Rabobank nieuws is U «t 1 TEXELSE 6 COURANT jmrmm Verhuisd H I Uw toekomst actueel houden. Dat is het idee. Walk &Talk Diner helpt startende ondernemers op weg Activiteitenkalender VRIJDAG 28 JANUARI 2011 -&CK333ESÏtaiS dDEBaS Voor een betrouwbare gebruikte auto slaagt u gewoon op Texel. Ook voor schadeherstel kunt u alles vinden op www.texelseautopagina.nl Cocky's Kapsalon Peter 'jouw kapper' Ma. geopend van 13.00 tot 18.00 uur, di. t/m za. geopend van 8.30 tot 18.00 uur Met of zonder afspraak. Cor en Annie Bakker-Bakker van Schilderend 46 naar "Gollards", kmr. 107 De Zes 12 1791 EX Den Burg Administratieve beslommeringen uitbesteden? Voor betrouwbaarheid en redelijke tarieven Voor aangifte inkomstenbelasting en omzetbelasting: Tel. 06-53644264 Natuur dichtbij! Rabobank Noord-Holland Noord Postbus 106, 1780AC Den Helder T (0223)67 31 00 E info@nhn.rabobank.nl I Rabobank De RaboBedrijvenloop: meer winnen dan de wedstrijd! Studenten opgelet! Krijg nu gratis bioscoopkaarten bij het openen van een Studentenrekening!* Open nu een Studentenrekening bij Rabobank Noord-Holland Noord en je krijgt van ons een tegoedbon voor twee personen. Die kan je inwisselen voor een film en consumpties naar keuze. Kijk op www.cinemagnus.nl of www.cinematexel.nl en plan je avond uit! Een leuke avond uit. Dat is het idee. Vraag naar de voorwaarden bij onze verkoop service adviseurs. Loop bij één van onze kantoren naar binnen of bel naar (0223) 67 31 00. Met een team van drie personen loopje samen 21 km, waarbij ieder een deel voor zijn rekening neemt: 6,7 en 8 km. Samen werken naar de eindstreep. Dat is het idee. Heb je weinig loopervaring? Koen Fit Wear biedt loopclinies aan. Zo krijg je de kans om goed voorbereid deel te nemen aan de bedrij venloop. Het leuke is datje dit als team kunt oppakken. Je creëert een nog sterkere teamgeest en komt goed getraind aan de start. En dat zou nog wel eens voor ver rassende einduitslagen kunnen zorgen! Als deelnemend team leggen we je flink in de watten. In de Rabolounge ontvang je koffie, thee, fris of een sportdrankje. We ma ken een mooie foto van je team, je ontvangt je startnummer met chip en een informatie gidsje. Na afloop staat er een heerlijke sportmaaltijd klaar. Jouw team mag natuurlijk niet ontbreken op de deelnemerslijst. Meld je aan voor de RaboBedrijvenloop via www.halvevandenhelder.nl. Rabobank Noord-Holland Noord. Een bank met ideeën. Samen werken aan de toekomst. Dat is het idee. Rabobank Noord-Holland Noord stort jaarlijks een deel van de winst in een fonds: de Raboton. Het doel? Bijdragen aan de realisatie van maatschappelijke ontwikkeling in ons werkgebied. Verenigingen en stich tingen kunnen een aanvraag indienen voor een donatie bij de Raboton. Voorwaarde is dat het bedrag bestemd is voor goede doelen in de gemeentes Texel, Den Helder en Anna Paulowna. Rabotondonaties in 2010 Schaakclub En Passant, Handbalvereniging D.S.O., Hertenkamp Breezand, De Wering vrijwilligerscentrale, s'Heerenloo activiteiten centrum, Dorpsvereniging Van Ewijcksluis, Bassischool De Fontein in Den Helder, Budovereniging Shima, Sport- en Jeugd- centrumDe Draaikolk, Buurtvereniging Jeruzalem Vechtbuurt, Tennisvereniging HTC, Basisschool Het Durperhonk, Muziekvereni ging Winnubst, Tennisvereniging HTC, Kidszzzclub, Verpleeghuis Den Koogh en GGZNHNa. Aanvraag indienen? U kunt uw aanvraag tot 1 maart 2011 naar ons toesturen: Rabobank Noord-Holland Noord Commissie Raboton Postbus 106,1780 AC Den Helder Persoonlijk afgeven op één van onze kantoren mag ook. Kijk voor de voorwaarden op www.rabobank.nl/nhn. Ondernemer in de spotlight! Twee jaar geleden hadden Marco Kuperus en Patricia Smit hun oog al laten vallen op Strandpaviljoen Ship on the Beach in Julianadorp Een prachtige plek om een bedrijf te hebben, vonden ze. Toen het pavil- 2010 werd het koopcontract onder tekend en dit voorjaar opent het ver nieuwde paviljoen de deuren! strandpaviljoen op Texel, maar wilde samen met Patricia dichterbij huis L 1 Efeftf tQPH I steenworp afstand van onze woning. Mooier kan niet! De vorige eigenaar heeft een goed bedrijf op gebouwd dat voor ons een uitste- ast. Het ondememerspaar liet een nieuw paviljoen bouwen. "Het wordt groter, met meer zitplaatsen en een aparte keuken. We breiden de kaart uit en we zetten bedienend perso- tent krijgt een Caribisch sfeertje met vrolijke kleuren. En een nieuwe tendeels zelf, samen met diverse Marco Kuperus en Patricia Smit met adviseur Arjan Bok. lijker op de groepen- en incentives- hebben opgesteld. Het voorstel van markt. Vooral buiten het hoogseizoen de Rabobank was goed en we waren is dat een inteiessante doelgroep. En er snel uit. Toen hebben we zakelijk ons paviljoen komt beschikbaar voor de overstap gemaakt naar Rabobank bruiloften en feestjes." Noord-Holland Noord. Onze privé- De financiering van een strandpavil- gebracht." joen is volgens Marco niet-alledaags. "Je praat over roerende goederen en Lekker uitwaaien op het strand en na daarom kun je geen gewone hypo- afloop genieten van een lekker theek afsluiten. Wij vroegen offerte drankje of hapje? Strandpaviljoen aan bij de Rabobank en hadden direct Zee vanTijd is gevestigd aan strand- een prettig contact met account- slag Zandloper in Julianadorp. Het manager Arjan Bok. Hij dacht goed paviljoen is vanaf 1 april geopend. Helderse bedrijven. De ligging van het strandpaviljoen mee en reageerde enthousiast op ons ondernemingsplan, dat we met EN/OFOntwerp Communicatie bungalowparken en campings. Veel mensen komen regelmatig terug." Patricia en Marco zitten vol plannen, "we willen meer doen met dejutterij Heeft u plannen om een bedrijf te starten? Belt u dan voor een afspraak met het team Bedrijven Advies (0223) 67 31 73. en met Helder Events gaan we avon tuurlijke activiteiten aanbieden, Rabobank. Een bank met ideeën. Kijk op www.rabobank.nl/nhn Rabobank 'Ik ben pas 35. Een goed pensioen kan ik altijd nog regelen. Toch Uw inkomen voor later Over pensioenen bestaan veel mis vattingen. We kunnen er niet langer van uitgaan dat het met onze toekomst voorziening wel goed zal komen. Om te zorgen dat u later ook prettig kunt leven is het belangrijk dat u uw toekomst actueel houdt. Uw account manager helpt u daarbij. Realiseer uw doel Rabobank Noord-Holland Noord kijkt samen met u naar uw doelen en hoe u deze waar kunt maken. Hoe kunt u zorgen dat u genoeg vermogen op bouwt om uw doel te realiseren? Dit inzicht geeft al direct de nodige rust. Wij houden samen met u in de gaten of uw doel ook in de toekomst haalbaar blijft. Als u later ook prettig wilt leven, moet u zelf in actie komen. Bent u klant van Rabobank Noord-Holland Noord? Dan kunt u ook lid worden! Als lid profiteert u van aantrekkelijke aanbiedingen, kortingen en speciale producten. En u kunt op verschillende mening laten horen. Interesse in het lidmaatschap? Stuur dan een e-mail naar communicatie@nhn.rabobank.nl onder vermelding van uw naam, postcode en huisi Woensdag 16 februari vindt voor de vierde keer het Walk Ta Ik Diner plaats in restaurant Dok 51 in Den Helder. Doel hiervan is startende ondernemers uit de kop van Noord-Holland samen te brengen. Van 17:00 tot 21:00 uur kunnen zij, onder het genot van een hapje en drankje, ervaringen uitwisselen en van elkaar en gesettelde ondernemers leren. Samen werken aan de toekomst. Dat is het idee. De Burgemeester van Den Helder opent de avond en tussen het eten door vertellen Ronald Bleeker, directievoorzitter Rabobank Noord-Holland Noord en René Bestevaar, hun verhaal. Ook komt er een toonaangevende spreker, bekend van TV. Wie dit is houden wij nog even geheim, maar u wilt deze spreker zeker niet missen! Aanmelden kan via www.walktalkevents.nl. Let wel op, vol vol. Baas Over Eigen Geld B.O.E.G. gaat over geld en jouw leven. Hoe je in allerlei situaties slim met je geld kunt omgaan. Met behulp van handige tools, nuttige tips en een goed plan, word je baas over je eigen geld en bereik je meer met de middelen die je hebt. En je hoeft geen klant te zijn van Rabobank! Bij welke bankje ook zit: je bent welkom op www.baasovereigengeld.nl. Samen werken aan je toekomst. Dat is het idee. Februari •April 2011 Dijk tot Dijk Race Beachbiking Nederland Sponsoring - Huisduinen, Den Helder 6 februari 2011 Walk Talk Diner Netwerkevent - Dok 51, Den Helder 16 februari 2011 Panna KO Toernooi Den Helder Sponsoring - Stadshal Kampanje, Den Helder 24 februari 2011 Lentetuin Breezand SponsoringZAP-complex, Breezand 3 t/m 8 maart 2011 Voorjaarsbeurs Netwerkevent - Bedrijfshallen Driessen, Wieringerwerf 11 t/m 13 maart Kidszzzzclub verrast met donatie van 2.000,-! Kidszzzzclub uit Den Heider diende in 2010 een aanvraag in bij de Raboton. Ondanks dat de gemeente subsidieert was er geen geld voor nieuw speelgoed. Kidszzzzclub is een kinderopvang voor kinderen uit probleem gezinnen. Ze verzorgen de opvang voor gemiddeld 20-30 kinderen per dag na schooltijd. Afwijkend van een normale kinderopvang is de extra signaalfunctie vanuit de pedagogische medewerkers. Zij kijken of de kinderen of het hele gezin extra thuishulp nodig hebben. Speelse verrassing Kidszzzzclub is sinds kort verhuisd naar het Nieuwe Functionele Centrum. De'gele banaan' genoemd vanwege de gele kleur. Het nieuwe gebouw biedt veel meer ruimte om veilig buiten te spelen, dus nieuw speelgoed was geen overbodige luxe. Daarom verrasten de leden van de Commissie Raboton, Siem de Wit, Si mone Venekamp en Mary Schooneman, de Kidszzzzclub met een flink cadeau. Skelters, fietsen, skateboards. hoepels, ballen, barbiepoppen en auto's ter waarde van 2.000, - waren verstopt onder een groot laken. Er ontstond complete chaos en gejoel, nadat de kinderen het laken mochten wegtrekken, ledereen stortte zich op een geliefd speelgoed en liet dat niet meer los. Alle kinderen crosten binnen no-timedoor en over elkaar heen. Grote feestvreugde! Samen werken aan ons idee van de Raboton. 1 toekomst. Dat is het Kalender 2011 Speciaal voor onze leden hebben wij weer een gratis kalender klaar liggen op onze kantoren in Anna Paulowna, Den Burg, Julianadorp en Den Helder. Heeft u de kalender al opgehaald?

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 6