GARAGE NAGY De unieke 4x3 deal van Opel De nieuwe Citroën DS3 'Anti Retro' www.garagenagy.nl Garage Westend Bent u op zoek naar een betrouwbare gebruikte auto? Dan is de kans groot dat u bij ons slaagt. Kijkt u maar eens in onderstaand overzicht. Staat de occasion van uw keuze er niet bij? Kom dan langs, dan kunnen wij u méér occasions laten zien waaraan u lang, héél lang veel plezier kunt beleven. Ruigendijk 2 - De Koog - (0222)317 567 Garage Westend, Oosterenderweg 52, Oosterend suzuk, Suzuki Dealer Ford Specialist RENAULT FLUENCE Z.E. EN KANGOO EXPRESS Z.E.: DEFINITIEVE VORMGEVING EN START VAN RESERVERINGEN Bernhardlaan 200, S 318000, www.opelrentenaar.nl exe Way of Life! ikte auto Vraag naar Citroen introduceert de Citroën DS3: de eerste telg van de DS-lijn die staat voor de creativiteit en het onderscheidende vermogen van Citroën. Hiermee speelt Citroën in op de behoefte om de auto geheel naar eigen wens te personaliseren. Met de zuinige motoren is de Citroën DS3 bij uitstek geschikt voor de zakelijke rijder die een sportieve auto zoekt met maar 20% bijtelling. Het begrip DS staat bij Citroën voor kracht en onderscheidend vermogen, zowel op creatief als technologisch gebied. Met de DS-lijn wil Citroën klanten de mogelijkheid bieden voor een onderscheidende en luxe auto te kiezen. De markt laat zien dat aan de ene kant een tendens naar aantrekkelijk geprijsde en energiezuinige auto's bestaat met de voor de zakelijke rijder lage bijtelling. Anderzijds is er ook steeds meer een behoefte waarneembaar om te personaliseren en te onderscheiden. De DS-lijn speelt op al deze behoeftes in. Ford Ka 1.2 Titanium mei-09 Ford Focus 1.6i 5-drs mei-00 Suzuki Alto 1.0 GA 3-drs mrt-98 Suzuki Swift 1.3 5-drs. Cool okt-07 Suzuki Alto 1.0 Exclusive apr-09 Suzuki SX4 1.6 Exclusive jul-09 Citroën C5 2.0 Ligne Prestige mei-01 Fiat Scudo 2.0 JTD Dubbel Cabine jun-05 Hyundai Lantra 1.6 Wagon jan-96 Mazda Demio 1.3 5-drs. jul-98 Nissan Micra 1.2 Visia 3-drs. sep-06 Opel Astra 1.6 Edition 5-drs. aug-05 Peugeot 406 2.0 aut. Station feb-03 Peugeot 206 1.4 5-drs. jun-99 Renault Scenic 1.61 LPG mei-00 Smart Fortwo Pulse 45 kw softtip aug-01 VW Passat Station 1.9 TDI Comfortline74kw feb-01 Informatie: www.garagewestend.nl of: e-mail: garage.westend@texel.com Tel: (0222) 318396 SUZUKI Het definitieve design va de Fluence Z.E. en Kangoo Express Z.E. is gereed. Klanten die als één van de eersten een elektrische Renault wil len rijden, kunnen vanaf vandaag hun auto reserveren via de website www.renault-ze.nl. Voor meer informatie kunt bij Garage Dros terecht. Renault is zich bewust van de negatieve invloed die een auto gedurende zijn levensduur op het milieu heeft en werkt al vele jaren aan het mini maliseren van dat effect. In het kader van het milieubeleid dat Renault voert onder het label eco2, meent Renault dat het van essentieel belang is om de beste technieken voor een betaalbare prijs aan zoveel mogelijk klanten te bieden. De elektrische auto is een prachtige oplossing omdat iedereen hiermee mobiel kan zijn zonder C02 uit te stoten tijdens het gebruik. Deze positie dankt Renault aan zijn werkmethode in twee rich tingen: enerzijds introduceert Renault nieuwe technieken voor verbran dingsmotoren en versnellingsbakken, anderzijds werkt het merk bijzon der hard aan de ontwikkeling van auto's met elektromotoren. Renault is van mening dat tegen 2020 elektrische auto's tien procent uitmaken van de wereldmarkt. De Alliantie investeert vier miljard euro in het zogehe ten Zero Emission programma waarbij tweeduizend medewerkers van Renault en Nissan onafgebroken werken aan de ontwikkeling van elek trische auto's. Renault Fluence Z.E. Na de Fluence Z.E. Concept op de beurs van Frankfurt in 2009 presen teert Renault nu de definitieve versie van de Fluence Z.E. die vanaf 2011 op de markt komt. De Fluence Z.E. is de eerste seriegeproduceerde elek trische sedan in het C-segment. De auto is bestemd voor particulieren, zakelijke rijders en fleetowners. Dit zijn mensen die een ruime auto wil len die hun status weerspiegelt en bovendien erg zuinig en milieube wust is. De Fluence Z.E., de eerste elektrische sedan in het segment van de middenklasse auto's, is straks in een oogopslag te herkennen. De elektrische versie onderscheidt zich van het model met verbrandingsmo tor door een aantal typische elementen die alle elektrische auto's van Driejaar lang maximale zekerheid. U weet toch ook altijd graag waar u aan toe bent? De Opel dealer stelt u dan ook gerust met de unieke 4x3 deal. Wanneer u nu kiest voor een nieuwe Opel, profiteert u van 3 jaar gratis onderhoud, 3 jaar garantie, 3 jaar gratis pechhulp en een financiering met een vaste, lage rente van slechts 3% voor 3 jaar. Met de 4x3 deal profiteert u driejaar lang van maximale zekerheid én dus geen onverwachte kosten. Een uniek aanbod, waarmee u duizenden euro's bespaart. Kom snel naar onze showroom en laat u informeren over deze zorgeloze deal! INSIGNIA ZAFIRA OS 3% Rente Gratis onderhoud Garantie Gratis pechhulp

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 8