wat koop je nog voor... lil 1?° Ha TEXELSE 3 COURANT echt HEMA DINSDAG 11 JANUARI 2011 Mijn voeten gaan vertragen Heer, Zij willen enkel dragen Heer, mij naar U toe. Ik vraag geen aardse schatten meer, ik dorst naar U. Dit hart zal nimmer rusten Heer, eer het rust bij U. Terugkijkend op een welbesteed leven hebben we afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en ouwe oma Antje Lap-Koopman Annie Bijna 65 jaar gehuwd geweest met Klaas Lap t ft 8 oktober 1921 t 9 januari 2011 Reinoutje, in herinnering Trijntje en Henk Reinie en Jaap Jacob en Rietha Engelien en Harro Zina en Piet Arie en Afra Jan en Nettie Piet en Carolien Klein- en achterkleinkinderen "Gollards" De Zes 12 - Den Burg Moeder is overgebracht naar de landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 13 januari van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 14 januari om 13.30 uur in de Hervormde kerk van Den Hoorn. Aansluitend zullen wij moeder bege leiden naar haar laatste rustplaats, bij vader, op de begraafplaats aldaar. Correspondentieadres: R.J. Dijkshoorn-Lap, Wilhelminalaan 116,1791 AR Den Burg. Zij die geen persoonlijk bericht hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van de "Gollards" voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Familie Lap Rust zacht Lieve Oma We zullen u missen.. Biem - Sigrid Sander - Heidi Diede, Lieke, Fennie Laurens - Leontien Simon Anita - Erik Anneroos, Floriaan Lisa, Sanne, Fem, Klaas Hendrik Jan - Bianca Annie - Johan Ben, Isabel Niels, Myrthe Esther - Dave Thea Renata Anneke - Patrick Vincent Jelte, Mattijs Catalijne Klaas - Nona Suzanne - Jeroen Marieke - Remo Stijn Ryan Rosalie Christa Fenneke - Roy Kees Sanne - Leon Martij n - Male Jelle - Danja Fabricio, Klaas Guillermo Wouter Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden var Jan de Waal zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie, C.H.S. de Waal Wij zijn niet verdrietig omdat hij er niet meer is, maar dankbaar dat wij hem hebben gekend. Na een langzaam verval van krachten hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Cornells Visser weduwnaar van Grietje Nasiena Henstra ft 3 februari 1922 t 8 januari 2011 Alkmaar: Peter Koedijk: Non ka en Michaël, Niels, Sophie, Sanna Delft: Jeroen Ede: Hans in herinnering en Mijn ie Biddinghuizen: Rommy en Leonard Broek op Langedijk: Marcel en Jeanette Remco Danielle Marjolein Patrick "Gollards" De Zes 12, kamer 140 1791 EX Den Burg Donderdag 13 januari is er van 18.30 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van onze vader en opa op zijn kamer. Vrijdag 14 januari vindtom 14.30 uurdeafscheids- dienst plaats in crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in de kof fiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: M.C. Visser, Maijersloot 38, 1721 GE Broek op Langedijk Overleg verkoop erfpachtgrond De Waddeneilanden en Staats bosbeheer verwachten binnen kort in beeld te hebben welke erfpachtgronden SBB kan afsto ten. Dan gaat het om grond die niet nodig is om natuur in stand te houden. De burgemeesters van de vijf eilan den, onder wie burgemeester Fran- cine Giskes, en Staatsbosbeheer zijn al een tijdje in overleg om geza menlijk te bepalen welke grond van SBB op de eilanden niet-natuurge- bonden is. Die grond kan, wat de Tweede Kamer betreft, worden ver kocht aan de erfpachters. Burgemeester Jurrit Vissers van Terschelling, zegsman van het overleg, verwacht dat eind deze maand, begin februari het beeld rond is. 'Het overleg verloopt con structief, maar er zijn per eiland nog een paar vraagpunten waarop we een antwoord moeten vinden.' Visser wijst erop dat het overleg niet over prijsstelling gaat. Dat is een onderwerp waarover SBB en erfpachters met elkaar om tafel moeten. Malafide e-mails Van verschillende kanten bereikte ons het bericht van schijnbaar mala fide e-mails die ondertekend zijn door Texel Technica Support. De ontvanger van het in het Engels gestelde bericht wordt gevraagd via een link in te loggen en zijn gege vens door te geven. Het mag duide lijk zijn dat geen enkele officiële organisatie ooit op deze wijze zal vragen persoonlijke gegevens door te geven. Dergelijke berichten zijn veelal bedoeld om toegang te krij gen tot de vaste schijf van de com puter of het thuisnetwerk. Bespaarstrijd In dorpshuis De Wielewaal in De Waal wordt vrijdag 14 januari de tweede bijeenkomst van de Texel Energie Bespaarstrijd gehouden. Centraal op deze bij eenkomst staat het gebruik van zonne-energie. Speciaal voor deze avond heeft Texel Energie Jacco Boersen uit genodigd, die deelgenomen heeft aan de World Solar Challenge. Hierbij proberen deelnemers met een aërodynamische en ultarlichte auto zoveel mogelijk kilometers af te leggen op zonne-energie. Ook zullen op deze avond de eer ste tussenstanden bekend gemaakt worden. De winterse start was voor de deelnemers aan de Bespaar strijd een uitgelezen kans al hun creativiteit te gebruiken om energie te besparen. De verschillende teams is gevraagd op deze avond hun ervaringen te delen. De bijeenkomst, die niet alleen bedoeld is voor deelnemers aan de Bespaarstrijd, maar voor iedereen, begint om 19.30 uur, de toegang is Wat ik z Rotonde Woelmuis (mannetje of vrouwtje?) slaakte afgelopen vrijdag in zijn/haar column een hulpkreet naar Horszei over de opgezomerde rotonde. Het is al meer dan elf(!) jaar geleden dat mijn laatste Horszei in de Texelse Courant verscheen. Er is al een generatie lezers die nog nooit van mij heeft gehoord. Horszei stak van af 1990 met een venijnig angeltje en beschouwde met milde ironie de Tesselse gemeenschap. Woelmuis woelt regelmatig zeer heftig door het nieuws en dat leidt tot verwarrende en soms volslagen onbegrijpelijke stukjes. Woelmuis herinnert zich blijkbaar mijn verontwaardiging over de aanleg van die bewuste rotonde. Inderdaad, ik was nijdig en wel hier om: de rotonde was al volop in aan leg toen de gemeente een hoorzit ting organiseerde waar men zijn bezwaren mocht toelichten. Flauwe kul, niks inspraak. Burgemeester Ridder van Rappard nam ons nau welijks serieus. En nu? Heel vaak betreur ik het dat ik niet meer elke vrijdag links onder aan op de voorpagina van de TC kan steken. Doelwitten genoeg. Nieuw gemeentehuis, sloop oude, knuffelpark, bebouwing Burgwal, geharrewar Hollebol, tuunwallen waar ze niet horen, Tussen de Ban- ke, nieuwe natuur (is de oude niet meer goed genoeg?), .txl..., enfin vult u zelf maar in. De rotondes aan de Pontweg wor den multifunctioneel. Je rijdt niet alleen je rondje, maar wordt tegelij kertijd geattendeerd op Tessels eigen. Dat wij een schapeneiland zijn en dit letterlijk, maar ook symbolisch willen benadrukken met vijftien ste nen schapen. Echte kunst. Moet ik daarover een mening hebben? Die 'grexen' leiden je aandacht af en je mist ongemerkt een afslag. Tsja, het ziet er niet onaardig uit. Over een aantal jaren weet je niet beter. Maar is het echt nodig om alles maar op te leuken? Echte schapen zie je overal. De Texelaar verdient natuurlijk een standbeeld, maar zet dat dan straks op de vernieuwde Groeneplaats. Of ik Woelmuis geholpen heb, moet nog blijken. Blijf woelen, ook bij de volgende rotonde. Horszei opbergbox ÏO liter fluor tandpasta lOOsfeerlichten dameslegging stuk romig jonge Goudse kaas per SOO gram grill worst per loo gram

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3