TEXELSE 3 COURANT DINSDAG 11 OKTOBER 2011 Betrokkenheid bijzijn omgeving, zijn humor en helderheid, die maakten hem tot wie hij was. Dankbaar voor zijn welbesteed en mooi leven, geven wij met veel verdriet kennis dat na een korte, niet te overwinnen ziekte, is overleden mijn lieve man, onze goede en zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Hendrik de Lugt Drager van de eremedaille in goud verbonden aan de orde van Oranje-Nassau Texel, 26 september 1929 t Texel, 7 oktober 2011 Den Burg: S.M. de Lugt-Parlevliet De Cocksdorp: Cor en Anneke de Lugt-van der Laan Janneke in herinnering en Eva Sophie Matthijs tt[ Elsemieke Oudeschild: Jan de Lugt en Bep Brand Daan Pim en Yessica Tom en Marieke Amsterdam: Henk en Kersti de Lugt - Lustig Anna-Sophie Ole De Cocksdorp: Dirk en Marianne de Lugt - Hegge Bart en Sascha Sjoerd-Jan Rosa Poortugaal: Elsbeth de Lugt en Ron Leeuwenburgh g de laatste dagen Wilhelminalaan 2 1791 AN Den Burg Mijn man, onze vader en opa is thuis, waar wij als familie gi met hem samen willen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 11 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in "Uitvaartcentrum Texel", Bemhardlaan 147 te Den Burg. Tevens is er gelegenheid tot condoleren voorafgaand aan de dienst op woensdag 12 oktober van 13.15 tot 13.45 uur in kerkgebouw "De Burght" aan de Binnenburg te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden om 14.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de teraardebestelling in familiekring plaatsvinden op de begraafplaats naast de kerk. 'i-i B Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te besöhouwen. Graag willen we de Zorghulp bedanken voor de c dr. W. Vos voor de zorgzame begeleiding. Op 82-jarige leeftijd is de heer H. (Henk) de Lugt overleden. De heer De Lugt heeft veel betekend voor de Rabobank. Jarenlang heeft hij zich met veel toewijding ingezet als voorzitter van het Bestuur van de voormalige Rabobank Texel. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Rabobank Noord-Holland Noord Directie, raad van commissarissen en medewerkers. Met droefenis namen wij kennis van het overlijden van Hendrik de Lugt een van de grondleggers en bestuursleden van Texels Belang. Wij zullen hem herinneren als een bekwaam en gewaardeerd lid. Langs deze weg wensen bestuur en fractie en leden de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens Texels Belang, Cees Hooyschuur voorzitter Familieberichten Na een langdurig ziekbed is van ons heengegaan, onze lieve Jelle Jelle Marten Miedema Ferwert, 20 december 1939 Den Burg, t 8 oktober 2011 Klaas Douwe Willemien en Sinan Selver Nora Sinan Sjoukje en Brent Justin Zoë Klaske en Orhan "Verpleeghuis Texel" Hollewal 2 - Den Burg Vader is overgebracht naar de Strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bemhardlaan 147 te Den Burg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 13 oktober om 13.30 uur in "It Anker", Burmaniastraat 1 te Ferwert. Aansluitend zullen wij vader naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof bij de Sint Martinus kerk te Ferwert begeleiden. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in "It Anker", waar gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: K.D. Miedema, Korte Jufferstraat 82, 3512 EZ Utrecht. Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, beschouw deze advertentie dan als uitnodiging. Graag willen wij het personeel van het "Verpleeg huis Texel" bedanken voor de uitstekende verzor ging van onze vader. In de dwaaltuin van het leven sterk en weerloos Jelle Marten Miedema Ferwert, 20-12-1939 Den Burg, 8-10-2011 Marijke Palm Neeltje en Bart Hendrik Jan, Anneke en Kenji Heden bereikte ons het bericht, dat toch nog onverwachts is overleden onze zus en tante Trudy Zoetelief Texel, 23-12-1948 t Noorwegen, 9-10-2011 Haar dochter Ivonne Jan en Ria Zoetelief And ré en Joke Zoetelief Hans en Henny Zoetelief en kinderen En tante Annie de Haan Correspondentie-adres: Jn. Zoetelief Kogerstraat 51 1791 EP Den Burg Lilly 8 oktober 2011 We zijn superblij met de geboorte van onze dochter. Klaas Keuning en Inge Groenewoud. Dorpsstraat 132 1796 CE De Koog Tokyo decor tweede film Threes Anna Silent City is de titel van de tweede speelfilm van schrijfster en regisseur Threes Anna uit de Prins Hendrikpolder. Momenteel worden opnamen gemaakt in Luxemburg, over een paar weken in Tokyo. Threes Anna bewerkte haar roman Silent City zelf tot een filmscenario en neemt ook de regie voor haar rekening. In 2007 maakte de Texel se haar regiedebuut met de film The Bird Can't Fly. Silent City gaat over een jonge Westerse vrouw (Rosa)die zich staande probeert te houden in de Oosterse wereld. Ze loopt stage bij een wereldberoemde meesterkok, die in Tokyo een gelauwerd visres taurant beheert. Ze hoopt zich de 'geheimen' van de meester eigen te maken. Zij wordt echter niet in de kookkeuken geplaatst, maar in een ruimte waar de vis wordt schoongemaakt en waar ze volle dig op zichzelf wordt teruggewor pen. Wekenlang snijdt ze zwijgend dode vissen van hun graat, want zolang ze zich de taal noch het denken van haar leermeester eigen maakt, kan ze hem slechts imite ren. Als ze besluit om in de avond uren wat te gaan bijverdienen, beginnen het gebrek aan commu nicatie, de onzekere positie in de keuken en de innerlijk gevoerde gesprekken haar parten te spelen. Voor de hoofdrol is Laurence Root- hooft gecast. Deze jonge actrice studeerde afgelopen zomer af aan de toneelacademie in Maastricht. Met de rol van Rosa maakt zij haar filmdebuut. De internationale cast bestaat merendeels uit Japanners en enkele Finnen. Silent City wordt geproduceerd door Hanneke Niens (ook van Familie, De Tweeling en Bride Flight en Hans de Wolf (van Nynke, Blue Bird, het Zusje van Katia) van Keyfilm. Silent City is tot stand gekomen met steun van het Nederlands Film Fonds, CoBO Fonds en Film Fund Luxembourg. De distributie in de Benelux is in handen van A-Film Distribution. De ontwikkelingen bij de film zijn live te volgen via twitter: ©three- Tanning Blues in plaats van Texas Trouble Wegens ziekte van de gitarist heeft Texas Trouble het optreden dat de band vrijdagavond ter gelegenheid van Texel Blues in café De Slock zou geven, moe ten afzeggen. Uitbater Heino Huizing prijst zich gelukkig Tan ning Blues als vervanger te heb ben kunnen strikken. Tanning Blues werd in 1997 opge richt in Amsterdam en deed erva ring op door elke week minimaal twee keer te repeteren en aan jam sessies mee te doen. In 1998 volg de het eerste 'betaalde' optreden, op de kermis in het Westfriese Hauwert. In 2001 werd het kwartet (twee gitaristen, een bassist en een drummer) uitgebreid met een toet senist. Inmiddels is Tanning Blues een ervaren gezelschap, dat zowel Bijeenkomst over borstkanker Het Gemini Ziekenhuis in Den Helder biedt woensdag 2 novem ber onderdak aan een ontmoe tingsbijeenkomst voor mensen die borstkanker hebben (gehad) en hun naasten. In de Zuster Kueterzaal wordt van 10.00 tot 12.00 uur deskundige informatie gegeven door medisch maatschappelijk werker en gees telijk verzorger Marijke Geerse en een verpleegkundige van het Patiëntenservicebureau. Ook is er een verpleegkundig spe cialist op het gebied van borst kanker aanwezig, evenals de medewerkers van het Borstpro- these Informatie Centrum. Daar naast is er volop gelegenheid voor het uitwisselen van ervaringen. Deelname is gratis, aanmelding vooraf wel noodzakelijk (via tel 0223-696346 of email psb@gemini- ziekenhuis.nl). blues als rock uit de jaren zestig en zeventig op het repertoire heeft. Meer informatie staat op de web site www.tanningblues.com. Het optreden van Tanning Blues begint rond 22.30 uur. Huizing wijst verder op een fout in het programmaboekje, waarin de suggestie wordt gewekt dat in De Hollebol twee bands - Jay Tamkin Band en Fat Harry the Fuzzy Licks - tegelijk spelen. Uiteraard spelen ze hun sets na elkaar, zowel op vrijdag als zaterdag. Drugsdealer aangehouden De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag, rond 0.30 uur, een 23-jarige man uit Drach ten aangehouden wegens de handel in drugs. De verdachte viel op toen hij in een groepje stond te praten in de Kan toorstraat in Den Burg. Hij had een rugzak bij zich, waarin onder meer een weegschaal en verpakkings materiaal voor drugs werden aan getroffen. Ook bleek hij een stukje hasj van 20 gram bij zich te heb ben. Hij verklaarde dat hij dit ver handelde aan vrienden en beken den op Texel. De man werd gearresteerd, de drugs zijn in beslag genomen. Blues Kings in De Kombuis 'Spetterende, ruige, broeierige, meeslepende en soms hypnotise rende eigen nummers, aangevuld met eigen interpretaties van bestaande songs.' Dat beloven de vier leden van The Blues Kings, die zaterdagmiddag in café De Kom buis op de haven in Oudeschild optreden. Het gezelschap bestaat uit Harbert Grezel (mondharmonica en leadzang), Eric Zuidema (gitaar en zang), Jan Joris Sportel (bas en zang) en Gerrit Bruinink (drums en zang). Het concert duurt van 15.00 tot 19.00 uur. Aansluitend wordt macaroni geserveerd. INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,60 tot en met 3 regels. Per regel meer: €2,20 (incl. btw). Drukwerk, presentatie en naamsbekendheid ineen: het ondernemerspak ket van Langeveld de Rooy. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Twan Krafft, voorheen De Tegelboet en Tegelbedrijf, 313023. www.woon- kracht7.nl Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Nieuw matras? Box- spring bedden, of een lek ker hoofdkussen? Bosma slapen en meer...Waalder- straat 6, tel. 712464. Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Schuurverkoop op za 22- 10 aan de Achtertune 13 te Oosterend van 11-17 uur. Voor info, bel 310234. Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Ruime keuze fietstassen o.a. Ortlieb, Basil en Fast Rider bij uw fietswinkel Bets fietsen, tel. 312184. Nu op alle winterjacks 25% korting. B-Kids Teens, Hogerstraat 6 Alles in vertrouwde han den! Maak kennis met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy. Voor maaien snoeien en opruimen etc 0222-888989 www.allround-texel.nl Bomen vellen en snoeien. Bel Dennis Witvliet boom- en groenonderhoud. Tel. 319721, na 16.00 uur. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Nu op alle winterjacks 25% korting. B-Kids Teens, Hogerstraat 6

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3