Simon Doqqer dertig jaar in de fietsen Sp°rt 'Het leuke is dat techniek zich blijft ontwikkelen' Creatief talent in de keuken? Kom werken in De Lindeboom TEXELSE 7 COURANT' Wetenkamp topper bij springwedstrijd Ihlpposui VRIJDAG 6 MAART 2009 'Wat z'n ogen zien, maken z'n han den.' Een uitspraak van Paul Kikkert van de gelijknamige fietsenverhuur in De Koog over zijn trouwe mede werker en kameraad Simon Dog ger. Dogger is op de kop af dertig jaar in dienst van het bedrijf waar vele duizenden fietsen door zijn handen zijn gegaan. Hij gaat nog elke dag met plezier naar zijn werk. 'De techniek blijft veranderen, dat houdt het leuk.' ger en Kikkert samen in de werkplaats stonden. goede fietsen aan hun gasten een belangrijke meerwaarde is voor hun park, hoef je Kikkert niet te vertellen. Zo kan het gebeuren dat je tijdens een vakantie op de Veluwe of in Zuid-Lim burg op een huurfiets rijdt van Kikkert. Of dat je de vrachtauto's voorbij ziet soort dingen houdt het werk leuk en uitdagend.' Verprutst Vrachtauto Met zijn LTS-diploma op zak sollict- Al tientallen jaren stuurt Kikkert één Simon Dogger UT) zwaait al janen de teerde Dogger als zeventienjang jochie van de twee vrachtwagens van het scepter in de werkplaats aan de Bad- bij Kikkert. Dat gesprek verliep niet bednjt door binnen- en buitenland wpo Daar worden fietsen gemonteerd helemaal volgens het boekje. Kikkert Want Kikkert Verhuur BV is dan wel op en^eaelmatiq van onder tot boven vroeg desti|ds: Ben ]ij Simon Dogger?' het eiland gevestigd, overal in Neder- een nidende werkplaats waarmee fiet- worcten bekeken Want de praktijk is Dogger, met zonder bravoure, reali- land. maar ook in Belgre. Duitsland en sen ter plekke kunnen worden nage- worden bekeken, want praktijk uogg^ Luxembuig n|den M tegenwoord,g keken en gerepareerd. Paul Kkked had. 'Wat gaat jou dat aan?' Kikkert: op 'Texelse' fietsen. Het Koger bednjt vervoert de fietsen met plezier. Ik heb 'Een beetje, ik ben toevallig de eige- Simon Dogger zorgt voor dat de fietsen vanuit de opslag in Oudeschild naar de werkplaats wor den vervoerd. Behalve het repareren en monteren van fietsen en zijn taak als chef werkplaats, is Dogger een aanspreekpunt voor klanten. 'We ver kopen veel fietsen aan Duitsers. Die vertrouwen hun eigen fietsenmakers met. Of ze staan op Kogerstrand en willen hier een goede fiets kopen of huren. Veel trouwe klanten, we zien hier al jar^n dezelfde gezichten voor bij komen. En ook wel eens mensen met een grote mond. Die willen bij- 'v^ t I ub Simon Dogger zorgt er onder meer komen Vol met fietsen, maar ook met voorbeeld geen nee horen. Maar als wij iets niet onder hun voorwaarden willen leveren, dan doen we dat met. dat mensen die een fiets huren er met altijd even zachtzinnig mee omspnn- gen. 'De jongens in de werkplaats en ik moeten ervoor zorgen dat al die fietsen die hier binnen komen weer piekfijn in orde zijn. In de winter zit ten we volop in het onderhoud en het monteren van nieuwe fietsen. Het leuk van dit werk is dat de techniek zich blijft ontwikkelen. Fietsen zijn in de tijd dat ik dit werk doe enorm veranderd. Toen ik hier kwam had je overdreven gesteld één type fiets: zwart en met terugtraprem. Moet je nu eens kijken zoveel soorten en typen fietsen we hebben. Van een gewone damesfiets tot een geavanceerde ATB met derailleur en elektrische fietsen. Als er wat nieuws binnenkomt, dan is het leuk om het in elkaar te zetten. Alles dat stuk gaat, repareren we in principe zelf. Moeilijk is het niet. Als ik het in mijn hoofd kan beredeneren, dan kunnen mijn handen het maken.' Kikkert: 'Neem zo'n naaf van een fiets met zeven versnellingen. Als Simon het ziet, dan maakt hij het. Al ligt een motorblok helemaal uit elkaar, hij zet hem weer in elkaar. De kratten waar mee we de fietsen vervoeren, die heeft Simon in elkaar gelast.' Dogger: 'Dat naar.' Terug bij zijn moeder, sloeg bij Dogger de twijfel toe: 'Dat heb ik wel verprutst.'Maar het liep anders: Kik kert: 'Ik dacht: wat een kleine opsode mieter. Dat kon wel eens een handig knaapje wezen. Laat maar komen.' Het dienstverband verliep naar tevre denheid. Dogger: 'Na verloop van tijd zag ik Paul meer Simon Dogger in de als kameraad dan eerlijk.' als baas. We waren veel samen. Zeven dagen in de week in de werkplaats en veel overwerken. Vroeger hadden we hier ook een benzinepomp. Het werk was alles.' Kikkert: 'Simon heeft hier zelfs dertien jaar aan tafel gezeten en at met ons mee. Dat was in de tijd dat hij vrijgezel was.' Die periode is al lang achter de rug, net als de tijd dat Dog van mijn hobby mijn beroep kun nen maken. 'Het Prijs is prijs, daar valt niet tomen. Onze fietsen zijn honderd pro cent in orde en we geven garantie. We gaan de lat niet lager leggen voor een paar centen minder. We willen onze komt er op neer goede naam niet kwijt. Omgaan met dat ik maandag- lastige klanten vergt tact. Maar ik zeg morgen de boot wat ik denk en ben altijd eerlijk Niet iedereen kan dat waarderen. Maar we blijven altijd beleefd. Na zo'n winter sleutelen, is het leuk als in het voorjaar de klanten weer komen. Maar eind oktober ben ik ook weer blij als ze opsodemieteren.' De Koog. 'Ik zeg wat ik pak en vrijdag weer terugkeer. Dat idee om fietsen naar de mensen toe te brengen is hier op Texel ont staan. We zagen zoveel mensen, vooral Duitsers, naar het eiland komen met fiet- n ben altijd sen bovenop hun auto's. Jimmink kampioen in menwedstrijd Hans Jimmink en groom Susan- minste aantal strafpunten voor de d ne Stiggelbout zijn zaterdag in finale, die 's avonds werd gereden. ||p Barsingerhorn kampioen twee- Na een zinderende finale eisten ze ;r span paarden van de regio west de eerste prijs voor zich op. In totaal Gerard Timmerman Klaverjassen om vleesprijzen geworden. De wedstrijd werd gehouden onder auspiciën van de KNHS, de over koepelende organisatie voor hppi- sche sport. Nederland is daarbij in vier regio's verdeeld: oost, west, noord en zuid. Jimmink en Stig gelbout waren de beste van zeven aanspanningen. Zij plaatsten zich 's middags met de snelste tijd en het deden er 57 aanspanningen aan de wedstrijd mee, waaronder slechts g; één Texelse deelnemer. Volgens 5|, Jimmink zijn van de Texelse men- ur ners niet veel bij de bond aangeslo- u. ten, een voorwaarde om aan deze g. wedstrijden te mogen deelnemen. •Maai er komt een jongere generatie v aan en dat is weer hoop voor de 7 toekomst.' verzorqt bijvoorbeeld de fietsenver- groei raakte er hier wat uit. Waarom Klaverjassers houden zaterdag 28 huur in vakantieparken van grote brengen we de fietsen niet naar de mara nn 'n rpR a,iran organisaties zoals Landal, Roompot mensen toe?, zeiden we toen.' Het en Molecaten De reputatie vpn het bleek een gouden idee, met onder Koger bedrijf dat kwaliteit en service meer als gevolg dat Paul Kikkert het hoog in het vaandel heeft, heeft zich bedrijf vooral vanuit de vrachtauto als een inktvlek over de recreatieve bestuurt en veel verantwoordelijkhe- wereld verspreid. Dat verhuurorgani- den aan zijn echtgenote Lucy en Dog- saties beseffen dat het aanbieden van ger overlaat. Boogaard en Stapersma op dreef Tromp en Stark winnen klaverjassen Erik Boogaard en Rob Stapersma wonnen de 21ste speelronde in de nog altijd zeer spannende compe titie van Klaverjasclub Den Burg. Arend Dijker en Piet Moree behou den de leiding in het algemeen klassement. Boogaard en Stapersma leken na een modale start op weg naar een middelmatige score, maar kregen in het derde en vierde spel de geest. In twee prima spellen behaalden ze nog bijna 4200 punten en bleken daarmee ineens de hoogste score van de avond te hebben. Dankzij deze sterke eindsprint stijgen zij naar de tweede plaats in het klassement met nog maar een kleine achter stand op de leiders. In de laatste speelronde leek het de derde plaats wisten vast te hou- nog even fout te gaan, maar Bas den, hadden de laatste avond de Tromp en Frans Stark wisten met kaarten niet mee. Vierde werden een sterk slot de concurrentie Jos Veeger en Muus Smit. die zich op afstand te houden en beslag voor maart een marathon in restaurant Bosch en Zee. De drive begint al om 10.00 uur en duurt tot ongeveer 22.00 uur. Deelnemers kaarten met alleen om de eer. De organisatie stelt ook 'mooie vleespnjzen' beschikbaar Deelname kost €10,-. De kaarters knj- gen voor dat bedrag ook een maal tijd. Opgave is tot maandag 23 maart mogelijk via tel. 317610. Bridgelessen in De Koog i/eeqei en iviuus omu, ub oui ui -a omn - i Minz het tweede achtereenvolgende resseerden de mogelijkheid te leren tegen een achterstand op en moest 20.30 scoorden 6856 punten en blijven vijftiende in het klassement. Bas Tromp en Frans Stark en Ko Koomen en Chris Schraag (namens Fenny en Rob Caspers) deelden met - _.ör, ieder 6734 punten de vierde plaats, te leggen op de titel van Texels jaar in de top-tien wisten te spelen. Met nog drie koppels met een score kampioen klaverjassen. De laat- Willem Koomen en Ene Jan Geus boven de 6700 punten waren de ste ronde werd gewonnen door werden vijfde, verschillen toch al klein. Het gemid- Nel en Co Koomen. Routiniers Nel en Co Koomen won- delde was met 6395 punten vrij nen ^J^atSte. hooq het aantal marsen met 31 met De punten werden in deze laatste van 6783 punten, die heel gekjkma- bijzonder In het klassement-blijft ronde maar moeizaam bij elkaar tig tot stand kwam. Jan Zaal (die het spannend. Arend Dijker en Piet gespeeld en er werden geen hoge werd vervangen, door üarlo bos) Moree behouden de leidinq, maar scores behaald. De verschillen en Debby van der Slikke werden __m\ Erik Boogaard en Rob. Stapersma waren klein, waardoor alles mogelijk tweede (6704) Fenny Caspers en mail pauline.wierenga@texe .co hebben niet meer dan 500 punten leek. Maar toen de laatste kaarten Gerda Veeger (6703) eindigden op achterstand Ook John Vlaming en waren gespeeld, leek er in het klas- de derde plaats. Eric Jan Geus (1359 punten ach- sement nauwelijks iets veranderd te zijn. Tromp en Stark begonnen redelijk, maar speelden een matig tweede spel, waardoor ze het nog even benauwd kregen. Dankzij een sterk slot eindigden ze met 6650 punten op de vierde plaats en wisten daar- Overwinning voor De Mareis Het herenteam van basketbal vereniging De Mareis heeft een spannende zege geboekt op Wie- ringherland. In het scoreverloop was te zien dat beide teams aan elkaar gewaagd waren. Geen van beide slaagde erin een voor sprong op te bouwen waar door de wedstrijd tot het laatste moment spannend bleef. Randstad Eilandcompetitie Programma dinsdag 10 maart. 10 TESO-Kobeko 15 Autocentrale-CVI 10 Koetshuis-Prinsen 21.15 Cocky s-NIOZ 1 CVI Kobeko Autocentr i Paal 28 Bridgeclub De Koog biedt geïnte- In het derde kwart liep De Mareis 22.00 Paal 28-Vlinderwinkel Cocky's Veld B J 19.00 PFB-Mantje Interieurbouw 1 19.45 Rabo-lnterieurbouw Mantje mee het gat met de concurrentie Gerda Veeger. 31.835 tot ruim 1200 punten te vergroten. Hoewel het een geroutineerd duo is, terstand) en Bart Weijdt en Willem JjKoomen (1445) liggen niet ver ach- Bij"Gerard en Theo Witte is het de ter. Frans Stark en Bas Tromp leiden laatste weken hollen of stilstaan. In de derde periode. Gerda en Freek de laatste zes ronden ligt de score Veeger staan tweede met ruim 1000 onder de 6000 of (soms ruim) boven punten achterstand, de 7000. Ook in deze ronde zaten zij weer aan de goede kant van UltSl3Q rXTOKUSrit de score, wat te danken was aan een qeweldige uitschieter van 2361 De Krokusrit van de MAB-club werd punten in het laatste spel. De score zaterdag gewonnen door Marleen was dit de eerste keer dat zij beslag van 7141 was goed voor de tweede van der Vis (C-klasse) en Aris van legden op de kampioenstitel. Roel plaats en een plaatsje winst in het der Vis (B-klasse). In de C-klasse de Zwart en Hans Westdorp had algemeen klassement. gingen de tweede en derde prijs den de kaarten met mee en kwa- Ernst Ellen en Jitze de Vries hadden naar Marcel Barends en Kees Zoe- men maar net boven de 6000 pun- eindelijk het geluk weer eens aan telief. Pieter van der Vis en Eduard ten. Daardoor misten zij een kans hun zijde. Na drie gelijkmatige sco- Bos werden tweede en derde in de om het Tromp en Stark moeilijk te res van rond de 1600 was een laat- B-klasse. De volledige uitslag is maken en eindigden op de tweede ste uitschieter van boven de 2000 terug te vinden op www.mabclub- plaats in Wassement. voldoende voor de derde plaats. Zij texel.nl. advertonal Eindstand: 1Bas Tromp/Frans Stark, 35 087, 2 Roel de Zwart/Hans Westdorp. 33.733; 3 Wil Maas/ Jan Middag. 33.469. 4.Muus Smit/Jos Vee ger. 32 546. 5 Ene Jan Geus/Willem Koomen. 32.362, 6 Bart Wei|dt/Piet Moree. 32 276; 7.Huug Huug Snoek. 32 191S.Henk Gieze/ Sierr.e Ran. 32 149; 9.Cees Vinke/Peter van Heerwaarden. 31.870; 10.Fenny Caspers/ bridgen. Dat gebeurt in een cursus, die dinsdag 17 maart van start gaat. Deelname kost €3,- per les. Daar naast moeten (vóór eigen kosten) lesboekjes worden aangeschaft. De cursus vindt plaats in dorpshuis De Hof. Inlichtingen en opgave bij Akkie van der Kerkhof (tel. 320016) en Pau line Wierenga (tel. 06-54971875 of e- Plaatsingtoernooi Texel Masters het tempo omhoog. Wesley Bosma nam op spectaculaire wijze het ini tiatief. Binnen één minuut had hij drie 'steals' en maakte hij zes pun ten. Dit leverde geruzie op onder de tegenstanders Hierdoor opge zweept trok De Mareis nog één keer aan en kwam één minuut voor tijd op een voorsprong van drie pun ten. Wieringerland schoot echter sterk waardoor balverlies vermeden moest worden. Ruud Verstraaten dribbelde de resterende tijd uit en benutte in de laatste seconde nog twee vrije worpen (56-51). De Graafbokaal In manege Akenburg wordt zondag de zesde wedstrijd om de Jaap de Graafbokaal gehouden Achttien deelnemers starten om 10.00 uur voor een dressuur- en een vaardig- De Waal Falcon Kooger SVC NBC Dick (tel. Ook Wil Maas en Jan Middag, die Een willekeurige ochtend in Hotel De Lindeboom. Het hotel zit zo goed als vol, het ontbijtbuffet is opgeruimd, de afwas wordt verwerkt en in de keuken wordt hard gewerkt aan de mice en place, 's Avonds is het Schoutenhuys goed gevuld en's middags staat een high tea op het programma. 'Een lunch voor twintig personen vandaag in De Bras serie, kun je dat erbij hebben?', vraagt receptioniste Sabine. 'Ja hoor, bij ons kan alles!', zegt Pieter Krugers, chef-kok in hart en nieren.'Nou ja, bijna alles.' Na twintig jaar kent Krugers de kneepjes van het vak. Als leermeester heelt hii menig talent afgeleverd. Leerlingen van hem zijn nu bijvoorbeeld chef-kok in Hotel Greenside of werken bij topzaken aan de overkant.'Ik ben niet makkelijk, ik eis veel van mijn koks. Maar dat haall het beste in ze naar boven.'Toch is hij niet kei hard; er is tijd voor lol en bij ongekende drukte in het hoogseizoen, straalt hij rust uit in de keuken. De keuken van het hotel is veelzijdig. Ver schillende restaurants met diverse menu kaarten én stijlen. Vergaderingen, ontel bare lunches op het terras in de zomer en meergangendiners a la carte ziin slechts enkele van de veelvoorkomende werk zaamheden. Ondanks de grote hoeveel heden en de vele disciplines komt geen soep of saus uit een pakje. Alles is vers ile keuken bii Clief-kok Piete Coopertest op atletiekbaan ln samenwerking met Sportservice Texel houdt Atletiekvereniging Texel (AVT) dinsdag 10 maart een cooper test op de atletiekbaan in Den Burg. ledereen, ook leden van andere (sport)veremgmgen, wordt uitgeno digd de conditie te testen. Deel nemers lopen 12 minuten achter elkaar. Aan de hand van het aantal gelopen meters ontstaat een beeld van de fysieke gesteldheid. Trainers van AVT begeleiden de test. De atleten worden om 19.00 uur verwacht. Er wordt een gezamen lijke warming-up gehouden. Deel name is gratis. Voor meer informa tie: Sportservice Texel (tel. 322815) of Jan Zijm (tel. 314205). Darters proberen zich zaterdag 7 maart in een plaatsingstoernooi te kwalificeren voor de Texel Masters, die een week later worden gehou den. Speltype is 501. Deelname kost €2,-. Aanvang 20.00 uur. Opga ve is tot vrijdag 6 maart mogelijk via www.texedarts.nl of tot een uur voor aanvang via tel. 317610. Beide heidsproef. De prijsuitreiking volgt toernooien vinden plaats in restau- direct na afloop, om ongeveer 16.00 rant Bosch en Zee in De Koog. uur. Publiek heeft gratis toegang. Jik's-Gea's 22 00 Wessels-Ecotiem Veld C 19.00 Tevoko (j)-Falcon 19.45 De Waal-Kooger 20.30 SVC-Kapper 21.15 Spar-NBC 22.00 Texelcampings-Krim Wedstrijdleiding CVI 315096) Uitslagen: Piet Kooger-SVC 1-2; De Kapper-de Krim 1-2: NBC Eelman 8 Partners-Texelcampings 2-1, Randstad-Het Koetshuis 3-0; Kobeko- de Prinsen van Texel 2-1. Interieurbouw Texel-Tevoko jeugd 2-1; PFB-Albert Heijn Mant e-S!ik's werk ijzersterk 3-0; NIOZ 2-RatxT ?nk 2-: 'Sea's viswijven-Wessels Ontwerpt' :-2 Bar Sportief-Jozefschool 3- 0 K 23-Sporlshop Texel 0-3; Eet Café De fioo-T frrr.er's Bakken; 1-2. Slagen) Moorman en de Boer-Otto's Tweewielershop 3-0; Eco- tiem-Bouwcenter RAB 0-3 In manege Akenburg werd zon dag de eerste springwedstrijd van 2009 gehouden, 's Morgens reden de ruiters die officiële wed strijden rijden, 's middags waren de minder geoefende ruiters aan de beurt voor een oefenwed strijd. Absolute topper was Lian- ne Wetenkamp met Pax Potter. Beide wedstrijden werden beoor deeld door de dames Molenaar en Van den Oord, die de deelnemers aan de oefenwedstrijd vooraf uit leg gaven over de regels en de beoordeling. de L-paarden, waar de hindernissen 10 centimeter hoger zijn. bleef geen van de deelnemers foutloos. Roc kefeller van Fia Kooiman wierp in beide parcoursen een balk af. maar was daarmee wel de beste Mirjam Hin met Dangerboy en Caro line Wetenkamp met Jip verdeelden in de B-klasse pony's de eerste prijzen. Beiden bleven zowel in het eerste parcours als in de barrage foutloos. De jury beloonde de rit van Hin met 49 punten en een eerste prijs. In het tweede parcours was Wetenkamp de enige deelnemer die een foutloos parcours en een fout en veelal Texels. 'Dat is onze kracht', legt Krugers uil. Sinds zes jaar legt de keuken- brigade zich toe op de streekproducten. 'Mooie producten met een uitstekende smaak, waar we bovendien onze creati viteit volop in kwijt kunnen', legt Krugers uit. Met enthousiasme spreekt hij over zijn team, het hotel en de producten. Hij heeft hart voor de zaak. Proefdraaien? Krugers is continu op zoek naar nieuw talent. Enthousiaste mensen die van aanpakken houden. De Lindeboom is 365 dagen per jaar open, zeven dagen in de week. Geen dag is hetzelfde en gemiddeld bereiden de koks 200 maal tijden per dag, variërend van ontbijt tot lunch en diner. Alle ingrediënten zijn bovendien dagvers. Nieuwsgierig geworden? Neem contact op met De Lindeboom en vraag naar de moge lijkheden. Tel 0222-312041 of mail info@lindcboomtexel.nl. Zwaar programma voor dames Tevoko Met wedstrijden op zaterdag en maandag wacht de dames van volleybalvereniging Tevoko een zwaar programma. Zaterdag spelen ze in Zaandam voor de reguliere competitie tegen WW'72 uit Wijk aan Zee. De eer ste wedstrijd werd ternauwernood met 3-2 gewonnen. Tevoko had toen veel te stellen met één van de buitenaanvalsters, die bijna in haar eentje verantwoordelijk was voor de twee sets die WW'72 won. De Texelaars zullen dan ook hun uiterste best moeten doen om met een overwinning naar Texel terug te keren. Ze moeten dat doen zonder wisselspelers. De wedstrijd wordt gespeeld in sporthal Zaanlands West en begint om 14.00 uur. Maandag staat de vijfde ronde in de Sophie Bakker met Uworka en bekercompetitie op het programma. Lisette Bodicker met Sproet bleven Tegenstander is Madjoe 1 uit Enk- foutloos in de officiële wedstrijd huizen, dat net als Tevoko in de voor B-paarden. In de beslissende promotieklasse uitkomt en daarin barrage bleef Bakker weer foutloos, op de vijfde plaats staat. De win- terwijl Bodicker vier strafpunten liet naar plaatst zich voer de kwartfi- noteren. In het tweede parcours nale. De wedstrijd wordt gespeeld was Bakker de enige deelnemer die in sporthal Sportlaan in Den Helder foutloos bleef, zodat zij tweemaal en begint om 19.00 uur. de eerste prijs kreeg uitgereikt. Bij In manege Akenburg werd zondag de eerste springwedstrijd v Krausen met Shayen deed mee aan het oefenspringen. n het jaar gehouden. Bo cours had ze daarvoor net te veel strafpunten. Door ziekte en bles sures waren er bij de pony's nogal wat uitvallers. Deelnemers aan de oefenwedstrijd hadden Dij de inschrijving de moge lijkheid aan te geven welke hoogte ze wilden springen De deelname was het grootst bij de pony's die 20 cm lager sprongen dan de offi ciële hoogte. Over het algemeen werd er prima gesprongen en een groot aantal deelnemers wist zon der strafpunten te finishen. Cindy de Ridder kreeg met Amber tijdens het eerste parcours de meeste pun ten voor stijl (50'/2). gevolgd door Emmie Monster met Lady (48V:>), Manon List met Pino Power (44%). Ook Masja Eelman met Chris wist (10 cm lager) een foutloos par cours af te leggen en won daarmee een eerste prijs. Lianne Wetenkamp met Pax Potter rondde beide par coursen op officiële hoogte foutloos af en ook de afsluitende barrages leverden haar geen enkel probleem op. De jury beloonde haar met de uitzonderlijke hoge scores van 56 en 53 punten. In het tweede parcours van de oefen wedstrijd had Manon List de at voor haar en Pino Power iets hoger gelegd (10 cm). En met suc ces Ze bleef foutloos en mocht de eerste prijs ophalen. In een par cours dat 20 cm lager stond, was Milou Kooiman met Naughty Girl de beste, tweede werd Emmie Mon ster met Lady. Sacha Drijver won het oefenspringen voor paarden, hoewel het haar deze keer' niet lukte zonder strafpunten de finish loze barrage reed. zodat de eerste prijs haar niet kon ontgaan. Shirin Schahidi was met Morena de enige deelnemer bij de L-klasse pony's en kwam in beide parcoursen buiten ie naien. de tijd over de finish. Met drie straf punten voor deze overschrijding De volgende springwedstrijd wordt bleef zij in het eerste parcours net in het weekend van 25 en 26 april binnen de grens om een winstpunt gehouden, tijdens het Texelweek- bij te schrijven. In het tweede par- end.

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 7