Computerreparaties bij EP: Voordeelland m Inbouwapparaten aan vervanging toe? L Beeld en Geluid-Satelliet-Huishoudelijke apparatuur Wasmachine TEXELSE 6 COURANT Vervangend apparaat indien nodig Tegen inlevering van deze bon krijgt u €5- korting op een flacon machinereiniger voor uw vaatwasser of wasmachine. XlTïtX i Wasdroger "Van €14,95 nu voor €9.95 VRIJDAG 30 JULI 2010 ElectronïcPartner Bij ons worden uw computers vakkundig en snel gerepareerd tegen scherpe tarieven. Dit is mede mogelijk doordat in de techni sche dienst zowel computerreparateurs als elektromonteurs aanwezig zijn. Dit vult el kaar uitstekend aan zodat niet ieder defect apparaat direct vervangen hoeft te worden, maar ook gerepareerd kan worden. Uw machine wordt na de reparatie gereinigd en getest voordat deze weer aan u wordt aangeboden. Doordat de computer een on misbare schakel in zowel het gezin als het bedrijfsleven is geworden, proberen wij een reparatietermijn van één a twee dagen te behalen. Kortom; snelle, voordelige en vak kundige computerreparaties. 1*" - Brggj^gelfand bestaat uit een vakkundige ploeg mensen die beschikken over een ruime, moderne en goed uitgeruste werkplaats. Natuurlijk hebben wij voor het transport van uw kostbare machines de be schikking over speciale bussen met laadsysteem. Alle reparaties in eigen werkplaats uitgevoerd binnen 24 uur geholpen 90 dagen garantie op alle reparaties Onderdelenservice voor doe-het-zelvers U kunt bij ons terecht voor reparatie van uw wasmachine, droger, koel-/vrieskast, oven, magnetron, inbouwapparatuur, LCD, plas ma en 'oude' tv, audio-apparatuur, mobiele telefoon, camera, computer, satellietsysteem, enz.. Bel (0222) 322 398 en u wordt altijd binnen 24 uur geholpen! Vaatwasser Ophalen bij u thuis, labyrint schoonmaken i.v.m. vetophoping, sproeiarmen inwendig reinigen, afvoerpomp en afsluitrubbers schoonmaken, controleren op lekkages, behandelen met machinecleaner (t.w.v. €14.95) en terugplaatsen bij u thuis. Inbouwmachines: €80.- 5*- Het is tijd voor (een) aktie! Maak nu een afspraak voor een voor uw wasmachine, wasdroger of vaatwasser Goed onderhoud van uw kostbare machines is belangrijk en zorgt niet alleen voor een langere levensduur van uw wasmachine, het is ook goed voor uw was en uw vaat. Voorkom vlek ken in uw wasgoed, denk aan brandveiligheid met name bij wasdrogers, en de hygiëne van uw vaatwasser (vuile waterkanalen en sproei armen). Natuurlijk geldt dit zeker als uw apparaat een aantal jaren oud is, maar ook een relatief nieuwe machine kan na verloop van tijd kleine gebreken vertonen. Er lekt iets, de wasmachine spoelt of reinigt niet meer goed of er is een verstopping. Wij halen uw machine op, controleren en rei nigen belangrijke onderdelen en plaatsen uw kostbare machine weer netjes bij u terug! Als u nu een afspraak maakt geven wij boven dien maar liefst 20% korting op onderdelen die evt. vervangen moeten worden! Wij kunnen ook uw afvoerkanaal reinigen bij u thuis, belangrijk i.v.m. brandveiligheid. Tijdens de onderhoudsaktie bereken wij daarvoor slechts €25,- extra. Ophalen bij u thuis, filter, pomphuis en rubbermanchet schoonmaken, koolborstei en schokdempers controleren, machine reinigen met machinecleaner (t.w.v. €14,95) en terugplaatsen bij u thuis. Ophalen bij u thuis, geheel demonteren en stofvrij maken(!), viltband controleren luchtsluizen schoonmaken, verwarmingselement door meten/ controleren, v-snaar controleren en terugplaatsen bij u thuis. Onze medewerkers zijn ook gespecialiseerd in het repareren en vervangen van alle huis houdelijke apparaten. Tegenwoordig be staan keukens voornamelijk uit inbouwap paratuur. Mocht deze aan vervanging toe zijn of wilt een nieuwe inbouwapparaat in uw keu ken verweken, bent u bij ons aan het juiste adres. U kunt een afspraak bij ons maken en één van onze medewerkers komt bij u lang om u advies te geven over het des betreffende apparaat. Tegelijkertijd wordt de ruimte die beschikbaar is in uw keuken opgemeten en wij sturen u een offerte met alle mogelijke merken en soorten inbouw apparaten. Als u uw keuze heeft gemaakt komen wij het desbetreffende apparaat op de door u aangegeven datum bij u vakkun dig instaleren. Heemskerckstraat 17- 1792 AA Oudeschild - Telefoon: (0222J-322398 :Voordeellan speelgoed - souvenirs - hengelsport ièj Vetophoping in een labyrint. Een grondige inspectie. H m Vervuiling door zeepresten Stof, de grootste vijand van uw droger. Beter voorkomen... EP: Voordeel EP: Voordeelland F

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 6