E3 Fartrade bananen. Omdat er nog zoveel krom is in de wereld. 2011 TEXELSE 4 COURANT DINSDAG 5 JULI 2011 Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining. Nikadel 60, De Koog, tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Uitvaartverzorging Ton van der Slikke, tel. 365809/ 06-83164910. w w w. u it vaart verzo rg in g - texel.nl Drukwerk, presentatie en naamsbekendheid ineen: het ondernemerspak ket van Langeveld de Rooy. Nieuw matras? Box- spring bedden, of een lek ker hoofdkussen? Bosma slapen en meer...Waalder- straat 6, tel. 712464. Elke klant krijgt in de maand juli een gratis USB stick bij Haw-ict bij besteding van 35 of meer. www.haw-ict.nl Doen uw cosmeticapro- ducten wat ze beloven? - Gratis analyse en huidver zorgend advies. De Muile koog tel: 06-24252224. Een goede start voor de beginnende onderne mer! Maak kennis met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Schoonmaakbedrijf Brouwer/ schoorsteenve gen, tel. 06-22864562., Computer of laptop langzaam of stuk? Bel nu Haw-ict, Alex de Haan.Tel 0222-769001 -0619216925 www.haw-ict.nl Bomen vellen en snoeien. Bel Dennis Witvliet boom- en groenonderhoud. Tel. 319721, na 16.00 uur. Alles in vertrouwde han den! Maak kennis met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy. Ze zijn er weer! Volop ver se aardbeien. De Reuze Aardbei, Schorreweg 32 Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aard appels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur. Betaalbare hulpverlening, ook aan huis! Euroase, Maatschappelijk Werk. Tel.0657711701 Te koop haardhout: vruchtbomen per kuub of per zak. Siem Zijm 06- 54796617. i Ajm «kWet 4e In-dorp Beachvolleybaltoernooi was weer zeer geslaagd, mede dankzij: Loonbedrijf Smit, Callfornië en 't Hoogelandt, De Rabobank, Hotel Opdlek, Hotel De Lindeboom, Eetcafé De Rog, Cinema Texel, Kartlng Texel, Vakslager Peter Haker, De Pofferglop, Eefen Anders, Scouting Texel, DJ Marco, Linda, De Kastanjeboom, Kees Slik, Autospulterlj Betsema, Printex, HapHum, Albert Heljn, Jesse, Strandpaviljoen Het Strand, De Jozefschool, Texel Tronies, Vlspalels v/d Star, The Beach, Zwembad Molenkoog, Pizza Mondo, Juul, EHBO Janneke en Sandra, Kapsalon Henri, Klazlna v/d Knaap, Drogisterij Mets, Randstad, Slijterij de Wit, Café de Slock, Kapsalon Bjoetle's, Mirte, Danique, Nils, Trlx, fanfare O.K.K. voor het voorprogramma, de opbouwers, de opruimers, alle deelnemers en Jan, die het laatste korreltje zand opveegde. Tot volgend jaar, dan vieren we ons 5 jarig lustrum! Connie, Rick, Peter Certha Zeer binnen&rtde Wé^ls Partners* I indorpbeachvolleybal.nl ecomare Maritiem jutters Museum De Stichting Texels Museum omvat vier musea: Ecomare, centrum voor wadden en Noordzee, in De Koog, het Maritiem Jutters Museum (MJM) in Oudeschild, de Oudheidkamer in Den Burg en de vuurtoren van Texel in De Cocksdorp. Wij zijn op zoek naar een algemeen directeur (standplaats Texel) De Stichting Texels Museum biedt een keur aan tentoonstellingen, e verhalen en workshops en vervult daarmee een belangrijke toeristische en educatieve functie op het eiland. In totaal komen per jaar bijna 500.000 bezoekers bij de vier musea. Gezamenlijk werken er 110 medewerkers in ru 60 fte. De jaarlijkse begroting van de stichting bedraagt ca. 4,5 miljoen Zie v. >r uitgebreide informatie: v Sommeltjespop 2011 was een fenomenale belevenis en we kijken alweer uit naar de volgende editie! Met een diepe buiging bedanken wij de volgende bedrijven, vrijwilligers, en alle andere Sommeltjesvrienden: De bands:[ Milkbar, Birth of Joy, Lola Kite, Kensington, Handsome Poets en Rigby De sponsors: VBA accountants Eric van Dolieweerd, De Pelikaan Texel Schaven, Veerder Media, Tape Texel, De Texelse Apotheek, Architectenbureau Tjaart Hoeksema, ABS Graaf, Bremer Schilders, Interieurbouw Schoo, Bouwbedrijf Hemelrijk, 't Land van Texsel, Viscenter Waddenzee, Henk- Jan Klok, Zilte Zaken, Hotel Tatenhove, Texelana, CVI Klimaatbeheersing, De Compagnie, Govers Texel, Zeylstra Nijland, Ben Bakker, Van Sambeek Truckservice, Erk Timmer- en Klusbedrijf, MHIT Automatisering, Texel Vastgoed, Rietdekkersbedrijf Axel Wetsteen, Blijvenplakken.com, TX10/20/35, Makelaardij Eelman Adviseurs, Legierse Metsel- en Voegbedrijf, Kapsalon Barbers, VVV, Ed Maas Bouw- en Timmerbedrijf, Oosterhof Wonen, Mantje Lifestyle Stores, Auto Service Centrum, Mark van Heerwaarden, Tegelzetbedrijf Niek Kooger, Nauta Boek, Peter Broekman, Assurantiekantoor Ab de Wijn, Personele Raad en Trainingen, Manege Elzenhof, BZ Interieurbouw, Maxmotosport.com, Bouwbedrijf Van Heerwaarden, Schildersbedrijf Pieter Daalder, Bjoeties kapsalon schoonheidssalon, Strandpaviljoen Paal 17 De Zeester, Gebr. v/d Vis TX3, Kees de Waal, De Wit Specialty Oils, Complot, Metsel Onderhoudsbedrijf Dennis Jaspers, Schoo Warmtetechniek, NBC/Eelman Partners, Tijs Witte, EN/OF Ontwerp Kinderopvang Olmenhoeve, Aart Van Beek, Slagerij Moorman De Praktijk Van Kralingen, Onderhouds- Autospuiterij Betsema, Eagles Wit, Heieen Vink, Jan Onderhoudsbedrijf Erik Specialiteitenslagerij Camping De Bremakker, Leeuwerik, Kees Hin bungalowverhuur, Visser, Stephan Hin Kraanverhuur, Peter Hin Timmerbedrijf, Schildersbedrijf Communicatie, Otto's 2Wielershop, Slegh, De Kastanjeboom, Viscentrum Boer, Bi-Janti, Tandprothetische en timmerwerken Joris Lamens, Ranch, Koopplein Texel, Rob Plezier, Metsel Jaspers, Goenga's Spar supermarkt, Vakantieburo De Banden, De Kemphaan Scala Musicala - Els de pianostemster, Natuursteenhandel De Vrijheid, VEM Electrotechniek, Loodgietersbedrijf K.J. Van der Vis, Bowling De Koogel, Maatschap De Winter, TPS Pakketservice, Klusbedrijf Martijn Smit, Blokker, Joop Schouwstra, Pizza Mondo, Keijser Aardappelen Asperges, Bargerhof, Bouwbedrijf Texel, Schildersbedrijf Guido Banda, Familiecamping De Hal, Camping Woutershok, Dio Drogisterij Mets, Juwelier Martin Tromp DB vrijwilligers: Arjan Hemelrijk, Rob Wit en Barry Zegel, Justin Segerink, Ben en Wil van Heerwaarden, Gauke de Jong, Erna Bouwsma, Adrie van de Vliet, Ine Boelbouwer, Simone Marco Schipper, Richard Kooger, Sijbrand Dros, Dennis Eelman, Annerie Kiltz, Bart Eelman, Hannie en Gerard Bouwman, Rob en Laurens Slik, Zwemclub ZPCTX '71, Barend Terpstra, Vincent van Schie, Nikky en Wesley van Bommel, Cocky Timmer, Bram Meerman, Liselotte Vlaming, Martijn Eelman, Vincent Witte, Frank Groeskamp, Hidde Vos, Erik Smal, Corrie de Jager, Jawik Kooistra, Martine Dogger, Narda, Kim en Maaike Schut, Mark van Heerwaarden, Rob Teisman, Wanda van Alen, Marleen Eelman, Naomi van Boven, Jeffrey Stendert, Sandor Mantje, Perry Rietdijk, Tim Legierse, Joey Mets, Hans de Beurs, Wimpiet Eelman, Sigrid Slegh, Martijn Kuiper En VBrdcr: Texelse Courant, Tessel Flower, Peter Bongaards, Jeanette Smit, Dirk Plaatsman, Jaap Kooger, Theo Kuip, Joke Brom (dorpshuis De Wielewaal), Flip Breman (gebruik landje), Jan Klok, Mariska Witte, Mare Roeper, Pepijn Kooiman, Hendrik v/d Zee, Mark van Heerwaarden, Texeltours, Peter Haker, Willem Parel, Olivier Schilling, Henk ter Steege, Martijn Eelman HollandSafe BHV, Duin Bouwbedrijf, KoosTjepkema, Duinker installatiebedrijf, ABS Graaf Spuiterij, Joost van Heerwaarden, Ton Zegers, TESO, Texel Images, Pelikaan Catering, TBO Texel, Hanos, Schlepers Eco C-tje En natuurlijk de omwonenden voor het begrip, de Gemeente Texel en het publiek voor de massale opkomst en de vrijgevigheid Hulde! De orgenisatie: Liesbeth, Jeroen, Aart, Tanja en Lonneke Sio: Voor uw dagverse boodschappen hoeft u uw dorp of buurt niet uit. Bij Spar kunt u dagelijks terecht voor kwaliteit, gemak en service. En we hebben een aantal mooie aanbiedingen voor het weekend, geldig van donderdag t/m zondag: Fairtrade bananen prijs per kilo itl huurt Gallo Family Vineyards diverse v; fles 0,75 liter Per doos van 6 flessen van 29,94 21,95. per liter 4,88. Douwe Egberts pak 3x250 gram Nu met ECI cadeaubon t.w.v. 5, OP=OPen extra handdoekzegel. Roomboter croissants 70 gram nu 4 stuks Spar ribkarbonades voordeelverpakking 1 kilo

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 4