AIRCO SERVICEBEURT GARAGE NAGY autospuiter betsema €3.999,- €4.649,- 2 Suzuki toppers voor de helft! De nieuwe Citroën DS3 'Anti Retro Grote autoshow t jdens Hoornder Landbouwdag En de andere helft betaalt u over 2 jaar. Zonder rente!' www.garagenagy.nl PROFILE TYRECENTER RENTENAAR E NU EEN G JIS AIRCO CHECK! Suzuki Alto nu vanaf* Suzuki Splash nu vanaf* /®DrQ ©\p ^aNa^7o{ DE AUTOSCHADE SPECIALIST www. profil ety re c e nte rn I Ruigendijk 2 - De Koog - (0222)317 567 Den Burg, Bernhardlaan 200 T 0222 31 85 89 Om zekerheid: 4 jaar garantie op herstelde delen gemak: alles soepel geregeld, ook met de verzekering ook bij schade die niet verzekerd is hebben wij een passende oplossing EUROGARANTBEDRIJF Maricoweg 21 Tel: 313858 info@autospuiterijbetsema.nX, Oosterenderweg 52A, 1794 GB Oosterend (Texel), Tel. (0222) 318 396 met 1.0 liter benzinemotor Een airco installatie verliest per jaar gemiddeld 15% koudemiddel. Een systeem van 3 jaar oud werkt dus nog maar voor 55%! Koudemiddel zorgt ook voor de smering van onder andere de compressor in de installatie. Wanneer een aircosysteem te weinig koudemiddel bevat, is de smering onvoldoende. Gevolg is dat het systeem in warme maanden maximaal moet presteren met een minimale smering. Dit kan tot grote en dus dure reparaties leiden. Geadviseerd wordt uw aircosysteem minimaal 1 keer per jaar te laten controleren en om de twee jaar te laten onderhouden. Inspectie van het systeem Leeghalen van de installatie Vacumeren van de installatie vocht verwijderen uit de installatie Vullen met de juiste hoeveelheid koudemiddel Eindcontrole inclusief lekdetectie Hiermee speelt Citroën in op de behoefte om de auto geheel naar eigen wens te personaliseren. Met de zuinige motoren is de Citroën DS3 bij uitstek geschikt voor de zakelijke rijder die een sportieve auto zoekt met maar 20% bijtelling. Citroën introduceert de Citroën DS3: de eerste telg van de DS-lijn die staat voor de creativiteit en het onderscheidende vermogen van Citroën. Het begrip DS staat bij Citroën voor kracht en onderscheidend vermogen, zowel op creatief als technologisch gebied. Met de DS-lijn wil Citroën klanten de mogelijkheid bieden voor een onderscheidende en luxe auto te kiezen. De markt laat zien dat aan de ene kant een tendens naar aantrekkelijk geprijsde en energiezuinige auto's bestaat met de voor de zakelijke rijder lage bijtelling. Anderzijds is er ook steeds meer een behoefte waarneembaar om te personaliseren en te onderscheiden. De DS-lijn speelt op al deze behoeftes in. Actie is geldig t/m 2 weken na plaatsing en is alleen van toepassing op personenwagens gevuld met koudemiddel R134A. Op donderdag 29 juli is de grote jaarlijkse Landbouwdag, langs de Kleiweg in Den Hoorn. Dit jaar wordt deze dag uitgebreid met een grote autoshow van maar liefst vijf Texelse autobedrijven. Misschien vindt u hier wel de auto van uw dromen! Uiteraard kunt ook voor uw plezier een rondje langs de tiental len occasions. Garage Rentenaar, Garage Grisnigt, de Texelse Auto Centrale, Garage Dros en Vakgarage Texel zijn de bedrijven die op de Landbouwdag hun auto's tonen. Gedurende deze dag, vanaf 10 uur 's ochtends, kunt u een kijkje nemen op de autoshow. De vijf garages showen hun diverse occa sions, maar ook nieuwe auto's. Er is van alles wat, van personenauto's tot bestelbusjes. U kunt rondom de auto's lopen en ze bekijken. Bij interesse kunt u een afspraak maken met de desbe treffende garage om bijvoorbeeld een proefrit te maken. Concours d'Elégance Tijdens de autoshow vindt u nieuwe en gebruikte auto's uit alle prijsklassen. Deze worden per garage in een apart vak getoond. In de loop van de middag is er een Concours d'Elégance: ieder bedrijf presenteert zijn nieuwste model auto. Deze auto wordt begeleid door een aanspanning met paarden en een ruiter. De kledij van de ruiter sluit aan op de desbetreffende auto. Zo zal de ruiter die een sportauto begeleidt, gehuld zijn in sportieve kleding en die van een zakelijke auto zal hoogstwaarschijnlijk een net pak dragen. Landbouwdag Na het bezoek aan de autoshow kunt u direct door naar de Landbouwdag, een leuk evenement voor jong en oud. Den Hoorn laat de lokale landbouw in al zijn facetten zien, zodat u een goede indruk krijgt van het agrarische leven. Er is van alles te zien en te koop. Er zijn diverse informatiestands op het gebied van land- en tuinbouw en natuur, allerlei keuringen van bijvoor beeld schapen, paarden en koeien, concours hippique, optredens en een défilé van oude trek kers. De kinderen kunnen zich, behalve met de dieren, ook uitstekend vermaken met een springkussen en draaimolen. Op de markt zijn veel Hoornder en Texelse producten te koop, bijvoorbeeld van Bonte Belevenis, Labora, Wezenspyk, Novalishoeve en Reuzenaardbei. W J -m Garage Westend SUZUKI Brandstofverbruik Euro5-norm (CE) 715/2007 en 692/2008 gemiddeld: 4,4-5,2 1/100 km; 19,2-22,7 km/1; C02: 103-122 g/km. Brandstofverbruik 2004/3/EC (benzine) gemiddeld: 5,0-5,9 1/100 km; 16,9-20,0 km/1; C02: 119-142 g/km. Ais u een nieuwe Suzuki Alto of Suzuki Splash koopt, hoeft u nu maar de helft van het aankoopbedrag te betalen; de tweede helft betaalt u pas over 2 jaar. Over deze uitgestelde betaling betaalt u géén rente. Intussen rijdt u lekker in uw nieuwe, zuinige Alto of Splash. Mét 3 jaar garantie en alle veiligheid en zekerheid van een nieuwe auto. Is dat een Zomer Deal, of niet?

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 9