van maandag 20 juli t/m vrijdag 14 augustus Vanaf maandag 17 augustus steken wil graag de handen weer uit de mouwen voor grote en kleine klussen bij particulier, ondernemer en lokale overheid! TEXELSE 14 COURANT TexBouw Wij bouwen op Texel met ons hart... vanzelfsprekend dus: groen-zwart! BOUWGROEP De bouwers hebben vakantie Bouwgroep Texel heeft zomervakantie van maandag 20 juli tot en met vrijdag 14 augustus. Voor ons van Bouwgroep Texel is 2009 een bewogen jaar. Een jaar waarin we hard hebben gewerkt en mooie gebou wen hebben neergezet. Woningen, bedrijven, een hulp verleningsgebouw, 30 familiewoningen, grote en kleine verbouwingen en noem maar op. Ons vak, daar zijn we trots op en we doen het met liefde. We hebben laten zien wat we met elkaar kunnen. Dat we samen sterk staan, veel kennis en vakmanschap in huis hebben en dat we grote projecten aankunnen. Dat we meedenken met de opdrachtgever en zo ons steentje bijdragen om plannen, wensen en ambities te realiseren. Degelijk, duurzaam, van hoge kwaliteit en tegen een prijs die vooraf misschien onmogelijk werd geacht. Bouwen op Texel is niet alleen timmeren en metselen, maar ook installatiewerk, schilderen, grondwerk, bestra ten, betegelen en noem maar op. Veel Texelaars verdie nen daar hun brood mee. Het is dus van groot belang dat we het werk waarin we goed zijn, op het eiland houden. Dat we met elkaar meedenken, samenwerken, initiatieven ontwikkelen, steunen, faciliteren en daar waar nodig is kritisch zijn. Want op z'n tijd mag je best je stem verheffen. Maar daarna weer aan het werk. Wij als Bouwgroep gaan er van uit dat elke Texelaar zijn best doet om te zorgen dat het met iedereen op het eiland goed gaat. Daarom vinden we het jammer dat we de laat ste tijd naast een paar grote werken op het eiland heb ben gegrepen. Ambitieuze projecten waarin veel Texels gemeenschapsgeld is geïnvesteerd. Dat verdwijnt nu over de Afsluitdijk uit het zicht. Onnodig en een gemiste kans. Net zoals het plan om recreatiewoningen een stukje gro ter te mogen bouwen. Kwaliteitsverbetering, werk en dus inkomen. Allemaal werken die we goed kunnen gebruiken. Want er wachten ons spannende tijden. Gelukkig zijn er ook kansen. Zoals de nieuwbouw van het Maritiem en Juttersmuseum, woningbouw, bedrijventer reinen, een school in Oosterend, duurzaamheid, zorg, her inrichting van het hart van Den Burg, Parkeren en Meer, de haven van Oudeschild, beroepsonderwijs. Weikoop en zelfs Natura 2000. Genoeg werk aan de winkel. Maar dan moeten we wel aan de slag. Met elkaar, niet kijken naar de hindernissen, maar naar de mogelijkheden. Creatief denken, maar wel binnen de bestaande regelgeving. Met begrip voor elkaar, een open oor en vooral dienstbaar. Samen kunnen we veel bereiken. Geef ons daarom een eerlijke kans. Wij staan voor u klaar. Tot na de bouwvak! Bouwgroep Texel Fa. Van Heerwaarden 'Frans Zegel Bouw BOUW- EN TlMMERBEuKIJr BRUIN WEIJERS\ Alle collega's van Bouwgroep Texel bedanken Elko voor de plezierige samenwerking en wensen hem alle goeds toe voor de toekomst. Geniet er van! Bouw timmerbedrijf K. Veenbaas ■«.TEXEL DUIN BOUWBEDRIJF

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 14