Omdat ik geef om Texel en onze toekomst! enthousiaste voorzitter Texel Energie Samen uw onderneming in beweging houden. Dat is het idee. iillili TEXELSE 14COURANT Rabo Equipmentlease. Wij gingen u voor MAE Texel Energie is er voor zowel bedrijf als particulier. Meld u vandaag nog aan! SCHOOLTU Voor een persoonlijk gesprek met één van onze accountmanagers belt u met (0223) 67 31 73. www.rabobank.nl/nhn MAB Club Texel is een lokale vereniging bestaande uit de secties autocross, motorcross, trial, karting en Oriëntatieritten. Wij zijn op zoek naar een www.mabclub-texel.nl Stap even binnen, bel met 0222 - 314 939 of mail naar info@texelenergie.nl Voor meer informatie kunt u kijken op www.texelenergie.nl TexelEnergie, Emmalaan 66a, Den Burg (linkervleugel van het VVV kantoor). VRIJDAG 15 OKTOBER 2010 Investeren in nieuwe of extra bedrijfsmiddelen. Om verder te groeien. En in beweging te blijven. Voorbereid zijn op de toekomst. We kunnen ons voorstellen dat dit, in tijden van economische bezuinigingen, een enorme opgave is. Investeren vraagt om kapitaal: eigen of geleend. Of een lease. Met een lease beschikt u over extra financiën, zonder uw liquide middelen en financiële ruimte in uw onderneming aan te spreken. Inspelen op onvoorziene omstandigheden is daardoor eenvoudiger.Terwijl u toch de volledige investering kuntfinancieren. De accountmanagers van Rabobank Noord-Holland Noord kijken graag samen met u naar definancieringsoplossingen van uw investeringsplannen. Kom naar het event "Investeer in de toekomst" op 9 november! Kijk op www.rabobank.nl/nhn Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank TEXEL Functieomschrijving De voorzitter heeft de algehele leiding van de vereniging, geeft leiding aan het bestuur, regelt de bestuursactiviteiten en treedt op als vertegenwoordiger c.q. woordvoerder van het bestuur. De voorzitter is het boegbeeld van de vereniging en draagt zorg voor de externe contacten. De voorzitter leidt de Algemene Ledenvergaderingen en de bestuursvergaderingen. De voorzitter deelt zijn taken met de andere leden van het dagelijks bestuur. Taakinhoud De voorzitter ziet toe en bewaakt, door middel van verantwoording tijdens de bestuursvergaderingen, de kwaliteit van de uitvoering van taken en activiteiten die worden verricht binnen de vereniging. Om een inzichtelijk beeld te krijgen van de activiteiten, die zijn ondernomen in bet verleden, maar zeker de activiteiten die ondernomen moeten worden in de toekomst, stelt de voorzitter samen met de andere bestuurders een werkplan(ning) op. Bij onvoldoende voortgang van projecten stelt de voorzitter (mede) vast of er behoefte is aan versterking. De voorzitter beeft een samenwerkingsgezinde instelling. Door samen te werken worden werkzaamheden eerlijk verdeeld en voorzien van draagvlak voor uitvoering. De voorzitter is, samen met de secretaris, verantwoordelijk voor bet opstellen van de agenda en de voorbereiding van de vergaderingen. Taakoverzicht Belangenbehartiging Overleg gemeente PR Communicatie Ledenvergaderingen Optreden in media Bijwonen overige bijeenkomsten Contact onderhouden met de NAB (Nederlandse Autosportbond) Contact onderhouden met de KNMV (Koninklijke Nederlandse Motorrijders Vereniging) Organisatie Voorbereiden vergaderingen en opstellen agenda's Bestuursvergaderingen Vergaderingen Dagelijks Bestuur Opstellen Investeringsplan met input vanuit de afdelingen Jaarverslag Statuten en Huis houdelijk Reglement (indien nodig zullen deze geactualiseerd moeten worden aan de huidige maatstaven) Verantwoordelijkheden/ bevoegdheden De voorzitter kan bestuursleden ter verantwoording roepen over hun beslissingen, optreden en functioneren. De voorzitter is toezichthouder op de bestuurlijke activiteiten en eindverantwoordelijke. Hij dient toezicht te houden op de naleving van de statuten en bet huishoudelijk reglement. Samen met secretaris en penningmeester vormt de voorzitter het dagelijks bestuur. Functie-eisen (kennis en vaardigheden) Onze nieuwe voorzitter beeft aantoonbare ervaring in een bestuurlijke omgeving, bij voorkeur een vereniging kan de belangen van de vereniging behartigen kan duidelijk en overtuigend communiceren (intern en extern) beeft goede contactuele vaardigheden beeft ervaring met het leiden van vergaderingen beeft ervaring in de omgang met de media beeft een inspirerende, doortastende, wervende en een samenwerkingsgerichte persoonlijkheid kan besluitvormingprocessen hanteren kan prioriteiten stellen Geïnteresseerden kunnen een brief schrijven naar: Bestuur MAB-club Texel, t.a.v. Peerke Reijnders, Postbus 117, 1790 AC Den Burg of via e-mail: secretaris@mabclub-texel.nl. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Peerke Reijnders: 06- 53755009. TEXEL UNGAL0WPARK ■AUTOSCHADE TOTAALHERSTEL AMSTEt

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 14