Rabobank nieuws i -*m"r,rr Dichterbij üa €75-- w TEXELSE 8 COURANT 20% korting op de Interpolis autoverzekering Activiteitenkalender Cocky's Kapsalon Peter 'jouw kapper' Ma. geopend van 13.00 tot 18.00 uur, di. t/m za. geopend van 8.30 tot 18.00 uur Met ot zonder afspraak. De Koog, tel. 317575 of 06-22217601 topVakantie? Callia Alta Valle deTulüm Argentinië Diverse soorten Per fles 75 cl 5.49 ÜW topSlljter Spaar de stempets bij uw topSlljter ANDERHALVE LITER .©28»:; Jan de Wit Weverstraat 18 DEN BURG (TEXEL) Tel. 0222-312134 www.uwtopslijter.nl Geniet, maar drink met mate Alcohol onder de 16, natuurlijk niet Aanbiedingen geldig van 28-2-2011 t/m 12-3-2011 Rabobank Rabobank Noord-Holland Noord Postbus 106,1780AC Den Helder Uw toekomst actueel houden. Dat is het idee. "Zodra mijn zoon de zaak overneemt, kan ik stoppen. Hoop ik." Realiseer uw doel Wij kijken samen met u naar uw doelen en hoe u die waar kunt maken. Hoe kunt u zorgen dat u genoeg vermogen opbouwt om uw doel te realiseren? Dit inzicht geeft al direct de nodige rust. Wij houden samen met u in de gaten of uw doel ook in de toekomst haalbaar blijft. Als u later ook prettig wilt leven, moet u zelf in actie komen. Samen werken aan uw toekomst. Dat is het idee. E info@nhn.rabobank.nl I Hoe actueel is uw inkomen voor later? Over pensioenen bestaan veel misvat tingen. We kunnen er niet langer van uitgaan dat het met onze toekomst voorziening wel goed zal komen. Om te zorgen dat u later ook prettig kunt leven is het belangrijk dat u uw toekomst ac tueel houdt. Onze accountmanagers Private Banking en Zakelijke Relaties helpen u daarbij. Autoschade is heel vervelend. Maar met de Interpolis Autoverzekering bent u snel weer op weg. Sluit nu af en profiteer van de voordelen: Sluit vóór 1 april online of telefonisch af. Dan ontvangt u het eerste jaar 20% korting op uw premie. Heeft u al een Interpolis Autoverzekering en vervangt u uw oude auto? Dan ontvangt u de 20% korting als u uw kenteken zelf online wijzigt. Naast de actiekorting ontvangt u ook tot 12% korting op uw Interpolis Alles in één Polis® Uitstekende dekking, zonder eigen risico Eén telefoontje is vaak genoeg om uw schade te melden Meld schade nog eenvoudiger met uw smartphone via de app Interpolis Schadehulp Snelle en soepele schadeafhandeling Bij schade altijd een vervangende auto tc uw beschikking, vaak zelfs gratis Meer weten? Bel dan met ons KlantContactCentrum Particulieren via (0223) 67 31 00. Studenten opgelet! Krijg nu gratis bioscoopkaarten bij het openen van een Studentenrekening!* Rabobank Noord-Holland Noord. Een bank met ideeën www.rabobank.nl/nhn Speciaal voor vrouwelijke ondernemers! 'Samen werken aan uw toekomst' Wij ondersteunen ondernemers waar we kunnen en dragen daarom een steentje bij aan het event Connect2Succes. Dit event is anders dan anders. Geen beurs, maar een netwerkbijeenkomst. En, alleen voor vrouwelijke ondernemers. Met veel informatie over netwerken, de kansen en valkuilen van het ondernemen, diverse interactieve workshops en volop gelegen heid om met andere vrouwelijke onderne mers van gedachten te wisselen. Dit alles in de sfeervolle ambiance van De Vijverhut in Callantsoog, op donderdag 24 maart van 15.00 - 21.00 uur. De dag wordt met een spetterend muzikaal optreden afgesloten. Informatie en aanmelden Wilt u weten hoe u meer uit uw eigen bedrijf kunt halen? Meldt u dan nu aan via www.con nect2success.n I. Op deze website vindt u ook alle infor matie over dit event. De entree bedraagt 55, - per persoon, inclusief walking dinner en drankjes. Dit event is voor iedere vrouwelijke ondernemer toegankelijk. We verwachten grote belangstelling, reser veer uw toegangsbewijs daarom zo snel mogelijk. Vol is echt vol! Ledenmagazine 'Dichterbij' Leden van onze bank krijgen een gratis kwartaalmagazine over de meest uiteen lopende zaken en natuurlijk de laatste ledenaanbiedingen. Vanaf donderdag 3 maart valt de eerste editie van 2011 weer 1 de deurmat. Kijk ook op onze website vooi de digitale versie. Noord-Holland Noord J Met de lente in aantocht is het tijd voor iets nieuws! Rabobank sponsort. 'Samen werken aan de toekomst. Dat is het idee.' Panna KO Toernooi Donderdag 24 februari vond de voorronde van het Panna Knock Out Toernooi plaats. Via onze website www.rabobank.nl/nhn hadden we een prijsvraag uitgeloofd. De prijs? Twee gratis entreekaarten, con- sumptiemunten en een meet greet met Ali B! De gelukkige winnaars waren Anouk, Debby en Rita. Zij mochten iemand meene men naar dit gave evenement. Lentetuin Breezand Dit jaar staat de Lentetuin Breezand geheel in het teken van 'Good old time(r)sl'. Van 3 t/m 7 maart waant u zich in het straatbeeld van de jaren '20 en '30 met prachtige oldtimers en andere klassieke vervoersmid delen. Daarnaast viert de Anna Paulowna- polder 100 jaar bloembollenteelt. De Lentetuin is een prachtig platform om kennis te nemen van de laatste ontwik kelingen, bij te praten, erva ringen te delen en elkaar uit te dagen voor een nog betere prestatie in de toekomst. Samen werken aan de toekomst. Dat is het idee. Wij zijn hoofdsponsor van de Lentetuin Breezand en wij wilden u de gele genheid geven dit mooie evenement te bezoeken. Daarom gaven wij via onze website gratis entreekaarten weg! En daarmee hebben we vijftig mensen blij gemaakt. Heeft u geen kaarten gewonnen? Wij hopen u evengoed te zien op dit prachtige evene ment. Kijk voor meer informatie op onze website. Voorjaarsbeurs Wieringerwerf Samen met Rabobank Schagen-Wieringer- land zijn wij hoofdsponsor van de Voorjaars beurs 2011 in Wieringerwerf. Tijdens de Voorjaarsbeurs op 1112 en 13 maart is er in de bedrijfshallen van Driessen in Wieringer werf genoeg te beleven. De dagen staan bol van de gezelligheid en met uw aanwezigheid kunnen de dagen niet meer stuk. Op 10.000 m2 beursvloer vindt u activiteiten voor de allerkleinsten, presentaties, een food plein en leuke marktkramen. De Voorjaarsbeurs 2011 biedt voor ieder wat wils. De Voorjaarsbeurs is vrijdag te bezoeken van 16:00 tot 20:00 uur, zaterdag van 11:00 tot 18:00 uur en zondag van 11:00 tot 18:00 uur. En met uw entreekaartje kunt u fantastische prijzen winnen, die door de standhouders ter beschikking zijn gesteld. Ook voor dit evenement wilden wij u de gelegenheid geven deze gezellige beurs te bezoeken. Daarom gaven we via onze wesbite ook voor dit evenement kaarten weg. Houdt u vooral onze website www.rabobank.nl/nhn in de gaten voor leuke acties en aanbiedingen. Februari April 2011 Ledenmagazine Dichterbij 3 maart 2011 Lentetuin Breezand 3 t/m 7 maart 2011 Voorjaarsbeurs Wieringerwerf 11 t/m 13 maart Connect2Succes 24 maart 2011 RaboBedrij ven loop 10 april 2011 Fietssponsortocht 18 juni 2011 Afdelingsvergadering Den Helder 11 april (onder voorbehoud) Afdelingsvergadering Texel 12 april (onder voorbehoud) Afdelingsvergadering Anna Paulowna 18 april (onder voorbehoud) Bent u klant van Rabobank Noord-Holland Noord? Dan kunt u ook lid worden! Als lid profiteert u van aantrekkelijke aanbiedingen, kortingen en speciale producten. En u kunt op verschillende manieren uw mening laten horen. Interesse in het lidmaatschap? Stuur dan een e-mail naar communicatie@nhn.rabobank.nl onder vermelding van uw naam, postcode en huisnummer. Open nu een Studentenrekening bij Rabo bank Noord-Holland Noord en je krijgt van ons een tegoedbon voor twee personen. Die kan je inwisselen voor een film en consumpties naar keuze. Kijk op www.cinemagnus.nl of www.cine- matexel.nl en plan je avond uit! Een leuke avond uit. Dat is het idee. Vraag naar de voorwaarden bij onze Verkoop Service adviseurs. Loop bij één van onze kantoren naar binnen of bel naar (0223) 67 31 00. Ondernemer in de spotlight De Lisdodde staat deze maand in de spotlights! Lees verderop in de krant over deze twee vrouwelijke ondernemers.

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 8