Voordeel land TEXELSE 12 COURANT VRIJDAG 20 MEI 2011 Electron icPartner EP.Voordeelland Heemskerckstraat 17 1792 AA Oudeschild Tel. (0222) 322398 www.epvoordeelland.nl Internetten op de televisie Smart TV Internet is niet meer weg te denken uit ons dagelijkse leven. We zoeken er informatie, hebben er contact met onze vrienden mee of ontspannen ons door het kijken naar filmpjes of het luisteren naar muziek. Dit is echter al lang niet meer exclusief voorbehouden aan de PC of laptop. Internetten kan, zoals veel mensen al weten, ook via smartphones of tabiets. Wat minder bekend is, is dat dit ook kan via de televisie, om preciezer te zijn, via Smart TV. Een Smart TV kunt u net als de computer aansluiten op uw netwerk. Dit kan bekabeld maar ook steeds vaker draadloos, al dan niet met een optionele dongel. (internetantenne) Als u de televisie aangesloten heeft op uw netwerk, dan kunt u internet op. Surfen op het open internet, zoals u dat gewend bent op de computer, is op dit moment nog voorbehouden aan bepaalde merken en/of types. Op een Smart TV kan u sowieso gebruik maken van Widgets. Widgets zijn door de fabrikant geschikt gemaakte applicaties zoals Youtube, Skype, het weer, E-Bay, uitzending gemist, et cetera. Helaas is nog lang niet overal een widget voor, dus wat dat betreft zijn we soms nog wel afhankelijk van de PC, maar de techniek gaat zo snel dat dit vast niet zo lang meer duurt! ÜPiiÈsPTV 3D Televisie Bijna alle grote televisiemerken hebben meerdere televisies met de mogelijkheid om 2D naar 3D te converteren. Het enige wat u dan nog nodig heeft, is voor iedere kijker een (al dan niet meegeleverde) 3D bril. Extra brillen zijn uiteraard los te verkrijgen. Heeft de televisie niet de bovengenoemde 2D naar 3D conversie, dan is een 3D-Blu ray speler in combinatie met een 3D film vereist. Naar aller waarschijnlijkheid zullen er in de toekomst ook televisie-uitzendingen in 3D komen. (Uiteraard is daar ook geen conversiemogelijkheid voor nodig) Installatie Bij de installatie van uw televisie komt vaak meer kijken dan dat u zou verwachten. Variërend van het waterpas ophangen van een TV aan een muursteun tot het programmeren van het toestel. Momenteel zijn er verschillende ontvangstmogelijkheden verkrijgbaar, te denken aan digitale schotelontvangers, digitale ka be lontvangers, Digitenne, internet televisie et cetera. Tevens is van belang hoe de ontvangst geregeld wordt; DVB-C, DVB-T, DVB-S-modules of losse ontvangers. Daarnaast zal deze apparatuur in geprogrammeerd moeten worden, de resolutie aangepast, de menustructuur naar wens ingesteld, kortom, haast teveel om op te noemen. Indien gewenst neemt EP:Voordeelland deze zorg volledig op zich. Voor onze gespecialiseerde monteurs is dit een routinekwestie geworden die dit tegen een geringe vergoeding voor u oplossen! Geluid Aangezien geluidsapparatuur steeds vaker samen gaat met televisie kijken hebben wij ons assortiment daar ook op afgepast. Uiteenlopend van een voordelige set van bijvoorbeeld LG of Philips tot High-End apparatuur van Cambridge. Voor ons is het een uitdaging geworden om samen met u tot een harmonieus geheel te komen om te voldoen aan uw persoonlijke wensen. Vanwege de regelmatige vernieuwingen van technieken worden onze verkopers regelmatig bijgeschoold om u te verzekeren van een technisch onderbouwd advies. Wij heten u van harte welkom in onze winkel! Hartelijke groet en tot ziens, EP:Voordeelland en alle medewerkers.

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 12