BEAUTYWELLNESS Til De Muilekoog zorgt voor een goede gezondheid van uw huid i Schoonheidssalon Martine Iréne: voor huidverzorging én huidverbetering Op Texelse Voet, voor elke voet die zich op én buiten Texel verplaatst De mooiste huid krijgt liefde van twee kanten. Verzorging van top tot teen bij Miranda Cosmetique in'i'imTimu ledereen wil een mooie, jonge en vi tale huid. Frappant genoeg is ieders buitenzijde ongeveer even oud. De opperhuid wordt namelijk elke maand vernieuwdWe beschermen onze huid al jaren via de buitenzijde, maar het groeien gebeurt van binnenuit. Zou het dan niet logisch zijn om ook die binnenzijde van de beste verzorging te voorzien, van binnenuit? Want achter die opperhuid zit onze lederhuid met het collageen... LavieSageeen Nederlands bedrijf, biedt een uitgebreide collectie Nutricosmetics aan. Dit zijn voedingssupplementen, speciaal bedoeld voor een optimaal ge zonde huid. Daarin zitten allerlei unieke voedingsstoffen voor de huid, die u niet in de regulier supplementen terug kunt vinden. Zo zitten sommige producten bo o rdevo I co I lagee n - of e lasti ne pe ptides die in korte tijd uw huid een complete versteviging kunnen geven. Of stof fen die het vocht beter kunnen binden in de huid, zoals hyaluronzuur of juist ceramides en squaleen die een droge opperhuid tegengaan. Te veel om op te noemen, maar allen met aantoonbare resultaten. LavieSage nutri-cosmetics zijneen goede ondersteuning van binnenuitvoor 'huid klachten' zoals: acne, droogte rimpeltjes droge/vochtarme huid, verslapte huid, psoriasis, rosacea, coupe rose, eczeem en photo-ageing door de zon (pigmentvlek- ken). Tevens bij: verstel king nagels, als ontgiftings- kuur (detox), bindweefselverslapping bij slappe, dunne huid na het afvallen, energietekort en als aanvulling op de dagelijkse voeding. Uiteraard verdient de buitenzijde ook een uitstekende verzorging, belangrijk voor het behoud van de geboekte re sultaten. Hiervoor gebruiken we Babor Cosmetics. Babor is een wereldwijd toonaangevend cos meticamerk met jaren lange ervaring, spe ciaal ontwikkeld voor schoonheidspecialisten die weten in welke con ditie uw huid verkeert. Babor staat niet stil en is constant bezig met innovatie, onderzoek, kwaliteit en ontwikke ling. Voor een meest optimaal en doeltref fend eindresultaat is er een synergie tussen nu tricosmetics van LavieS age, werkzame crèmes van Babor en collageen stimulerende bindweef sel mass age. Bind weef se I mass age is een diepwerkende massagetechniek die rimpels en huidverslapping tegengaat, waardoor de conditie van de huid zichtbaar verbetert en egale en strakkere conto uren ontstaan. een apparaat waarmee uw huid zeer nauwkeurig beoordeeld kan worden. Een simpele scan aan de binnenzijde van de bovenarm geeft een uitstekend beeld over de huiddikte en de hoeveel heid collageen in uw huid. Op basis hiervan krijgt u een zeer gedetailleerd advies voor voeding en supplementen Consumenten- presentatie Binnenkort houdt LavieSage een -gratis- cons urnen- ten presentatie op Texel. Hierna kunt u een afspraak maken bij Schoon heidssalon Martine Iréne voor een huidscan met de Collagenoson. Dit is ter verbetering van de huid. Wilt u een mooie en gezonde huid? Dan is smeren alleen niet genoeg, het moet echt van twee kanten komen. In enkele maan den tijd kan uw gezicht er jaren jonger uitzien. Zeker in combinatie met een collageenstimulerende behandeling in onze salon! Kijk voor meer informatie op de websi te s www. lav ies agen I of www. ba bo r. n 1/ schoonheidssalonmartine Of maak voor het j u iste advies vrij b I ijve nd een afspraak bij: Schoonheidssalon Martine Iréne, Schilderend 1 (ingang Julianastraat). Tel: 0222-322667 (Martine) 0222- 320265 (Iréne) of mail:martine@texel. com Voor verzorging van uw gezicht en lichaam bent u bij Miranda Cos metique op de juiste plek. In deze schoonheidssalon kunt u terecht vooi complete gezichts- en lichaams behandelingen, massages, ontha ren, zonnebank, pedicure en ma nicure. Hiermee gaat u de zome goed van startl Bij binnenkomst in schoonheids salon Miranda Cosmetique wordt meteen duidelijk dat dit een professionele salon is. Aan de muur hangen diploma's en certificaten die Miranda Veeger heeft behaald om haar klanten naar wens te behandelen. Tevens is voor elke behandeling een aparte kamer beschikbaar. In de kamer voor lichaamsbehan delingen staat een groot comfortabel massagebed en is zelfs een kleine badkamer met douche. U kunt een lek ker bruin tintje opdoen in de vrolijke zonnebankkamer. Verder beschikt de salon over een aparte pedicure ka mer en een kamer voor ge zichtsbehandelingen. U kunt bij Miranda Cosmetique ook terecht voor ontharen door middel van harsen. Wilt u liever ontspannen? De heer lijke lichaamsbehandelingen variëren van (hot stone) massages en body scrub tot rugbehandelingen en li chaamspakkingen. Maar u kunt ook genieten van ge hele verwenarrangementen, inclusief een drankje en een presentje. Nieuw bij Miranda Cosmetique is French pedi cure. 'Sinds dit jaar starten we met de witte randjes op deteennagels. Dit isvooral leukvoor in de zomer, maar ik heb het zelf het hele jaar door.' Natuurlijke producten In haar salon maakt Veeger gebruik van producten van Mineral Care en Gigi Organics. De producten van Mineral Care, een samenstelling van mineralen en zouten uit de Dode Zee, zijn geschikt voor gezichts- en lichaamsbehandelingen. Ze staan be- Alle behandelingen zijn mogelijk en naar wens samen te stellen kend om hun herstellende werking en geven de huid rust. Gigi is een natuurlijke productlijn met huidver- beterende producten, waarvan alle ingrediënten milieuvriendelijk en afbreekbaar zijn. Tevens heeft Gigi de Krotonic Peel ontwikkeld, een effectieve peeling voor een jonge, gezonde en gladde huid. Bijzonderaan Miranda Cosmetique is dat u met één tot maximaal vijf perso nen tegelijk terecht kunt voor schoonheidsbehandelingen. Miranda: 'We hebben een harde kern van vier specialis ten, maar ik heb ook meteen aantal collega's van andere salons goed contact. Zij ko men graag helpen zodat we de klanten tegelijk kunnen behan delen. Laatst hadden we een moeder met haar dochters en schoondochters die tegelijk in de salon behandeld werden. Of er komen collega's tijdens een personeelsuitje. We doen ook heel veel duobehandelin gen. Bij ons is vrijwel alles mogelijk, ik heb een hekel aan nee zeggen. Alles is naar wens en in overleg samen te stellen.' U vindt Schoonheidssalon Mi randa Cosmetique aan Nikadel 17 in De Koog. Van dinsdag toten met vrijdag kunt u voor vragen en afspraken tussen 12.00 en 14.00 uur langs komen. Uiteraard kunt ook bellen, telefoonnummers 06- 20990241 of 0222-707531of mailen: mirandacosmetique@ texel.com. Of kijk voor meer informatie op de website: www.mirandacosmetique.nl Bij De Muilekoog, Praktijk voor Huid verzorging, is al snel duidelijk dat u hier niet met een gewone schoon heidssalon van doen heett. Specia liste Nina Schilling geeft gezichts behandelingen en persoonlijk advies over huidverzorgingsproducten. 'De huid is het belangrijkste orgaan, het is je visitekaartje. Het wordt dagelijks aangevallen door allerlei schadelijke invloeden van buitenaf, maar ook door crèmes die we zelf iedere dag opsme ren.' NinaSchilling is zes jaar geleden begon nen met haar praktijk De Muilekoog. Bij binnenkomst zijn de rust en sereniteit direct voelbaar. Voordat Schilling met een behandeling begint, analyseert zij de huidige huidproducten van haar klant. 'Negen van de tien huidproble men, zoals allergie en eczeem maar ook een te droge of juist te vette huid, worden veroorzaakt door cosmetica. Dat vrouwen gemiddeld twaalf en man nen gemiddeld zes cosmetische pro ducten per dag gebruiken, is dus niet verstandig. In de meeste cosmetische producten worden minerale oliën, zo als paraffine en vaseline, gebruikt. Deze stoffen laten een soort filmlaag op de huid achter, waardoor de huid denkt dat het niets meer hoeft te doen. Deze doet dan ook niets meer, waardoor een soortverslaving aan de stoffen ontstaat, denk bijvoorbeeld aan lippenbalsem. Chemische conserveringsmiddelen zijn een tweede schadelijke bestanddeel en worden gebruikt om de houdbaarheid van het product te verlengen. Ze gaan bacteriën te lijf, maar doen dat ook In de huid. Hierdoor veroorzaken ze zelfs eerderhuidveroudering dan huidverbe tering.' Parfum is het derde en tevens HljJimlIit. grootste alle rgeen dat volgens Schilling niet dagelijks op de huid thuishoort. Analyse van uw cosmetische producten Tijdens een persoonlijk gesprek kunt u uw eigen crèmes laten analyseren. Schilling werkt sinds kort met een ana- lyseprogramma dat door academici is ontwikkeld voor cosmetische produc ten. Via een uitgebreid kwaliteitsrapport wordt per crème gemeld welke ingre diënten het bevat en wat deze doen voor uw huid. Hierin wordt duidelijk aangegeven of een ingrediënt gezond of juist schadelijk is. Schilling heeft een duidelijke mening over cosmeti sche producten. 'Wil je iets aan je huid doen, doe het dan goed en anders niet.' De specialiste is al jaren geïnteresseerd in de ingrediënten van verzorgingspro ducten. Tijdens haar opleiding gaat ze op zoek naar producten die gezond zijn voorde huid. 'Ik heb er uiteindelijk vijf jaar over gedaan om het productte vin den waar ikachter sta. Cosmetica moet voor mij geen beperkingen hebben, ik moet er met een gerust gevoel ook mijn kinderen mee kunnen insmeren. Uiteraard kan ik een behandeling ge ven, maar dit is niet altijd noodzakelijk. Het belangrijkste is wat er je thuis mee doet. Ik geef graag advies om zelf voor een gezonde huid te zorgen en let hierbij ook op het budget van mijn klanten.' De producten waar Schilling helemaal ac hte r staat enookmeewerkt,zijnvan Dr. Baumann. Dit milieu- en diervrien delijke Du itse merkgarandeert optimale verdraagzaamheid, doeltreffendheid en een fijn en gezond huidgevoel. Definitief ontharen De Muilekoog richt zich vooral op cos metica, maar u kunt hier ook terecht voor definitief ontharen. Het lichtpuls- systeem PLS 3 zorgt voor definitieve verwijdering van haar en tevens voor huidverbetering, zoals het verwijderen van coupe rose en pigment. Tevens ver- kooptSchilling minerale make-up, zoals poeders en foundations, van het merk fresh Minerals. U vindt De Muilekoog op Dorpsstraat 225 in De Koog. Wilt u meer informatie of heeft u interesse in een persoonlijk gesprek, een professionele huid en productanalyse of een gezichtsbe handeling? Neem dan contact op via telefoonnummers 0222-327850 of 06- 24252224. Heeft u voetproblemen of 'gewoon' verzorging aan uw voeten nodig? Ambulant pedicure Annette Krijnen helpt u graag verder. Zij kan u hel pen bij de verzorging van uw voeten en bij de behandeling van de meest voorkomende voetproblemen. U hoeft de deur niet uit, want Op TexeIse Voet komt bij uthuisl Annette Krijnen is een nieuwe naam op het gebied van pedicure op Texel. Zij is pas afgelopen maand gestart als ambu lante pedicure. De Texelse heeft in 2008 in Arnhem haar vakdiploma pedicure gehaald. Tevens is zij lid van Pro Voet, een vereniging waar alleen de beste pe dicures meteen erkend diploma lid van kunnen worden. 'Op dit moment ben ik nog bezig met een opleiding voor me disch pedicure. Met die opleiding kan ik mensen met bijvoorbeeld reuma of diabetici behandelen. Ook kan ik advies geven over goede schoenen en hoe de voeten opeen goede ma nier te verzor gen. In juli hoop ik mijn certificaat voor diabetische voet te behalen. Dan kan ik alles op het gebied van diabetische voeten en mag ik deze behandelen!' Een pedicurebehandeling bij Op Texelse Voet bestaat uit nagels knippen, reini- genvandenagelomgeving,verwijderen van likdoorns en eelt en verhelpen van eventuele andere voetproblemen. Af- sluitendwordendevoeteningesmeerd met zalf en krijgt u een voetmassage. De massageolie en zalf die Annette ge bruikt, zijn van het merk Gehwol. Het speciale product voor schimmelnagels komt van Orthofex (ortho-anti mycose spray), een groothandel voor pedicure. Pedicure aan huis Speciaal aan Op Texelse Voet is dat u de deui niet uit hoeft. Annette bezoekt u namelijk aan huis. 'Dit is vooral fijn voorou dere klanten, klan ten die niet mobiel zijn, een druk bestaan hebben of gewoon liever thuis blijven en in de ver- trouwde omgeving behandeld willen worden. Ik wil geen salon aan huis beginnen, die zijn er al genoeg. Door te informeren op verschillende plekken, weet ik dat er op Texel veel vraag is naar pedicures die bij mensen thuis komen. Als ik bij klanten thuis kom, hebben zij geen ongemakken wat betreft de reis. Bovendien vind ik het ook leuker om mensen te helpen en behandelen in hun vertrouwde om geving.' Tijdens haar bezoek heeft de pedicure alle noodzakelijke attributen en crèmes mee. Om de behandelingen goed uit te voeren, gebruikt ze goede producten en een speciale beensteun. U mag zelf lekker op uw eigen stoel zitten! Na de pedicurebehandeling kunt u uw teennagels laten lakken. Annette heeft wel graag dat u dit van tevoren doorgeeft, zodat zij de nagellak mee kan nemen. Volgend jaar in mei heeft Annette haar medisch pedicure diploma behaald en kunt u ook bij haar terecht voor French Manicure. Wilt u goedverzorgde voeten? Laat ze dan door Annette verzorgen. Wilt u een afspraak maken of meer informatie? U kunt Annette bereiken via telefoonnummer 06-11641704. hoeft u bij 'Op Texelse Voet' de deur niet meer uit. j nieuwe klanten gaat een screening vooraf, waarbij Annette bekijkt wat de beste be handeling voor uw voeten V is. Deze gege vens slaat zij op in haar klanten bestand. Voor een eerste normale pedi curebehandeling betaalt u €25,50. Hierna betaalt u, als vaste klant, €24,50. Bij deze 45-minu- tendurende behandeling worden o.a. ook uw voetproblemen, zoals likdoorns, aangepakt. Bij een 30-mi- nutendurende behandeling, be staande uitvoetreiniging, nagelom geving reinigen, nagels knippen en nagels polijsten, betaalt u €22,50. Hierna als vaste klant €21,50. Er zijn andere tarieven voor alleen een deelbehandeling. Op Jf Texelse Voet ProVOET V de oedoure j ttxjb

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 8