M autospuiterij betsema r< blank bekendmakingen Gemeente Texel (pEED 'De %i]cke 'Tuinen 'Te?(ef TEXELSE 10 COURANT ZOMEROPRUIMING 't PRUTTELHUUS Noordzeetong www.texel.nl van vrijdag 24 juli t/m zondag 16 augustus. Wij wensen iedereen die ook vakantie heeft een fijne vakantie toe en we staan vanaf maandag 17 augustus graag weer voor u klaar voor al uw tuinaanleg, -materiaal en -onderhoud! Schilderweg 263 - Oudeschild terrein AB transport VRIJDAG 24 JULI 2009 DE AUTOSCHADE SPECIALIST, Wij werken voor iedere verzekeringsmaatschappij Gratis uitleenauto In bijna alle gevallen vergoeden wij uw eigen risico EUROEARANTBEORUF www.autospuiterijbetsema.nl Peperstraat 49, Oosterend dubbel woonhuis met aanbouw, vnjstaande garage bijgelegen eigen grond, gelegen in een woonwijk in het centrum van Indeling entree in hal met trapopgang, woon-/ eetkamer met lammaatvloer, houtkachel, trapkast en open keuken (voorzien van vaatwasser, koelkast, 4-pits gaskookplaat bi-oven en afzuigkap), bijkeuken voorzien van wasmachine-aansluiting, cv-installatie achtenngang, badkamer (2002, voorzien van ligbad met whirlpool en douche, wand closet, wastafelmeubel en vloerverwarming). Op de verdieping een overloop, achter slaapkamer voorzien van dakkapel en deur naar platdak, voorslaapkamer met dakkapel inbouwkast en laagwandbergmg is voorzien van een vrijstaande houten garage schuur heeft ontsluiting op het achtergelegen pad met een uitweg naar de Peperstraat de achtertuin bevindt zich een werkende waterpomp Het geheel is voorzien geheel geschilderd authentiek balkenplatond De woning is buitenom in 2007 Verwarming geschiedt dmv een VHR cv-installatie (2002) Oplevering zal in overleg geschieden, maar is op korte termijn mogelijk Vraagprijs 194.500.- k.k. VRAAGPRIJS Makelaardij Eelman van Heerwaarden Vismarkt 7 1791 CD Den Burg - Texel Tel. (0222 313 555 Fax (0222) 313 946 E-mail: info@detexelsemakelaars.nl www.detexelsemakelaars.nl funda Tuinplanten Maandag a.s.: laatste planten op de markt in den Burg De mooiste zomerplanten Li Den Burg Sneek Schagen Hoorn in roomboter gebakken (500-600 gram) 25,00 Dorpsstraat 170, De Koog-Texel, 0222 - 317586 BOUWZAKEN Aangevraagde bouwvergunningen •(1794 BP) Koetebuurt 20 in Oosterend: geheel plaatsen van schutting en poort (ontvangen 14 juli 2009); (1792 BN) De Wittstraat 29 in Oudeschild: geheel plaatsen van dakkapel (ontvangen 14 juli 2009); (1791 TR) Luzernevlinder 17 in Den Burg: geheel plaatsen van vrijstaande villa (ontvangen 14 juli 2009); (1795 LH) De Volharding strandslag paal 33 in De Cocksdorp: geheel plaatsen van kustzeilvereniging (ontvangen 16 juli 2009); (1792 CS) Vliegwiel 5 in Oudeschild: (2de fase), geheel plaatsen van een woonhuis (ontvangen 17 juli 2009); (1791 HB) Vaargeul 21 in Den Burg: gedeeltelijk plaat sen van stalen balken (ontvangen 20 juli 2009). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen a/s de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen (1791 XD) Bernhardlaan 115 in Den Burg: gedeelte lijk vergroten van een woonhuis (verzonden 16 juli 2009); (1792 CS) Vliegwiel 5 in Oudeschild: (1Ke fase), ge heel plaatsen van een woonhuis (verzonden 16 juli 2009). Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bi] de Pubheksbalie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt verzenddatumeen bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzie- ningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar. Postbus 251. 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschnft wordt een bedrag aan griffierechten geheven Vrijstellingprocedure artikel 19 W.R.O. Burgemeester en wethouders verlenen vrijstelling, met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, voor: Het plaatsen van 6 woningen op het perceel Molen laan 14 te De Cocksdorp. Het vrijstellingsbesluit is verzonden op vrijdag 17 juli 2009. Voor dit plan zijn nog geen bouwplannen ingediend. De vrijtelling geldt nu voor het mogelijk maken van het plaatsen van 6 woningen. Op basis van deze vrijtelling kunnen de officiële bouwaanvragen worden ingediend. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kan bij de sector Bestuur van de Rechtbank te Alkmaar. Postbus 251,1800 BG Alkmaar, tegen dit besluit beroep worden ingesteld binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt. Van de indiener van een dergelijk beroepschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Het beroepschrift dient in ieder geval te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht, de gronden van het beroep en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een beroepschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzienmgenrechter van de Recht bank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan gnfferechten geheven Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert tweewekelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl. onder Politiek organisatie Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoelichter (0222)-362185 het strand voor Paviljoen Paal 21 in De Koog op 6 september 2009. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de Pubheksbalie op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. VERKEERSMAATREGELEN Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat voor evenementen de volgende tijdelijke verkeers maatregelen nodig zijn; Voor circus Althoff in De Kooo het afsluiten van een gedeeite van het parkeer terrein aan de Nikadel, in de periode 4 augustus t/m 17 augustus 2009. Voor het Skilder kadefeest op de zaterdag 8 au gustus 2009 het afsluiten van een gedeelte van de kade rondom café Het Kombuis voor alle verkeer van 9 uur tot zondag 12 uur; het afsluiten van een gedeelte van het parkeer terrein aan de Haven voor café Het Kombuis van 9 uur tot zondag 12 uur. Voor het "Eagles summer event" op 2 augustus 2009 het instellen van een parkeerverbod in de wes telijke berm van de Westerboersweg, tussen De Staart en de Eagles Ranch. Meer informatie over de verkeersmaatregelen van tijdelijke aard kunt u verknjgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling Gemeentewerken, telefoon 06-13225221 gen u wilt ontvangen. Bijvoorbeeld alle bouwvergun ningen in een bepaald postcodegebied. Vervolgens ontvangt u zodra er nieuws is automatisch een e-mail met de gewenste bekendmakingen. Zo weet u precies wat er in de omgeving gebeurt. Aanmelden? Ga naar www.texel.nl>actueel>bekendmakingen Overigens blijft de publicatie in de krant tot op heden juridisch leidend. Nieuw nachtverblijfregister toeristenbelasting vanaf nu verkrijgbaar Op grond van de verordening toeristenbelasting is de logiesverstrekker verplicht een nachtverblijfregister bij te houden. Bij de gemeente is nu het nieuwe nachtver blijfregister verkrijgbaar. Met ingang van 2009 geldt het tarief van 1,50 per persoon per overnachting met een maximumheffing van vijf aaneengesloten overnachtingen. De gemeenteraad heeft bepaald dat naast het aantal overnachtingen voor de toeristenbelasting ook het totaal aantal overnachtingen dient te worden gere gistreerd. In het nieuwe nachtverblijfregister is hierin EVENEMENTEN Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende vergunningen voor het houden van een evenement zijn aangevraagd: Strandpaviljoen Beach-lnn voor het organiseren van een evenement ter afsluiting van het seizoen op MEOEDELINGEN Meld u aan voor de Bekendmakingen per e-mail Spit u elke week de Texelse Courant door op zoek naar een verleende vergunning of de verkeersmaat regelen tijdens een evenement op Texel? Zoek niet langer. U kunt zich vanaf vandaag abonneren op een e-mailservice. Door het aanmaken van een persoonlijk profiel via onze website kan worden aangegeven welke bekendmakin- U bent overigens met verplicht een nachtverblijfregister van de gemeente te gebruiken, u mag ook een eigen registratie voeren. Wel is het belangrijk dat de volgende gegevens worden geregistreerd: Naam en adres van de gast(en) Datum Aankomst Datum Vertrek Aantal Nachten Aantal Personen Totaal aantal overnachtingen Aantal overnachtingen Toeristenbelasting U kunt het gemeentelijke nachtverblijfregister afhalen bij de Publieks - j balie van het Gemeentehuis. De Publieksbalie is geopend van maandag tot en met donderdag van 08 30 uur tot 12.30 uur en op vnjdag van 15 00 uur tot 19 00 uur U kunt het nachtverblijfregister ook telefonisch aanvragen via het team Belastingen en Vastgoed, onder telefoonnummer (0222) 36 21 29. Het team Belastingen en Vastgoed is telefonisch bereikbaar van maan- j dag tot en met vnjdag, van 08 30 uur tot 12.30 uur Openingstrjde maandag t/m donderdag vrijdag gemeentearchief: dagelijks op vredag kunt u geen aangifte doe 8.30 - 12.30 uur 15.00 - 19.00 uur 10.30 - 12.30 uur Ixnwtgk en overigden. Groeneplaats 1 Postbus 200/ 1790 AE Oen Burg T(0222) 362 121 F(0222) 362 287 E emailalexel.nl

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 10