Actie pTijzeii! Landal DflgnsQosffisgEi TEXELSE 8 COURANT Jojo Mode en hotel Opduin houden modeshow Senioren stralen in Hoornder playbackshow PriJs,jSt „oor deze week: WEEKAANBIEDING: *5'.w 2 Zoute Haringen 2 Gerookte Haringfilets Voor €5,00 03 DINSDAG 22 MAART 2011 Gezien de vergrijzing in het dorp ligt de toekomst van de playbackshow in handen van de senioren, merkte presenta tor Sjoerd Groeskamp zater dagavond in zijn slotwoordje op. Hij kan vooralsnog tevreden zijn, want de volwassenen waren dit jaar verantwoordelijk voor zeven optredens, waaron der één van drie dames die de zestig al zijn gepasseerd. Het drietal - Neeltje Goënga, Ina Bakker en Nelly van der Walle - kroop in de huid van de meiden van Luv. Ze maakte er geen geheim van al een tijdje geen achttien meertezijn, want demon stratief leunden ze bij hun opkomst op een rollator. Tijdens hun act ging die aan de kant en lieten ze zien nog prima te kun nen dansen. Ze wonnen er de derde prijs mee én de door pre sentator Groeskamp op het laat ste moment in het leven geroepen Gouwe Ouweprijs. Het was één van de vele verras sende optredens. Zo ging de overwinning bij de volwassenen naar Sean van Heerwaarden, Gijs de Graaf, Alex Bakker, Paul ter Steege en Sil Brouwer, die in nagenoeg dezelfde samenstelling al sinds ze op de basisschool zaten jaarlijks aan de playback show meedoen en meestal nog winnen ook. Hun leeftijdsgenoten haakten één voor één af, maar zij gingen door. Ditmaal stonden ze niet op de deelnemerslijst, maar toen het doek voor de laatste keer op ging, stonden ze er toch weer. Als de mannen van Take That ditmaal, die een overtuigend 'reünieoptreden' verzorgden. Leuk was ook het optreden van Wil Dedel en Karin Bakker. Net als enkele andere playbackers hadden ze zich laten inspireren door de televisieserie Het Schaep met de vijf poten, maar zij hadden gekozen voor de oude versie uit 1969, met Adèle Bloemendaal en Ronny Bierman), die als Greetje en Jansie 'samen op vakansie' waren geweest. Hilarisch was het optreden van Marco Bakker en Martijn Former, die met drie handpoppen de Muppets nadeden. Geen play back dus op een manier die je zou verwachten, want de mannen zelf waren onzichtbaar, maar het spel met de poppen was erg knap en verliep vrijwel volledig syn chroon. De jury had het er moei lijk mee en schaarde het tweetal niet onder de beste drie. De orga niserende feestcommissie besloot Bakker en Former echter uit te roepen tot 'de meest originele act van de hele avond'. Overigens maakte de feestcommissie zelf ook indruk door een prachtige uitvoering - buiten mededingen - van Er is toe, geïnspireerd op het Spaanse Schaep. Ook bij de jeugd van de basis school en de OSG waren prach tige optredens te zien, die elkaar kwalitatief nauwelijks ontliepen. Duidelijk was wederom dat alle deelnemers zich uitstekend had den voorbereid en zich hadden ingeleefd in de artiesten die ze nadeden. Het was ook moeilijk te voorspellen wie er zouden gaan winnen. Het publiek, dat zelf mocht stemmen, koos andere winnaars dan de jury. Bij de kin deren van de basisschool won nen Hanna Goemans en Ella met een swingende uitvoering van It's raining men van The Weathergirls. Saar Groot, Sille Bakker, Grace en Helène gingen bij de OSG- jeugd met de eer strijken. Zij deden een medley uit de televi sieserie Glee, waarin zang en dans op fraaie wijze aaneen gesmeed waren. De winnaars vertegenwoordigen Den Hoorn zaterdag 9 april bij de Texelse finale, die in De Bijenkorf in Oos terend wordt gehouden. Bij de jongste jeugd waren er geen deel nemers. Uitslagen: Basisschool bovenbouw - 1.Hanna Goemans en Ella: The Weathergirls; 2.lmme Koopman en Rikus Rommets: Alpha Beat; 3.Noa Goënga: Kate Perry. Publieksprijs: Noa Goënga. OSG-jeugd - 1-Saar Groot, Sille Bakker, Grace en Helène: Glee; 2.Femmie Kamp en Nikki: Trafassi; 3.Sterre van Sikkele ras, Sofie Verus, Kirsten Wilner, Jesse Bakker, Jet Gerritsma en Roosmarijn: Het Spaanse Schaep. Publieksprijs: Femmie Kamp en Nikki. Volwassenen - 1. Sean v den, Gijs de Graaf, Alex Bakker, Paul ter Steege en Sil Brouwer: Take That; 2.WH Dedel en Karin Bakker: Schaep met de vijf poten; 3.lna Bakker, Neeltje Goënga en Nelly van der Walle: Luv. Publieks prijs: Sean van Heerwaarden, Gijs de Graaf, Alex Bakker, Paul ter Steege en Sil Brouwer. Slip tong (±1 p/kjh) Zalmfilet met vel Tong 1 5p/kilo) WiJflng 5.ZZ5 Paling (om te stoven) Kabeljauwfilet met vel 1Z.75 Hollandse garnalen ZeeWOlffilet (ongepeldgrote sortering) €5X Schelvis 15 kg per stek) - 600 "Rogvleugel €00 Schar (grote sorter,ng) WaddenOesters Makreel stuk 'U j- L^cc-f+ r Prijzen zijn per kilo fenzij a. 500gram) per stuk BowMtaande ««.den u«s.uit«Kl vo« Let op! U kunt zelf kiezen hoe u de vis wilt ontvangen. Wilt u de vis zo van de afslag? Dan betaalt u de scherpste prijs van deze week. Wilt u de vis liever schoongemaakt hebben, dan rekenen wij een kleine toeslag van €1,00 per kilo. U bepaalt zelf hoe u het wilt en betaalt dus nooit meer te veel. Heemskerckstraat 15 Oudeschild. Aanbieding geldig l/m 28 maart. Tel. 0222-312441 www.vispaleistexel.nl is op zoek naar enthousiaste teamplayers voor de afdeling horeca en technische dienst. Word jij onze gastvriendelijke collega tijdens de weekenden en vakantieperiode? Reageer dan via receptie.sluftervallei@landal.com Of bel voor meer informatie met: 0222-316861 en vraag naar dhr. Jansen. Alle ruimte om jezelf te ontwikkelen De crew van telefoon 314890 zoekt een Heb je interesse? Bel 319310 voor verdere informatie. Voorjaars- en zomerkleding van bekende merken, professionele modellen, feestelijke muziek en een gezellige en stijlvolle high- Jojo Mode kennis te laten maken met Grand Hotel Opduin, spraken Van der Belt en Den Ouden af een modeshow te houden in het Koger en stelletjes belangstelling getoond. Maar de show wordt ook zeker voor fea. Dat hebben Lotte van der hotel. 'Texelaars hebben toch een Belt en Henriëtte den Ouden voor beetje schroom om bij ons binnen ogen met de modeshow die ze zondag 27 maart houden in Grand Hotel Opduin in De Koog. De kleding wordt gepresenteerd door professionele modellen. 'Een te lopen. We worden vaak geasso- bewuste keuze', vertelt Van der cieerd met termen als chique en stijl. Natuurlijk vinden we het leuk ons te onderscheiden, maar je kunt Belt. 'Het zou ook leuk zijn Texe laars te vragen, maar het gevaar is dan dat iedereen in de zaal naar Op het oog is het een opmerkelijk bij ons ook uitstekend terecht als je bekende gezichten gaat kijken, ter samenwerkingsverband, tussen de lekker en gezellig wilt eten en dat wijl de aandacht toch vooral op de (mede)eigenaren van de modewin- hoeft helemaal niet duur te zijn. Het kleding moet zijn gericht.' Kapster kei (Van der Belt) en het hotel (Den zou zo fijn zijn als de bezoekers van Hanneke Drijver en visagiste Juul Ouden). Maar niets is minder waar, volgens beide ondernemers. 'We hebben al zo'n vijftien jaar een vitri- de lounge van ons hotel, de modeshow dat ontdekken', aldus Den Ouden. Swarthoff zijn gevraagd er voor te zorgen dat de modellen niet alleen mooi gekleed de catwalk op gaan. DJ Florian Julius uit De Waal omlijst De modeshow belooft een bijzon- waarin Jojo Mode het nieuwste uit der spektakel te worden. Jojo Mode de show met passende muziek, de collectie laat e Ondanks het pro zien. In de loop EGO Cd ClCd LltjQ VOO F IGOGTGGf7 fessionele gehalte der jaren zijn is de show gratis onze qasten de te bezoeken. 'Ja, klanten van Jojo Cfe C/raag II7 0/7ZG Wlllkel kOITlt dat kan ik zelf ook geworden. bijna niet geloven', Bovendien kom ik zelf ook bij Lotte presenteert voorjaars- en zomerkle- zegt Van der Belt met oprechte ver ding van alle bekende merken uit bazing. 'Sommige klanten voelen de winkel', vertelt Den Ouden. Van der Belt logeerde eens een nachtje in Opduin. 'Dat had ik als mum Woman, Tripper, Vanguard, de winkel: Sandwich, Just B, Sum- zich er een beetje ongemakkelijk cadeautje gekregen. Toen ik 's och tends tijdens het ontbijt in het res taurant zat en om me heen keek, PME Legend en Gant. 'Het gaat om de hele collectie. We sluiten 's zomers af, met korte broeken en zag ik allemaal mensen die ik kende slippers. Mooie kleding. Lekker fris en die al eens bij mij ii waren geweest.' en luchtig. Met veel blauw, wit, aqua en taupe.' Ook de herenmode bij. Maar ik koop helemaal niet zo veel bij jullie, zei een vrouw tegen me. Maar echt, daar gaat het ons niet om. Deze show is opgezet als cadeautje voor iedereen die graag in onze winkel komt. En dan is iemand die één keer per jaar een Om ook het tegenovergestelde is vertegenwoordigd. 'Tot nog toe trui koopt net zo welkom als iemand eens te bereiken en de klanten van hebben vooral vriendinnengroepen die elke veertien dagen bij ons bin nenloopt.' Den Ouden: 'Als het bevalt, is het wellicht het begin van een mooie traditie.' De gasten zijn vanaf 14.30 uur wel kom. Zij worden welkom geheten met een zomerse cocktail. De show begint om 15.00 uur en bestaat uit twee blokken, die elk ongeveer driekwartier duren. In de pauze is er een high-tea, met diverse soorten thee en zoete en hartige lekkernijen. Na afloop krijgt iedereen een goody- bag mee naar huis, een tasje met verrassende attenties. Ook is het mogelijk te blijven dineren (reserve ren wordt op prijs gesteld). In ver band met de organisatie willen Den Ouden en Van der Belt wel graag weten op hoeveel bezoekers ze kunnen rekenen. Het is daarom n der Belt en Henriëtte den Ouden organiseren samen de modeshow. noodzakelijk een Stoel te reserveren (Foto Joop Rommets) (bij Jojo Mode). Favorite O Retweet Reply

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 8