bekendmakingen Gemeente Texei TEXELSE 6 COURANT m www.texel.nl VRIJDAG 16 OKTOBER 2009 BOUWZAKEN e bouw- en sloopvergunningen (1797 SCWatermolenweg 10 in Den Hoorn: het geheel plaatsen van garage/berging (ontvangen 2 oktober 2009): (1791 GMSchilderend 144 in Den Burg: het gedeeltelijk vergroten van bestaand woonhuis (ontvangen 6 oktober 2009); (1791 TM) Vuurvlinder 22 t/m 56 in Den Burg: het gedeeltelijk veranderen van 18 stuks 2 onder 1 kapwo- ningen (ontvangen 6 oktober 2009); (1796 AA) Badweg 200 in De Koog: het gedeeltelijk vergroten van een hotel (ontvangen 6 oktober 2009): (1795 JK) Postweg 75 in De Cocksdorp: het geheel plaatsen van tuinhuis (ontvangen 2 oktober 2009): (1796 AZ) Ruijslaan, Paal 17 zuid in De Koog: plaatsen van een clubgebouw en bootcontainer, (ontvangen 9 oktober 2009). Aangevraagde sloopvergunningen (1795 MC) Krimweg 650 in De Cocksdorp: slopen van een woonhuis en schuur (ontvangen 8 oktober 2009): (1791 BK) Schilderend 106 in Den Burg: slopen van een garagestalling/opslag (ontvangen 12 oktober 2009). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouw- en sloopvergunningen (1797 AG) Herenstraat 41 in Den Hoorn: geheel plaatsen van dakkapellen (verzonden 8 oktober 2009); (1796 MP) Ruigendijk in De Koog: geheel oprichten van bedrijfsge bouwen (verzonden 8 oktober 2009); (1795 KD) Zanddijk 104 in De Cocksdorp: gedeeltelijk veranderen/vergroten van een vakantiehuis (verzonden 12 oktober 2009); (1791 LS) Veenselangweg 3 in Den Burg: gedeeltelijk veran deren van een stationaire propaantank (verzonden 12 oktober 2009): (1794 AE) Bijenkorfweg 17 in Oosterend: gedeeltelijk vergroten van een zomerwoning (verzonden 12 oktober 2009); (1795 JX) Roggeslootweg 6 (huisje 179) in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten van een zomerhuis (verzonden 12 oktober 2009); (1792 AL) De Ruyterstraat 85a in Oudeschild: gedeeltelijk veranderen van een woonhuis (verzonden 12 oktober 2009); (1797 SZ) Landsdiep 4 in Den Hoorn: slopen van asbesthou dende materialen (verzonden 13 oktober 2009). Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt verzenddatum) een bezwaarschnft indienen bi/ het college van burge- m wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient te te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is Ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen hli de voorzlenlngenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven artikel 3.6, lid 1, sub c van de Wet ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: gedeeltelijk vergroten van een woning aan de Vloedlijn 8,1791 HH Den Burg. Het plan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het conceptbesluit ligt met ingang van 19 oktober 2009 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Gedurende de termi/n van ter inzage ligging kan een belanghebbende zijn zienswijze kenbaar maken. Ontwerpbestemmingsplan Buitengebied Texel, Veen selangweg 12 Overeenkomstig artikel 3.8 lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening ligt met ingang van 21 oktober 2009 voor een periode van zes weken het ontwerpbestemmingsplan "Buitengebied Texel, Veenselangweg 12" ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis in Den Burg. Het bestemmingsplan is ook digitaal raadpleegbaar op de gemeentelijke website www.texel.nl Dit bestemmingsplan maakt het mogelijk een woonhuis te bouwen ter vervanging van een afgebrande stolp en bestaand woonhuis. Binnen de gestelde tenvijn kan een ieder zienswijzen omtrent het ont werpbestemmingsplan kenbaar maken bij de gemeenteraad, Postbus 200, 1790 AtEm Den Burg. Tegen dat ontwerpbesluit kan een belanghebbende bin nen de inzage termijn bij burgemeester en wethouders schriftelijk zijn/haar zienswijze inbrengen. Deze zienswijze dient geadresseerd te worden aan: Het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200,1790 AE DEN BURG. De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht worden met bekendge maakt. Gedurende de inzage termijn bestaat desgevraagd voor belanghebbenden eveneens de gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van een zienswijze. De aan vrager wordt uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Met het oog op de verdere voortgang van de procedure wijzen wij u op het volgende: Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kun nen alleen diegene die tijdig haar/zijn zienswijzen hebben ingebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden venweten geen zienswijzen tegen het ontwerpbesluit te hebben ingebracht, tegen het defi nitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te worden genomen) in beroep gaan. Meer informatie kunt u vragen bij de heerJ. Veltkamp(0222) 36 21 90. Ontheffing artikel 3.23 Burgemeester en wethouders willen met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening medewerking verlenen aan het bouwplan voor het: plaatsen van een trap bij een horecabedrijf aan de Haven 6,1792 AE Oudeschild. Het plan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het conceptbesluit ligt met Ingang van 19 oktober 2009 gedurende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kunnen belanghebbenden schnftelijk hun zienswijzen kenbaar maken. Ontheffing artikel 3.6, lid 1, sub a Wro Burgemeester en wethouders willen met toepassing van artikel 3.6, lid 1sub a van de Wet ruimtelijke ordening medewerking verlenen aan het bouwplan voor het: uitbreiden van een hotel met daaraan gekoppeld uit breiding van het aantal recreatieve slaapplaatsen aan de Boodtlaan 6,1796 BE De Koog. Het plan is In stnjd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het conceptbesluit ligt met ingang van 19 oktober 2009 gedurende zes weken ter inzage bi/ de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een belanghebbende zijn zienswijze kenbaar maken. Ontheffing artikel 3.6, lid 1, sub c Wro Burgemeester en wethouders willen met toepassing van Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert tweewekelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl, onder Politiek organisatie Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoelichter (0222) - 362185 VERKEERSZAKEN Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat vanwege werkzaamheden de volgende tijdelijke verkeersmaatregel nodig is; In Oosterend het afsluiten van de Vliestraat voor alle verkeer van maandag 26 september tot vrijdag 18 december 2009; De werkzaamheden zijn afhankelijk van weersomstan digheden, vertragingen zijn daardoor mogelijk. De ver keersmaatregelen worden genomen om de veiligheid van de verkeersdeelnemers en de werkers aan de weg te bevorderen. Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend dat voor evenementen de volgende tijdelijke verkeers maatregelen nodig zijn; Voor de Waalder herfstmarkt op de zondag 25 oktober 2009; het afsluiten van het Hogereind, het Verma ningspad en de Langwaal voor alle verkeer van 10 uur tot16 uur; Meer informatie over de verkeersmaatregelen van tiideh/ke aard kunt u opvragen bi) de heer D. van Sijp van de afdeling Gemeentewerken, telefoon 06-13225221 Kennisgeving ontwerpbesluit Burgemeester en wethouders van Texel willen medewer king verlenen aan een revisievergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer aan de heer W.A. Beerling voor het gewijzigd in werking hebben van een modelvliegclub aan de Westerweg 15 in Den Burg. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbon den. Tijdens de inzage termijn van 19 oktober 2009 tot en met 30 november 2009 liggen de aanvraag om vergunning, het ontwerpbesluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken ter inzage. Deze stukken kunt u gedurende de openingstijden inzien bij de Pu blieksbalie. MEDEDELING Ontvang de bekendmakingen van de gemeente Texel in uw mailbox! Wilt u weten wat er in uw buurt gebeurt zonder de lijst bekendmakingen in de krant door te spitten? Met de e-mailservice Bekendmakingen van de gemeente Texel ontvangt u de bekendmakingen die voor u interessant zijn in uw mailbox. U blijft op de hoogte door een gratis abonnement te nemen op de e-mailservice van de gemeente Texel. U geeft aan over welke onderwerpen, uit welke bron (zoals de gemeente, de provincie of waterschappen) en uit welk gebied u bekendmakingen wilt ontvangen. Vervolgens ontvangt u in uw mailbox de bekendmakingen op maat. Daarnaast ontvangt u de algemene bekendmakingen zoals verkeersmaatregelen en mededelingen. Bovendien kunt u 'oude' bekendmakingen vinden in het archief op www.texel.nl. Abonneren? Hiervoor kunt u terecht op www.texel.nl Actueel Bekendmakingen. In vijf eenvoudige stappen maakt u een persoonlijk profiel aan. Meer informatie? www.texel.nl www.overheid.nl Meldingen voor de evenementenkalender 2010 Als u in 2010 een evenement wilt organiseren, dan moet u dit voor 1 november 2009 bij de gemeente bekend maken. Uw evenement wordt dan op de voorlopige evenementenkalender voor 2010 geplaatst. De burge meester stelt deze kalender in november 2009 vast. Als u een evenement na de vaststelling van de kalender aanmeldt, bestaat de kans dat het evenement niet door kan gaan, bijvoorbeeld omdat er al een ander groot evenement is gepland op dezelfde datum. Kleinschalige evenementen die later worden aangevraagd kunnen alleen doorgaan als de evenementenkalender daarvoor ruimte laat. Een melding doet u met het "Meldingsformulier Evenementenkalender". U kunt het formulier op de website van de gemeente Texel downloaden en prin ten. Ga naar www.texel.nl> Digitaal loket> formulieren> evenementen> melding evenementen. Dit formulier moet volledig ingevuld, uiterlijk 31 oktober 2009, bij de gemeente ontvangen zijn. Per evenement gebruikt u een apart formulier. Het formulier is ook verkrijgbaar bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Voor een melding worden geen leges in rekening gebracht. Voor de duidelijkheid: U kunt aan een meidmg geen rechten ontlenen. Een melding is niet gelijk aan een vergunningsaanvraag, ook niet als uw evenement op de vastgestelde kalender is geplaatst. Uiterlijk drie maanden voor het evenement plaatsvindt, moet u een volledige aanvraag inclusief alle benodigde bijlagen indienen. U gebruikt hiervoor het Aanvraagformulier Evenementen vergunning APV. Meer informatie over het melden van evenementen voor dt tenkalender kunt u vragen bij de Publieksbalie van het gemeentehuis, telefoon (0222) 362 120. Bekendmaking vaststelling wijziging legesverordening 2009 Burgemeester en wethouders delen mee dat de raad van de gemeente Texel op 8 september 2009 heeft vastgesteld: Wijziging gemeentelijke Legesverordening 2009. De wijziging treedt in werking op 24 oktober 2009. De bekendmaking heeft plaatsgevonden door opneming van de verordening in de verzameling besluiten veror deningen op 8 oktober 2009, onder nummer 232. De legesverordening ligt kosteloos ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Tevens kunt u de verordening lezen op de website van de gemeente Texel www.texel.nl Een ieder kan op verzoek, tegen betaling van leges, een afschrift krijgen van een verordening. Vastgestelde verordening Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad van Texel in zijn vergadering van 7 juli 2009 de verordening Burgerinitiatief 2009 heeft vast gesteld. De verordening ligt ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Tegen betaling van de kosten kunt u een afschrift van de verordening verkrijgen. Ik heb een klacht over de gemeente. Waar kan ik terecht? Als u niet tevreden bent over de afhandeling van de gemeente kunt u een klacht indienen. Er is sprake van een klacht als: U ontevreden bent omdat de gemeente nalatig is geweest Een gemeentelijke taak niet goed is uitgevoerd U zich onheus bejegend voelt door een ambtenaar of bestuurder De gemeente moet klachten binnen zes weken beant woorden. Wettelijk is er nog een verlengingstermijn van vier weken mogelijk, maar dan moeten daar dringende redenen voor zijn. De klachtencoördinator bewaakt de afhandelingtermijn van de binnengekomen klachten. Wilt u een klacht indienen? Dit kan op verschillende manieren: Telefonisch: (0222) 362 111 Schriftelijk: gemeente Texel, t.a.v. de klachtencoördi nator, postbus 200, 1790 AE DEN BURG Mondeling: maak een afspraak met de klachtencoör dinator: (0222) 362 151 Meer informatie? Hiervoor kunt u terecht bij de klachtencoördinator van de gemeente Texel, de heer R. van Schaik. De heer Van Schaik is bereikbaar via telefoonnummer (0222) 36 21 21 Nationale Ombudsman Als er geen interne oplossing mogelijk is of u niet tevreden bent over de oplossing van de gemeente dan kunt u naar de Nationale Ombudsman. De gemeente Texel heeft gekozen voor de Nationale Ombudsman als externe, onafhankelijke klachtvoorziening. De Nationale Ombudsman Postbus 93122 2509 AC DEN HAAG Telefoon 0800 - 335 55 55 (voor klachten en folderaan- vraag) www.nationaleoiribudsman.nl Openingstijden maandag t/m donderdag 8.30 -12.30 uur vrijdag 15.00 - 19.00 uur gemeentearchief: dagelijks 10.30 - 12.30 uur op vrijdag kunt u geen aangifte doen voor geboorte, huwefijk en overlijden. Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Oen Burg 1(0222)362 121 F(0222) 362 287/let STRANDPAVILJOEN DE ZEESTER HET HELE JAAR GEOPEND <,peciq(e viinter- cjrrtunseHfenten i/OOr bejrijtien en yroepen. Kijk. op Je site! Een smakelijk winterbuffet, stevige L soep of een lekkere borrel. Kom na r? een strandwandeling opwarmen bij Paal 171 Mooi uitzicht in de serre of knus bij de open haard. Paal 17 (bij Ecomare) De Koog - Texel Tel. (0222) 317 614 www.paal17.com Concor is een project van Nederlandse cardiologen om mensen met een aangeboren hartafwijking te registreren. Heeft u een aangeboren hartafwijking? Bent u tussen de 20 en 40 jaar? Bent u in uw jeugd geopereerd of behandeld aan de hartafwijking en nu niet meer onder controle? Meld u aan op www.8000vermisten.nl Een check-up kan van levensbelang zijn.

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 6