'Ik doe niet aan tactiek, gewoon rossen' De bliksemcarrière van wielrenner Sil Brouwer Sp°rt TEXELSE 7 COURANT Stapersma en Boogaard winnen ronde en periode Gepassioneerde strijd in pannatoernooi VRIJDAG 6 FEBRUARI 2009 eigen parcours aangelegd, waarop hij af Achter zijn ouderlijk huis aan de Hoornderweg heeft Sil Brouwer Het is nog maar kort geleden dat Sil Brouwer voor het eerst op een racefiets stapte. De oude van zijn moeder, die zelf een nieuwe had gekocht. Samen maakten ze een rondje, waarna hij al snel besloot lid te worden van Wielervereni ging Texel. Vorige week - amper tweeëneenhalf jaar na zijn eerste rit - werd hij zestiende bij het Nederlands kampioenschap veld rijden. Je zou bijna vergeten dat hij nog zestien moet worden. Totdat hij zich verontschuldigt dat hij niet weet hoe het koffiezetapparaat werkt en dat we voor een kop koffie zullen moe ten wachten tot zijn moeder terug is. Hij lacht een beetje verlegen. Dat doet hij even later nogmaals, wanneer de vereniging ter sprake komt. Volgens hemzelf moest hij lid worden van zijn moeder, volgens haar wilde Sil zelf, omdat hij een oogje had op één van de jonge vrouwelijke leden. 'Het is nooit wat geworden', bekent hij. kampioen, die alleen door pech of wedstrijden voor veldrijders en lichamelijk ongemak wel eens een mountainbikers. Twee weken gele wedstrijd verloor. Nu wordt hij naar den deed hij in Almelo mee aan het Nederlands kampioenschap. Hoe wel hij geen hoge verwachtingen koesterde, reed hij verrassend goed en eindigde 'hij in de subtop. •'Je plek in het startveld hing af van het aantal punten dat je in andere wedstrijden had gehaald. Ik had de kroon gestoken door een junior. 'Ik heb laatst in een veldrit van hem gewonnen', vertelt Brouwer. 'Dat was de tweede keer. De eerste keer won ik doordat Jordy een tak in zijn wiel had. Die telt niet mee.' De manier waarop Brouwer zijn concurrent ver sloeg, was sim pel maar effec tief. 'Ik reed vanaf de start weg. Daarna hebben ze me niet meer gezien. Zo doe ik het altijd. Ik doe met aan tactiek, gewoon rossen. Ik pro beer zo snel mogelijk de achterblij- er maar een paar. dus startte ik veldrijfiets, in de blubber met een mountainbike. Op een mountain bike zit je ook veel relaxter. De ban den zijn dikker en er zit vering op. Een veldrijfiets stuitert meer. Maar daardoor leer je wel goed sturen.' Dat hij zo hard loopt, komt met doordat hij er hard voor traint. Pas sinds kort loopt hij één keer per week een rondje. 'Dat vind ik leuk en het is goed voor mijn alge hele conditie.' Glimmend: 'Een paar weken geleden heb ik voor het eerst aan een wedstrijd meegedaan. In een crossloop eindigde ik maar 50 meter achter Jaap Witte. Twee keer heb ik een coopertest gelopen. De eerste keer haalde ik 3400 meter, de tweede keer 3430 meter.' Mogelijk is zijn talent genetisch bepaald. Zowel zijn vader (André Brouwer) als zijn moeder (Erica Goënga) komt uit een familie van atleten. Ooms Joost Brouwer en Minne Goënga grossierden jaren lang in ovenwinningen. Zijn moeder kan zich ten dele in die theorie vin den. 'Mijn achterneef Erwin Goënga kan ook geweldig fietsen. Hij heeft het net niet gered als profwielren ner. En mijn moeder is een Vinke, dus ook van die kant zit het erin. Aan de andere kant, de Brouwers staan bekend als fanatiek, maar dat is Sil helemaal niet. Zijn broer Nick wel. Als die niet kan winnen, doet hij niet mee.' Trainen doet Brouwer 's winters maar mondjesmaat. 'Ik word toch wel beter. Bovendien is rust erg Spottend: 'Tot aan welke doping ze nodig hebben toe.' Als de dagen weer langer wor den, kiezen de meeste wielrenners voor trainingen en wedstrijden op de weg. Ook Brouwer doet dat. 's Zomers maakt hij veel meer trai- ningsuren: gemiddeld vijf keer per week. twee tot tweeëneenhalf uur per keer. 'Dat is nog weinig als je het vergelijkt met de meeste jon gens aan de overkant. De winnaars van die wedstrijden rijden wel drie tot vijf uur per dag. Ik geloof met dat dat goed is. Als je dat nu al doet. moet je straks nóg meer trai nen om beter te worden. Je moet steeds meer kilometers fietsen om je lichaam te prikkelen.' Veel wedstrijden op de weg heeft Brouwer nog met gewonnen. Toch lijkt hij er aanleg voor te hebben. Bij zijn deelname aan het Nederlands kampioenschap voor nieuwelingen handhaafde hij zich vrijwel moeite loos in de kop van het peloton. Ook het 'beklimmen' van de Limburgse heuvels ging hem goed af. Halverwe ge moest hij de strijd echter staken, nadat hij bovenop een vluchtheuvel ten val kwam. Een voorkeur voor een discipline heeft hij niet. 'Fietsen op de weg vraagt meer van je duur- vermogen, veldrijden is explosiever. Op de weg fietsen vind ik moeilijker. Je moet het spel doorkrijgen en die ervaring heb ik nog niet. Als je met veldrijden de beste bent, dan win je meestal. Op de weg is dat lang niet belangrijk. Ik doe al bijna elk week- altijd het geval. Daar wint de slimste of degene met de beste ploeg. Maar ik vind het allebei leuk. Aan het eind van de winter heb ik altijd zin om op de weg te rijden. Wordt het najaar, dan vind ik veldrij den weer leuk. end aan een wedstrijd mee. En vers in te halen. Dat is soms moeilijk bijna achteraan, als 45ste van de 50 sinds kort train ik elke week op de en dan kost het tijd. Als jij er al langs bent en een ander nog niet. is dat een voordeel.' Afgelopen zater- deelnemers. Het ging best goed. Ik heb alleen maar jongens ingehaald, zelfs nog twee uit de top vijf. Ik had De term bliksemcarrière is op hem dag deed Vinke niet mee, waardoor veel voordeel op de mulle stukken wel van toepassing. Al een half jaar nadat hij zich bij de club had aange sloten, won hij zijn eerste rit. 'Sverre Eschweiler was kampioen op de weg bij de jeugd. Ik won van hem en daarna heb ik nooit meer verloren. Vorig jaar was Klaas Uitgeest mijn concurrent. Nu is dat alleen Jordy Vinke en niemand anders Voor veelvoudig kampioen Vinke moet de tegenstand van Brouwer een rare gewaarwording zijn. Vele, vele jaren was hij de onaantastbare na de balk. Anderen probeerden eerst nog te fietsen, ik bleef gewoon doorlopen. Ook op de trap ging het goed. Met mijn lange poten pakte ik steeds twee treden tegelijk.' Over de 'technische stukken' was hij eveneens tevreden. 'In moei- Ook aan de overkant beginnen lijke bochten kan ik goed sturen.' ze jonge Hoornder te kennen. In Hij dankt die vaardigheid voor een de categorie voor 15- en 16-jari- belangrijk deel aan zijn materiaal. Brouwer helemaal geen tegenstand had. Hij zette iedereen op een ronde of meer. 'Kan hij niet in een aparte categorie?', vroeg nummer twee Franck van den Broeck zich na afloop vertwijfeld af. baan in Alkmaar. Dat doe ik met de vereniging waarvan ik daar lid ben geworden. We trainen in blokken van vijf minuten. Vier keer rijd je in De vraag of hij graag professio neel wielrenner wil worden, beant woordt hij met een kleine aarzeling. 'Als het zo goed blijft gaan, mis schien wel. Maar ik ben niet heel ambitieus. Ik zie wel hoe het loopt.' Volgens zijn moeder werken niet alle hetzelfde tempo, zo hard dat je net omstandigheden in zijn voordeel. niet verzuurt. Dat is erg zwaar. Tus sendoor heb je steeds vijf minuten om te herstellen. Fietsen op de 'Ik vind wielrennen leuk en wil best af en toe met hem naar wedstrij den aan de overkant. Maar niet elk baan is goed voor je souplesse en weekend. Ook zijn vader en mijn je kracht.' Erg gestructureerd traint Brouwer niet, aan de hand van een schema heeft hij nog nooit gereden. 'Ik krijg gen won hij met overmacht het Waar veel anderen op een moun- wel eens een aanwijzing van de klassement van de Rabobank Top Noord-Holland, een serie van negen tainbike meedoen, kiest Brouwer consequent voor een reguliere race fiets met iets dikkere banden, door gaans veldrijfiets genoemd. 'Soms ben je met de ene fiets in het voor deel, soms met de andere. Op een hard parcours rijd je beter met een oudere jongens. Maar niet over hoe ik zou moeten trainen. Dat zou ik best willen.' Zijn moeder: 'Dat is de sport eigen, denk ik. Hardlo pers helpen elkaar allemaal en in alles. Wielrenners zijn erg op zich zelf, moeten alles zelf ontdekken.' vader en moeder gaan wel eens mee. De vraag is of dat genoeg is om de top te bereiken. Het valt bij veldwedstrijden ook op dat zijn tegenstanders allemaal twee fietsen bij zich hebben. Vaders staan klaar om ze af te spuiten, zodat ze elke ronde met een schone fiets verder kunnen. Sil is de enige die met z'n moeder komt. En met één fiets.' Joop Rommets Gort en Vos clubkampioen Harm Gort en Nico Vos zijn kam pioen geworden van Jeu de Boulesclub Den Burg. Dit werd bekend gemaakt tijdens de zater dag in het eigen clubhuis gehou den jaarvergadering. Nico Vos eindigde met 12,20 pun ten (van de maximaal te behalen 13) bovenaan in de zaterdagcompetitie. Omdat hij de wisselbeker voor de derde keer kreeg uitgereikt, mag hij deze nu houden. Tweede werd Louis van der Vis (12,00), derde Rob Blok (11,83). Gort eindigde met 11,64 punten als winnaar van „de dinsdagcompetitie. Hier eindigde Rob Blok als twee de (11,36) en Nico Vos als derde (11,24). Zaalvoetballers niet in actie Door het uitvallen van de veer dienst hebben de zaalvoetballers van Texel'94 maandag niet kunnen aantreden tegen eersteklasser AZC/ Aannemer Nome voor de tweede knockoutronde voor de beker. De KNVB gaat op zoek naar een andere datum voor de wedstriid, die in Alkmaar gespeeld zou worden. Randstad Eilandcompetitie Programma dinsdag 2 februari Veld A 19.00 TESO-Prinsen NIOZ 1 19.45 NIOZ 1-Autocentrale Prinsen 20.30 Kobeko-Randstad Autocentr 21.15 CVI-Vlinderwinkel Cocky's 22.00 Paal 28/Krim-Cocky's CVI Veld B 19.00 Rabobank-Tevoko (j) PFB 19.45 PFB-Wessels Tevoko (j) 20.30 Mantje-RAB Wessels 21.15 Interieurbouw-Ecotiem RAB 22.00 Gea's-Falcon Ecotiem Veld C 19.00 De Waal-Krim Sportshop 19.45 Otto's-Sportshop De Waal 20.30 Timmer's-Moorman Otto's 21.15 Jozefschool-Klif 23 De Rog 22.00 Bar Sportief-De Rog Klif 23 Wedstrijdleiding Timmers Bakkerij Kees (310221) Uitslagen: Sportshop Texel-Jozefschooi 1-2, Slageri) Moorman en de Boer-Bar Sportief 2-1, Tim- mer's Bakkerij-Otto's Tweewielershop 2-1: Het Koetshuis-Kobeko 1-2; Randstad-TESO 3-0, Wessels Ontwerptl-Slik's werk iizersterk 3-0, Bouwcenter Rab-PFB 3-0; Albert Heijn- Tevoko jeugd 2-1; Ecotiem-NIOZ 2 3-0. Fal- con-Mantje 3-0: Klif 23-Eetcafè De Rog 1 -2: SVC-De Krim 0-3, Texelcampings-Foto de Waal 0-3: Spar Oudeschild-De Kapper 2-1; Piet Kooger-NBC Eelman Partners 2-1 Met de eerste score van meer dan 8000 punten van dit seizoen wonnen Rob Stapersms en Erik Boogaard niet alleen de zeven tiende speelronde van klaverjas- club Den Burg, maar pakten zij ook de titel in de tweede periode. Daarmee staan zij aan de leiding in het klassement. Stapersma en Boogaard beleefden een bijzonder goede avond en won nen elk spel met overmacht. Zelfs bij hun laagste spel behaalden ze nog meer dan 1900 punten. Met deze zeldzaam hoge scores brach ten zij het totaal op 8260 punten, het hoogste van dit seizoen. Hier mee stegen zij van de vijfde naar de eerste plaats, een stijging die in deze fase van de competitie nauwe lijks voorkomt. Ook Peter van Heerwaarden en Huug Snoek waren op dreef. Onder andere omstandigheden zouden twee spellen van boven de 2000 punten en twee van rond de 1800 voldoende zijn geweest voor de rondewinst, maar nu kwamen ze met een totaal van 7832 punten toch nog ruim 400 punten tekort. Bart Weijdt en Willem Koomen wer den derde met 7253 punten. Zij blijven daarmee op de vierde plaats, maar sluiten weer wel aan bij de top van het klassement en hebben min der dan 1000 punten achterstand op de nummer één. Theo en Gerard Witte behaalden voor de tweede keer meer dan 7000 punten. Met een score van 7038 punten eindigde ze op een vierde plaatsen en speelden ze zich weer stevig in de middenmoot. Daar deden ook Jelie Wiersma en Sjaak Sipsma goede zaken door met 6820 punten de'vijfde plaats te pakken. Dankzij de hoge scores kwam het avondgemiddelde op het nieuwe seizoensrecord van 6408 punten. Er werden 37 marsen gespeeld. Stapersma en Boogaard leiden het klassement, met een voorsprong van een kleine 400 punten op Vla ming en Geus. Moree en Dijker zakten naar de derde plaats en kijken nu tegen een achterstand van een kleine 500 punten aan. Ook de periodetitel ging naar Boogaard en Stapersma. Dijker en Moree, die aan het begin van de avond nog een redelijke voorsprong hadden moesten genoegen nemen met een tweede plaats. Weijdt en Koomen werden derde. Eindstand tweede periode: LErik Boogaard en Rob Stapersma, 57.716; 2 Arend Dijker en Piet Moree. 56,887: 3.Bart Weijdt en Willem Koomen, 56.768; 4.Marja en Marlien Bakelaar, 56.183; 5,John Vlaming en Eric Jan Geus. 55.454. Laatste crossloop Atletiekvereniging Texel houdt zon dag 8 februari de laatste boscross van het seizoen. Gestart wordt onderaan de Fonteinsnol aan de Rozendijk. Er is een ronde uitgezet van 2,9 kilometer, die één, twee of drie keer kan worden gelopen. Inschrijven kan vanaf -10.15 uur bij Appartementenhotel Bos en Duin aan de Bakkenweg. Kinderen tot en met 12 jaar lopen een ronde van 1000 meter In verband met het grote aantal deelnemende jongens worden zij ingedeeld in de categorieën pupillen A, pupillen B/C en junioren D. De jeugd gaat om 11.00 uur van start, de prijsuitreiking vindt direct na afloop plaats. Daarna, rond 11.15 uur, starten de senioren. Deelnemers die minimaal vijf van de acht lopen hebben meegedaan, din gen mee in het algemeen klassement. Voor meer informatie: Rita Dogger, tel. 313387. Leerlingen van de Jan Drijverschool wordt gehouden. De volgende voor- voetbalden woensdagmiddag op ronde wordt woensdag 11 februari in het Hoornder schoolplein om een Oosterend gehouden en is bedoeld plaatsje in de finale van het Texels voor leerlingen van De Akker en de pannakampioenschap. Er werd gepassioneerd gespeeld, waarbij ook de kleinste meisjes zich vol overgave in de strijd gooiden, zelfs tegen jongens die flink wat ouder waren. Een enkele maal hadden ze succes. Dat was mogelijk doordat niet per se het aantal gescoorde doelpunten bepalend was. Wie een tegenstander door de benen speelde en daarmee een zogeheten panna maakte, won de wedstrijd, zelfs als hij (of zij) en zijn (of haar) teamge noot op dat moment met 5-0 achter stonden. Om de verschillen niet te groot te laten worden, had de orga nisatie het deelnemersveld verdeeld over twee categorieën: bovenbouw en onderbouw. Uit elke categorie plaatsten de beste twee tweetallen zich voor de finale, die zondag 19 april op de Groeneplaats in Den Burg Daalderschool. De organisatie is in handen van Sportservice Texel. ,-T' Kerkdiensten Zondag 8 februari 2009 PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. dienst in De Poort, ds. P.A, den Braanker. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u. dienst in De Poort. ds. P.A. den Braanker Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 9.30 u. ds. K.F. Klaassen Den Hoorn 11 00 u. ds. K.F. Klaas- PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend; 9 30 u. mw. C. Vlaming Marken; 19.00 u. ds. P.C Bar nard. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. P.C. Bar nard. Oudeschild: 11.00 u. mw. C. Vlaming van Marken. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend: 10.00 u. en 16.00 u. leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. H. Marseille, extra collecte voor doops gezinde broederschappen op Java. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat. Den Burg: 10.00 u. ds. H.A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. familieviering, herenkoor. Oudeschild: 9.30 u JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3. Den Burg; Openbare lezing, 10.30 u Wachttorenstudie. 11.20 u. Hulpverlening Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727, 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 53A, Den Burg. Dag en nacht bereikbaar tel 313090 of 06-51404872 GEZONDHEIDSZORG: Gemini Ziekenhuis, tel. 0223-696969, /ww gemini-ziekenhuis.nl: bezoektijden dagelijks van 15.30 tot 17.00 en van 18 00 tot 19.00 uur. Extra bezoekuren op zaterdag, zon- en feestdagen van 10.30 tot 11.30 uur. Thuiszorg: Omring Thuiszorg Kop van Noord-Holland Voor alle hulp. zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Meld punt Thuiszorg 0223-650222. Voor hulp bij het huishouden Omring Thuisser- vice, Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461. Omring Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44. Den Burg, tel. 0900-4636549. Telefonisch spreekuur elke werkdag van 9 00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. - Omring Thuiszorgwinkel: Schoon oordsingel 44, Den Burg. tel 314887 Geopend elke werkdag tussen 13.00- 14 00 u - Omring diëtist: voor afspraken elke werkdag van 8 30-17.00 uur. tel. 0223- 650222. jyjediscbe zorg OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordhol land-noord: 072- 5644444 Politie: Keesomiaan 4a. Den Burg. Het bureau is op maandag en vn|dag geopend van 9.00 tot 13 00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur Telefoon. 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel. Slufterweg 216, De Cocksdorp. tel. 311477, www.dieren- pensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomiaan 11, Den Burg, tel. 312527, Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kantooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223- 642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Brijder Verslavings zorg Texel, Tubantia, Pontweg 133, De Koog. Voor inlichtingen, advies, consul tatie en preventie, tel. 0223-620541 of 06-30215211peter. molenaar@brijder nl. Psychologenpraktijk: M Spijker en Y Olthof. Ruijslaan 88. 1796 AZ De Koog, tel. 317566. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarmenng. klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst Spreekuur van 9.00 tot 10 00 u en van 14 00 tot 16 00 u De Buureton. Beatrixlaan 43, Den Burg. Tel. 312696 Alzheimer café: elke laatste dinsdag van de maand van 19.15 tot 9 30 uur in De Buureton, Beatrixlaan 43. Den Burg. Kustwacht: Voor meldingen van sche pen en zwemmers in nood: tel. 316270 Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Texel, crisisopvang huiselijk geweld, tel. 0222-321001, dag en nacht bereikbaar. Advies- en Steunpunt Huiselijk Geweld Kop van Noord-Holland, tel. 0900- Radio Texel oud Papier Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in met te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwa gen komt in de volgende straten. 1 Noordwester. Duinreep. Zeebries. Vloedlijn, Golfslag. Vaargeul. Schoor- wal, Gasthuisstraat - aanleunwonin gen, Gasthuisstraat van Beatrixlaan tot Pontweg. TEXELSE'BiCOUR4NT LANGEVELD Verschijnt op dinsdag en vrijdag Spinbaan 6 1790 AA Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hatfum Harry de Graaf Mieke Smid Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr.nl Abonnementsprijzen 2009: Per half jaar €39.85 38.15 <aut«natK- Per jaar 77,90 75,55 Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19 00 u Wilde vaart (herhaling) 20.00 u. Radio Noordholland Zaterda g: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram ma) 18.00 u Muziek met Marco 19.00 u Radio Noordholland Zondag: 9.00 u Klassiek op zondag 10 00 u Kerkdienst vanuit baptisten gemeente Den Burg 11 00 u Vlaswiek (muziek en poëzie) 12 00 u Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Neder landstalig) 14.00 u Wilde vaart (shanty's) 15.00 u.Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 1 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u De Poort. ds. Den Braanker 10.45 u. Gereformeerde kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Raadscommissie. Recht streekse uitzending van de commissie t Grondgebied vanuit het gemeentehuis, aansluitend: Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. De keuze van... 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram ma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19 00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Raadscommissie. Recht streekse uitzending van de commissie Welzijn vanuit het gemeentehuis, aansluitend: Radio Noordholland Donderdag: 18 00 u. Country time (muziek) 19.00 u Even bijpraten met.. Jolanda Krijnen. kindetandarts van WorldKids 20.00 u. Raadscommissie Recht streekse uitzending van de commissie Middelen vanuit het gemeentehuis. aansluitend: Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg. hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 11