I woontij .txl TEXELSE 12 COURANT CIVSHÖP TE KOOP TE HUUR VRIJDAG 24 JUNI 2011 De leverancier aan de Texelse vissersvloot. Profiteer ook van de lage prijs door gezamenlijke inkoop o.a.: Werk- en stoere vrije tijdskleding Laarzen Werkschoenen Gereedschap Zeildoekprodukten Staalkabels Kettingwerk Smeerolie Sjorbanden Touwwerk Verf Watersportartikelen Kom snel eens kijken in onze maritieme shop en verbaas u over het assortiment. J Haven 15 1792 AE Oudeschild 0222 312771 0222 313658 info@civtexel.nl Het bestuur van De Ronde van Oosterend en Wieler sport Texel zijn alle vrij willigers en de volgende bedrijven ontzettend dankbaar! Sportshop Texel De Koog, Café Sjans, PrintTex, Eetcafe De Kroonprins, Aannemersbedrijf Westerlaken, Aanne mersbedrijf Tatenhove, Bouwbedrijf Texel, Loodgieters- bedrijf Geus, Dorpshuis de Bijenkorf, GarageWestend, De Kapper, Bremer Assurantiën, Bremer Schilders, TX 29, TX 38 TX 3, Metselbedrijf Hans Legierse, Supermarkt Spar Koot, Melkboerderij De Nes, schoonmaakbedrijf Brouwer, Electrostart Den Helder, Rob Maas Topslager, Restaurant Strends-End, Bosma Wonen, Oosterhof Wo nen, De Compagnie, De Bevoorrading, Speelgoedhuis Oosterend, Wijnhuis Oosterend, Paralino IJs, Restaurant De Kastanjeboom, Amsing Recycling, Texel Export, Ja panse Keuken Hana,Tegelhuis Oosterend, Olaf, Fruit- hof De Veen, Sportschool Texel, Texeltronic, Rotisserie 't Kerckeplein, Pieter Bakker BMS, Loonbedrijf Duinker, Rosanno, Loodgietersbedrijf KJ vdVis, BakkerTimmer, Fietsenhandel AK10, CIV Texel, HopText, AB Texel, Ten- torent. Tot do volgende Ronde! Aan alle genodigden van de vrijwil ligers- bijeenkomst van Pharos op 30 juni: Het adres van De Texelhoeve luidt: Kogerstraat 26 te Den Burg. Driekamerwoning Schilpbanck 3 in Den Burg Advertentienummer:124002 Doelgroep: vanaf 18 jaar Bijzonderheden: maximaal gezamenlijk belastbaar inkomen 33.614,-. De huur is onder de huurtoeslaggrens. U mag deze woning kopen of huren. Aantal slaapkamers Totale huurprijs Kale huurprijs Marktprijs (indicatie) Situering Beschikbaar per €461,80 ±€460,00 152.000,- k.k. hoekwoning 12 juli 2011 Het is noodzakelijk om een IB60 formulier van 2009 (aan te vragen bij de belastingdienst 0800-0543) en recen te inkomensgegevens paraat te hebben. Heeft u deze niet, dan kunnen wij geen huurcontract met u afsluiten. Denkt u eraan dat uw reactie uiterlijk 29 juni bij ons binnen is. Meer informatie over ons woningaan bod en de toegewezen woningen kunt u vinden op onze site www.woontij.nl Gemeente Texel Bekendmakingen Bouwzaken Aangevraagde omgevingsvergunningen (1791 CG) Binnenburg 9 in Den Burg: gevelpaneel wijzigen en pand aan achterzijde uitbreiden (ontvangen 8 juni 2011); (1795 LN) Vuurtorenweg 100 in De Cocksdorp: uitbreiden en wijzigen van een woning (ontvangen 15 juni 2011); (1791 VC) Drijverstraat 1a in Den Burg: nieuwbouw van een dienstwoning en kantoor (ontvangen 16 juni 2011). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de omgevingsvergunningen zijn verleend. Verleende omgevingsvergunningen worden gepubliceerd. Verlengen beslistermijn op grond van artikel 3.9 lid 2 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) (1794 GK) Oosterweg 17 in Oosterend: slopen van een bestaande schuur en het bouwen van een nieuwe schuur (ontvangen 27 maart 2011),de uiterste beslisdatum wordt 6 augustus 2011. Verleende omgevingsvergunningen Rectificatie In de Texelse Courant van 16 juni 2011 is per abuis bij verleende omgevingsvergunningen voor het plaatsen van een dakkapel het adres Roggeslootslootweg 126 vermeld, dit dient Roggeslootweg 163 in De Cocksdorp Activiteit bouwen (1795 AM) Molenlaan 28 in De Cocksdorp: uitbreiden van een woning (verzonden 16 juni 2011); (1795 JT) Postweg 184 in De Cocksdorp: bouwen van een machineloods (verzonden 16 juni 2011). Activiteit bouwen en wijzingen beschermd monument door bouwactiviteit (1793 EL) Oosterenderweg 26 in De Waal: wijzigen gevels en indeling (verzonden 22 juni 2011 Activiteit bouwen en uitvoeren van een werk of werkzaamheden Redoute in Oudeschild (steunfort Lunette): herbouwen van de toegangsbrug en verwijderen van twee dammen (verzonden 17 juni 2011); (1793 EM) Bargen 12 a in De Waal: aanleggen van een boomsingel (verzonden 23 juni 2011). Activiteit slopen (1794 CD) Nesweg 12 in Oosterend: slopen van een golfplatendak op een ligboxenstal.(verzonden 22 juni 2011). Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bek endgemaakt verzenddatum) een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. De indiener van een dergelijk verzoek krijgt een nota voor griffierechten. Ontheffing Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toepassing van artikel 3.6, lid 1, sub c van de Wet ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: verplaatsen van 2 recreatieve opstallen aan de Pontweg 218 en 220 in De Koog. Het ontwerpbesluit ontheffing ligt met ingang van 27 juni 2011 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende deze termijn kan een belanghebbende mondeling of schriftelijk een zienswijze kenbaar maken. De ontwerp ontheffing is ook te zien op www.texel.nl algemeen bekendmakingen. Ontwerpwijzigingsplan "Buitengebied Texel, De Rede 17-19 te Den Hoorn" Met ingang van 27 juni 2011 ligt voor een periode van zes weken het ontwerpwijzigingsplan "Buitengebied Texel, De Rede 17-19" en het ontwerpbesluit ter inzage bij de publieksbalie in het gemeentehuis te Texel. Het plan is ook digitaal raadpleegbaar op www.texel.nl >algemeen bekendmakingen. Met dit wijzigingsplan wordt de bestemming 'agrari sche doeleinden'van het perceel De Rede 19 te Den Hoorn, gelegen bij de woning De Rede 17, gewijzigd naar de bestemming 'woondoeleinden'. Binnen deze termijn kan een belanghebbende zijn zienswijze over het ontwerpwijzigingsplan kenbaar maken bij burgemeester en wethouders. Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Ontwerpbesluiten "Brandveilig gebruik" Met ingang van 27 juni 2011 liggen voor een periode van zes weken diverse ontwerpbesluiten "Brandveilig gebruik"ter inzage bij de publieksbalie in het gemeen tehuis te Texel. Het gaat hierbij om de volgende locaties; 1797 AJ Herenstraat 34 in Den Hoorn 1791 ES Kogerstraat 24-26 in Den Burg 1796 BD Boodtlaan 5 in De Koog 1796 BE Boodtlaan 6 in De Koog 1797 AB Diek 10 in Den Hoorn 1791 VC Drijverstraat 1a in Den Burg Binnen de gestelde termijn kan een belanghebbende zijn zienswijze over de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij burgemeester en wethouders. Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Vergaderingen Voortgang Centrumplan Den Burg Proef afschaffen Huisvestingsvergunning Ontwikkelingen Haven 't Horntje Actuele vergaderstukken en de agenda's kunt u vinden op onze website www.texel.nl vanaf 10 dagen voor een vergadering. De vergaderingen worden LIVE uitgezonden via www.texel.nl LIVE uitzending vergaderingen en kunnen ook achteraf worden teruggezien. Wilt u meer weten? Dan kunt u contact opnemen met de raads- griffier Marit de Porto itelefoon 14 0222 ofe-mail mdeporto@texel.nl). Verkeersmaatregelen Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend dat voor bouw van de Riool Water Zuivering Installatie aan de Pontweg de volgende tijdelijke verkeersmaatre gel nodig zijn; Het ter plaatse van de RWZI het instellen van een maximum snelheid van 60 km/uur. Deze maatregelen in stand tot de werkzaamheden zijn voltooid (mei 2012) Meer informatie over de verkeersmaatregelen van tijdelijke aard is te verkrijgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling gemeentewerken, telefoon 0222-362177 Mededelingen Inspraak concept Detailhandelsvisie Kop van Noord- Holland Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel maken het volgende bekend. Met ingang van vrijdag 24 juni 2011 ligt gedurende een termijn van zes weken tot 12 augustus 2011 in het gemeentehuis ter inzage: het concept van de Detail handelsvisie Kop van Noord-Holland. In de Detailhan delsvisie is aangegeven welke opgave er in de regio ligt ten aanzien van de ruimtelijke ordening van de detailhandel, wat de doelstellingen en ambities daarbij zijn en hoe de detailhandelstructuur er op hoofdlijnen uitziet. Deze visie vormt het kader op basis waarvan nieuwe ontwikkelingen beoordeeld kunnen worden. U kunt de visie ook via onze website inzien www.texel.nl De gemeente Beleidsregels nota's Financiën en Woensdag 29 juni, 19.00 uur vergadering van de raadscommissie in de raadszaal Enige agendapunt: De Kadernota 2012-2015. Deze nota vormt de beleidsmatige basis voor de programmabegroting, die op 10 november wordt vastgesteld en geeft inzicht in de huidige financiële situatie van de gemeente Texel. Dinsdag 5 juli, 19.30 uur vergadering van de raadscommissie in de raadszaal Op de agenda onder andere: Nota van uitgangspunten bestemmingsplannen kernen Gedurende de bovengenoemde periode kan door een ieder schriftelijk of mondeling een zienswijze worden ingediend ten aanzien van het concept bij de gemeenteraad van de gemeente Texel, Postbus 200,1790 AE Den Burg. Voor het mondeling indi enen van uw zienswijze kunt u telefonisch een afspraak maken. Structuurvisie 'Texel op Koers"ligt ter inzage Texel op Koers is vanaf heden in te zien op de website van de gemeente Texel, www.texel.nl De gemeente Beleidsregels nota's Ruimtelijke ordening, verkeer vervoer Bestemmingsplan Buitengebied. Deze structuurvisie, vastgesteld door de raad op 3 maart 2009, geeft in hoofdlijnen de richting aan voor de toekomst van Texel voor alle beleidsvelden van de gemeente. Het gaat over economie, ruimte milieu, vitale samenleving en de rol van de gemeente zelf Meldingen ingevolge het Actlviteitenbesluit milieu- -Lunchlokaal De Texelhoeve, Kogerstraat 26 te Den Burg voor het in werking hebben van een restaurant annex lunchlokaal welke invulling zal geven aan dagbesteding voor mensen met een verstandelijke beperking. -Isola Belle, Dorpsstraat 173 te De Koog voor het inwerking hebben van een pizzeria-restaurant. -W.E. Bos en Duin, Bakkenweg 16a te Den Hoorn voor het veranderen van een inrichting met 7 hotelappartementen. -B&B Bij het strand, Boodtlaan 24 te De Koog voor het inwerking hebben van een pension. -De Notenstolp, Weverstraat 74 te Den Burg voor het inwerking hebben van een detailhandelbedrijf. Meldingen ingevolge het Besluit Landbouw milieubeheer -Fa. C.R Zijm en Zn, Fonteinsweg 8 te Den Hoorn voor het uitbreiden en wijzigen van een melkrundveehouderij. -V.o.f. Weilust, Postweg 147 te De Cocksdorp voor het inwerking zijn van een reeds bestaande, maar niet vergunde of gemelde kleinschalige veehouderij. -M.B. Witte, Kadijksweg 19 te De Waal voor het uitbreiden en wijzigen van een melkrundveehouderij. -Fa. J. en R. Hin, Spangerweg 32 te De Waal voor het inwerking zijn van een reeds bestaande, maar niet vergunde of gemelde melkrundveehouderij. -V.o.f. Hin Van Santen, Nieuwlanderweg 101, Pontweg 151, Maaikenduinweg 7 te De Waal voor het uitbreiden en wijzigen van een akkerbouwbedrijf, schapen en zoogkoeien. -Ter Steege Texel, Van der Sterreweg 6 te Den Hoorn voor het uitbreiden en wijzigen van een akkerbouwbe drijf en een gemechaniseerd loonbedrijf. -Four Seasons Flowers, Pontweg 160 te De Koog voor het inwerking zijn van een reeds bestaande, maar niet vergunde of gemelde inrichting voor akkerbouw. Meldingen ingevolge het Besluit mestbassins milieubeheer -J.C. van Heerwaarden, Lancasterdijk ongenummerd, perceel sectie A 6100 te De Cocksdorp voor het inwerking hebben van een mestzak. Voor deze bedrijven gelden landelijke voorschriften. De bedrijven hoeven geen milieuvergunning aan te vragen. Zienswijze indienen is niet mogelijk. iet 8 augustus 15 te Den Burg- Op afspraak 'e publieksbalie u contact kunt u de stukken buiten de openingstijden vat inzien. Voor informatie over deze meldingen kt opnemen met het team vergunningen, telefoonnummer 14 0222. Openingstijden maandag t/m donderdag 8.30 -12.30 uur vrijdag* 15.00-19.00 uur gemeentearchief: dagelijks 10.30 -12.30 uur *op vrijdag kunt u geen aangifte doen voor geboorte, huwelijk en overlijden Wilt u de bekendmakingen per e-mail ontvangen? Meld u aan op www.texel.nl www.woontij'.nl Gemeente Texel Postadres Postbus 200,1790 AE Den Burg Bezoekadres Emmalaan 15,1791 AT Den Burg T 14 0222 F 0222-362287 Egemeente@texel.nl www.texel.nl

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 12