I I tujcl cLiAtU W B Word nu lid van Omring! ï?35' Eierlandsche Huis RIJ VEILIG. RIJ WINTERBANDEN! ZorgHulp Zijn we even met vakantie (van maandag 8/11 t/m maandag 22/11) TEXELSE 4 COURANT - i{as ais u ecltt iets verkopen Milt- PROFILE TYRECENTER RENTENAAR www.omring.nl 0900 - 5 206 J06 r Havenrestaurant Texel 10,op® X GELEZEN, Beheerder(ster) Roompot Vakanties OMRING Altijd dichtbij u in de buurt Liever langer We hebben verse Texelse oesters, Mosselen, Ali kruiken, Zeetongen, Zeezalm, Kabeljauw, Tarbot, Zeewolf, Langoustines, verse Noordzee-kreeft, Heilbot, Coquilles en Gamba's in huis, bereid met verse boter van boterboerderij Verdegaal. Deze week: y Tafelreservering, 0222 - 319310. Deze bon is alleen geldig voor texelaartjes I VOOR INFORMATIE: 0222 - 362600 Klimpstraat 33, De Cocksdorp Het Eierlandsche Huis in De Cocksdorp op Texel is een bruisend gemeen schapscentrum, waar het horecabedrijf een belangrijk onderdeel van is. Het dorpshuis van de Texelse Noorclkop is een locatie voor een gezellig avondje uit. Er zijn diverse zalen, gezellige bars, een sportzaal met diverse activiteiten en twee outdoor tennisbanen. Er zijn zowel jeugd clubs als clubs voor ouderen. Het bestuur van de Stichting tot Exploitatie van het Eierlandsche Huis zoekt wegens vertrek van de huidige beheerster met ingang van 1 juni 2011 een enthousiaste Allround Teamleider Sport en Animatie M/V www.roompot.nl/vacatures Den Burg, Bernhardlaan 200 T 0222 31 85 89 Bezuinigingsmaatregelen op verstrekking loophulpmiddelen Op grond van de AWBZ (Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten) heeft u bij een lichamelijke aandoening of beperking recht op gratis hulpmiddelen. Echter, per januari 2011 wordt er een aantal bezuinigingsmaatregelen in de zorg doorgevoerd. Zo wordt de gratis uitleen van loophulpmiddelen zoals rollators en krukken, geschrapt. Wat betekent dit voor u? Ziekte, een sportblessure of een ongeval, ledereen is wel eens minder mobiel. Loophulpmiddelen zoals een rollator, een looprek of krukken kunnen dan uitkomst bieden. Vanaf 1 januari 2011 is de uitleen van deze hulpmiddelen echter niet meer gratis en moet u hiervoor betalen. Met het Omring Lidmaatschap blijft lenen wél gratis Als lid van Omring kunt u nog wel gedurende zes weken kosteloos loophulpmiddelen lenen. Reden genoeg om nu lid te worden! Maar het Omring Lidmaatschap biedt nog meer voordelen. Zo krijgt u korting op veel cursussen en diensten van Omring. U krijgt korting op de vele handige producten uit de OmringThuiszorgwinkel en op diverse verzekeringen. Zo heeft u uw lidmaatschapsgeld snel terugverdiend! Omringleden ontvangen bovendien drie keer per jaar gratis het magazine Omring Plus, boordevol nieuws over gezondheid, lifestyle en aanbiedingen. U bent al lid van Omring voor slechts 20,50 voor het hele gezin*. Als u zich nu aanmeldt, is uw lidmaatschap voor 2010 gratis. lidmaatschapsgeld bedraagt 20,50 bij een automatische machtiging en 22,25 bij betaling per acceptgiro. Aanmelden kunt u doen via: l—lOmring VRIJDAG 12 NOVEMBER 2010 Bijeenkomst Dorpscie Den Burg. Vrijdag 26 no vember a.s. in Stayokay. Aanvang: 20.00 u. met o.a. Vincent van Rossem over "verstandig dorps- beheer" en het centrum van Den Burg. Voorts in troductie van netwerk aan buurtvertegenwoordigers. www.dcdenburg.nl. De DC Den Burg geeft de Burger een stem! Houtbouw ,,lt Para- dyske" B.V., Noordber- gum Frl. Voor sierlijke autogarages, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen, loodsen enz. Gemaakt van 28 mm geïmpregneerd ra bat. Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa briek. Info en folders tel. 0511-474655, www.it-pa- radyske.nl. Taj Mahal De Koog, In de winter t/m half febr. elke donderdag uitgebreid lo pend buffet, ind. voor- en nagerecht, €17.50 (tot 12 jr. €7.50). Natuurlijk kunt u bij ons ook afhalen. Tel. 327058. Zondag 14 november spectaculaire koopzon dag bij EP:Voordeelland. Zie elders in deze krabt! texelsecourant.nl Als u snel wilt weten wat er van daag is gebeurd. Cocky's Kapsalonis maandag geopend van 13.00 -18.00 uur, dinsdag tot en met zaterdag van 8.30 - 18.00 uur. U kunt mét en zonder afspraak terecht. De Koog, tel. 317575/ 06-22217601. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 7 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222- 317215. Reparatie/ verkoop Computer/ Laptop/ Net werken/ LCD/ KTV/ DVD/ SAT/ enz. Snel en Vak kundig. A.V.T. Brouwer, tel. 06-51110685. Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. De Taveerne, De Koog. Laat u verrassen door Chefkok Valentijn! Ouwe Sunder vieren, kom naar Hippo gieren! Feestkleding voor groot en klein, moet je bij de Scharrelboet zijn! Belt 9, tel. 0227-59319 www.de- scharrelboet.nl Geert Mak: Ooggetuigen van de wereldgeschiede nis, in ruim 100 reportages. Gebonden geïllustreerde editie, voor maar €7,50 te koop in Het Open Boek. Wij repareren alle merken TV, Radio,Video, DVD, Sa telliet en Huishoudelijke Apparaten - Stiehl De Waal - 311 777 Baby geboren? Huur een ooievaar voor in de tuin voor€1,25 per dag (€12,50 borg) bij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. Voor uw betaalbare week end bloemetje. Tessel Flower, Kogerstraat 9, Tel. 0222-321999, Fax. 320066. Zondag 14 november spectaculaire koopzon dag bij EP:Voordeelland. Zie elders in deze krant! Simon Smit Fotografie Voor het veilig en ver trouwd overzetten van uw persoonlijke Video-Tapes naar DVD (DL) Verwer king vanaf 1 november in eigen studio. Weverstraat 73, Den Burg Voor Jubileum, Verjaardag, Rouw en Trouw Bloem werk. Tessel Flower, Kogerstraat 9, Tel. 0222- 321999, Fax. 320066. Inwoners Den Burg en omgeving. Bijeenkomst dorpscie Den Burg op vr. 26 nov. a.s. in Stayokay om 20.00 u. Progr. met o.a. Vincent van Rossum met ideeën over dorpskernen en Den Burg. Voorts ken nismaking met buurtver tegenwoordigers. www. dcdenburg.nl. De DC Den Burg geeft de Burger een stem! z' Op de veerhaven van de TESO-boten Gebruik deze bon bij opgave aan de balie, Spinbaan 6, Den Burg (Langeveld de Rooy) Inleveren maandag vóór 10.00 uur (TC dinsdag) woensdag vóór 17.00 uur (TC vrijdag) Brief onder nummer €2,50 extra Bon opsturen in gesloten enveloppe naar Texelse Courant, advertentieafdeling, Postbus 11, 1790 AA Den Burg (als brief frankeren) Bij opgave postbusnummer ook uw privé-adres vermelden Contant geld bijsluiten 6,45 8,60 10,75 12,90 15,05 17,20 19,35 21,50 Gebruik voor elke letter, elk leesteken en elke tussenruimte een vakje. Naam Tarief incl. 19% BTW Adres Postcode/plaats Advertentie x plaatsen in de krant van: De kandidaat dient op Texel te wonen. Het beheer omvat het dagelijks runnen van het dorpshuis en de exploitatie van de horecavoorziening. De kandidaat dient in het bezit te zijn van de vereiste horeca en BHV papieren. Voor degene die bereid is zich voor 100% in te zetten en veel gevoel heeft voor de omgang met mensen is hier als zelfstandig ondernemer een goed inkomen te verdienen. Bent u geïnteresseerd en voldoet u aan de hiervoor genoemde uitgangs punten, dan kunt U onder vermelding van persoonlijke gegevens en moti vatie een sollicitatie sturen voor 25 november naar de heer K. Hooijschuur Vuurtorenweg 42 1 795 LM De Cocksdorp. Informatie kunt u inwinnen bij de heer W.H. Homan tel: 0222- 316957 (na 19.00 uur). Kustpark Texel is op zoek naar een enthousiaste Wat zijn o.a. de taken? je bent 1e aanspreekpunt op de werkvloer opstellen en uitvoeren van het Sport en Animatieprogramma aansturen en begeleiden van vakantiekrachten/stagiaires maken van roosters, bijhouden S A logboek en urenregistratie maken van het parkjournaal in wintermaanden houd je ook toezicht in het zwemparadijs Wat verwachten wij? organisatietalent met creativiteit en aantoonbare leidinggevende kwaliteiten zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal een proactieve, flexibele en klantvriendelijke instelling geen 9 tot 5 mentaliteit bereidheid tot werken op onregelmatige tijden, ook tijdens de weekenden, schoolvakanties en feestdagen bezit van EHBO/BHV is een pré woonachtig zijn op het eiland Texel Wat bieden wij? gezellige collegiale werksfeer afwisselende werkzaamheden volgens variabel rooster (30-38 uur per week) betaling volgens CAO-verblijfsrecreatie Interesse in deze baan? Stuur of mail dan vóór 1 december je sollicitatie CV aan: Kustpark Texel, t.a.v. mevr. D. Schnellenberg, Schumakersweg 3, 1796 NM De Koog E-mail: schnellenberg.d@roompot.nl Kunt u zich de vorige winterperiode nog herinneren? Nederland werd geteisterd door langdurige perioden met vorst, veel sneeuw en ijzel! Veel ongelukken, lange files en ergernissen in het verkeer waren het gevolg! Des te meer is daarmee bewezen dat winterhanden ook in Nederland geen overbodige luxe zijn, het waar borgt uw veiligheid en die van anderen! Wij adviseren u winterhanden te monteren bij temperaturen onder 7°C. Waarom winterhanden? - Meer flexibiliteit dankzij betere rubbersamen stelling - Extra inkepingen voor afvoer water en sneeuw - Betere grip op de weg - Kortere remweg - Verhoging veiligheid - Minder kans op schade - Winterbandenplicht in andere Europese landen - Opslag zomerbanden op onze vestiging Ook leaserijders kunnen voor winterhanden bij Profile Tyrecenter terecht. Door de centrale afspraken van Profile Tyrecenter met alle leasemaatschappijen, kunnen alle berijders uitstekend geholpen worden. P "'natie? thuis in uw eigen woonomgeving Dat kan met perfecte thuiszorg, van huishoudhulp tot verpleging door gediplomeerde Hoofdkant.: Ganker 5 1688 CR Nibbixwoud HYPERSPECIALIST IN BANDEN EN VELGEN, COMPLEET IN AUTO-ONDERHOUD

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 4