1 Woontij Kc TEXELSE IQ COURANT Benieuwd naar de opbrengst? Ondernemer in de spotlight! onin axeió atecott 120 en nag oltóós skrep! Jubileumviering zaterdag 5 november 2011 12 maanden eilandleven in beeld Insigne strandvonder gevonden door jutter, nieuw leven voor Ronde van Oosterend, grote uit voering Artex en de sloop van het raadhuis. VRIJDAG 04 NOVEMBER 2011 Helga Meister en Wil Alkemade. Onder de naam 'H&W Bridge- '.^1 !M 9SS99BIB beoefenaars van het ed.l. ka.rt- I J.S il zwierf hij als touringcarchauffeur 25 jaar door heel Europa. Op een gege ven moment begon hij met speciale bridgereizen. Eerst naast zijn werk, aar het buitenland geweest."Velen met hulp van vast, aantal reizen verdubbeld We zijn nu boeken elk jaar weer. En.er zijn al Sabine. Daar bieder satie van Nederland." H&W biedt komen" lacht Wil. "Overdag is er tijd aan. Aanbiedingen bus-en vliegreizen naar onder meer voor ontspanning en 's avonds lijken op de nieut Turkije, Griekenland en Macedonië, beoefenen ze hun favoriete hobby: www.reisburohnw.r- tabele hotels."Onze klanten-vooral liefde bloeien." Zelf hebben Wil en dag één kregen we oen en bij c bridgeparen. Zelf fungeren ze drie keer per jaar als reisbegeleiders. "Als gastvrouw maak ik met iedereen een praatje: zegt Helga. "Persoonlijk contact is heel belangrijk." Inmiddels zijn al meer dan 10.000 mensen mee Kijk op www.rabobank.nl/nhn Heeft u plannen om een bedrijf te starten? Belt u dan voor een afspraak met het team Bedrijven Advies (0223) 67 31 73. Financiële informatie over goede doelen WWW.cbf.nl Duizenden Nederlanders zetten zich als vrijwilliger in voor het goede doel. Bent u benieuwd wat de opbrengst van de collecte in uw gemeente is? Of wilt u weten wanneer er een collecte plaatsvindt? Kijk dan op cbf.nl. Advertentienummer: 142005 Doelgroep: vanaf 18 jaar Bijzonderheden: op dit moment betaalt u maar 2% overdrachtsbelasting! Voor deze woning scheelt dat maar liefst 7.296,-! Aantal slaapkamers Koopgarantprijs Marktprijs Situering Beschikbaar per €182.400,-k.k. 228.000,- k.k. tussenwoning ±23 november 2011 in Oosterend in Den Burg Voor meer informatie zie www.woontij.nl (vanaf 18 jaar) te huur (vanaf 50 jaar) te huur voorrang ClZ-indicatie Woensdag 9 november is Woontij wegens een vergadering gesloten. Middagprogramma: 13.00 uur Rondgang door Den Burg, verzorgd door het jarig KTF, met medewerking van de muziekverenigingen Door Eigen Kracht (Den Hoorn) en Excelsior (Oosterend). De burgerij wordt verzocht te vlaggen!!! Vanaf 14.00 uur Informele receptie in het Fanfaregebouw met mogelijkheid tot bezichtiging van een expositie over 120 jaar Fanfare in Den Burg. 15.30 uur Rad van Avontuur, met als prijzen taarten, taarten en taarten, maar vooral:TAARTEN! Avondprogramma: 19.30 uur JUBILEUMCONCERT in de Bgm. De Koninghal, verzorgd door het Koninklijk Texels Fanfarecorps, m.m.v. Paula Hoogland (zang), Albert Hoogland (zang) en Jan Bakker (accordeon). Het orkest staat o.l.v. Wendy Prins, de drumband o.l.v. Harold Versteege en de majorettes o.l.v. Erna Bousma-Roeper en Nicole Grit. TOEGANG: 5,00 slechts (inclusief catering!) Koninklijk "TexaL ^Ümfarecotps Allemaal zaken die naar voren komen in het nieuwe boek Texel in zicht 2011 dat Mediabureau Langeveld de Rooy, uitgever van de Texelse Courant, eind november op de markt brengt. Aan de hand van heel veel foto's en verhalen uit de Texelse Courant wordt teruggeblikt op de afgelopen twaalf maanden. Het boek kost €24,95 en telt meer dan 170 bladzijden. Texel in zicht 2011 is tot 19 november tegen 10 procent korting vooraf te bestellen via www.texelsecourant.nl. Texel in zicht 2011 ligt vanaf 19 november in de boekhandels op Texel. Vierkamerwoning Distelvlinder 33 in Den Burg

Texelsche Courant | 2011 | | pagina 10