DUIN BOUWBEDRIJF Schoon Toekomst Dichtbij Energie p TexelEnergie Nieuwe badkamer? Profiteer nu van de aantrekkelijke korting op het BTW tarief. <3 3 0* O ►O Leuker kunnen we het niet maken! TEXELSE 8 COURANT Een nieuwe woning zonder te verhuizen Goedkoper Tcxels Duurzaam Eilandeconomie Eigen Van 1 oktober t/m 31 december 2010 betaalt u bij ons zowel over het arbeidsloon als over alle geleverde materialen 6%. Wij gingen u voor loeKomsi f N INSTALLATIEBURO Wadden haven -Texel Paal .com TexelEnergie is er voor zowel bedrijf als particulier. Meld u vandaag nog aan! Abbewaal 13, Den Burg, tel. 0222-313 144 www.ibstexel.nl Makelaardij adr-ess/ Koetebuurt 11, Oosterend Duin Bouwbedrijf, Spinbaan 11 in Den Burg, telefoon 0222-312386 «sV'Ar G T U Stap even binnen, bel met 0222 - 314 939 of mail naar info@texelenergie.nl Voor meer informatie kunt u kijken op www.texelenergie.nl TexelEnergie, Emmalaan 66a, Den Burg (linkervleugel van het VVV kantoor). Nieuw: Oost 87, Oosterend VRIJDAG 17 SEPTEMBER 2010 VBO MAKELAAR SCVM (|3| STICHTING CERTIFICERING VBO MAKELAARS NWWI Uw specialist voor: «aankoop «verkoop «taxaties onroerende zaken op Texel. Ruime vrijstaande woning gelegen op een perceel eigen grond van 402 m2 nabij de dorpskern van Oosterend. Indeling: entree in ruime hal met trapopgang en toilet, woonkamer met houtkachel en eikenhouten vloerdelen. Ruime keuken met diverse inbouw- apparatuur. Op de verdieping een overloop, drie slaapkamers en een badkamer met douche, ligbad, wastafel en tweede toilet. Achter de woning is een ruime berging (7,38 x 2,79). De tuin is keurig aangelegd met diverse beplanting, fietsenschuur en er is parkeergelegen heid op eigen terrein. Oplevering in overleg. Herziene vraagprijs: 263.000 k.k. Dorpsstraat 179, 1796 CC De Koog, Telefoon:+31 (0)222 310314, Fax:+31 (0)222 310 779 E-mail: info@tmvastgoed.nl, Internet: www.tmvastgoed.nl Iedereen herinnert zich het moment waarop hij voor het eerst zijn nieuwe woning binnenkwam. Hier komt een nieuwe keuken..hier kan een garage gebouwd worden.Veel plannen die wellicht gerealiseerd zijn of nog moeten gebeuren. In de loop van de tijd veranderen onze behoeftes en smaak en ontstaan nieuwe ideeën. Ga je dan verhuizen? En is dat een slimme beslissing in de huidige tijd? Duin Bouwbedrijf is er van overtuigd dat er veel mogelijkheden zijn zonder de huidige woning te verlaten. Tijdelijk voordeel Een vakkundig uitgevoerde verbouwing of renovatie zorgt voor kwaliteitsverbetering en een waardever meerdering van uw woning. Duin Bouwbedrijf wil u graag attenderen op de mogelijkheid dat er met in gang van 1 oktober het gunstige belastingtarief van 6% op de arbeid van alle verbouw- en renovatiewerkzaam heden toegepast kan worden. Deze regeling is tijdelijk en loopt tot 1 juli 2011. Minder investeren in meer waarde is nu dus tijdelijk zeer aantrekkelijk gemaakt. Toch blijkt de eerste stap vaak de moeilijkste. Wij pra ten met twee opdrachtgevers van Duin Bouwbedrijf. Deskundige NVM makelaar Koen van der Slikke van Makelaardij Eelman Van Heerwaarden helpt ons om de meerwaarde van deze investeringen toe te lichten. Je hebt al meer ruimte dan je denkt bebouwde oppervlak gelijk blijft. Zo zorg je voor een meerwaarde van de woning zonder in te boeten op het tuinoppervlak. Aldus makelaar Koen van der Slikke. De familie Maas van de Verlaet in Den Burg: "Alles begon op het moment dat mijn vrouw in de winkel een mooi badkamermeubel zag en er direct verliefd op werd. Van het één kwam het ander en wij besloten de badkamer en de kamer ernaast met een dakkapel uit te breiden. Ook veel leidingen in de woning worden keurig weggewerktde keuken opnieuw betegeld en het dak van de garage goed geïsoleerd. Je woont even in een bouwput, maar het is nu al zichtbaar hoeveel ruimer en comfortabeler onze vernieuwde woning wordt. "Een dakkapel plaatsen om een ruimte uit te breiden zorgt vooreen groter gebruiksoppervlak, terwijl het Marleen Hof uit de Duykerdam in Den Burg: "Ons idee bij het betrekken van de woning om hier een garage te bouwen wordt nu realiteit. Wij hebben daarbij het advies gekregen om het platte gedeelte van het garagedak over de hele serre door te laten lo pen. Stap voor stap veranderd de begane grond van ons huis, zodat de ruimte ontstaat om onze comfort- wensen te kunnen realiseren." Makelaar Koen van der Slikke: "In dit geval zien wij een uitbreiding van de bebouwde oppervlakte van de wo ning. Er is nog steeds voldoende tuin over. Het aan bouwen van een garage of berging is een zeer nuttige investering voor de meeste woningen." Bouwen is een vak. Schakel daarom altijd een BouwGarant vakman in om uw investering risi coloos te realiseren. Bij Duin Bouwbedrijf vindt u altijd volledige begeleiding vanaf idee tot en met onderhoud van uw nieuwe verbouwing(en). Bel ons vrijblijvend voor informatie of een af spraak, ook betreffende de 6% regeling. Onze projecten volgen? Kijk op www.duin-bouw.nl Vraag naar de voorwaarden. Op een rustige locatie in buurtschap Oost staat deze vrijstaande monumentale woning op een perceel eigen grond van 440 m2. De woning heeft een authentieke uitstraling en heeft enkele leuke karakteristieke details zoals een balkenplafond, sparrenkap en een gewelfde kelder. Rondom de woning is de tuin met mooie beplanting, diverse zitjes en een vijver. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 335.000 k.k. Indeling: entree in bijkeuken, tussenhal met trapopgang, badkamer (ligbad, toilet, wastafel en douche), woonkamer met keuken en deur naar berging. Op de verdieping een overloop, vier slaap kamers en een bergzolder.

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 8