Zon Is zen, meer volk in tweede helft Circus vol aanstekelijk enthousiasme TEXELSE 3 COURANT Familieberichten Thijsselaan onder water Mien Vlaming-Drost Arie Martinus Bakker DUCAN Wessel Willemina (Mien) Drost Dit meisje wordt donderdag 50 jaar! Nina Willemijn van der Slikke In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is heen gegaan, mijn lieve schoonzuster en onze tante Mevr. M. van Groningen-Vlaming Neven en nichten Tijdelijk scheiden onze wegen, Maar eens komen wij elkaar weer tegen. Na een ernstige ziekte, waarvan de laatste periode erg moeilijk was, is overleden mijn lieve dappere man, onze lieve vader, opa en broer 21 juni 1927 Texel 9 augustus 2010 Martha Bakker-Dros Els Atwin Ron Corrie Witte-Bakker Beatrixlaan 43m 1791 GA Den Burg Arie is overgebracht naar de landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 13 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum. Een korte rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 14 augustus om 13.30 uur in het uit vaartcentrum. Aansluitend zullen wij Arie bege leiden naar zijn laatste rustplaats op de begraaf plaats van Oudeschild aan de Zuidhaffel 47. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Graag willen wij de huisarts dr. Vos, de wijkverple ging en de medewerkers van "Verpleeghuis Texel" bedanken voor de uitstekende verzorging van Arie. Familie Bakker DINSDAG 10 AUGUSTUS 2010 Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder HENDRIKA FRANCINA JANSEN-LEURS betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Texel, augustus 2010 Onze liefde heeft handjes en voetjes gekregen! Apetrots zijn wij met de geboorte van onze zoon Pieter Scholte 5 augustus 2010 13:06 uur Peter Margot Scholte De Ruyterstraat 68 1792 AK Oudeschild Tel. 0222-322885 Wil je ons ventje zien, bel dan even anders slaapt hij misschien. Wij zijn ontzettend blij met de geboorte van onze zoon Joannes Albertus Hij is geboren op 7 augustus, weegt 3500 gram en is 51 cm lang John en Evelien Timmermans Het Buurtje 19 1792 BE Oudeschild Voor bezoek graag even bellen 06-22698419 Het succes van het Body en Breinfestival was even wisse lend als het weer. Werd het strand bij paal 17 zaterdag nog geteisterd door felle regenbui en, is er zondag zon in over vloed en daarmee ook publiek. De recordpoging pootjebaden viel door de aanhoudende regen in het water met maar 277 deel nemers. Zondag werden de hardnekkige buien echter ruim schoots gecompenseerd met vele enthousiaste deelnemers. 'Nee, dit was echt de laatste ron de', zegt een lange, blonde jongen beslist. Hij begint kortdaad de pij len bij elkaar te rapen. Beteuterd loopt het schietgrage stel weg. 'Tja, ik moet toch een keer sluiten', mompelt de jongen. Hoewel het Body Breinfestival ten einde loopt, is het strand nog druk. Bad gasten en deelnemers struinen door het zand, nemen nog een duik in de zee of bezetten de ter rasjes van de strandtenten. Wat een verschil met zaterdag, toen het ronduit guur was. Blote armen en benen zochten haastig beschutting in warme truien en lange broeken. De Zeester en Beachcafé de Buren deden prima zaken met thee en chocomel met slagroom. Het strand, dat podium van het festival had moeten zijn, is nagenoeg leeg. Alleen een paar dappere surfers en kajakkers wagen zich in de schuimende gol ven. Als er niet overal vlaggen en posters van B&B hadden gehan gen, was het een toevallige voor bijganger waarschijnlijk niet eens opgevallen dat er een festival gaande was. Geen omroeper, geen muziek, geen mensen. Een flinke domper. Toch kon het geringe bezoekersaantal organisa tor Menno Siebinga niet echt van zijn stuk brengen. Tijdens het poot jebaden liep hij enthousiast rond en filmde de aanwezigen. 'Het record? Nee, dat hebben we bij lange na niet gebroken. Een man die normaal vogels telt, heeft nu gekeken hoeveel mensen er net in zee stonden. Het slechte weer houdt veel mensen thuis.' Toch zijn er zaterdag nog enkele honderden mensen op het regenachtige festi val te vinden die van tevoren al kaartjes hadden besteld. Zij ban jerden als verzopen katten over het terrein, maar hebben het toch wel leuk. Vooral de evenementen die binnenshuis plaatsvinden zijn populair. De kleine, witte tent waar lezingen worden gegeven zit con stant vol met al dan niet geboeide, nog nadruppelende mensen. Op zondag is alles beter; veel populaire activiteiten, zoals golf- surfen zijn uitverkocht. Siebinga kondigt de gebeurtenissen aan en haalt mensen over toch nog een kaartje te kopen voor de restende evenementen. Zowel binnen als buiten heerst gezellige bedrijvig heid. Een goede tweede helft. Renee Kooger Zoals de vlinder rijst uit zijn cocon en vliegt naar het bevrijdend licht zo laat de ziel het oude lichaam achter want de geest is altijd vrij Levend vanuit haar geloof in God, is op 92 jarige leeftijd, na een voltooid leven, weggegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Echtgenote van Pieter Vlaming (t 27 oktober 1989) Ambt Hardenberg, t Den Burg Texel, 17 oktober 1917 8 augustus 2010 Den Burg: Jaap en Joke Willy, Myrthe Ralf en Annemarie Berthelina en Wiebe Othilde en Ralph Oosterend: Simon en Wesselien Wilma en Menno, Nienke en Stije Cor en Jacqueline Mirjam en Sebastiaan, Xiri Oosterend: Ida t en Jaap t Jaldert en Daphna, Thyrza Martin Tamara en Yuri Schermerhorn: Jan en Riet Margreet en Mark Ruud en Kelly Arianne en Paul Amsterdam: Martin en Femmy Jessica en Alessio Tiarma Amsterdam: Henk en Sharon Alohilani Vincent Pieter Onze moeder is opgebaard in afscheidshuis 'de Vlinder', Hollewal 42, 1791 GH Den Burg Woensdag 11 augustus is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condo leren in de 'Vlinder', Hollewal 42, Den Burg. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op donderdag, 12 augustus om 13.30 uur in de kerkgebouw 'De Poort', Elemert 1 te Den Burg. Aansluitend begeleiden we moeder naar haar laatste rustplaats bij vader op de Algemene Begraafplaats aan de Achtertune in Oosterend. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten en te condoleren in Dorpshuis 'De Bijenkorf', Mulderstraat 37 in Oosterend. Correspondentie adres: Jaap Vlaming, Schoudieck 44, 1791 WG Den Burg. Sonja Deden Peter Arjen van der Slikke Kortenaerstraat 33-II 1057 JM Amsterdam geboren. Wij zijn ontzettend trots en gelukkig! van alles verkocht. Zelfs de wc heeft een prijskaartje, al is die eigen lijk voor elke gift te vies. Vrijwel alle artiesten hebben een dubbelrol als verkoper. Zo coördineert een ranke danseres de suikerspinkraam en worden er door de clown braadwor sten verkocht. Het is erg knus in het circus. De artiesten zijn energiek en zien eruit alsof ze oprecht plezier hebben in hun werk. Hun taak als entertainer pakken ze enthousiast op en het lijkt wel alsof ze nooit moe worden. Het circus heeft vrij wel overal kortings- en vrijkaarten verspreid, dus op een enkeling na betaalt de bezoeker de helft, of zelf niets voor de show. De circusgan- ger krijgt waar voor zijn geld. In een rap tempo wisselen de acts elkaar af, zonder dat het gehaast wordt. De deelnemende dieren zien er goed verzorgd uit. Ook herbergt de grote tent op de Nikadel een aantal originele acts. Naast goed uitge voerde, maar enigszins voorspel bare hoepel-, dans- en vuurvreet- nummers, wordt erookgebalanceerd op een enorm zwevend rad. Ook halen twee angstloze motorrijders gevaarlijke capriolen uit in een ijze ren kooi. Op het gebied van muziek en lichtgebruik zijn zeker nog pun ten te scoren, maar de clownsstunt is bijna grappig en zeker origineel. Pluspunt voor Althoff. Renee Kooger Polen, Tsjechië en Duitsland worden geteisterd door wateroverlast. Ook op Texel kwam de boel blank te staan. Maar in de Thijsselaan werd het ongemak op maandagavond veroorzaakt door een gesprongen waterleiding. Olifanten en tijgers zal de bezoe ker van circus Althoff niet te zien krijgen. De show heeft wel een stel vrolijke husky's en een paar- dennummer, maar de artiesten troep telt geen wilde dieren. Die heeft het circus ook niet nodig. De menselijke capriolen, gecom bineerd met de truuks van de gedomesticeerde dieren zijn ruimschoots voldoende om het publiek twee uur lang in zijn greep te houden. 'Zwei?', vraagt een blond meisje met een brede glimlach automa tisch als een bezoekers popcorn bestelt. Voor, na en tijdens de pauze wordt er bij het Duitse circus Althoff Op 5 augustus is onze prachtige dochter U kunt uw (wijzigingen voor) advertenties uiterlijk 1 week voor de verschijningsdatum opgeven. vakantiekrant Verschijnt van 2 juli t/m 27 augustus wekelijks Tel. 0222- 36 26 00 info@lenr.nl Spinbaan 6, Den Burg De aarde warmt op. Lees wat het Wereld Natuur Fonds doet én verstuur gratis jouw spe ciale klimaat-wenskaart od wnf.nl/koDenhaaen

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 3