. J. Glazema. mmv Tex Chr Mannenkoor. Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. oecumenische dienst in RK- kerk, ds. J. Glazema, mmv Tex. Chr. Mannenkoor Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: Den Hoorn: 10.00 u ds. PC. Barnard, mmv Maartenscantorij. PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend: 10.00 u. ds. K.F. Klaassen, mmv The Gospeltrain. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend: 10.00 u. en 16.00 u. dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: geen dienst ivm oecumenische diensten Raad van Kerken BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat. Den Burg: 10 00 u. ds. H.A. Wesseling ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.00 u. oecumenische dienst, ds. J. Glazema, mmv Tex.Chr. Mannenkoor JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u.: Een gereinigde aarde - Zult u dat meemaken? Wachtto- renstudie, 11.20 u Help hen zo snel mogelijk terug te komen! Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u. gezamenlijke dienst in hervormde kerk, ds. P.A. den Braanker, mmv Canto- rij en Hanna den Braanker (hoorn). Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 11.00 u ds. K.F Klaassen Den Hoorn: 9.30 u ds. K F Klaassen, mmv DEK. PROTESTANTSE WADDENGEMEEN TE TEXEL: Oosterend: 9.30 u ds. C. der Nederlan den. dienst voor jong en oud. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. PC. Bar nard. Oudeschild: GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat. Oosterend. 10.00 u en 16.00 u leesdienst. GEREFORMEERDE KERK (Vrijge maakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg. 14.30 u. ds P Niemeijer. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 g. ds. H Marseille, extra collecte Doopsgezind Wereldwerk; 16.00 u Kinderkerstfeest. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u ds. H. A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 11.00 u. The Gospeltrain Oudeschild: 9.30 u. Hulpverlening Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feest dagen en van maandag tot en met vri|dag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143 Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086, 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 53A, Den Burg Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872 GEZONDHEIDSZORG: Gemini Ziekenhuis, tel. 0223-696969, www.gemini-ziekenhuis.nl; bezoektijden dagelijks van 15.30 tot 17.00 en van 18 00 tot 19.00 uur. Extra bezoekuren op zaterdag, zon- en feestdagen van 10 30 tot 11.30 uur Medische zorg OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordhol- land-noord' 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a. Den Burg Het bureau is op maandag en vnjdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17 00 uur. Telefoon: 0900-8844 In spoedeisende gevallen; 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel. Slufterweg 216, De Cocksdorp. tel. 311477. www.dieren- pensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11. Den Burg. tel 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kantooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel 0223- 642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Bnjder Verslavings zorg Texel. Tubantia, Pontweg 133. De Koog. Voor inlichtingen, advies, consul tatie en preventie, tel. 0223-620541 of 06-30215211; peter.molenaar@brijder. nl. Psychologenpraktijk: M Spijker en Y. dthof. Ruijslaan 88, 1796 AZ De Koog. tel. 317566. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaitijdvoorziening, alarmering. klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14,00 tot 16 00 u De Buureton. Beatrixlaan 43, Den Burg. Tel. 312696. Alzheimer cafe: elke iaatste dinsdag van de maand van 19.15 tot 9.30 uur in De Buureton, Beatrixlaan 43. Den Burg. Kustwacht: Voor meldingen van sche- I pen en zwemmers in nood: tel. 316270 oud Papier Van 19 tot 25 januari zijn de volgende straten en wegen afgesloten in ver band met werkzaamheden: tussen De Waal en De Koog: fietspad Waalen- burgerdijkje; De Koog: Ruijslaan tus sen Orchismient en Plevierstraat. In verband met de kerstvakantie haalt Scouting Texél deze week geen oud papier op. Oud papier kan wel worden gestort in de containers naast het club gebouw aan de Bernhardlaan Radio Texel 1.06,1 TEXELSE'iJcOURANT LANGEVELD Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Mieke Smid Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 47 85 25 15 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl i Stichting ROTA. gevoshgrt gedeponeefd bi| de Kamet van Koopt' Abonnementsprijzen 2009: Per half jaar €39.85 €38.15 vjto-aasch> Per jaar 77.90 75.55 .«morsteen» Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Vrijdag: 18.00 u- Radio Texel actueel (nieuws) 19 00 u Wilde vaart (herhaling) 20 00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17 00 u Pietelepote (kinderprogramma) 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kefkdien3t 11.00 u Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15.00 u Frans gaat het doen 16.00 u Sportlokaal (uitslagen en inter views) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9 30 u. Gereformeerde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (her haling van zaterdag) 20.00 u Radio Noordholland Dinsdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. De keuze van... 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18 00 u. Onder de toren (geeste!i|k pro gramma. met vanaf 19.00 uur verzoek platen) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met 20 00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg. hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl. rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 7