Sien SfCoorn SSe *&qcsdorp Qosterend mounts. Perikelen rond camping Loodsmansduin De voetbalvereniging bestreed op ludieke wijze de vergrijzing Herman Riddennkhof, Jaap Lap en andere prominente Hoornders. Vlaginspecteurs gaan op pad. Brikettenproductie bij de familie Kikkert Huizenverkoop in Den Hoorn Workshop om het aantal kinderen te laten toenemen. Twee levensgrote replica's van de paarden van Maarten Boon deden hun intrede in menig huiskamer. Boon neemt na twintig jaar afscheid van ze. Bezoekers op de vuurtoren houden nauwlettend in de gaten wat er zoal in de omgeving gebeurt. De geest van het verleden ging op zoek naar de gezelligheid van het Cafeetje. Vijf meiden hadden ook wel poldermiss van Eierland willen worden, maar ze waren te jong ook al hadden ze zich behoorlijk opgedoft en laten verbouwen. Een prijswinnende haan van Peter van der Gracht legt eieren die overal een oplossing voor bieden, zo ook voor de problemen rond de vuurtoren. Directeur Brendan de Graaf riep de hulp van het publiek in bij het zoeken naar aardwarmte. Het door werkzaamheden langdurig wegvallen van de waterdruk leverde dit koppel problemen met de douche op Ome Sieme daalde als engel neer om te zien dat het goed was. De laatste schapen uit De Slufter verlaten op de schouders van Verschillende dorpsonderwerpen kwamen aan bod bij dit spelletje Frans en let Koorn het natuurgebied. Ganzendorp. Deze zanger hield het publiek een spiegel voor. Het commentaar dat deze jeugdgroep leverde op café De Kroon prins liet aan duidelijkheid niets te wensen over Ingnd Saai vraagt haar moeder zich te legitimeren tijdens de Eu ropese verkiezingen. Deze jeugdspeler vroeg zich af of het toekomstig pannaveldje net zo beklad zal worden als de skateramp.

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 9