Texelse Ondernemersbeurs en uitreiking Ondernemersprijs Donderdag 12 februari >1 Inhoud Wie wordt de H Nederland heeft behoefte aan innovatieve ondernemers. Mensen met frisse ideeën. van 2008? Genomineerden voor de prijs zijn: en De Witte Engel, de Noordkroon Duin Bouwbedrijf. LANGEVELD DE R00Y üi^ 3 is welkom! Pagina 2/3 Pagina 4/5 Pagina 6/7 DE B00Y Heldere geesten die de maatschappij vooruit helpen. Bedenkers van nieuwe producten of diensten die duur zaamheid stimuleren Rabobank Noord-Holland Noord wenst u veel inspiratie tijdens de Ondernemersbeurs 2009 www.rabobank.nl/nhn Rabobank beloont innovatieve ondernemers, trendsetters voor een duurzame toekomst. Het is tijd voor Rabobank Noord-Holland Noord. Rabobank Een vakkundige jury beoordeelt de genomineerden Deze bestaat uit: Martin Warnaar, oud-directeur De Krim Harry de Graaf, Texelkenner Ruud Koornstra, duurzaam ondernemer en oprichter van Tendris Janneke Brouwers, Kamer van Koop Bob Verburg, oud-gedeputeerde en De prijsuitreiking begint vanaf 20.00 uur in Stayokay. DUURZAAM De Texelse Ondernemersbeurs is een initiatief van Stichting duurzaam Texel en Mediabureau Langeveld de Rooy. 15.00-20.00 uur Texelse Ondernemersbeurs Vanaf 17.30 uur Texelse Happerij en Tapperij bij de stand van Stayokay 18.30-19.30 uur Interactieve workshop Senter Novem en Gemeente over 'Duurzaam Inkopen' in de zaal 20.00 uur 20.15 uur 20.30 uur 20.50 uur 21.20 uur 21.30 uur 21.45 uur Zaal open voor het avondprogramma Opening van de avond, presentatie Petra Schut en Tessa van Daalen, voorstellen van de juryleden Presentaties genomineerden Lezing Sumwing overhandigt de wisseltrofee en vertelt wat de prijs hen het afgelopen jaar heeft gebracht. Ruud Koornstra presenteert het juryrapport en maakt de winnaar bekend Prijsuitreiking Aansluitend een borrel en muziek van Texelse bodem Voordelen van duurzaam inkopen Beursprogramma 'Passie is vormgeven' Interview met Jeannet van Abs Bedrijven in de spotlight 'Mensen zeggen wel eens dat ik een haantje ben' Interview met Paul Buijsman Texelse Happerij Tapperij Bedrijven in de spotlight 'De vettigheid trekt weg' Interview met Renske van den Tempel Een vliegende start met di Kamer van Koophandel Bedrijven in de spotlight De Texelse Ondernemersbeurs is .een initiatief van:

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 5