denkt aan uw portemonnee o% nu financieren tegen 0% 0 Graag presenteren wij u de Clio Collection TEXELSE 12 COURANT De Clio Collection is een zéér complete tijdelijke actie-uitvoering van de Clio III. Dit model auto is standaard voorzien van onder andere airconditioning, Radio Renault met CD/MP3, lichtmetalen velgen, cruisecontrol, mistlampen en het mooie Dynamique- interieur. 3jaar Financieren tegen 0% rente Occasionplein Laguna Estate Nu €4500.- korting op onze voorraadauto's Gefeliciteerd! Op Op Edwin van de Heuvel. RENAULT DINSDAG 24 MAART 2009 Wij bieden deze auto met 1.2 16v motor nu aan tegen de zéér scherpe ALL INN-prijs van 12.950.- Meerprijzen gelden voor metallic-lak, 5-deursuit- voering of 1.2 TCE motor. Indien u besluit om in maart een nieuwe Renault Clio bij ons aan te schaffen, dan heeft u de mogelijkheid om 10.000,- te financieren tegen 0% rente. En dat is interessant voor uw portemonneeEn...hier bovenop krijgt u ook nog eens 1 jaar fabrieksgarantie van ons kado (totaal 3 jaar 60.000km) Wij zij van mening zijn dat u een auto moet zien en er even in moet kun nen zitten voor u hem koopt. Daarom hebben wij op ons nieuwe occasion plein altijd minstens 30 betrouwbare occasions voor u in voorraad. Als de auto die u zoekt er toch niet bijstaat kunnen wij die vast en zeker door onze goede contacten 'aan de vaste wal' voor u vinden. Natuurlijk met de service en garantie die u van ons gewend bent. Kom gerust eens kijken, u bent van harte welkom! Wij feliciteren Mediabureau Langeveld De Rooy met de vernieuwde, kleurrijke Texelse Courant. Net als vroeger weer op Texel gedrukt, op de nieuwe pers van L&R. Iets om trots op te zijn. Persoonlijk voeg ik daar graag aan toe dat ik bewondering heb voor de manier waarop René de Lange met een ondernemende blik op de toekomst een bedrijf wat al jarenlang een belangrijke plek op Texel inneemt een nieuwe impuls geeft. Voor mij heel herkenbaar. vraag naar de voorwaarden Is uw interesse gewekt Kom dan snel langs in onze showroom. Dit actiemodel is alleen uit voorraad leverbaar, en niet meer te bestellen bij de fabriek. Wij heb ben nog 20 exemplaren van dit actiemodel beschikbaar in diverse kleuren. Nogmaals gefeliciteerd en blijf Texel kleur bezorgen! Garage Dros Oorsprongweg 3 1795 LA De Cocksdorp 0222-311611

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 12