bekendmakingen Aanbieding broeken! TEXELSE 6 COURANT 't PRUTTELHUUS Noordzeetons Deze week Havenrestaurant Texel "SS 15 euro korting Gemeente Texel www.texel.nl Japanse specialiteiten "nieuw azie" •5- M M iii VRIJDAG 13 NOVEMBER 2009 in roomboter gebakken (500-600 gram) 25,00 Dorpsstraat 170, De Koog-Texel, 0222 - 317586 Nieuwsgierig naar de nieuwe salon? Geïnteresseerd in het verwijderen van De Muilekoo huidverzorging Dorpsstraat 225, de Koog 0222-327850 We hebben verse Texelse oesters, Mosselen, Alikruiken, Zeetongen, Zeezalm, Kabeljauw, Zeetong, Tarbot, Zeewolf, Langoustines, Kreeft, Heilbot en Gamba's in huis, bereid met verse boter van boterboerderij Verdegaal. Gebakken verse zeetong (plm 600 gram] van €32,50 voor €24,50 Voor reservering en informatie, 0222 - 319310. Op de veerhaven van de TESO-boten Tot en met 31-12-2009 Liesbeth Roeper Uitvaartverzorging Aarde en Hemel Tel: 0222 310952 Wij hebben in Texelaar Ton van der Slikke iemand gevonden met gevoel voor traditie en vernieuwing, die ons bedrijf per 1 januari 2010 gaat voortzetten. Ton van der Slikke Uitvaartverzorging Aarde en Hemel Tel: 06-83164910 Afscheidshuis dc Vlinder PrivaZorg Texel De thuiszorg waarbij zich thuisvoelt Om onze cliënten nog beter van dienst te zijn, is PrivaZorg Texel op zoek naar flexibele en gemotiveerde ZZP'ers Helpenden Verzorgenden C, IG Verpleegkundigen Bent u flexibel en minimaal 6 uur per week inzetbaar, neem dan contact met ons op via (0224) 75 23 63. Of mail uw CV naar. info@privazorgtexel.nl. Voor meer informatie over onze thuiszorg kunt u terecht op onz website: www.privazorg.nl. Op alle Rosner, Gardeur en Toni-dress broeken damesmode moerbeek Parkstraat 4-6, Den Burg Telefoon 0222-313393, fax 0222-310263 BOUWZAKEN Aangevraagde bouwvergunningen (1795 HW) Roggeslootweg 712 in De Cocksdorp: het gedeeltelijk vergroten van een zomerhuis (ontvangen 5 november 2009). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouw vergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen worden gepubliceerd. Verleende bouw- en sloopvergunningen (1792 BC) De Houtmanstraat 42 in Oudeschild: gedeel telijk vergroten van een woonhuis (verzonden 4 novem ber 2009); (1797 AB) Diek 22 in Den Hoorn: plaatsen van een schuur (verzonden 4 november 2009); (1791 ME) Ongeren 5 in Den Burg; (2e fase) geheel vergroten van een loods (verzonden 4 november 2009). Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt verzenddatum) een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indienen de dagtekening, een omschnjvmg van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzie- ningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven Ontheffing artikel 3.6, lid 1, sub c Wro Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3.6, lid 1, sub c van de Wet ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: geheel oprichten van 6 woningen aan de Molenlaan 14 in De Cocksdorp; gewijzigd uitvoeren van een bouwplan waarvoor een vergunning is verleend aan de Vuurvlinder 22 t/m 56 in Den Burg. De plannen zip in stnjd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. De conceptbesluiten liggen met ingang van 16 november 2009 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een belanghebbende zijn zienswijze kenbaar maken. Vrijstellingprocedure artikel 19 W.R.O. Burgemeester en wethouders hebben vrijstelling artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening verleend voor uitbreiding van het Maritiem en Juttersmuseum, Barentszstraat 21, 1792 AD in Oudeschild. De vrijstelling heeft nu alleen betrekking op het mogelijk maken van de uitbreiding aan de Heemskerckstraat. Apart van deze vrijstelling is een bouwvergunning aangevraagd voor deze uitbreiding. De aangevraagde bouwvergunning moet geheel pas sen in de nu verleende vrijstelling. Het betreft dan over schrijding van de bebouwingsgrenzen en het hanteren van een hogere maximale goot- en nokhoogte. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kan bij de sector Bestuur van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar, tegen dit besluit beroep wor den ingesteld binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt (het vrijstellingsbesluit is verzonden op 5 november 2009). Het beroepschrift dient in ieder geval te bevatten: de naam en het adres van de indiener; de dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht; de gronden van het beroep; zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk verzoekschnft wordt een bedrag aan grif fierechten geheven Ontwerpbestemmingsplan "Buitengebied, water zuiveringsinstallatie Pontweg" Overeenkomstig artikel 3.8, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening ligt met ingang van 16 november 2009 voor een periode van zes weken het Ontwerpbestem mingsplan "Buitengebied, waterzuiveringsinstallatie Pontweg" ter inzage bij de Publieksbalie in het ge meentehuis te Texel. Het bestemmingsplan is ook digitaal raadpleegbaar op de website van de gemeente Texel. Met dit bestemmingsplan wordt het mogelijk ge maakt om naast de bestaande waterzuiveringsin stallatie aan de Pontweg een helofytenfilter aan te Binnen de gestelde termijn kan een ieder zienswijzen omtrent het ont werpbestemmingsplan kenbaar maken bil de gemeenteraad, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Verleende aanlegvergunningen Burgemeester en wethouders van Texel hebben op grond van artikel 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, en met in acht name van de bepalingen uit het bestemmingsplan "Buitengebied Texel" en de herziening "ex artikel 30 WRO Buitengebied Texel", aanlegvergunning verleend aan: de Texelse bierbrouwerij BV voor de aanleg van een parkeerterrein aan de Schilderweg te Oudeschild (naast de bestaande bierbrouwerij). De vergunning is verzonden op 4 november 2009; Stichting Coeghe, voor het aanleggen van een wan delpad langs de zeereep in de duinen te De Koog. Het gaat hierbij om een kleine wijziging in het tracé van het wandelpad waarvoor al eerder een aanleg vergunning is verleend. De vergunning is verzonden op 4 november 2009. Deze aanlegvergunning treedt in werking met ingang van de zevende week na de dag waarop deze is verzonden. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschnft bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnj- ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie van Grondgebied van het gemeentehuis Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert tweeweke lijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl, onder Politiek organisatie Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoelichter (0222)-362185 MEDEDELING Bekendmaking vaststelling belastingverordening Burgemeester en wethouders delen mee dat de raad van de gemeente Texel op 27 oktober 2009 heeft vastgesteld: Verordening baatbelasting rioleringsaanleg buitenge- j bied Texel. De verordening treedt in werking met ingang van de achtste dag na die van de bekendmaking. De datum van ingang van de heffing is 1 januari I 2009. De bekendmaking heeft plaatsgevonden door opne- I ming van de verordening in de verzameling besluiten j verordeningen op 6 november 2009 onder nummer 246. De verordening ligt kosteloos ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Tevens staat de verordening op de website van de gemeente Texel Een ieder kan op verzoek, tegen betaling van leges, een afschrift knjgen van een verordening Parkeerkaarten 2010 Vanaf maandag 23 november kunt u uw parkeerkaart(en) en ontheffing(en) inrijverbod voor 2010 kopen. De meest gangbare parkeerkaarten kunt u kopen in de webwinkel www.texel.nl Alle parkeerkaarten kunt u kopen en afhalen tijdens de openingstijden van de publieksbalie. Informatie en tarief per parkeerkaart Te koop vanaf 23 november Parkeerkaart met bijbeho rende kleur Hoe Waar procedure Tarief Webwinkel: Particuliere parkeerkaart Oranje Kopen Webwinkel www.texel.nl Publieksbalie Binnen 3 werkdagen in huis. Direct klaar". 73,10 Bedrijvenparkeerkaart Wit Kopen Webwinkel www.texel.nl Publieksbalie Binnen 3 werkdagen in huis. Direct klaar' 185,70 Ontheffing inrijverbod Geel Kopen Webwinkel www.texel.nl Publieksbalie Binnen 3 werkdagen in huis. Direct klaar* 37.35 Gratis voor bewoners Publieksbalie: Bewonersparkeerkaart Blauw Kopen Publieksbalie Direct klaar*. 17,90 Aanvragen Publieksbalie@texel.nl Kenteken vermelden Afhalen en betalen aan de publieksbalie. Bewonersparkeerkaart Wijk Kopen Publieksbalie Direct klaar*. 29,30 T lila (Thijsselaan e.o.) Aanvragen Publieksballe@texel.nl Kenteken vermelden Afhalen en betalen aan de publieksbalie. Bezoekerskaart wijk T Kopen Publieksbalie Direct klaar'. 73,10 lichtblauw Aanvragen Publieksbalie@texel.nl Kenteken vermelden Afhalen en betalen aan de publieksbalie. Nieuw op Texel! Uiteraard veel Sushi maar ook heerlijke andere vis, vlees en vegetarische gerechten! A la carte in ons restaurant en afhalen. Van 11 november tot 10 december kijgt u 10% korting ter kennismaking. Tip: Komt u bij ons uw verjaardag vieren.' Daar hoort natuurlijk een cadeautje van óns bij! jroeneplaals 12, Den Burg Tel. 0222-712716

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 6