X TEXELSE 3 COURANT VERRAS VADER jSS' OK Mi stuur een foto van je vader (mama mag helpen natuurlijk) voor woensdag 16 juni naar: redactie@texelsecourant.nl Gewenst formaat: 1 mb Bermbrandje langs Hoornderweg Hannah Ipenburg districtskampioen Cinema Texel klaar voor toekomst Bootje vast op Vlakte van Kerken Fietstocht voor vereniging Familieberichten 20 juni is het vaderdag! iüiïn v Hendrika Francina Leurs Nic Piet Kuiper Piet Kuiper Dag lieve opa Olaf Witte In de krant van vrijdag 18 juni plaatsen wij een pagina vol met foto's van vaders. DINSDAG 8 JUNI 2010 De brandweer moest vrijdagmid dag kort in actie komen voor een bermbrandje langs de Hoornder weg nabij Wezenspyk. Dat leidde tot een koddige situatie op het fietspad waar een paar fietsers niet helemaal in de gaten leken te heb ben dat de brandweerwagen ach ter hen op weg was naar de rook wolken voor hen. (Foto Jeroen van Hattum) De 9-jarige Hannah Ipenburg is zaterdag in Beverwijk districts kampioen turnen geworden. Ipenburg, die het hele jaar al zeer sterk turnt en al heel wat medailles in de wacht heeft gesleept, was ook deze dag onverslaanbaar. In de districtsfinale kwamen de 36 beste turners uit de 4de divisie van de provincies Gelderland, Utrecht en Noord-Holland in actie. Zij had den zich geplaatst via de regiokam pioenschappen. Ipenburg turnde een prachtige oefening op de balk en zette daarmee een score neer die voor de andere deelnemers niet haalbaar was. Ook op de ongelijke brug en sprong had ze de hoogste score. Op vloer eindigde ze als derde, maar ze versloeg haar naas te concurrent, Melissa van Bokxem uit Zaandam, met meer dan een punt verschil. Dit kampioenschap vormt de beloning van een jaar lang intensief trainen onder leiding van Abdou Bahrini. Terwijl veel bioscopen nog op de eerste digitale projector wachten, is Cinema Texel vanaf 10 juni volledig digitaal. Samen met CineMagnus in Schagen behoort de Texelse bioscoop daarmee tot de eerste in Neder land waar in alle zalen driedi mensionale films kunnen wor den geprojecteerd. Na het overdonderende succes van de driedimensionale digitale versie van de film Avatar proberen bioscoopexploitanten wereldwijd zo spoedig mogelijk over te gaan op digitale projectie. Door de enorme vraag zijn er echter enor me wachtlijsten ontstaan bij de leveranciers van digitale projecto ren 3D-systemen. Met het plaat sen van een tweede digitaal systeem is Cinema Texel klaar voor de grote 3D-films Toy Story 3, Shrek, the final chapter en The last airbender. Ook CineMeerse in Hoofddorp, het derde bedrijf van NHbioscopen van Frits Nieuwen- huizen, zal vanaf de opening (in oktober 2011) volledig digitaal zijn. Naast een scherper beeld, belooft de nieuwe projectie ook een beter geluid. Bovendien biedt het moge lijkheden voor het vertonen van live-opera, concerten en sport wedstrijden, die vaak ook in 3D worden uitgezonden. Omdat nog niet alle films digitaal beschikbaar zijn, kunnen bezoe kers nu en dan verrast worden op een 'ouderwetse' celluloidfilm. Opstappers Erwin Daalder, Niels Kalis en Arjan Kiltz van de KNRM in De Cocksdorp varen de RIB, die was vastgelopen op de Vlakte van Kerken, naar de haven van Oude- SChild. (Foto KNRM/Florian Julius) Door de duinen, langs de golfbaan, langs De Schorren en door polder Waalenburg. Deelnemers aan de Fietssponsortocht van de Rabo bank zagen zaterdag veel mooie plekken van het eiland. Circa zes tig teams van vier personen deden mee aan de 35 kilometer lange tocht, die startte en eindigde bij het Maartenhuis in De Koog, om geld voor hun organisaties in te zamelen. De Rabo sponsorde elke deelnemer met €30,-. Daarnaast werd per jeugdlid €2,- extra gege ven, omdat jeugd dit jaar een the ma is bij de bank. (Foto Jeroen van Hattum) Na een lang en welbesteed leven is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Sedert 1995 weduwe van Pieter Jansen A Loosduinen, 20 januari 1920 t Texel, 7 juni 2010 Den Burg: Gelein en Ria Den Hoorn: Riek en Kees Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Verlaet 1 1791 TK Den Burg Moeder is overgebracht naar de strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 11 juni van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 12 juni om 10.30 in de Hervormde kerk "de Burght" aan de Binnenburg te Den Burg. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats van De Cocksdorp aan de Molenlaan. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in "Hotel Molenbos", Postweg 224-226, De Cocksdorp, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Moeder hield van bloemen. Correspondentieadres: Fam. Bruin-Jansen, Herenstraat 18, 1797 AH Den Hoorn - Texel. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In het bijzonder willen wij graag bedanken de huisartsen: dr. Hoekstra, dr. Dros en dr. Den Breejen en de medewerkers van de Thuiszorg voor hun hulp en goede zorgen. Familie Jansen De tuin staat vol met bloemen in alle kleuren... Dag sterke, lieve oma, we zullen u missen. Mathilde, Sven, Silje, Elvire, Stijn, Silvijn Onze lieve, mooie oma is overleden. We zullen haar heel erg missen. Gelukkig dat we zo lang van haar hebben mogen genieten. Suzanna en Jos Roos, Krispijn en Nina Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en onze opa NICOLAAS HENDERIK BOSMAN Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Corrie Bosman-Smit Connie en Harry Lissy en Bart Nicky Texel, juni 2010 Echtscheiding? Alimen tatie? Advocaat in fa milierecht mr S.l. Fonds kan met u afspreken op Texel. 020-4712484 of 06- 25056150. Te huur aangeb., 4 kmr. woning Herenstraat Den Hoorn, grote tuin op zui den. Tel 0624598173. Een goede start voor de beginnende onderne mer! Maak kennis met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Avondvierdaagseboe ketten bij Bloem: vrolijk en zomers; vanaf 5 euro. Bloem; bloemisterij Burgwal 2, tel. 820203. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Drukwerk, presentatie en naamsbekendheid ineen: het ondernemerspak ket van Langeveld de Rooy. „Loof de Here, mijn ziel, en vergeet niet een van zijn weldaden. Psalm 103 vers 2 Levend vanuit zijn geloof in God is op 76-jarige leeftijd in Gods liefde opgenomen, mijn lieve man, onze vader en opa 't Is moeilijk je te laten gaan, je hebt zoveel voor ons gedaan. Ik hoop dat je ons nog hoort 'dankbaarheid', dat is ons afscheidswoord. Cathrien Kuiper-de Vrieze Marjo Kuiper Martin Conny Greta Kuiper Jan en Cora Kuiper-Koopman Annemarie Suzanne Daan Hugo 7 juni 2010 Oranjestraat 22 1794 BC Oosterend-Texel Piet is thuis. Donderdag 10 juni is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren in de Maartenkerk, Kerkstraat 2 te Oosterend. Vrijdag 11 juni vindt om 13.30 uur de afscheids- dienst plaats in bovengenoemde kerk, waarna we Piet begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats bij de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wij zijn verdrietig om het heengaan van onze lieve broer, zwager en oom Wij denken met liefde aan hem en bewonderen hem om de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen en naar het einde heeft toegeleefd. Wij wensen Cathrien, kinderen en kleinkinderen sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Jan en Annie Kuiper-Wiering Corrie en Leen Broekman-Kuiper Marry en Klaas Eelman-Kuiper Neven en nichten We zullen je missen. We houden van je. Hugo Daan Suzanne Annemarie Conny Martin 's Nachts overvaren voor groepen tot 16 pers. en/of bij calamiteiten. Het Sop, tel. 06 20920594. Bomen vellen en snoeien. Bel Dennis Witvliet boom- en groenonderhoud. Tel. 319721, na 16.00 uur. (IM-Texelaartje) 0222-322143 Tapijt, vinyl, laminaat, marmoleum. PVC. Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aard appels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur. www.printservicetexel. nl Stickers, belette ring, textieldruk. Tel. 06- 10711115. Er zijn weer bloemen bij Veeger aan de grensweg. Duizenschoon 1,75 per bos. KERKFUSIE De Hervormde Gemeente en de Gereformeerde Kerk beiden te Den Burg, Texel zijn voorne mens zich te verenigen tot de Protestantse Gemeente te Den Burg, Texel waarbij ook hun di aconieën worden verenigd tot de diaconie van die Protestantse Gemeente. Een eventuele schul deiser van (een of meer van) de te verenigen gemeenten en/of van (een of meer van) de betrokken diaconieën kan tot een maand na deze publicatie bezwaren tegen het voorgenomen besluit inbrengen bij de classicale ver gadering, per adres: scriba clas sis Alkmaar, Middelhof 16,1851 BX Heiloo, waarbij moet worden aangegeven waarom naar zijn inzicht door de vereniging zijn verhaalspositie wordt benadeeld. Nadere inlichtingen kunnen wor den verkregen bij een of meer van de hierna genoemde adressen: A.S. de Ligt, Schilderend 79, 1791 BC Den Burg, Texel. Tel. 0222888629. Email: asdeligt@texel.com B. Kedde - Nijdam, Beatrixlaan 95, 1791 GB Den Burg, Texel. Tel. 0222312131. Mail: baukjekedde@kpnmail.nl —i

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 3