TEXELSE 3 COURANT DINSDAG 4 JANUARI 2011 el verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op fijne herinneringen, geven wij kennis van het plotseling overlijden Jan Koopman Noorwegen: Piet Koopman Anny Koopman-Selis Ramon, Usette John en Mary Dexter, Morris, Joyce en Irmin Roy en Georgina Den Burg: Kasja Bruin-Koopman Geheel onverwachts is van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Jan Koopman gehuwd geweest met Joséfa Godek op de leeftijd van 86 jaar A. Roeper-Koopman t C. Roeper t A. Zandee-Koopman t Yeffrey M. v.d Star-Koopman De Zes 12 - Den Burg T. Troost-Koopman Vader is overgebracht naar de strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. N. van Heerwaarden-Koopman Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 5 januari van 19.30 tot A. Koopman N. Koopman-Pool D. Uitgeest-Koopman K. Uitgeest De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 6 januari om 14.30 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. K. Bruin-Koopman, Bernhardlaan 125,1791 XD Den Burg. Zij die geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van de "Gollards", voor de liefdevolle verzorging van onze vader. Familie Koopman Familie Bruin-Koopman Bedankt voor de fijne momenten en voor alles wat u voor ons heeft gedaan. Ome Jan John en Mary Joyce en Irmin, Dexter, Morris Ramon, Lisette Rust zacht, lieve opa Yessica en Pim, Yeffrey Rustig, stil en zonder klagen wilde jij je ziekte dragen Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zoveel fijne herinne ringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve man, vader en opa Martinus Jacob Witte Tinus A 10 juni 1935 1 1 januari 2011 Nel Witte-Smit Frans t Paul en Dita Eduard Marcel en Martine Sander Schilderend 22 1791 BG Den Burg Tinus is overgebracht naar "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 6 januari van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 7 januari om 13.30 uur in de R. K. kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Tinus begeleiden naar zijn laatste rustplaats, bij zijn zoon, op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom We wensen Nel en de kinderen veel sterkte om dit verlies te dragen. Buurman Tinus is niet meer. We wensen Nel, en de kinderen, sterkte toe om dit verlies te dragen. De buren van het Schilderend, Popke en Janny van Bruggen Bob en Aja Coutinho Ben en Ina Jansen Wouter Keijning Rutgert Oosterhuis Dia Bruyn André en Rita van den Berg Johan en Aly Stoop Peter en Rita Hin Jesse en Marije van Overmeeren Annie Vlaming Annie Witte Gré Dros Aly Geus Annie Steenstra Ruud en Tiny Meedendorp Arno en Janneke Gieles en de kinderen. Op Nieuwjaarsdag is na een ongelijke strijd overleden onze oudste broer, zwager en oom Wij wensen Nel, Paul en Dita, Eduard, Marcel en Martine en Sander veel sterkte toe. Annie en Bep Jopie en Jan t Jaap t Gerard en Judy Frans en Agatha Theo en Corrie Nellie Wim Emmy Bert t Els Marjo Neven en nichten Als ik doodga Hoop ik dat je erbij bent Dat ik je aankijk Dat jij mij aankijkt Dat ik je hand nog voelen kan. Dan zal ik rustig doodgaan Dan hoeft niemand verdrietig te zijn Dan ben ik gelukkig. Remcocampert Lang hebben we mogen genieten van zijn genegenheid, gezelligheid, hu mor en kritische kijk op de wereld, maar in de nacht van 3 januari overleed op een leeftijd van 93 jaar mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Gerardus Witte Annie Witte-Kuip Thea en Piet Hans-Peter en Anne Leonie Geraldine en Oliver Hiskia en Harm Viola en Tony Nely en Peter Anja en Albert Marco Stefan en Janneke Maarten en Margje Sander en Miranda Martijn en Eveline Witte Kruislaan 16 1791 EH Den Burg Vader is thuis, waar wij als familie graag willen zijn. Trees en Piet Jeroen en Jacobine Xenia en Kenneth Leon en Pauke Johan en Libberdien Ingrid Marcel en Baukje Erik en Gemma Eddy en Kimberly Gerard en Nina Marga en Harry Erwin en Bente Justin Elly en Neville Melanie en William en achterkleinkinderen de laatste dagen met hem samen Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 8 januari van 19.30 tot 20.30 uur in "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 10 januari om 13.30 uur in in de R.K. kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij vader be geleiden naar zijn laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen Onze dank gaat uit naar dr. de Witte, dr. Uithoven en de medewerkers van de Thuiszorg. Familie Witte Buurman Witte is niet meer Buuvrouw en familie heel veel sterkte. Fam. J. Kager Fam. P. Hoogendijk Fam. W. de Porto Fam. Ch. de Vries Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen.je had de wind niet mee. Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg, is thuis rustig overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Heerenveen, A3 maart 19 Dina Kc man-Douma Diny Wëduwe van Henk Koopman Texel, 12 januari 2011 Richard en Natasja Imme Saskia en Roelof Sora Waalderstraat 92, 1791 EC Den Burg Diny is thuis, waar wij graag de laatste dagen met haar samen willen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 7 januari van 19.30 tot 20.30 uur in "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 8 januari om 14.00 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten familiekring plaatsvinden. Correspondentieadres: R. Koopman, Klif 31,1797 AK Den Hoorn. Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag waarop je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Lieve Diny, Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden. Kan men voor het sterven dankbaar zijn omdat het komt als een bevrijden. Richard, Natasja, Imme Dag oma 'Boot' Kusje Sora Dag lieve Oma Imme Se is er net mear Diny Leaf suske fan my Wat sil ik dy misse Aukje Overleden is onze Tante Diny Haar humor en warme persoonlijkheid zullen we in onze harten bewaren. Vervolg familieberichten op pag. 4

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3