Dacia logan Complete Lente Dea Rijveilige profieldiepte TECHNISCHE BIJSTAND VOOR 2.400 AUTO'S Garage Westend mcv 7 persoons Garage Dros WORDT TE VAAK GENEGEERD Bij Rentenaar kun je altijd terecht voor een gratis bandencontrole De SX4 li Limited, uw voordeel 1.599,- TIJDENS GROOTSTE WIELEREVENEMENT VAN DE WERELD Wie dit jaar naar de Tour de France gaat of op tv naar het grootste wielerspektakel van de wereld kijkt, kan moeilijk om Bosch Car Service heen. Het netwerk van onafhankelijke garages is technisch partner van de Tour de France 2011Twee takelwa gens van Bosch Car Service en een team van onderhoudsmonteurs staan tijdens elke Tour etap pe paraat om pech te verhelpen of technische bij stand te verlenen aan alle 2.400 auto's in de koers- of reclamekaravaan. Tijdens bergritten worden zelfs drie takelwagens ingezet. Bosch Car Service ziet de Tour de France als de ideale gelegenheid om de kracht, de (internationale) service en de kwaliteit van het bedrijf te tonen. Het team van Bosch Car Service wordt door Bosch uitgebreid getraind om de specifieke omstandig heden van de Tour de France aan te kunnen. Het uitgebreide netwerk van 457 Bosch Car Service garages in Frankrijk biedt het Tour-team de nodige ondersteuning. Er liggen zelfs 119 garages direct langs het parcours 'Het spektakel dat de Tour de France ieder jaar is, is een ideale gelegenheid om de kracht, de interna tionale service en de kwaliteit van Bosch Car Ser vice aan te tonen. Als organisatie willen we gaan aantonen dat juist een netwerk van onafhankelijke garages een massa evenement als de Tour de France aan kan. De voertuigen rijden herkenbaar in de Bosch Car Service uitstraling meer tussen de officiële voertuigen van de Tour de France, zowel voor als achter het peloton', licht Robin van Sam- beek van Van Sam beek Truck Service Texel toe. Na de pech hulpondersteuning in Montélimar vorig jaar en dit jaar, is deze actie een nieuwe samenwerking tussen de Bosch Car Service-teams van Frankrijk, Nederland en België. 'We zoeken daarom steeds meer acties waar we gezamenlijk en over de grenzen heen onze schouders onder kun nen zetten. Het bevordert ook de teamgeest en de samenwerking tussen de garages in de drie lan den', aldus Van Sambeek. In de samenwerking met de Tour de France wordt uiteraard ook aan de klanten van Bosch Car Service gedacht. Op dit moment ontwikkelt het bedrijf enkele ludieke acties voor automobilisten, waar automobilisten zelfs een bezoek aan de Tour de France kunnen winnen. Deze acties hebben tot doel om automobilisten ervan te overtuigen dat Bosch Car Service een internationaal netwerk is, waar ook in het buitenland op te rekenen is. 'Auto-eigenaren worden steeds lakser als het om het tijdig omwisselen van winterhanden voor zomerbanden gaat', stelt Profile Tyrecenter Ren tenaar, de Hyperspecialist in banden en velgen. 'Verder wordt de minimum profieldiepte steeds meer 'opgerekt', en zeker nu de regenbuien over Europa trekken ontstaan hierdoor gevaarlijke verkeersomstandigheden.' Dit blijkt uit recent onderzoek onder 5.000 autobezitters in Duitsland, Spanje, Frankrijk, Italië en Groot-Brittannië. Enerzijds luiheid, anderzijds tijd- en kostenbesparing, maar ook onbekend heid met de veiligheidsrisico's, leiden er toe dat autoconsumenten steeds langer doorrijden met winterhanden. 'Winterhanden hebben bij de hui dige temperaturen een langere remweg en daar naast slijten ze sneller', zegt Ben Rentenaar. De Europese wegen worden steeds meer bereden door onveilige auto's. §Een andere constate ring uit het onder zoek is, dat consu menten de afgelopen jaren sowieso langer door blijven rijden met hun banden. In Duitsland, dat toch altijd als een banden- bewust land wordt verondersteld, blijkt dat 88 procent van de autobezitters pas bij een geconstateerde bandenschade (waar bij 83 procent naar voren komt bij de terburen TüV-keu- ring) hun banden gaan vervangen. De profiel diepte heeft dan vaak het wettelijk minimum al overschreden. In Groot-Brittannië rijdt 62 pro cent met onveilige (lees beschadigde) banden, waarbij 42 procent zelfs toegeeft pas nieuwe banden te kopen als de profieldiepte onder het wettelijke minimum van 1,6 millimeter is geko men. In Frankrijk liggen die cijfers op respectie velijk 35 en zestig procent. In Italië en Spanje rijden respectievelijk 18 en veertig procent van de autoberij ders met bescha digde banden, maar opvallend genoeg beslissen autobezitters in deze landen (respectievelijk 44 en 71 procent) al bij een pro fieldiepte van net onder de vier millimeter voor een setje van twee of vier nieuwe banden. Pro file Tyrecenter Rentenaar breekt een lans voor het vaker controleren van de prof iel diepte. De Hyperspecialist in banden steekt het commerciële belang niet onder stoelen of banken, maar benadrukt dat de cijfers simpelweg aantonen dat consu- menten zich in gro- ten getale niet reali- seren dat hun vier BJj^H contactpunten, tus- en wegdek, HH staan. U kunt daar- H om altijd bij Profile k,t 'Cl! Rente- con- De SX4 1.6 Limited is gebaseerd op het uitgebreide uitrustingsniveau van de SX4 1.6 Exclusive met o.a. standaard climate control, radio/CD-/MP3-speler, centrale deurvergrendeling met sleutel vrije startfunctie, elektrische ramen, elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspie gels, ESP®*, lederen stuurwiel, privacy glass, bodykit met outdo or-look met extra ook nog eens: Bumperbeschermplaten Dakreling Grill in antraciet grijs Alcantara®** hoogwaardige bekleding 16" lichtmetalen velgen Standaard metaalkleuren Cosmic Black Pearl, Silky Silver. Van 21.098,- nu voor 19.499 Er is al een SX4 vanaf 17.971,- Brandstofverbruik volgens de Euro 5-normen (CE) 715/2007 en 692/2008: 6,2-6,7 l/100km; 14,9-16,1 km/1; C0ruitstoot: 141-155 g/km. Oosteren der weg 52A, 1794 GB Oosterend (Texel), Tel. (0222) 318396, Bouwjaar: Km .stand: Prijs: 2008 54000 €9750,-

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 9