ÏQ TEXELSE 3 COURANT «3^ jan willem app el eel,nan Makelaardij Texel Vastgoed feliciteert alle kopers van een woning met de (tijdelijke) 4% korting op de overdrachtsbelasting! EETCAFE 7 ju Frida DINSDAG 5 JULI 2011 Familieberichten Hij was er Hij is er niet meer Het is zo Maar.hij blijft bij ons Heel verdrietig maar vol goede herinneringen geven wij kennis van het overlijden van Eelke Gerrit Bouwman Weduwnaar van Klaasje de Vries Rotterdam, 16 januari 1917 Den Burg, 1 juli 2011 Marika en Theo den Draak-Bouwman Maaike en Wobbe Stella, Frouwke Karen en Fedor Maarten, Nienke, Roos "Gollards" De Zes 12 - Den Burg Gerrit is overgebracht naar de Landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 5 juli van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcen trum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 6 juli om 13.45 uur in crema torium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crema torium waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. den Draak, Wilhelminalaan 63, 1791 AM Den Burg. In het bijzonder gaat onze dank uit naar de mede werkers van de "Thuiszorg", het verplegend perso neel van de "Gollards" en de huisarts dr. Vos voor al hun goede zorgen Familie den Draak Vlij je neer mijn lief, hier aan mijn zij lagen wij aan de oever van de sloot denk aan niets, maak je gedachten vrij fluister mij toe: "je bent van mij" op een deken op het gras voel waar wij ons raken, zo warm en zo nabij dierbare herinnering uit mijn jeugd o, welk een zoet genieten, zo liggend zij aan zij alleen het te beleven in een droom Totaal onverwachts is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, oma, mijn dochter en schoondochter Willemina van Hoof-Vleesenbeek Willie Amsterdam, 6 augustus 1945 Texel, 11 juli 2011 Johann Paul van Hoof Eric en Dafné Kalani Jeroen en Melanie Indigo, Myra Maria Schnack-Pranger Josefa van Hoof-Krieqer Golfslag 21 1791 HC Den Burg Willie is thuis, waar wij als familie graag de laatste dagen met haar samen willen zijn. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden op don derdag 7 juli in crematorium "Schagerkogge". Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbaar gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Rikste Veldman-Luppes Dedemsvaart, 10 december 1930 Texel, t 4 juli 2011 Hendrik Veldman Elly en Bart Eline Dion Harry en Leontien Bianca en Martijn Marlon en Rosanne "Verpleeghuis Texel" Hollewal 2 - Den Burg Rix is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 7 juli van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 8 juli 13.30 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij Rix begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Rix hield van bloemen. Correspondentieadres: Dhr. H. Veldman, Watermunt 10, 1796 BN De Koog. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve buurvrouw Willie van Hoof Wij wensen Paul, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Buurtjes Golfslag, Vaargeul en Noordwester De liefste en gezelligste kapster van de wereld is er niet meer... Onvoorstelbaar! Paul, wat zul je haar missen! Ze was zo'n lieve, gezellige mooie vrouw. Wil van Hoof Haar vergeten kunnen wij niet. Toke, Lia, Rika, Aad, Marian, Janny, Wim, Loes Wij zijn vreselijk geschokt en verdrietig door het plotselinge overlijden van Willie van Hoof Wij wensen Paul, Erik en Jeroen en Wil's moeder alle sterkte toe om dit verlies te dragen en te verwerken. Dawn, Jan, Martin en Marnie. A Je To!!! en de naam is... Hoogenbosch in spoor TT'er Bij motorraces van de Histori sche Motorsport Vereniging (HMV) reed Maarten Hoogen bosch (van Elizabethhoeve) zon dag in Schagen in het kielzog van zeventienvoudig TT-racer Cas Swart (84) naar de derde plaats. Hoogenbosch beleeft zijn eerste seizoen bij de oude motoren, in de klasse 350 cc. Zijn Velocette liep prima nadat de kleptiming een week tevoren op Texelse bodem een racekuur had ondergaan. Kees Dijkema van Oost reed de klasse Pre 1950 uit op zijn Velo cette uit 1938, maar wist geen podiumplaats te bereiken. Dat luk te zijn Evert Janssen, zijn grootste concurrent om de titel, evenmin. De speaker besteedde tijdens het motorevenement veel aandacht aan beide Texelaars. De motorra ces van de HMV worden beslist door de rijder met de meest regel matige rondetijden. Meisje gewond na val van paard Een 13-jarige amazone uit de Prins Hendrikpolder is maandagavond rond 21.00 uur gewond geraakt na een val van een paard. Ze maakte een ritje op het dier in een weiland aan de Kleiweg nabij Den Hoorn. Het meisje kwam zo ongelukkig ten val, dat ze per ambulance naar het Gemini Ziekenhuis in Den Hel der moest worden vervoerd, waar een gecompliceerde armbreuk werd geconstateerd. Jilles Eissen directeur Rabobank Oud-Texelaar Jilles Eissen wordt met ingang van 1 september direc- kundige, werkt sinds tien jaar bij de Rabobank. Hij begon zijn loopbaan teur Bedrijven en Private Banking bij het advocaten- en belastingad- bij Rabobank Barneveld-Voorthui- zen. Eissen, afgestudeerd bestuurs- vieskantoor van Peter en Niesje Strick in Kleve, Duitsland. Voor een betrouwbare gebruikte auto slaagt u gewoon op Texel. Ook voor schadeherstel kunt u alles vinden op www.texelseautopagina.nl I A\ Garafle s Cara£e Dros U Vestend Texel Vastgoed VBO (^MAKELAAR Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon Luuk Luuk is geboren op 1 juli 2011, weegt 3500 gram en is 53 cm. Ruud Marleen Hof- van der Werve Duykerdam 7 1791 TA Den Burg Voor bezoek graag even bellen: R: 06-53625465 M: 06-46352345 I van 6% naar 2%) laat u informeren: 0222-313025 infb@texehras1goed.nl Makelaardij TEXEL VASTGOED Kogerstraat 57 Postbus 87 1790 AB Den B Tel: 0222 31 30 25 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastg Privé: dhr. P. Kuip Cm. M 31 20 31 dhr. ].P. Couti el. 31 30 25 dhr. M.R. Trap TeL 31 92 42 Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Ooievaar huren? Nu ook 3d ooievaar voor op het raam! Of huur onze houten ooievaar voor in de tuin. €1,25 per dag bij Lange- veld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600 Nieuwe sweats en vesten Outfitters voor Teens bin nen bij B-Kids Teens! Hogerstraat 6 Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Computer of laptop stuk, TCA repareert hem. Tel 318489 De Muilekoog, definitief ontharen met IPLTel: 06- 24252224. Auto Service Centrum. banden, uitlaten, accu's. Tel. 315588. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. w ww.texel sea u to pa gina. nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! elke donderdagavond FILMHUISamzioou Vanaf 19.00 uur kan je komen eten. Het menu is afgestemd op het thema van de film. wel even reserveren 0222-318975 Kerkstraat t.o. de Maartenskerk - Oosterend

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3