Een leuke avond uit. Dat is het idee. Sommeltjespop 2010 rietdekker I 1bouwer Bekendmaking I 1 TEXELSE 6 COURANT 1 Maak het mogelijk Krijg nu gratis bioscoopkaarten bij het openen van een Studentenrekening! Open nu een Studentenrekening en je krijgt een bioscoopavond cadeau!* was een spectaculaire belevenis en we kunnen niet wachten tot de volgende editie! Met een diepe buiging bedanken wij de volgende bedrijven, vrijwilligers, en alle andere Sommeltjesvrienden: Je krijgt van ons een tegoedbon voor twee personen, die je kan inwisselen voor een film en consumptie naar keuze. Kijk op www.cinemagnus.nl ofwww.cinematexel.nl en plan je avond uit! Rabobank. Een bank met ideeën. Vraag naar de voorwaarden bij onze verkoop service adviseurs. Loop bij ons binnen of bel naar (0223) 67 31 00. www.rabobank.nl/nhn Rabobank Allround medewerker Onderhoud Besluit Stichting Koninklijk Nederlands Instituut voor Zeeonderzoek VBA accountants Eric van Dolleweerd, de mannen van Stiehl, En natuurlijk de omwonenden voor het begrip, de Gemeente Texel en het publiek voor de massale opkomst en de vrijgevigheid. Hulde! De organisatie: Liesbeth, Jeroen, Edwin, Tanja en Lonneke De klimaatverandering is niet tegen te houden. Hoe houden we het stijgende water tegen? VRIJDAG 09 JULI 2010 lil a rfTii Het klimaat verandert. Hoe blijft onze samenleving waterbestendig? In Noord-Holland boven het Noordzeekanaal zorgt Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier voor veilige dijken, de juiste waterstand, schoon oppervlaktewater en veilige plattelandswegen. De medewerkers van het hoogheemraadschap verstaan hun vak, zijn open, betrouwbaar, kostenbewust en hebben oog voor de toekomst. Het cluster Texel Cluster Texel beheert en onderhoudt zee dijken, gemalen, stuwen, waterlopen, riool gemalen en rioolwaterzuiveringen. De mede werkers verhelpen storingen en treden op bij calamiteiten, stormschade en ongevallen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld A Oudeschild (maximaal 2.339,- bruto per maand) Verricht alle voorkomende onderhoudswerkzaamheden. Breed inzetbare, leer gierige persoon met teamgeest. Ervaring in het bedienen van machines en voer tuigen en onderhoudswerkzaamheden. Heeft oog voor onveilige situaties, treedt snel en zelfverzekerd op bij calamiteiten. Opleiding VMBO+ met een technische achtergrond. Contactpersoon: John Timmermans, teamleider Onderhoud, (0299) 66 30 00. Vacaturenummer: 10.023/TC. Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Waterwet De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. Bij besluit van 30 juni 2010, nr. WSV 2010/3796 is aan de Stichting Koninklijk Nederlands Instituut voor Zeeonderzoek te Texel een vergunning verleend op grond van de Waterwet. Het betreft een vergunning voor het onttrekken van oppervlaktewater uit de NlOZ-haven, het halen van maximaal 500 kg slib uit de Mokbaai en de lozing van afvalwater op de NlOZ-haven. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. Terinzagelegging Het besluit en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 12 juli met 23 augustus 2010 ter inzage bij: a. Rijkswaterstaat Noord-Holland, afdeling Vergunningverlening Handhaving (WSV), Toekanweg 7 te Haarlem, tijdens kantooruren alwaar desgewenst een mondelinge toelichting op de stukken kan worden verkregen; b. in het stadhuis van de gemeente Texel, Groeneplaats 1, Den Burg, op werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur. Voor nadere inlichtingen kan men zich telefonisch wenden tot de afdeling WSV, telefoon 023 - 530 15 51 Beroep en voorlopige voorziening Tegen bovengenoemd besluit kan tot en met 23 augustus 2010 beroep bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State worden ingesteld door: belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerp, belanghebbenden die ziens wijzen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp zijn aangebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp. Het gemotiveerde beroepschrift dient te worden gezonden naar de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Inwerkingtreding besluit Het besluit treedt in werking op 24 augustus 2010, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van voornoemde afdeling. Het besluit wordt niet van kracht voordat op een dergelijk verzoek is beslist. Van de indiener van het beroep/verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffierecht geheven. Omtrent de hoogte hiervan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen, dient u contact op te nemen met de secretarie van de voornoemde afdeling. De Minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de directeur Water, Scheepvaart Realisatie Infrastructuur dr.ir. E.H.S. van Duin De Bands: De sponsors: De Vrijwilligers: En verder: 2 Days on Milk, Excitors, Smiley, Redtrack, The Hype, Lia Ona Band, The Madd, Go Back to the Zoo. Martijn Eelman HollandSafe BHV, Schaven Arjan Hemelrijk, Hotel De Weal, Archi tectenbureau Tjaart Hoeksema, Scala Musicale, JS Guitars soundsupport, TESO, Hanos Texel, NBC Eelman partners, Bowling De Koogel, Metsel- en Onder houdsbedrijf Dennis Jaspers, Camping De Bremakker, Spar Supermarkt Goënga, Interieurbouw Schoo, Van Sambeek Truckservice, Kapsalon Barbers, Bruintje Beer, Tandarts de Winter, De Wit Specialty Oils, Tegelzetbedrijf gebr. Huysman, Vakan tiebureau De Leeuwerik, Texel Vastgoed, Peter Hin Timmerbedrijf, Kinderopvang Olmenhoeve, Hotel/Restaurant De Pelikaan, Pizza Mondo, MHIT Automatisering, Auto Service Center, Oosterhof Wonen, TX3 gebr. v/d Vis, CVI Klimaatbeheersing, EN/OF Ontwerp Communicatie, Nauta Boek, Visser-Texel Scheepsreparatie, Met sel- en Onderhoudsbedrijf Erik Jaspers, Schildersbedrijf Tijs Witte, Paal 17 De Zee ster, Taxi TBO Texel, Otto's 2 wielershop, Kees de Waal Woonaccessoires, Hans Legierse Metsel- en Voegbedrijf, De Texelse Apotheek, Bungalowverhuur De Kemp haan, Erk Klusbedrijf, Galanterie 't lant van Texsel, TPS de Texelse koeriersdienst, Texelana Dekbedden, Klusbedrijf Martijn Smit, Hotel Tatenhove, Kees Hin Banden, Confesso, Manege Elzenhof, Tandprothetische praktijk Van Kralingen, Hemelrijk Bouw- en Timmerbedrijf, Ed Maas Timmerbedrijf, Complot, Maarco Bouw, Blokker, Stephan Hin Kraanverhuur, Taxi Botax, Adrie Schoo Verwarming, Natuursteenhan- del De Vrijheid, Loodgietersbedrijf K.J. v/d Vis, Govers Texel, VEM Electrotechniek, Peter Broekman Meubelmaker, Afdichtingbedrijf Assink, Ben Bakker. Rob Wit en Barry Zegel, team Pinkpop, Aart Slegh. Justin Segerink, Jeroen Hemel rijk, Jeroen Meedendorp, Syb Keijzer en co, Arjan Hemelrijk, Jeroen Groot, Rikus Kloosterhuis, Martijn Kuiper, Marieke Timmer, Gerard en Hannie Bouwman, Ben en Wil van Heerwaarden, Rob Slik, Naomi en Marleen, Dirk Plaatsman, Monica Michna, Lilliane van Langelaan, Koos Tjepkema, Gauke de Jong, Erna Bouwsma, Corrie van Zelm, Adrie van de Vliet, Ine Boelbouwer, Zwemclub ZPCTX '71. Simone Marco Schippers, Richard Kooger, Martijn Eelman, Sijbrand Dros, Rick v/d Vis, Dennis Eelman, Annerie Kiltz, Bart Eelman, Barend Terpstra, Ruud Mets, Vincent van Schie, Janine Bakker, Cindy Marees, Tanja Staal, Kim Kyning, Mirthe de Haan, Christina Witte, Quirijn Verschoor, Jan-Gijs Zoetelief, Ronald, Nikky en Wesley van Bommel, Theo Kuip, Ben van Heerwaarden. Texelse Courant, Tessel Flower, Henk ter Steege, Peter Bongaerds, Reinier Nijland, Jeanette Smit, Jaap Kooger, Willem Hemelraad, Joke Brom (dorpshuis De Wiele waal), Flip Breman (gebruik landje), Mark van Heerwaarden, Texeltours, De Texelse Visspecialist, Peter Haker, Erik van Etten. Willem Parel, Olivier Schilling, ABS Graaf Spuiterij, Duin Bouwbedrijf. P hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier 1 ..i 1 1 i Stuur je brief met cv binnen twee weken naar Hoogheemraadschap Hollands WWW.Werkenbljhhnk.nl No Jerkwartier, postbus 130, 113S ZK Edam, onder vermelding van het vacaturenummer. Of per e-mail naar: vacatures@hhnk.nl.

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 6