.txl Texel ot>e>n -h/'m p /texel C ulinail Natuursteen Texel WêMld M/mSl i l/l/iersma meubelen Erik Dros LIVE!!! Brasserie TEXELSE 10 COURANT Bekendmakingen Bouwzaken Evenementen Beleidsregels en besluit Vergaderingen Verhuizing Mededelingen www.texel.nl r V. o7fc7I7> VRIJDAG 10 SEPTEMBER 2010 Gemeente Texel Aangevraagde bouwvergunningen teSseautopa^a <feC«X3a]SÏtlDS GDIT03GD8 Voor een betrouwbare gebruikte auto slaagt u gewoon op Texel. Ook voor schadeherstel kunt u alles vinden op www.texelseautopagina.nl V Wat zie jij? word collectant! oogcollecte Bankstellen Meubelen Boxspring-bedden Matrassen Verlichting Snelle levering Wilhelminalaan 14, 315099 kijk ook op www.wiersmameubelen.nl Z-afero/a^_ 11 e>n z-otio/a^. 1 2 Se-p-te-mbe-r op öurd&tïtraat 1 te- Pe-n 6vr^_ Met verfcoop! Z-at&rda^. van 10.00 tot 17 OO wr. Z-or\das^ */an 11.OO tot 17.OO vvr PiveKe aparte tvinterharc/e planten !n een tvin met een 6a|!nee? tintje. J Zondag 12 september in van 14.00 - 16.00 uur Eetcafé Het Vooronder Haven 2, Oudeschild Telefoon 0222 - 310234 www.havenhoteltexel.nl Niet in het boekje maar wel op Bij Koffie café no. 5, tussen de Bilder en Le Berry - Curry van Texels lamvlees met mango en papaya 3 Kögertjes - Op de huid gebakken zeebaars, gegaard in cederhout met pesto, champignons en prei, met wasabi mayonaise 4 Kögertjes - Gefrituurd ijs in een aardbeiensoepje 2 Kögertjes Brasserie TX - Haven 2 - Oudeschild 0222 310234 www.havenhoteltexel.nl Grafmonumenten Eigen monumententuin Beletteringen, reparatie, restauratie Korte levertijd uit voorraad Grafversieringen vazen lantaarns Natuursteen onderhoudsproducten Jaarlijks onderhoud over geheel Texel www. u itvaartcentr u mtexeln I (1794 AG) Bijenkorfweg 6 in Oosterend: geheel plaatsen/vernieuwen van zomerhuizen (ontvangen 31 augustus 2010) (1796 NJ) Bosrandweg 491a in De Koog: gedeeltelijk vergroten van zomerwoning (ontvangen 31 augustus 2010) (1796 MP) Ruigendijk 2 in De Koog: gedeeltelijk vergroten van een bedrijfsgebouw (ontvangen 2 september 2010) (1791 EN) Abbewaal 9 in Den Burg: geheel veranderen van een dakkonstructie (ontvangen 2 september 2010) (1795 HP) Roggeslootweg 760 in De Cocksdorp: geheel plaatsen van een dakkapel (ontvangen 3 september 2010) Aangevraagde sloopvergunningen (1793 EN) Zaandammerdijk 9 in De Waal: geheel slopen van een loods (ontvangen 31 augustus 2010); (1791 BK) Schilderend 106 in Den Burg: geheel slopen van een garage/opslag (ontvangen 31 augustus 2010) Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergun ningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen (1793 AH) Hogereind 42 in De Waal: gedeeltelijk veranderen van een dakkapel (verzonden 7 september 2010) (1797 AL) Klif 34 in Den Hoorn: gedeeltelijk vergroten van een woning (verzonden 7 september 2010). Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendge maakt verzenddatum) een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Ontwerp-projectbesluit "Dorpsstraat 260" te De Koog" Burgemeester en Wethouders van de gemeente Texel maken bekend dat zij van plan zijn om met toepassing van artikel 3.10 van de Wet ruimtelijke ordening een projectbesluit vast te stellen voor het perceel Dorpsstraat 260 te De Koog. Het gaat om het omzetten van een bedrijfsbestemming naar wonen. De bestaande bedrijfswoning wordt een woonbestemming en er komt een mogelijkheid voor een nieuwe woning op het perceel. Ter Inzage: De relevante stukken liggen met ingang van 15 september 2010 voor een periode van zes weken ter inzage bij de publieksbalie van het gemeente huis, Emmalaan 15 te Den Burg. U kunt de stukken ook digitaal inzien via de gemeentelijke website www.texel.nl bij de bekendmakingen of via www. ruimtelijkeplannen.nl Zienswijze inbrengen? ledereen kan tijdens de termijn van terinzageleg- ging schriftelijk of mondeling een zienswijze over het ontwerp naar voren brengen Schriftelijke zienswijzen over het ontwerp kunt u richten aan het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 200,1790 AE in Den Burg. Indien u Gemeente Texel Emmalaan 15,1791 AT Den Burg T 14 0222 E gemeente@texel.nl mondeling een zienswijze wilt indienen kunt u hiervoor een afspraak maken via telefoonnummer 0222 362127 Ontwerp-projectbesluit en ontwerpbouwvergun- ning eerste fase "Zaandammerdijk 7a" te De Waal" Burgemeester en Wethouders van de gemeente Texel maken bekend dat zij van plan zijn om met toepassing van artikel 3.10 van de Wet ruimte lijke ordening een projectbesluit vast te stellen en bouwvergunning eerste fase te verlenen voor nieuwbouw van een stolp op het perceel Zaandam merdijk 7a te De Waal. Ter Inzage: De relevante stukken liggen met ingang van 14 september 2010 voor een periode van zes weken ter inzage bij de publieksbalie van het gemeente huis, Emmalaan 15 te Den Burg. U kunt de stukken ook digitaal inzien via de gemeentelijke website www.texel.nl bij de bekendmakingen of via www. ruimtelijkeplannen.nl Zienswijze inbrengen? ledereen kan tijdens de termijn van terinzageleg- ging schriftelijk of mondeling een zienswijze over het ontwerp naar voren brengen Schriftelijke zienswijzen over het ontwerp kunt u richten aan het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 200,1790 AE in Den Burg. Indien u mondeling een zienswijze wilt indienen kunt u hiervoor een afspraak maken via telefoonnummer 0222 362127 Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende organisaties hebben vergunning aan gevraagd voor een evenement. De heer B. Haak voor de organisatie van een herfstmarkt op de Groeneplaats in Den Burg op de zaterdagen 16 en 23 oktober 2010. Wielervereniging Texel voor de organisatie van een mountainbike evenement RABO TOP NH- Texel over de Randweg en omgeving in De Den nen op 19 december 2010. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de Publieks balie op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Meldingen voor de evenementenkalender 2010 Wilt u in 2011 een evenement organiseren. Meld dit voor 1 november 2010 bij de gemeente. Uw evenement wordt dan op de voorlopige evenemen tenkalender voor 2011 geplaatst. De kalender wordt in november 2010 door de burgemeester vastgesteld. U doet de melding met het "Meldingsformulier evenementenkalender". Het formulier vindt u op de website van de gemeente. Ga naar www.texel.nl Direct regelen Ondernemer. Dit formulier moet volledig ingevuld, uiterlijk 31 oktober 2010, bij de gemeente ontvangen zijn. Per evenement gebruikt u een apart formulier. Het formulier is ook verkrijgbaar bij de balie in het gemeentehuis. Voor een melding worden geen leges in rekening gebracht. Als een evenement na de vaststelling van de kalender wordt aangemeld, bestaat de kans dat het evenement niet door kan gaan, bijvoorbeeld omdat er al een ander groot evenement is gepland op dezelfde datum. Kleinschalige evenementen die later worden aangevraagd kunnen alleen doorgaan als de evenementenkalender daarvoor ruimte laat. Voor de duidelijkheid: U kunt aan een melding geen rechten ontlenen. Een melding is niet gelijk aan een aanvraag, ook niet als uw evenement op de vast gestelde kalender is geplaatst. Uiterlijk drie maanden voor het evenement plaatsvindt, moet u een volledige aanvraag inclusief alle benodigde bijlagen indienen. U gebruikt hiervoor het Aan vraagformulier evenementenvergunning. Wilt u meer informatie over de melding? U kunt terecht bij de balie in het gemeentehuis, telefoon 14 0222. Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij in hun vergadering van 17 augustus 2010 hebben vastgesteld: de beleidsregels bij de Verordening voorzieningen Wet maatschappelijke ondersteuning Gemeente Texel 2010 en het Besluit maatschap pelijke ondersteuning gemeente Texel 2010. Bovenstaande beleidsregels en besluit liggen ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Tegen betaling van de kosten kunt u afschriften verkrijgen. De beleidsregels en het besluit kunt u bovendien vinden op www.texel.nl Dinsdag 14 september vergadering lokale Welstands commissie om 11.30 uur, gemeentehuis Den Burg De agenda ligt vanaf maandag voor de vergadering ter inzage bij de publieksbalie. Als u een (betaald) vooroverleg of previsie wilt kunt u dit aanmelden bij de gemeentelijk plantoelichter, de heer F. Nijdam, telefoon (0222) 36 21 85. Vanaf 31 augustus heeft de gemeente Texel een cen traal telefoonnummer, een nieuw bezoekadres en een nieuw e-mailadres. Telefoonnummer Het nummer 14 0222 vervangt alle gemeentelijke publieksnummers. Een welkomsttekst en een keuzemenu met de meest voorkomende onderwerpen begeleiden u naar degene die u antwoord kan geven. Vanuit het bui tenland en via bepaalde internetproviders (zoals Skype) is het (nog) niet mogelijk 14 0222 te bellen. Hiervoor blijft het oude nummer (0222) 36 21 21 voorlopig nog in gebruik. Adres Het nieuwe bezoekadres van de gemeente is per 31 augustus: Emmalaan 15,1791 AT Den Burg. Het postadres blijft: Postbus 200,1790 AE Den Burg. E-mail Er wordt een nieuw centraal e-mailadres ingevoerd: gemeente@texel.nl. Dit vervangt het huidige email@texel.nl. Jouw foto in het nieuwe gemeentehuis? De gemeente Texel organiseert een fotowedstrijd voor inwoners. Woon jij op Texel en ben jij een enthousiaste hobbyfotograaf? Stuur jouw mooiste foto's in en maak kans op een plek in de publieke ruimtes van het nieuwe gemeentehuis! Bovendien kunnen alle ingezonden foto's gebruikt worden in de publieksuitgaven van de gemeente, uiteraard onder vermelding van de fotograaf én maak je kans op een aantal leuke prijzen. Hoe werkt het? De wedstrijd is bedoeld voor inwoners van Texel. Zij zijn van harte uitgenodigd om mee te doen. Deelnemers worden opgesplitst in twee groepen: jeugd (tot 18 jaar) en volwassenen. In iedere cat egorie worden een eerste, een tweede en een derde prijs uitgereikt en alle winnende foto's krijgen een plaats in het nieuwe gemeentehuis. Upload jouw foto's op www.flickr.com/groups/ge- meentetexel of mail ze naarfotowedstrijd@texel.nl. (geef bij de foto of in de email aan of het een foto is voor de categorie jeugd of volwassenen). De jury selecteert hieruit 20 foto's. Vervolgens bepaalt het publiek de uiteindelijke winnaars. Foto's inzenden kan tot 30 september 2010. Meer weten? Het onderwerp voor de foto's, de voorwaarden, de te winnen prijzen en overige informatie vind je op www.texel.nl. T Garage Dros Garage vakgarage* autospuiterij Westend betsema Help blinden en slechtzienden: Steun ons via banknummer 37.83.43.386 Kijk op www.oogcollecte.nl Mi nfo@oogco I lecte. n I T: (030) 261 71 19 verkoop van tropische planten (Vozjo dsg. ge-e-n verfcoop op fórvifbof P& Ve-e-n) yrvtirtri] Bernhardlaan 147, Den Burg Tel. (0222) 310 168 - Mobiel (06) 51 283 246 - van en voor wereldburgers Weverstraat 76, Den Burg

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 10