Gemeente Texel bekendmakingen -Tatenhove -Tatenhove www.texel.nl TEXELSE 14 COURANT Belvilla Moederdag Waddenam bassadeur Leisure TEXEL Presenteert: Zondag 9 mei 201 O Tussen 13:00 Et 16:00 uur wordt u verwend met huisgemaakte zoete Et hartige lekkernijen. 1 x koffie Et thee inbegrepen. Reserveren gewenst. Slechts: 14,50 p.p. Landgoed Hotel Tatenhove - Familie van der Spek Bosrandweg 202 - De Koog Tel. 0222-317274 www.hoteltatenhove.nl www.verkeersschool-jongejan.nl BOVAG VERKEERSSCHOOL JONGEJAN Verzorgt uw rijbewijs voor auto, motor, aan hanger en vrachtauto bij de Leisure Group TEXEL Voor ons vernieuwde hotel zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers. Medewerkster(s) huishouding Medewerker Restaurant/Receptie m/v Sollicitaties: Maria van der Spek Tel. 0222-317274 info@hoteltatenhove.nl BOUWZAKEN EVENEMENTEN VERKEERSZAKEN MEDEDELINGEN VRIJDAG 07 MEI 2010 Landgoed Hotel ttmtth (Ook met de befaamde kalfssucade van Texel Culinair!) Zwanenbalg 1107 1788 ZA Den Helder Word nu De (©Leisure Group is marktleider in de Benelux en één van de grootste spelers op de Europese markt van accommodatieverhuur, waaronder vakantiehuizen. In 2009 boekten 700.000 vakantiegangers met ruim 50 verschillende nationaliteiten hun vakantie bij één van onze consumentenmerken, waaronder Belvilla en Euro Relais. De vacature Vanwege de grote vraag willen wij ons aanbod op de Nederlandse Waddeneilanden uitbreiden. Daarom zoeken wij een ambassadeur die op zelfstandige basis de (©Leisure Group vertegenwoordigt en ter plaatse verantwoordelijk is voor het acquireren van nieuwe vakantiehuizen. De werkzaamheden bestaan ondermeer uit het vinden van geschikte vakantiehuizen, contractafspraken maken met huiseigenaren, het invullen van intake- en classificatieformulieren en online presentaties maken van het vakantiehuis. U krijgt hiervoor een vaste fee per contract. Wij zoeken iemand met een goed netwerk ter plaatse en goede communicatieve vaardigheden. Geïnteresseerd? Neem voor meer informatie contact op met Mike Peters, Areamanager Nederland, 040-216 36 77 of stuur een mail naar mike.peters@leisure-group.eu. Landgoed Hotel Genieten op z'n Texels! part time of full time in combinatie met bediening Zelfstandig, gastgericht en vriendelijk persoon. Liefst met enige ervaring en beheerst nederlands,duits,engels. Varierende werktijden: overdag, 's avonds, weekenden. Wij bieden leuk en afwisselend werk in een sfeervolle werkomgeving met enthousiaste collega's. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens CAO Horeca. Bosrandweg 202,1796 NK, De Koog - Texel Aangevraagde bouwvergunningen (1791 LK) Schansweg 7 in Den Burg: geheel oprichten van een woning met bijgebouw (ontvangen 27 april 2010); (1791 WX) Abbewaal 7 in Den Burg: realiseren van bedrijfspand met woning (ontvangen 28 april 2010). Aangevraagde sloopvergunningen (1797 RH) Westerweg 86 in Den Hoorn: het gedeelte lijk slopen van een schapenstal en opstal (ontvangen 28 april 2010); (1791 LB) Pontweg achter nummer 90 in Den Burg: het geheel slopen van een rioolgemaal (ontvangen 29 april 2010); (1797 AH) Herenstraat 30 in Den Hoorn: Geheel slopen van een schuur (ontvangen 29 april 2010); (1791 DN) Molendwarsstraat 2 in Den Burg:geheel slopen van een woning (ontvangen 20 april 2010) Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen (1795 AJ) Ploosterstraat 4 in De Cocksdorp: plaatsen van een blokhut (verzonden 29 april 2010); (1791 HC) Golfslag 12 in Den Burg: verplaatsen van een voorgevel (verzonden 29 april 2010); (1792 AE) Haven 10 in Ou- deschild: uitbreiden van een bedrijfspand (verzonden 29 april 2010). Verleende bouwvergunning en ontheffing 3.6.1.c Wro (1797 BA)Zouteland 12 in Den Hoorn: (1 efase) geheel oprichten van een woning (verzonden 3 mei 2010). Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt verzenddatum) een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzie- ningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Van rechtswege verleende bouwvergunningen (1791 CE) Kantoorstraat 5 in Den Burg: voor het ge deeltelijk veranderen van een café (van rechtswege: 6 april 2010). Vanaf de datum dat de vergunning van rechtswege is verleend kunnen belanghebbenden binnen 6 weken een bezwaarschrift indienen bij ons college. Indien deze termijn reeds helemaal of vrijwel helemaal verstre ken is dienen bezwaarschriften zo spoedig mogelijk na bekendmaking te worden ingediend bij het college van Burgemeester en Wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Verleende bouwvergunning en ontheffing artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders van Texel maken be kend, dat zij ontheffingen van de geldende bestem mingsplannen en bouwvergunningen verlenen voor de navolgende aanvragen om bouwvergunning met toepassing van: (1792 AT) Commandeurssingel 17 in Oudeschild: vergroten van een woonhuis (geen zienswijzen in gediend). De verleende bouwvergunning en ontheffing van het bestemmingsplan (die zijn voorbereid met toepassing van afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht) liggen met ingang van 10 mei 2010 gedurende 6 weken ter inzage. Beroep Belanghebbenden die het niet eens zijn met het bovengenoemde besluiten en tegen de ontwerpbouwvergunning(en) en/of de ontwerp ontheffing(en) een zienswijze hebben ingediend, alsmede belangheb benden die niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend, kunnen beroep instellen. Dit beroep dient binnen zes weken na de dag dat het besluit ter inzage is gelegd ingediend te worden bij de rechtbank in Alkmaar (Postbus 251, 1800 BG Alkmaar). Het beroep schrift dient in ieder geval te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht, de gronden van het beroep en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Van de indiener van een dergelijk beroepschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Voorlopige voorziening Indien een beroepschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Recht bank te Alkmaar (Postbus 251, 1800 BG Alkmaar). Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Bouwvergunning en ontheffing Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3.6, lid 1, sub c van de Wet ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: gedeeltelijk vernieuwen van een bedrijfspand met dienstwoning aan het Schilderend 19-19a in Den Burg. Het plan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het ontwerpbesluit ontheffing en bouwvergunning liggen met ingang van 10 mei 2010 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een belanghebbende mondeling of schriftelijk een zienswijze kenbaar maken. De ontwerp bouwvergunning en ontwerp ontheffing zijn ook digitaal raadpleegbaar op www.texel.nl Volg de gemeente, de politiek, het beleid bekendmakingen. Ontwerp-projectbesluit en bouwvergunning eerste fase "gedeeltelijke verplaatsing Bungalowpark De Verrassing te Oosterend" Burgemeester en Wethouders van de gemeente Texel maken bekend dat zijn van plan zijn om met toepassing van artikel 3.10 van de Wet ruimtelijke ordening een projectbesluit vast te stellen, alsmede bouwvergunning eerste fase te verlenen ten behoeve van de gedeelte lijke verplaatsing van Bungalowpark De Verrassing te Oosterend. Het projectbesluit voorziet in de sloop van 8 vakantiewoningen, nieuwbouw van 13 vakantiewonin gen en de verplaatsing van 6 stacaravans. De relevante stukken liggen met ingang van 10 mei 2010 voor een periode van zes weken ter inzage bij de publieksbalie in het gemeentehuis te Texel. Binnen de gestelde termijn kan een ieder zienswijzen omtrent het ontwerp kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Vaststellingsbesluit Burgemeester en wethouders hebben het wijzigings- besluit voor het wijzigen van de bestemming voor het perceel Boodtlaan 5 in De Koog vastgesteld. Het gaat om het uitbreiden van een hotel met daaraan gekoppeld uitbreiding van het aantal recreatieve slaapplaatsen. Het ontwerp besluit heeft ter inzage gelegen en er zijn geen zienswijzen tegen het ontwerp besluit ingediend. Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden die tegen het ontwerpbe sluit tijdig een zienswijze hebben ingediend, alsmede belanghebbenden Openingstijden maandag t/m donderdag 8.30 - 12.30 uur vrijdag" 15.00 - 19.00 uur gemeentearchief: dagelijks 10.30 - 12.30 uur 'op vrijdag kunt u geen aangifte doen voor geboorte, huwelijk en overlijden. Wilt u de bekendmakingen per e-mail ontvangen? Meld u aan op www.texel.nl Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 362 121 F (0222) 362 287 E email@texel.nl die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend binnen zes weken na de dag dat het besluit ter inzage is ge legd (11 mei 2010) beroep in stellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U kunt een folder aanvragen over de beroepsprocedure via het tele foonnummer van Postbus 51 (0800 - 8051) of via www.postbus51.nl. Ook kunt u voor meer informatie de internetsite van de Raad van State bezoeken: www.raadvanstate.nl. Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert tweewekelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl Volg de gemeente, de politiek, het beleid Volg de politiek Agenda's verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u een (betaald) voor overleg of previsie wenst kunt u dit aanmelden via de gemeentelijke plantoelichter de heer F. Nijdam (0222) -36 21 85. Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende organisatie heeft vergunning aangevraagd voor een evenement. Stichting Polderfeest 2010 voor de organisatie van diverse evenementen ter gelegenheid van 175 jaar Polder Eierland op diverse locaties in en rond De Cocksdorp van 24 tot en met 27 juni 2010. Bovenstaande aanvraag ligt ter inzage bij de publieksbalie op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Dorpsstraat De Koog Ivm bouwwerkzaamheden aan Café Sjans, Dorps straat 31 Is het doorgaande verkeer in dit autovrije gedeelte dinsdag 11 mei de gehele dag afgesloten. De aanwonende zijn bereikbaar van de kruising Ni- kadel/Dorpsstraat zuidkant) en vanaf de kruising Badweg/Boodtlaan (noordkant) en vanaf de Kaapstraat (via de Ruijslaan) Rotonde Kogerstraat. Maandag 10 mei beginnen de werkzaamheden voor de ombouw van een kruising Bernhardlaan/ Beatrix- laan/Kogerstraat tot een rotonde. Het verkeer wordt omgeleid door middel van borden. De werkzaamheden zullen ongeveer 6 weken duren. Gemeente gesloten op 13 en 14 mei (in verband met Hemelvaartsdag) Wijziging huisvuilroutes Particulieren woensdag 12 mei wordt het huisvuil opgehaald in plaats van donderdag 13 mei Bedrijfsafval vrijdag 14 mei wordt het bedrijfsafval opgehaald in plaats van donderdag 13 mei Aangifte geboorte en overlijden Tijdens deze periode kunt u geen aangifte doen van geboorte of overlijden. Overlijden kunt u melden bij een van de uitvaartverzorgers. Om het tijdig geven van een hielprik bij pasgeborenen zeker te stellen zorgen de verloskundigen er voor dat geboorten tijdig worden gemeld bij de entadministratie. Storingen en calamiteiten riolering Voor het melden van storingen en calamiteiten in rio leringen en dergelijke kunt u via telefoonnummer 0222 - 362111 contact opnemen met de storingsdienst. 'Toekomstvisie Voorzieningenstructuur Texel' vastgesteld Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat de nota 'Toekomstvisie Voorzieningenstruc tuur Texel' op 2 maart 2010 door de gemeenteraad is vastgesteld. Het plan ligt vanaf 3 mei 2010 ter inzage. Er zijn geen bezwaar- of beroepsmogelijkheden. De visie is een actualisatie van het in 1994 vastgestelde Distributie Planologisch Onderzoek (DPO) en beschrijft de gewenste toekomstige ruimtelijke structuur van de detailhandel, horeca en commerciële en maatschap pelijke voorzieningen op Texel. U kunt de nota inzien in het gemeentehuis bij de pu blieksbalie, Groeneplaats 1 te Den Burg. Vacature Wmo-adviesraad Hulp bij het huishouden, ondersteuning van mantel- zorgers, eenzaamheidsbe- strijding, advies bij opvoeden, ouderen- en gehan dicaptenvoorzieningen. Allemaal voorbeelden van thema's die vallen onder de Wet maatschappelijke ondersteuning. Bent u maatschappelijk betrokken? Wilt u adviseren over het Wmo-beleid? Wellicht is onderstaande vacature wat u zoekt. Wie zoeken wij? U voelt zich betrokken bij doelgroepen van de Wmo, zoals ouderen, gehandicapten, mensen met een beper king of chronische ziekte, mantelzorgers en vrijwilligers en zich daar actief voor wil inzetten. Speciale affiniteit met mantelzorgers is een pré. Als lid van de Wmo-ad- viesraad ontvangt u als vrijwilliger een aanwezigheids vergoeding. Meer informatie over de Wmo-adviesraad vindt u op www.Wmoadviesraadtexel.nl. Wat doet de Wmo-adviesraad? De Wmo-adviesraad adviseert de gemeente gevraagd en ongevraagd over het Wmo-beleid. De adviesraad onderhoudt contact met de vele organisaties die zich op Texel met de uitvoering van de Wmo bezighouden en ze luistert naar signalen van burgers. De raad telt negen leden, inclusief een onafhankelijk voorzitter. Zij vergadert ongeveer acht keer per jaar. Waarom een Wmo-adviesraad? De gemeente Texel wil haar burgers en instellingen betrekken bij het opstellen van Wmo-beleid en bij de uitvoering daarvan. Het gaat om burgers die maat schappelijke ondersteuning nodig hebben en de instellingen die ondersteuning bieden. Daarom heeft de gemeente Texel een Wmo-adviesraad in het leven geroepen. Meer informatie en aanmelden? Hiervoor kunt u terecht bij de voorzitter mevrouw Yvonne Steemers, telefoonnummer 0222-319 999 of per e-mail: contact@wmoadviesraadtexel.nl. Relevante informatie vindt u op www.texel.nl. Aanmelden kan door uw schriftelijke informatie uiterlijk 20 mei 2010 te sturen, bij voorkeur per e-mail naar contact@wmoadvi esraadtexel.nl of per post naar Wmo-adviesraad Texel Postbus 29,1790 AA Den Burg. De gesprekken vinden 's middags 25 mei 2010 plaats. Wanneer zag u voor het laatst een egel? Meld uw ontmoeting op Jaarvandeegel.nl :ampagne Jaar van de Egel is een initiatief van de Zoogdf onder de vleugels van Vogelbescherming Nederland

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 14