Opel Bedrijfsw Cor Bremer kocht auto via Garage Rentenaar Nieuwe Volkswagen Golf op de markt elke prijs heeft de Fiat Fiorino gewonnen otast S<z*tt&ee£ RENTENAAR Citroën Cl Airdream Kijk voor Het volledige aanbod van deze autobedrijven op www.texelseautopagina.nl Snelle service zonder afspraak Nu 5 jaar gratis onderhoud bij de aankoop van een nieuwe bedrijfswagen. OPEL DEALER RENTENAAR ERKEND OPEL REPARATEUR Oosterend, 1st 318000, www.opelrentenaar.nl Eerst repareren, dan pas vervangen Een ster in uw voorruit? Dat is vervelend, zeker als deze zich precies in uw gezichtsveld bevindt. Door onder andere temperatuurwisselingen kan een ster gemakkelijk een barst worden. Dit brengt niet alleen extra kosten met zich mee, maar levert ook een reëel veiligheidsrisico op. De effectiviteit van de kooiconstructie en airbags zijn namelijk voor een groot deel afhankelijk van de voorruit van uw auto.Tijdig repareren is daarom erg belangrijk. Reparatie mogelijk? Bij ABS Graaf Spuiterij proberen we altijd eerst of we de voorruit kunnen repareren, vervangen kan altijd nog. Wij zijn aangesloten autoglas reparatiebedrijf bij Schadegarantbeter bekend van uw groene kaart onder de naam Glasgarant Verder hebben we een nauwe samenwerking met Autototaaiglas Nederland. Dit betekent voor u in de meeste gevallen geen eigen risico, en de u hoeft de schade niet voor te schieten, wij regelen de afhandeling met uw verzekeringsmaat schappij rechtstreeks. Een glaswagen waarmee je voldoende ruiten kunt mee nemen, die voldoende ruimte biedt om ter plekke een reparatie uit te voeren en waarmee je snel ter plekke kunt zijn. De Opel Movana 25 DTI die Schildersbedrijf Bremer uit Oosterend via Garage Rentenaar aanschafte, voldoet aan al die eigenschappen. En is zelfs royaler dan de koper had verwacht. 'We wilden flexibeler zijn en meer service kunnen bieden', vertelt Cor Bremer, alweer de zesde generatie aan het roer van het schilders- en glasbedrijf dat in 1877 is opgericht en als het oudst geregistreerde bedrijf van Texel bekendstaat. Dat de Strender onderneming uitstekend schilderwerk aflevert, is alom bekend, maar dat de onderneming met acht medewerkers ook bekwame glaszetters in dienst heeft weten minder mensen. Cor Bremer: 'We hebben daar nooit zo mee aan de weg getimmerd.' Desondanks is zijn bedrijf door stichting Woontij onlangs gecontracteerd om het glas werk te onderhouden 'We zitten daardoor veel vaker met glas langs de weg. Bovendien zijn we een 24-uurs service gestart Wie een gebroken ruit of andere glasschade heeft dat direct moet worden verholpen, kan ons dag en nacht bellen. Om die service te kunnen verlenen, moeten we snel te plaatse kunnen zijn. Om vlot te kunnen repareren moeten we ook ter plekke een noodruit kunnen snijden of andere reparatie kunnen verrichten. Ook voor het dagelijkse werk is zo'n ruimte auto onmisbaar. Als we bijvoorbeeld een nieuw huis beglazen, is het handig als we al het benodigde glas in één keer kunnen meenemen en niet meerdere keren heen en weer hoeven te rijden naar de werkplaats.' Toen Bremer nadacht over de aanschaf van zo'n glaswa gen, stapte hij naar een vertrouwd adres: Opelgarage Rentenaar, bijna om de hoek. Ben Rentenaar: 'We krijgen hier regelmatig klanten die op zoek zijn naar een bepaald soort of type auto, personen- en bedrijfswagens. Met zo'n zoekopdracht ga ik de boer op. Niet bij Jan en alleman, alleen bij vertrouwde adressen We doen alleen zaken met bedrijven waar we een goed gevoel bij hebben Waar we al eerder goeie auto's vandaan hebben gehaald.' Ben Ren tenaar vindt het verstandig dat Cor Bremer niet zelf aan de overkant naar een auto op zoek is gegaan. 'Anderen doen dat wel, maar weten vaak niet van wie ze kopen. Ik heb daar genoeg voorbeelden van zien langskomen Dan bleek het achteraf niet zo goed geregeld met de verkoper en pakte goedkoop alsnog duur uit. Met een hoop erger nis toe.' Cor Bremer bij de Opel Montano glaswagen die hij via garage Rentenaar kocht Voor de glaswagen kwam Rentenaar in contact met een laadruimte.' De glaswagen is in de garage van Rentenaar relatie in Apeldoorn. 'Hij had een mooie Opel Montano van boven tot onder nagekeken en tiptop in orde gemaakt, staan. Een occasion dus Bijzonder was dat deze auto spe- De koper kreeg er zes maanden garantie op. ciaal gebouwd is als glaswagen. Met een glasretail waarop Bremer is er dik tevreden mee. 'Een keurige glaswagen, je grote ramen mee kunt vervoeren. Geen aanbouw, heel zelfs nog wat groter dan ik had gedacht. Hij is op de groei degelijk gebouwd, met zelfs een interne werkplaats in de gekocht Wij begrijpen als geen ander dat uw bedrijfswagen altijd optimaal inzetbaar moet zijn. Daarom bieden wij u een serviceniveau dat in onze ogen door geen enkel ander merk wordt geëvenaard. Meer weten? Bei ons. Onze Bedrijfswagenadviseur komt graag bij u langs voor een nadere kennismaking! 9 Service zonder afspraak a Vervanging van servicedelen binnen 3 uur Vervangend vervoer gedurende een periode van 3 jaar O Speciaal telefoonnummer voor bedrijfswagenwanten Twee jaar mobiliteitsgarantie via Opel Assistance; waar u ook bent, (J) wij zorgen dat er altijd vervoor voor u is in meer dan 30 landen Verlenging van de garantieperiode tot 12 par met Opel Assistance Rus Mevrouw Schagen neemt de bon voor een APK keuring, .bij Garags I Rentenaar in Oosterend, maar al te graag in ontvangst. Zij won deze - met de prijsvraag van dé Autopagina in de Texelse Courant van 20 januari j.l. Volgende week moet haar auto gekeurd worden, dus hst I winnen van de prijsvraag had niet op een beter moment kunnen komen! (Foto Jolt Baggerman/ Beeldbank Taoll Beschikbaar gesteld door Het antwoord is te vinden op www.texelseautopagina.nl Stuur het antwoord naar redactie@texelsecourant.nl en maak kans op een GRATIS APK 24 uurs Ghssenke niMr.mn Groen label De nieuwe Golf is leverbaar vanaf 17.790,- euro (lease vanaf 389,-) en is daarmee nauwelijks duur der dan zijn voorganger. De zesde generatie van de bestseller is zuiniger en alle motoren hebben een groen energielabel, Ook is de standaarduitrusting verder uitgebreid. Het nieuwe model is leverbaar met keus uit diverse uitrustingsniveaus en er zijn aantrekkelijke meeruitvoeringspakketten beschik baar. Begin van dit jaar zullen zowel de GTI als de BlueMotion uitvoering op de markt verschijnen. Deze laatste blinkt uit door een C02 uitstoot van 99 gram per gereden kilometer. De Golf op maat Elke nieuwe Golf is op maat samen te stellen. Diverse optiepakketten bieden daarvoor goede mogelijkheden. Het Executive-pakket (vanaf €895,- euro) biedt onder meer het radio-navigatiesysteem RNS 310 met kleurenscherm, MP3-functie een cd-wisselaar en multimedia-aansluitbox, een middenarmsteun vóór met opbergvak, een multifunctioneel lederen stuur, leren bekleding van handremgreep en pookknop en telefoonvoorbereiding. geplaatst. De prijslijst begint nu bij €17.790,- euro (incl. btw err bpm) voor de Golf 1 4 (59 kW/80 pk). Bij de introductie van de vijfde Golf generatie in 2003 was de Golf 1.4 (75 pk) leverbaar vanaf €18.275,- euro. De vergelijking valt nog gunstiger uit voor het nieuwe instapmodel als de standaard uitrusting erbij wordt betrokken. Ten opzichte van de Golf V biedt het nieuwe model onder andere de volgende extra's: een boordcomputer, een knie-airbag en crash-actieve hoofdsteunen. Het motorenpalet varieert bij de benzinemotoren van 59 kW/80 pk ('alleen leverbaar als Easyline en Trendline) tot 118 kW/160 pk, bij de dieselmo toren van 81 kW/110 pk tot 103 kW/140 pk. 'De nieuwe Golf is in dieseluitvoering altijd voorzien van een roetfilter en leverbaar vanaf €25.490,- (81 kW/110 pk). De nieuwe Golf is beter, kwalitatief hoogwaardiger en innovatiever dan ooit. En dat alles combineert hij met een zeer .uitgebreide standaarduitrusting. Alle modellen zijn bijvoorbeeld standaard voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbedie ning, elektrisch bediende buitenspiegels en ramen vóór, zeven airbags (waaronder een knie-airbag), een in hoogte verstelbare bestuurdersstoel en dag- rijverlichting. Voor de Trendline-uitvoering komen daar nog Climatic airconditioning, radiovoorbe reiding met acht luidsprekers en een uitgebreide boordcomputer bij. Het Dynamic-pakket (vanaf €750,- euro) is er voor de extra sportieve rijder en omvat licht metalen velgen, een extra straf fe schokdemping en versterkte vering, getint glas achter, mist lampen met geïntegreerde boch tenverlichting en een waarschu wingssysteem voor (een) lekke band(en). Uiteraard zijn er ook individueel bestelbare opties beschikbaar. Uniek in deze klasse zijn bijvoorbeeld Park Assist, een adaptieve cruise control, adap tieve Xenon-verlichtmg, dynamic drive control en telefoonvoorbe reiding Premium (Bluetooth). Aantrekkelijk geprijsd Het starttarief van de nieuwe Golf is zeer aantrekkelijk, zeker als hij in historisch perspectief wordt

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 8