1 bekendmakingen Flyer-aktie! TEXELSE 6 COURANT Gemeente Texel De raad vergadert! www.texel.nl Deze week €24,50 Havenrestaurant Texel PRAKTIJK VOOR FYSIOTHERAPIE lvnu, S BEWEGING ^(Rdo\ {EjLgjïïji van 2 t/m 9 november 't PRUTTELHUUS Noordzeetong VRIJDAG 6 NOVEMBER 2009 BOUWZAKEN Aangevraagde bouwvergunningen (1796 MP) Ruigendijk in De Koog: (2e fase) het geheel oprichten van bedrijfsgebouwen (ontvangen 28 okto ber 2009); (1796 ND) Bosrandweg 395 in De Koog. het geheel plaatsen van 5 logiesgebouwen (ontvan gen 27 oktober 2009); (1795 AM) Molenlaan 24 in De Cocksdorp: het gedeeltelijk vergroten van een woning (ontvangen 30 oktober 2009) Aangevraagde sloopvergunningen (1793 EV) Nieuwlanderweg 36a De Waal het ge deeltelijk slopen van een kalveren stal (ontvangen 28 oktober 2009); Tegen deze kennisgevingen kunt u geen t kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd Verleende bouwvergunningen (1796 MK) Oude Dijkje 42 De Koog het geheel ver nieuwen van garage/berging (verzonden 30-10-2009); (1797 BA) Zouteland 16 Den Hoorn het geheel oprich ten van woonhuis (verzonden 30-10-2009); (1791 AT) Emmalaan 65 Den Burg: het gedeeltelijk vergroten van een bestaand complex met indoor luchtbaan en berging (verzonden 30-10-2009); 1796 ND) Bosrand- weg 511 en 513 De Koog: het geheel oprichten van 2 zomerhuizen (verzonden 28-10-2009); (1792 CW) Krukas 3C Oudeschild: het gedeeltelijk veranderen van opslag loods (verzonden 30-10-2009); (1796 CH) Dorpsstraat 230 De Koog: het gedeeltelijk vergroten van een hotel (verzonden 3-11 -2009) Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Als gevolg van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn be kendgemaakt verzenddatum) een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschnft van het bestreden besluit Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan gnffierechten geheven Rectificatie In de krant van 30 oktober 2009 is bij de aangevraagde bouwvergunning een onjuist adres vermeld: (1795 AG) Langeveldstraat 65 in De Cocksdorp dient te zijn (1795 LP) Krimweg 22 in De Cocksdorp: verplaatsen van een veldschuur (ontvangen 20 oktober 2009) Ontheffing artikel 3.23 Wro Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: gewijzigd uitvoeren van een bouwplan waarvoor reeds een bouwvergunning is verleend aan de Ko- gerstraat 26. 1791 ES in Den Burg. De raad en de commissies van de raad komen elke 6 weken, volgens een vastgesteld vergaderschema, in vergadering bijeen. Vergaderingen zijn openbaar en vinden plaats in de raadszaal van het gemeentehuis; de deur is open vanaf 19:45. U bent altijd welkom om te komen luisteren of in te komen spreken over een onderwerp wat op de agenda staat of een an der onderwerp waarover u de commissieleden wil informeren. Wilt u meer weten? Dan kunt u contact opnemen met de raadsgriffier mevrouw M. de Porto (telefoon 362145 of mail mdeporto@texel.nl). Actuele vergaderstukken en de agenda's kunt u vinden op onzewebsitewww.texel.nl onder: politiek en organisatie/gemeenteraad, menu-item: Agenda's en verslagen. Hierbij kondigen we de eerstvolgende vergadering Begrotingsvergadering, dinsdag 10 november, starttijd: 19:00 in de raadszaal. Deze vergadering wordt technisch voorgezeten door de heer Mr. P.A.G. Cammaert (geboren 1950 te Hulst). De heer Cammaert heeft 15 jaar ervaring als burgemeester, voor het laatst in Velsen. Het plangebied heeft betrekking op een uitbreiding van de waterzuivering met een helofytenfilter. Overeenkomstig artikel 1.3.1 lid 2 Bro delen wij u mee dat geen inspraak wordt toegepast over dit voornemen Er liggen op dit mo ment ook geen stukken ter inzage. Bovendien wordt op dit moment geen gelegenheid geboden zienswijzen naar voren te brengen en wordt geen onafhankelijke instantie in de gelegenheid gesteld over dit voornemen advies uit te brengen. Binnenkort zal het ontwerp bestemmingsplan ter inzage worden gelegd bij de publieksbalie van de gemeente Texel. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kunnen zienswijzen worden ingediend. De kennisgeving van de ter in zage ligging van het ontwerp bestemmingsplan wordt gepubliceerd in de Texelse courant, de Staatscourant en langs elektronische weg (gemeentelijke internetsite). De in de Texelse Courant van 30 oktober 2009 gepu bliceerde aankondiging voor het ter inzage leggen van het ontwerp bestemmingsplan Buitengebied Texel, Waterzuiveringsinstallatie Pontweg, komt hiermee te vervallen. Vooraankondiging artikel 1.3.1 Bro bestemmings plan "Den Burg Centrum, Groeneplaats 14" Overeenkomstig artikel 1.3.1 van het Besluit ruimtelijke ordening (Bro) maken burgemeester en wethouders van Texel bekend dat zij een bestemmingsplan voor bereiden voor het perceel Groeneplaats 14 te Den Burg. Het plangebied heeft betrekking op een uitbreiding van het bestaande hotel. Overeenkomstig artikel 1.3.1 lid 2 Bro delen wij u mee dat geen Inspraak wordt toegepast over dit voornemen. Er liggen op dit mo ment ook geen stukken ter inzage. Bovendien wordt op dit moment geen gelegenheid geboden zienswijzen naar voren te brengen en wordt geen onafhankelijke instantie in de gelegenheid gesteld over dit voornemen advies uit te brengen. Binnenkort zal het ontwerp bestemmingsplan ter inzage worden gelegd bij de publieksbalie van de gemeente Texel. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kunnen zienswijzen worden ingediend. De kennisgeving van de ter in zage ligging van het ontwerp bestemmingsplan wordt gepubliceerd in de Texelse courant, de Staatscourant en langs elektronische weg (gemeentelijke internetsite). splan. Het Het plan is in stnjd met het ter plaatse geldende bt conceptbesluit ligt met ingang van maandag 9 november 20O9 gedu rende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis en is digitaal raadpleegbaar op de website van de gemeente Texel Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een belanghebbende zijn zienswijze kenbaar maken. Vooraankondiging artikel 1.3.1 Bro bestemmings plan "Buitengebied Texel, Waterzuiveringsinstal latie Pontweg" Overeenkomstig artikel 1.3.1 van het Besluit ruimtelijke ordening (Bro) maken burgemeester en wethouders van Texel bekend dat zij een bestemmingsplan voor bereiden voor het perceel Pontweg 150, waterzuive ringsinstallatie De Koog. Vastgesteld wijzigingsbesluit artikel 3.6, lid 1a Wro. Burgemeester en wethouders hebben het ontwerp wij zigingsbesluit voor verbreding van de wegbestemming van de Californiëweg vastgesteld. Met deze wijziging van de bestemming wordt het mogelijk het fietspad langs de Californiëweg aan te leggen. Het vaststel lingsbesluit is verzonden op 5 november 2009. Tegen dit besluit kunt u binnen 6 weken na bekend making van het besluit beroep in stellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U kunt een folder aanvragen over de beroepsproce dure via het telefoonnummer van Postbus 51 (0800 - 8051of via de internetsite (www.postbus51 .nl). Ook kunt u voor meer informatie de internetsite van de Raad van State bezoeken: www.raadvanstdte.nl. Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert tweeweke lijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl, onder Politiek organisatie Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoelichter (0222)-362185 MEDEDELING Parkeerplan Den Burg Vanaf maandag 9 november tot en met maandag 21 december 2009 ligt het ontwerp Parkeerplan Den Burg 2009 voor een ieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Het plan is ook via de gemeentelijke website in te zien. Eenieder kan gedurende de periode van de ter in zage legging een schnftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders, Postbus 200.1790 AE in Den Burg. Digitaal aanvragen van bewijs van in leven zijn Wordt uw pensioen uitgekeerd of uw verzekering uitbetaald? Dan moet u vaak een 'Bewijs van in leven zijn' ('At testatie de Vita') overleggen. Een dergelijk verklanng bewijst dat u op dat moment in leven bent. Sinds kort kunt u dit bewijs via de website aanvragen. Binnen drie werkdagen ontvangt u dan het bewijs per post. Wat heeft u nodig voor een digitale aanvraag? U heeft een DigiD-code nodig, een digitale handteke ning. Dit kunt u aanvragen via www.digid.nl. Heeft u het bewijs nodig heeft voor uw pensioen? Scan de brief van uw pensioenfonds waarin om een bewijs van in leven zijn wordt gevraagd. Voeg dit vervolgens toe als bijlage bij de digitale aanvraag. U krijgt dan kosteloos het bewijs geleverd. Houdt u rekening met de aanvraagtermijn voor DigiD? De aanvraagprocedure via www.digid.nl neemt 5 dagen in beslag. Verkeerd adres in uitgave gemeente In een recente uitgave van de gemeente Texel is helaas een fout geslopen. In het Wmo Magazine, dat op 25 september 2009 met de Texelse Courant huis aan huis is verspreid, staan de verkeerde contactgegevens van maatschappelijk werk. Het juiste adres en het iuiste telefoonnummer zijn: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk Texel Gebouw De Zandkoog Pontweg 106, 1791 LB Den Burg Telefoonnummer 072 - 0075000 (vragen naar maat schappelijk werk Texel) We hebben verse Texelse oesters, Mosselen, Alikruiken, Zeetongen, Zeezalm, Kabeljauw, Zeetong, Tarbot, Zeewolf, Langoustines, Kreeft, Heilbot en Gamba's in huis, bereid met verse boter van boterboerderij Verdegaal. Gebakken heilbotfilet, rode bietenpuree, saus van kalfsjus met paddestoelen Voor reservering en informatie, 0222 - 319310. Op de veerhaven van de TESO-boten vy Na 15 jaar in onze praktijk werkzaam te zijn geweest, heeft Coenraad Betzoldt een andere werkkring gevonden. Voor belangstellenden is er gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 13 november van 17.00 tot 18.00 uur onder het genot van een hapje en een drankje. Locatie: Eetcafé Bruintje Beer, Stenenplaats 2, Den Burg Nieuwbouw of reparatie van uw rieten dak? Wij werken op korte termijn, vakkundig en snel tegen een scherpe prijs. Gekwalificeerd personeel met jarenlange ervaring. Al meerdere klanten op Texel, o.a. Mantje, Westerweg 29 en een schuur in Den Hoorn. Bel 06-18408549 of kijk op www.dreamroof.net cms22& Schilderend 11 - Den Burg in roomboter gebakken (500-600 gram) 25,00 Dorpsstraat 170, De Koog-Texel, 0222 - 317586 Profiteer nu van deze tijdelijke aanbieding: 6000 flyers A5, inclusief ontwerp, drukken en verspreiding met de Texelse Courant. Speciale aktieprijs: €495.- exd. BTW. Aktieperiode: 15 oktober tot 15 november 2009. Vraag naar de voorwaarden. Stap 1 U levert tekst, foto's en uw logo (voor zover niet in ons bezit) digitaal aan en na een voorgesprek met een medewerker van ons Mediabureau wordt een ontwerp gemaakt en voor akkoord naar u gemaild. Stap 2 Wij drukken binnen 10 werkdagen uw flyers op één van onze nieuwe 'groene' drukpersen. De flyers worden tweezijdig bedrukt in full colour, Stap 3 Op een door u te bepalen vrijdag wordt de flyer verspreid met de Texelse Courant, met uw logo als extra vermelding op de voorpagina. Texe/s perspectief Spinbaan 6 1791 MC Den Burg, Texel t 0222 362600 e info@lenr.nl i \A.-Vn

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 6