Carel Tieman TEXELSE 3 COURANT DINSDAG 18 OKTOBER 2011 Familieberichten Ondanks alle geboden hulp kon hij deze keer helaas niet meer gered worden Carel Tieman In de leeftijd van 64 jaar Zijn lichaam is ter beschikking gesteld aan de wetenschap, zijn gevoel voor humor zal ik niet vergeten Hij zou niet naar zijn eigen begrafenis of crematie gaan dus is hij gegaan zoals hij heeft geleefd. Hij heeft woord gehouden en zijn lichaam aan de wetenschap geschonken. Maar wij hadden je graag langer bij ons willen houden: Evelien en Danny Joram, Iris en Marija Gina en Michel Team Restaurant 'Pure' Melanie en Pepijn Henk-Jan Anita en Eric Bert en Meina Marie-Jose en Kees Hans en Grada Cocky en Peter Inge en Mient 'Biervat' Paul en Linda van Dijk Til en Robert Dirk en Dirk en Valentijn Toos en Kees Wil en Desirée Guus en Femie Mathias en Marjolein Andreas en Andrea Dave Verswijveren Adri en Monique, Dewi en Patrick 'Proeflokaal' Nicole en Jan Wolter Ans en Harry Cecile en Ton Kets en 'Sjansteam' Trudy en Hans Bep en Frank 'l'Avenir' Renee en Wil Erik en Jet Wil van Hintum Slagerij-Eetwinkel Moormann de Boer Rob en Manon Frits Langeveld Frans en Lies Marco 'Sam-Sam' Manon Dobber Alain en Charlotte Kitty en Harry Neeltje en Ted Marco en Yvette 'De Kuip' Reinier Veronica Joop en Stan Hiske en Jelle, Erik en Monique Pekel Maurice 'Babbels' Dinsdag 18 oktober gaan we vanaf 17.00 uur belevenissen uitwisselen die we met Carel hebben gehad in het Proeflokaal in De Koog. "Als je het weet... dan mag je het niet zeggen" Lieve Carel Vriend wat hebben we veel van je mogen leren. We zullen je echt verschrikkelijk missen. Nicolien we blijven de leuke dingen samen doen. Liefs Franc en Bianca Katja en Marieke Cocky en Jeroen Gerben Je was een bijzonder mens. We zullen je missen. Liefs Rob en Manon Carel is niet meer, vele mooie herinneringen resten ons. Van Carel's cafe tot Texel, saai was het nooit, geanimeerd was het altijd. Je zal gemist worden. Manuel en Ellery Co en Carolien Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Nicolien heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers van Bilder de Wijsneus Geheel onverwacht is overleden mijn grote broer Piet Schrama Texel, 23 november 1950 t Texel, 14 oktober 2011 Hij genoot van het leven, de natuur en om onder zijn vrienden en kennissen te zijn. Als echte Tesselaar was hij heel graag op Tessel. Jammer dat hij er niet langer van heeft kunnen genieten. Henk Schrama Piet is overgebracht naar de Strand kamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 18 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 19 oktober om 12.45 uur in de Doopsgezinde Kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg. Daarna begeleiden we Piet naar cremato rium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen, waar om 16.00 uur de crematie plechtigheid zal plaatsvinden. Correspondentieadres: Henk Schrama, Hollewal 18, 1791 GH Den Burg. Degenen die geen kaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Zomaar uit ons midden, onze grote vriendelijke reus Wat zullen we zijn vrolijkheid, humor en vlotte babbel missen. Tante Annie An Wim en Riet Harry en Geertje Joost en Mariëtte Cor en Anita Ina en Biem Marcel en Geesina Paul en Ina Henk en Ineke Frits Agnes en Dirk Kinderen en kleinkinderen Onze lieve Piet Hij had nog zoveel reisplannen, maar zijn laatste reis is veel te vroeg begonnen. We zullen zijn humor, gezelligheid en gastvrijheid ontzettend missen. Lotte, Willem Jaap, Rosa en Willem. Piet Zoveel gezelligheid, zomaar voorbij Swier, Gatske Folkert en Rieks Hij ging de hele wereld met ons rond, was net weer thuis op zijn eiland. Nu moeten wij veel te vroeg verdrietig afscheid nemen van onze Vriend Wij wensen Henk en familie alle sterkte. Het reisgenootschap Verdrietig hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze oud-klasgenoot Piet Schrama Piet, we zullen je missen bij de volgende reünie. Examenklas RHBS 1969 Lieve Piet We zullen je missen. Huug, Jeannet, Gerard, Niels, Erik, Chris, Nico, Carina, Siep, Diny, Arie, Karin, Meivin, Lisette, Ro nald, Leonoor, Erik, Alex, Willem, Theun, Arend, Jan, Willem, Monique, Dirk, Betty, René, Fang, Joep, Heino, Sita, Rob, Arina, Theo, Marjo, Theo, Gerda, Hans, Ilse, Rob, Rita, Reinier, Astrid, Rick, Jur, Elly, Tommy, Bart, Jolanda, Cor. Als "gezelligheid"niet bestond, dan zou jij het hebben uitgevonden en zou het "Piet" hebben geheten. We missen je lieve "gloeper" Amersfoort, Leonoor Ronald van der Lee Den Burg, Annemarie John Vlaming Wildervank, Marjolein Sebastian van Voorn Den Burg, Erik Boogaard Den Burg, Ilse Rob Stapersma Den Burg, Erik-Jan Geus Den Burg, Marga Jan Koomen Piet Het leven heeft geen noodbrief. Kwapsma Een aimabel mens is ons ontvallen, Piet Schrama Buitengewoon, vol verhalen, Texelaar pur-sang. Piet blijft in onze gedachten. Multifunctionele Ezelvereniging Texel i.a. Geen tranen, het is goed zo. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en omi Anna Hoop-Zuidam Annie Sinds 2002 weduwe van Willem Frederik Hoop Alphen aan de Rijn, 5 april 1928 Texel, t17 oktober 2011 Wil Wanei-Hoop Danny Wanei Remco en Femke Wieteke en Coen Syl, Aris Leen Hoop Margreet Hoop-Kuiper Miranda en Nick Saskia "Gollards" k. 222 De Zes 12 - Den Burg Ma is in haar eigen kamer opgebaard. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrij dag 21 oktober om 13.30 uur in "Uitvaartcen trum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Aansluitend zullen wij ma begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraaf plaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadares: Fam. Wanei-Hoop Elemert 8,1791 DD Den Burg. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. In het bijzonder gaat onze dank uit naar het verplegend personeel van de "Gollards" en de huisarts dr. Den Breejen. Familie Wanei en familie Hoop

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 3