bekendmakingen V Gemeente Texel www.texel.n De krim Texel TEXELSE 12 COURANT E *00 Vacature Commissieleden Makelaardij BOUWZAKEN VERGADERINGEN EVENEMENTEN MEDEDELINGEN Commercieel Medewerker voor de afdeling RESERVERINGEN m/v www.verkeersschool-jongejan.nl BOVAG VERKEERSSCHOOL JONGEJAN Verzorgt uw rijbewijs voor auto, motor, aan hanger en vrachtauto 'TV-. .313025 Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V iüüj Gemeente Texel LEDEN VOOR DE COMMISSIE BEZWAARSCHRIFTEN www.texel.nl VRIJDAG 05 MAART 2010 Aangevraagde bouwvergunningen (1791 AV) Emmalaan in Den Burg: geheel oprichten van fietsenstalling en container berging en opstelplaats NSA (ontvangen 23 februari 2010); (1797 SL) De Da geraad 24 in Den Hoorn: geheel vernieuwen van een garage/berging (ontvangen 24 februari 2010); (1795 LP) Krimweg 22 in De Cocksdorp: geheel oprichten van een woning (ontvangen 1 maart 2010); Burger- dijk in Den Burg: geheel oprichten van agrarische bedrijfspanden (ontvangen 1 maart 2010); (1795 JS) in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten van een luchtvaartmuseum (ontvangen 1 maart 2010); (1792 CD) in Oudeschild: gedeeltelijk vernieuwen/oprichten van veldschuur en loods/berging (ontvangen 2 maart 2010). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen (1791 WV)Sluyscoog 11 in Den Burg: gedeeltelijk ver groten van een woning (verzonden 24 februari 2010); (1794 BN) Koetenbuurt 20a in Oosterend: gedeeltelijk veranderen van een verdiepingsvloer (verzonden 26 februari 2010); Locatie 53-09;5 Noord 4-53;4 Oost (WG-S-84): plaatsen van een meetpaal op het Texelse Wad (verzonden 24 februari 2010); (1795 LE) Hol- landseweg 2 in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten van een ligboxenstal en vervangen bestaande schuur (verzonden 1 maart 2010); (1797 RR) Witteweg 8 in Den Hoorn: gedeeltelijk veranderen van de kleedkamers (verzonden 2 maart 2010); (1795 HN) Roggeslootweg 752 in De Cocksdorp: geheel plaatsen van een dak kapel (verzonden 2 maart 2010); (1795 JS) Postweg 150-152 in De Cocksdorp: geheel plaatsen van een wasruimte (verzonden 2 maart 2010); (1796 AD) Ruij- slaan 40 (Paal 19) in De Koog: gedeeltelijk vergroten van een strandpaviljoen (verzonden 2 maart 2010). Verleende sloopvergunning (1795 LE) Hollandseweg 2 in De Cocksdorp: slopen van een machineberging/paardenboxen/op- slag (verzonden 24 februari 2010). Verleende bouwvergunning en ontheffing 3.6.1.c Wro (1796 BN) Watermunt 6 in De Koog: deeltelijk verande- Openingstijden maandag t/m donderdag 8.30 - 12.30 uur vrijdag4' 15.00 - 19.00 uur gemeentearchief: dagelijks 10.30 - 12.30 uur op vrijdag kunt u geen aangifte doen voor geboorte, huwelijk en overlijden. Wilt u de bekendmakingen per email ontvangen? Meld u aan op www.texel.nl Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 362 121 F (0222) 362 287 E email@texel.nl ren van een woning (verzonden 2 maart 2010); (1791 XS) Wilsterstraat 18 in Den Burg: uitbreiden van een woonhuis met een serre (verzonden 2 maart 2010). Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt verzenddatum) een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Bouwvergunning en ontheffing Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3.6, lid 1, sub c van de Wet ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: Geheel vergroten van een woonhuis aan de Comman deurssingel 17 in Oudeschild. Bouwen van een glaskas aan de Schorrenweg 32 in Oosterend. De plannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. De ontwerpbesluiten ontheffingen en bouwvergunningen liggen met ingang van 8 maart 2010 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een belanghebbende mondeling of schriftelijk een zienswijze kenbaar maken. De ontwerp bouwvergunningen en ontwerp ontheffingen zijn ook digitaal raadpleegbaar op www.texel.nl Volg de gemeente, de politiek, het beleid bekendmakingen. Wijziging bestemming artikel 3.6, lid 1, sub a Wro Met ingang van 8 maart 2010 ligt voor een periode van zes weken het ontwerpbesluit "De Koog, wijzi ging Boodtlaan 5" ter inzage bij de publieksbalie in het gemeentehuis te Texel. Het plan is ook digitaal raad pleegbaar op de website van de gemeente Texel, www. texel.nl Volg de gemeente, de politiek, het beleid bekendmakingen. Met deze wijziging wordt een hotel uitgebreid met daaraan gekoppeld uitbreiding van het aantal slaap plaatsen. Binnen de gestelde termijn kan een belanghebbende zijn zienswijze omtrent het ontwerpwijzigingsplan kenbaar maken bij Burgemeester en Wethouders, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert tweewe kelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl Volg de gemeente, de politiek, het beleid Volg de politiek Agenda's verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag vooraf gaande aan de betreffende vergadering. Indien u een (betaald) vooroverleg of previsie wenst kunt u dit aanmelden via de gemeentelijke plan- toelichter de heer F. Nijdam (0222) 36 21 85.(0222) 36 21 85. Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende organisatie heeft vergunning aange vraagd voor een evenement. Spinbaan Vereniging voor het organiseren van een gezamenlijke open dag van alle bedrijven aan de Spinbaan in Den Burg op 15 mei 2010. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de Publieksbalie op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Wijziging Verordening commissie bezwaarschriften In de vergadering van 2 maart 2010 heeft de gemeen teraad de 2e wijziging van de Verordening commissie Bezwaarschriften vastgesteld. Met deze wijziging wordt de samenstelling van de commissie gewijzigd, waarmee de commissie zal gaan bestaan uit een on afhankelijke voorzitter en vier onafhankelijke leden. De gewijzigde verordening treedt in werking op de achtste dag na de dag van deze bekendmaking. De verordening is te raadplegen op www.texel.nl. Volg de gemeente, de politiek, het beleid Verordeningen Bestuur recht. Parttime/ Fulltime jaarbetrekking De uitdaging: De functie kenmerkt zich door zeer afwisselende, commerciële werkzaamheden waarbij je ervaring in sales-activiteiten en/of je (toeristische) commer ciële werkervaring van pas komen. Je produceert zelfstandig offertes voor de groepsaanvragen, begeleidt desgewenst de groepen ter plaatse, maakt reguliere reserveringen en voert tevens administratieve werkzaamheden uit. Ook be horen balie- en receptiewerkzaamheden tot de werkzaamheden. Profiel: Je beschikt naast de Nederlandse- over een goede spreekvaardigheid van de Duitse taal. Je bent gastvriendelijk en bent in staat om groepen te begeleiden. Je hebt organisatietalent, bent pro actief en stressbestendig. Ervaring met ons boekingsprogramma Newyse en Access is heel prettig, maar geen vereiste. De Krim biedt voor deze functie: Een uitdagende baan binnen een organisatie met doorgroeimogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Salaris conform CAO Verblijfsrecreatie. Het aantal uren is in overleg te bepalen. Reactie: Graag binnen 10 dagen een schriftelijke reactie aan Vakantiepark De Krim, t.a.v. Laura Fischer, Roggeslootweg 6, 1795 JV De Cocksdorp, tel: 0222-390110, fax: 0222-390126 of E-mail: perso neels.zaken@krim.nl Zwanenbalg 1107 1788 ZA Den Helder ONROERENDE GOEDEREN - TAXATIES - HYPOTHEKEN - ASSURANTIËN Landelijke Makelaars Taxateurs Lid vastgoed pro £3 Sedert 1967 Op prima ziditloc.tie n De Koog :s er een bedrijft ruimte te huur. Deze ruimte is uitstekend geschikt voor een restaurant. De totale oppervlakte is ca 100 m2. Centraal in het dorp gelegen kantoorpand waarin voorheer. gevestigd een architectenbureau. Het perceel heeft momenteel een kantoorbestemming, maar is tevens voor andere doeleinden geschikt. Het bednjfsgedeelte bestaat uit een zaai met een barretje, een keuken, een spoelkeuken, een opslagruimte en toiletten. Aan d voorzijde is er een bescheiden terras. Het pand heeft een begane grond oppervlakte van circa 150 m2, alsmede een zeer royale zolderverdieping voor bijvoorbeeld opslag, bespreekruimte of anderszins. Aan de achterzijde zijn er twee hotelkamers, die eenvoudig zijn opgesteld. Deze hotelkamers hebben gezamenlijk een douche en toilet cn ze behoren tevens tot het gehuurde. histonsch pand met karakter. Aanvaarding per direct mogelijk. Het eventueel (in eerste instantie) huren van het kantoorpand is bespreekbaar. De naastgelegen woning Burgwal 18 is mede te koop (huur). De ruimte is thans leeg (er is geen overname van inrichting/ inventaris). Het geheel is per direct te aanvaarden. Uitgebreide informatie op ons kantoor aanwezig. Vraagprijs voor het kantoorpand: 295.000,— k.k. In verband met de nieuwe samenstelling van de commissie Bezwaarschriften zoekt de gemeente Texel vier nieuwe leden voor de commissie. De commissie Bezwaarschriften van de gemeente Texel behandelt de be zwaarschriften die worden ingediend tegen besluiten van respectievelijk de gemeenteraad, het college en de burgemeester en adviseert over de te nemen beslissing, met uitzondering van bezwaren over belastingen, WOZ en perso nele aangelegenheden. De commissie houdt in beginsel één maal per maand zitting (nu op woensdag middag) met de voorzitter en twee leden. De commissie wordt ondersteund door een secretariaat. De commissie kent geen onderverdeling in kamers, zo dat van de leden wordt gevraagd dat ze alle voorkomende bezwaarschriften kunnen behandelen. Wij zoeken: onafhankelijke commissieleden die geen binding of relatie heb ben met de gemeente Texel en een brede maatschappelijke belangstelling hebben die: Beschikken over ruime kennis van het bestuursrecht en het functioneren van het lokaal bestuur. Beschikken over goede communicatieve vaardigheden en een oplossings gerichte instelling. Ervaring hebben in het leiden van hoorzittingen. Bij voorkeur ervaring of affiniteit hebben met alternatieve vormen van ge schilbeslechting (mediationvaardigheden). Bij voorkeur een goede kennis hebben op het gebied van ruimtelijke orde ning/bouwrecht en/of de sociale zekerheid. Wij bieden: Een vergoeding voor het bijwonen van een vergadering (per dag deel) van 166,00 bruto. Leden die niet in de gemeente Texel wonen ontvan gen daarnaast een reiskostenvergoeding. Benoeming vindt plaats voor een periode van vier jaar, daarna is eventueel herbenoeming mogelijk. Belangstelling? Uw sollicitatiebrief met CV ontvangen wij graag voor 1 april 2010. U kunt uw reactie per e-mail sturen naar personeelszaken@texel.nl of schriftelijk naar het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, t.a.v. de heer M. Oosterdijk, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Meer informatie? Kijk op www.texel.nl of neem contact op met de secreta ris van de commissie, Mare Oosterdijk, bereikbaar op telefoonnummer (0222) 362 247. Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 12