bij} iwtj tofegfé Timmer W Muffins 3+ Kwaliteit voor een eerlijke prijs een Eiland komen in actie Artiesten treden op voor Sister's Hope Vrouwen van TEXELSE 6 COURANT 1 Gratis De Echte Bakker Montag Montag winnen bij golf Recreatieteam De Koog zoekt versterking Weverstraat 90 Den Burg www.bakkertimmer.nl Dorpsstraat 90 De Koog Hogerstraat 4 Den Burg SwwSS DINSDAG 24 AUGUSTUS 2010 Bijgestaan door haar zingende dochter Myrre Valkenburg en gitarist Maarten Tiggeler bracht Nel Bruin enkele sfeervolle liedjes ten gehore. (Foto Joop Rommets) De brandweer moest zaterdagmid dag in actie komen voor een grote, zware tak die van een boom in het parkje bij de Elemert dreigde te scheuren. De tak werd gecontro leerd van de boom gezaagd. Laten zien dat er veel onderne mende, inventieve en deskundige vrouwen zijn, die een positieve bijdrage aan de maatschappij kun nen leveren én vrouwen die iets in hun mars hebben stimuleren in actie te komen. Dat zijn de belang rijkste doelen van de stichting Vrouwen van een Eiland, die dankzij de handtekening van Gemeentewerken haalde het gevaarte gisteren weg. De brand weer werd gistermiddag wederom naar de Elemert geroepen na een melding over loshangende tak ken. (Foto Jeroen van Hattum) (kandidaat-)notaris Ingrid Witte vrijdag officieel een feit werd. De vrouwen zijn nu vooral druk met de voorbereidingen voor een grote beurs, die zaterdag 6 november in hotel De Pelikaan wordt gehouden. Tezijnertijd volgen andere activitei ten. Wie mee wil denken of sug gesties heeft, kan contact opne men via de website www. Hans en Claudia Montag hebben afgelopen weekend de golfwed- strijd voor de stichting Handicart gewonnen. Montag en Montag bleven met 40 stablefordpunten de concurrentie net voor. Jan Bloem en Brigitte van der Velden haalden 39 punten. Op de derde plaats eindigde het kop pel Lot van Schelt-Alain Hirschler, dat 38 punten behaalde. De win naars spelen binnenkort in de lan delijke finale. De stichting Handi cart werd in 1980 opgericht en zet zich in voor mindervalide spelers. Er werd €200,- opgehaald. graaggedaan.nu (button: 'vrouwen van een eiland'). Op de foto bestuursleden en initia tiefneemsters Maria Trap, Petra Schut, Annette van Ruitenburg, Tessa van Daalen en Marian Mer- kelbach en notaris Witte. Bestuurs lid Monique Kos ontbrak. (Foto Joop Rommets) Een benefietconcert in de tuin van de organisator aan de Rozendijk heeft zondagavond €600,- opgebracht. Het klein schalige maar zeer geslaagde evenement was een initiatief van Hetty van Dijk, die in okto ber wil meedoen aan de twee daagse wandeltocht van de stichting A Sister's Hope, die geld inzamelt voor de strijd tegen borstkanker. Om de twee keer dertig kilometer van Amsterdam naar Amersfoort te mogen lopen, moeten deelne mers €1500,- sponsorgeld bijeen brengen. Door de opbrengst van de entree en consumpties heeft Van Dijk inmiddels €1200,- bin nen. Het concert was niet alleen finan cieel een succes. Hoewel ze maar weinig tijd had voor de voorberei ding, was Van Dijk erin geslaagd enkele Texelse artiesten van naam te strikken. Begeleid door gitarist Maarten Tiggeler zong Nel Bruin tegen het decor van de onder gaande zon sfeervolle liedjes. Vocaal werd ze soms bijgestaan door dochter Myrre Valkenburg, die na een studie tango aan het conservatorium in Buenos Aires even terug was op Texel. Zeer de moeite waard waren ook de bij dragen van zangeres Lia Ona, een Texelse met Braziliaanse wortels, die eveneens met Tiggeler optrad en a capella een zelf geschreven nummer met de titel A Sister's Hope ten gehore bracht. De orga nisator zelf liet zich evenmin onbe tuigd en zong samen met Ans Steenvoorden een religieus lied uit hun jeugd. Van Dijks kinderen Joppe en Berend speelden op een rubber boot in de vijver op verras sende wijze een scène uit de musical Jesus Christ Superstar na. Gerrit Verhoeven praatte de optredens ontspannen aan elkaar. Het leek er aanvankelijk op dat het publiek het liet afweten. Toen het concert om acht uur zou begin nen, waren er niet meer dan een handvol toeschouwers. Het besluit om nog even te wachten, bleek echter te lonen, want al snel werd het drukker. Uiteindelijk namen ruim vijftig belangstellenden een kijkje. De vrees dat het zou gaan regenen, werd gelukkig niet bewaarheid. Het recreatieteam van SV De Koog is op zoek naar enkele voetballers. Er wordt gespeeld op zondagmor gen, aanvang 10.30 uur. Er wordt twee helften van 35 minuten gevoetbald. De wedstrijden, waar van er per seizoen zo'n 14 worden gespeeld, kenmerken zich door hun vriendschappelijke sfeer. Wie wil, kan door de week trainen bij SV De Koog. De competitie is niet aan leeftijdsgrenzen gebonden. De competitie start op zondag 12 september. Wie interesse heeft, kan contact opnemen met Nico Blonk, tel. 04-40094506.

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 6