Kom ook 139,- J TEXELSE 8 COURANT die doet het EP: Voordeelland in Interesse? Win kei medewerkers Vakantiekrachten DINSDAG 24 MEI 2011 3] Electrolux Extra groot bereik De New Ergospace heeft slang waardoor u es groot werkbereik en heeft een krachtig vermogen van 2100 Watt. De Speedy Clean ultraplatte zuigmond komt zelfs bij moeilijk bereikbare plaatsen. (Afgebeeld model ZË305SC) SIEMENS - Uw wasgoed heerlijk schoon Deze wasmachine is uitgerust met VarioPerfect dat tijd- of energie bespaart met een maximaal wasresultaat. De machine heeft een speciaal programma en met het digitale display bepaalt U de starttijd. (Afgebeeld model WM16E361NL) De gemiddelde jaarlijkse energiekosten zijn: 27,-- Inschrijven nieuwsbrief Wilt u ook op de hoogte blijven van de laatste aanbiedingen van EP:? Ga dan naar onze website www.ep.nl en schrijf u in voor onze nieuwsbrief. U ontvangt dan regelmatig de laatste aanbiedingen over de mail. Daarnaast voor- CD. W" H t h t zien we u ook graag van advies via onze nieuwsbrief. t» 016 OOGT 061 Stijlvol ontwerp Geniet van de hoogwaardige 3D-weergave met deze prachtig ont" worpen 3D Full HD LED TV. Met de geïntegreerde Smart Hub kunt u surfen op internet, foto's bekijken en zelfgemaakte video's. Blog of chat via de Social TV-functie over uw favoriete programma's. (Afgebeeld model UE46D8000) Beeld Geluid - Telecom - Multimedia - Wassen Drogen - Koelen Vriezen Huishoudelijke apparatuur - Inbouwapparatuur Heemskerckstraat 17 - 1792 AA Oudeschild - Telefoon: (0222)-322398 Kijk ook eens op de vernieuwde site van www.ep.nl inimonoNiiiii Bij Action werken ruim 7.500 medewerkers, het merendeel in de winkels. Samen maken zij Action tot wat het is: een groeiende, dynamische organisatie met een verrassend volledig en verbazend voordelig assortiment. Om een indruk te krijgen van het werken in de winkel hebben we een korte bedrijfsfilm op onze website gezet. Wanneer kom jij in Action? Door de groei van onze winkels, maar ook in verband met de doorstroom van onze medewerkers, zijn wij voor ons filiaal te DEN BURG (Weverstraat 231 op zoek naar: Surf dan naar onze website w ww.werkenbijaction .ni en solliciteer online! ktal.M BV. <I.=V P»™"a"Z",""ïC00" TEX!111> Perenmarkt 15,1681 PG Zwaagdijk-Oost Meer informatie: 0228 - 565656 Action heeft 250filialen in België, Nederland en Duitsland. Centraal binnen de formule staat de laagste consumentenprijs en een sterk wisselend assortiment waarmee Action de klant Verrassend volledig, verbazend voordelig Dagelijks zijn wij volop bezig met het openen en vergroten van onze winkels. In 2010 openden wij in Nederland, België en Duitsland 22 nieuwe winkels en vergrootten/verhuisden we 16 bestaande winkels. Action is een financieel gezond bedrijf dat volop in de belangstelling staat van de consument. M/V 16-31 uur per week M/V Wat zoeken wij? Als winkelmedewerker ben je samen met je collega's bezig met het aanvullen van de winkel. Ook zorg je er voor dat deze er netjes en verzorgt uit ziet. Daarnaast verricht je kassawerkzaamheden en help je de klanten. Wat verwachten wij van jou? Je vindt het werken in een winkel leuk en houdt van aanpakken. Je bent enthousiast en ervaart het samenwerken in een team binnen een informele sfeer als prettig. Ervaring in de detailhandel is niet strikt noodzakelijk. Als je bij Action werkt, wat kun je dan verwachten? Een leuke en afwisselende functie met de mogelijkheid om op termijn door te groeien naar een hogere functie. Daarnaast kun je rekenen op een goed salaris, een spaarloonregeling, personeelskorting en een collectieve zorgverzekering. Ook investeert Action in je persoonlijke ontwikkeling door interne opleidingen te organiseren.

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 8