rrzEirr, Q!B' Bil TEXELSE S COURANT Familieberichten Van der Veen en Koomen winnen klaverjassen In Oudeschild wordt een nieuw plan gerealiseerd met de naam 'Parkeren en Meer'. Jacobus Maria Koomen Jaap Dag Lieve Opa Gé van den Hoff Gerardus Antonius Truus Bakker Edo Visser Arie Pieter Cornelis Koopman -APC- De overweldigende aandacht heeft ons verrast en goed gedaan. Lida,Jos, Anneriet Ruurd, Gertha en kleinkinderen Texel, 17 oktober 1950 Australië 17 oktober 2010 Piel Jannes Mina Boon Onze ouders zijn 60 jaar getrouwd. Tijn Motorcross zondag a.s. Zondag 17 oktober a.s. Afsluiting polderfeest Het complex bestaat uit een royale supermarkt en 13 appartementen verdeeld over de begane grond en verdiepingen van het complex. Daarnaast worden nog twee starterswoningen op eigen grond gerealiseerd. De woningen beschikken over twee slaapkamers op de verdieping en zijn voorzien van een houten berging op een perceel eigen grond van circa 110 m2. Beide woningen hebben de volgende indeling: Entree in hal met toilet, woonkamer met open keuken, open trap en openslaande deuren naar de achtertuin. Op de ver dieping een overloop met bergluik naar zolder, twee slaapkamers met beide een dakkapel; een hobbykamer en badkamer met wasmachineaansluiting. Er is een kleine bergzolder. Genoemde prijzen zijn inclusief een stelpost ad 2.500,- (excl. BTW) voor de keuken. Het sanitair is bij de prijs inbegrepen. Prijs starterswoningen 215.000,- v.o.n. Het geheel is ontworpen door Architektenburo Louis Uriot en past vanzelfsprekend erg goed in het straat beeld van 'Skil'. Het geheel zal worden gerealiseerd aan de Vlamkast in het gebied tussen de Heemskerck- straat, de dijk en het bestaande deel van de vlamkast. Beter bekend als het voormalige terrein van Rab, waar onder meer het oliedepot tot voorkort was gehuisvest. Het geheel ligt centraal met parkeerplaatsen en een supermarkt op loopafstand. www.detexelsemakelaars.nl VRIJDAG 15 OKTOBER 2010 De akker is gespit Na een lang en welbesteed leven is, gesterkt door de liefdevolle zorg van velen die hem bij stonden, rustig ingeslapen onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Nel Koomen-de Haan A 18 augustus 1922 t 13 oktober 2010 Kinderen en kleinkinderen Schoorwal 20 1791 HN Den Burg Vader is overgebracht naar de landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 15 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 16 oktober om 14.30 uur in crema torium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het cremato rium, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: fam. J. Koomen, Thijsselaan 13, 1791 VD Den Burg. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. We zullen je missen... Chris Sander Pim en Anne Lotte Willem-Jaap Larisa en Joris Nadjesda Na fijne weken op Texel, waarin hij ondanks afnemende gezondheid, toch nog genoten heeft van de zee en de natuur is overleden mijn lieve man en maatje en onze vader echtgenoot van Anne van den Hoff-Meershoek Den Haag, 22 juni 1932 Nijmegen, t 10 oktober 2010 Nijmegen: Anne van den Hoff-Meershoek Nijmegen: Peter Zutphen: Emmy en Frans Nijmegen: Rob Correspondentieadres: Rob van den Hoff Visotterstraat 58, 6532 CK Nijmegen De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Wij willen Erna Tromp en Jacomien Witte bedanken voor de zorg, hulp en ondersteuning tijdens ons verblijf op Texel. Wij zijn zeer bedroefd om het plotseling overlijden van onze schoonzus en tante Nel Bakker-Smit en kinderen Australië Wij zijn verdrietig door het bericht van het overlijden van onze oud-collega In de periode dat Edo met ons heeft samen gewerkt, hebben wij hem leren kennen als een sympathieke en geïnteresseerde collega. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe bij dit verlies. Alle medewerkers van Mediabureau Langeveld de Rooy/ Texelse Courant Een hand, een woord, een gebaar doen je zo goed als je iemand die je liefhebt i'erliezen moet Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Arie en Martha Rudy en Wilma en kleinkinderen Wieringerwerf, oktober 2010 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze vader en opa JAAP STOOF Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Familie Snepvangers Familie Stoof Texel, oktober 2010 Wij willen iedereen oprecht bedanken voor de blijk van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Corrie Wessels-Bakker Willem Narelle Martine en Ken Brooke, Mia, Paige Yvette en Ivor Ellie, Summer Margaret en Robert Steven en Micki Leonie P.A. en W. Jannes 3 Wirraway Crescent Bellnore Park Estate Norlane West Victoria 3214 Australia Tel. 0061 352752108 Wij zijn blij en gelukkig met de geboorte van onze zoon Tijn Alain de Beurs is geboren op 29 september 2010 Marieke Brommersma Derek de Beurs Hectorstraat 6 huis 1076 PR Amsterdam Ik wil iedereen hartelijk bedanken voor al het medeleven in de afge lopen maanden tijdens mijn verblijf in Heiloo. Het heeft mij heel erg goed gedaan. Aly Boot Welkom kleine vent Het is geweldig datje er bent Superblij zijn wij met de geboorte van 11-10-2010 21.09 uur 3480 gram 52 cm Hans, Marleen en Lucca-Jan Bergamin Randweg 3 1796 MV De Koog Tel. 0222327690 TEXEL Per abuis is in de advertentie van de MAB club op pag. 6 de verkeerde datum gezet. Dat moet natuurlijk zijn: Eigen webwinkel? Bel Alex 06-19216925 of kijk op www.haw-ict.nl Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Gevr.: bestellers voor het bezorgen van post in Den Burg op di-vrij. Voor De Cocksdorp op di-do. Interesse? Mail naar annie@intrapost. nl of www.intrapost.nl of bel naar 0226 342990. Intrapost Alkmaar-Den Helder. Let op!! Gesloten van 19 tot 30 Oktober. Alleen zat. 23 en 30 Okt. open voor verhuurvan 9.30u-15.00u. Vanaf 1 November staan we weer voor u klaar. In de winter dinsdag en zon dag gesloten. Vermeulen Bikes Tel; 319213 Computerstuk? Bel snel Alex 06-19216925 of kijk op www.haw-ict.nl texelsecourant.nl Als u snel wilt weten wat er van daag is gebeurd. Auto Service Centrum. Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 50 korting op alle ver lichting! Modern Home Abbewaal 5 Den Burg Ubuntu 10.10 is net uit! Bestel hem nu! www. softwareconsulent.nl Ovengedroogd haard- hout, Haardhout Texel, tel. 318535. Advocatenkantoor Fonds Familierecht. Afspraak op Texel. 06- 25056150 Eigen website? Vanaf €25 incl. domeinnaam; kijk op www.haw-ict.nl Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Haard stel len+schermen Kees de Waal Verhuurvan accommoda ties op het eiland: Tessels Onderdak. Wij nemen u graag alles uit handen; administratie, sleutelafgif- te, wissels, schoonmaak, kleine storingen en repa raties tot tuinonderhoud. Voor vrijblijvende informa tie: 317398 of kom langs op Boodtlaan 3. www. tessel.nu Teso aandeel -groot- te koop, tel. 06-23223528. Lieuwe van der Veen en Co Koomen hebben in de tweede ronde van de competitie van Klaverjasclub Den Burg de hoogste score behaald. Frans Stark en Bas Tromp waren opnieuw goed bezig en behou den de leiding in het algemeen klassement. Van der Veen en Koomen begon nen sterk, maar kregen in hun tweede spel met tegenslag te kampen. Maar dankzij twee ster ke slotpartijen, met scores van meer dan 2000 punten, wisten zij toch 7514 punten bij elkaar te spelen. Hiermee werd het sei zoensrecord van Tromp en Stark met drie punten overtroffen. Dankzij de rondewinst stijgen Koomen en Van der Veen van de negende naar de derde plaats in het algemeen klassement. Frans Stark en Bas Tromp, die vorige week wonnen, verstevig den hun leidende positie dankzij een score die opnieuw boven de 7000 punten lag. De eerste twee spelletjes waren modaal, maar Stark en Tromp beschikten over een prima eindsprint, die hen in totaal 7089 punten opleverde. Gerard Witte moest het zonder vaste maat Theo Witte doen, maar die werd uitstekend vervan gen door Tiny Zwaneveld. Het gelegenheidsduo pakte de derde plaats met 6940 punten. De Wit- tes behouden daardoor de twee de plaats in het klassement. Fenny en Rob Caspers behaal den de vierde plaats met 6822 punten. Op de helft van de avond leken zij met slechts 2570 punten op een fiasco af te stevenen. Maar in de laatste twee partijen werd alles toch nog rechtgezet. Hun score van 6822 punten was goed voor vier plaatsen winst in het klassement. Zij staan nu zes de. Arend Dijker en Piet Moree ken den vorige week een beroerde start. In de eerste ronde moesten zij genoegen nemen met de poe del (laagste score) en ook in het eerste spel zag het er niet goed uit. Maar een slotserie van drie partijen van ruim 1800 punten zorgde toch nog voor een onver wachtse vijfde plaats. Zij behaal den 6810 punten en wisten de laatste plaats over te doen aan de concurrentie. Zij stijgen van de zestiende naar de veertiende plaats. Het gemiddelde was met 6355 punten iets hoger dan vori ge week. Er werden 34 marsen gespeeld. In het algemeen klassement zijn de verschillen nog klein. Tromp en Stark leiden, met ruim 600 punten voorsprong op Gerard en Theo Witte. Co Koomen en Lieu we van der Veen bezetten met een achterstand van ruim 800 punten de derde plaats. Ter afsluiting van het 175-jarig pol derfeest van Eierland en De Cock sdorp wordt in het Eierlandsche uur. Huis zaterdag 16 oktober een feestavond gehouden voor alle vrij willigers die een steentje hebben bijgedragen. Er worden foto's vertoond, een film gedraaid en er zijn andere activitei ten. De avond begint om 20.00 voongeve1 Makelaardij Eelman van Heerwaarden Vismarkt 7 1791 CD Den Burg - Texel Tel. (0222 313 555 Fax (0222) 313 946 E-mail: info@detexelsemakelaars.nl NVM

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 3